• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Já taky dýní v Albertu.
7. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Holky díky :wink:
7. led 2010 v 17:21  • Odpověz
káťo tak Inéz to je taky gól.
Tak brokovnice je asi nadýmavá není? jako květák. tak moc neškrtejte sirkama :grinning:
7. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Tak Alex byl nejvíc nadmutej po hrušce, a to jsem mu ji podusila.
7. led 2010 v 17:23  • Odpověz
káťo jojo bude to habán a milovník, v čekárně s ním byly 3 holčičky, tak na něj holky dorážely a on po nich tak laškovně házel okem. :grinning:
7. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Evul :grinning: :grinning: náš malej včera laškoval s prodavačkou v Kika :grinning: :grinning: jinak brokovnice opravdu nadýmá jako sviňa :rolling_eyes: :grinning: no je to fakt pušinec
Andy :wink: :slight_smile:
7. led 2010 v 17:27  • Odpověz
káťa: jsou to naši milovníci co? Davídek balil i doktorku dneska, mu říkala, jak je šikovnej, hezkej, tak se na ní usmíval a ona mu hladila hlavičku. No laškovali tam hezky :grinning:
květák, brokolice hrušky, to je mazec :grinning:
7. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Evi no jo chlapi,co bys chtěla :wink: :grinning: :grinning:
Tak jdu žehlit papááá :wink:
7. led 2010 v 17:45  • Odpověz
káťo jj zkouší to už od mala kanci jedni :grinning:
tak ať ti to jde od ruky
7. led 2010 v 17:50  • Odpověz
holky já mám migrénu jako prase :frowning2: to je hrůza jak mne třeští hlava, manža mě zkusil odblokovat záda tak uvidím, snad to zabere mám to od páteře.

malá naštěstí přestala plakat a usnula, ale v půl sedmý jsem jí chtěla dát kaši no tak uvidíme :slight_smile:
7. led 2010 v 18:12  • Odpověz
hoj hoj, jsem doma, byla jsem stráááášně dlouho venku, teda ne tak dlouho, s kamoškou jsme se prošli a pak jsme zapadli do cukrárny :grinning:
7. led 2010 v 18:15  • Odpověz
My jsme byli u našich a mamča chtěla dávat Marečkovi pořád chleba na žužlání :rolling_eyes:

Kat, tak ať masáž pomůže.

Holky, s čím se dá smíchat kukuřice? Jsem si říkala, že bych Marečkovi udělala kukuřici, ale nevím s čím by se tak hodila.
7. led 2010 v 19:01  • Odpověz
holky, musím vám to napsat. peostě to musím někomu říct, jinak mě mrskne. dneska jsem našla //. na dvou testech. nejprve jsme si myslela, že jenom n jendo a to jen ducha a jak manža přijel, tak mu to ukazuju a ty duchy jsou na obou... zítra si udělám další, ale už je to asi tutpovka. bože, my skoro sex nemáme a když, tak to dopadne těhotenstvím... jsem na ranění...
7. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Blani, s čímkoli. Třeba s mrkví nebo dýní, ale šel by i mix zelenin. Já tohle nějak neřeším, co mám, naházím do kastrolu a je to :grinning:
7. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Teda Jíto tak to je gol..mám gratulovat? :slight_smile: První si z nás porodila první jsi zas těhotná :grinning: Kdo že to rodil po Jitce Andara? :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 19:11  • Odpověz
jíťo, ty se máš. Gratuluju. :wink:
7. led 2010 v 19:16  • Odpověz
hani :grinning: , an to, jak blbou náladu mám, tak jsi mě pobavila... ale fakt, to je mazec. je mi z toho blbě...
7. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Jitu, to myslíš vážně? Já to tak zatím teda nevidím...
7. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Jitus, jj, myslím, ale chápu, že to nemůžeš chápat a buď ráda, že to nemůžeš chápat, protože vám to jde jako po másle. :wink:

To je věta jak stehno.
7. led 2010 v 19:21  • Odpověz
už vím, jak to myslíš. taky to je pro mě "útěcha". máme nejlepší kamarády, Šimonkovi kmotry a oni se snaží už 4 roky... fakt nevím, jak jim to řeknem...
7. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Bud ráda někdo mít dětičky nemůže a tobě se to takhle krásně povedlo..stejně si chtěla mít prcky blízko u sebe-jestli si to teda dobře pomatuji,tak co Šimonkovi bude v květnu rok a další mimčo by se ti narodila v září né?Tak by byli od sebe o 16 měsíců,no záhul to bude,ale pak si spolu zas pěkně vyhrajou.. :slight_smile:
7. led 2010 v 19:23  • Odpověz
jako jo, jen ten prvotní šok je teda velkej.
7. led 2010 v 19:27  • Odpověz
Manžel je s bráchou od sebe 14 měsíců. Tchýně s manželem tenkrát asi měsíc nemluvila :grinning:
7. led 2010 v 19:30  • Odpověz
teda jitu :fearful: když se daří tak se daří, zrovna dneska jsem přemýšlela co bych dělala, kdybych zjistila, že jsem těhotná :sweat_smile: no asi bych toho moc už nenadělala. to ti věřím, že to byl šok :astonished: a co tě přimnělo si dělat test?
7. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Jitu to věřim,já bych z toho byla totálně v prčici,ale já třeba další mimčo nechci max.tak za 5-6 let..A co na to manžel?
7. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Od tématu -
koukejte jaký krásný barevný kalíšky teď jsou :grinning:
http://menstruacni-kalisek.ladycup.eu/
7. led 2010 v 19:42  • Odpověz
jitu: krásný, zrovna jsem o něm tento týden přemýšlela, že do něj půjdu. :wink: Čteš mi myšlenky

jitu: náhodou super zpráva. :wink:
7. led 2010 v 19:49  • Odpověz
jitusko moc gratuluji :wink:
ja se druhemu taky nebranim :slight_smile:
7. led 2010 v 19:50  • Odpověz
andrej: takže vy to taky necháváte náhodě? :slight_smile:
7. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Tyy jo,sem vlezu a co to nectu?Jitu tak gratuluju,to zvladnete :wink: Simonek uz bude velkej.

A Hani,co si tim myslela? :grinning: :grinning: :grinning: JJ myslim, ze ja jsem rodila jako druha :confused:
7. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.