• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jitko, ty kalisky jsou co se tyce barev nadhera :slight_smile:
ale ja si teda nedovedu predstavit ho pouzivat :sweat_smile:
7. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Blani-ja jednou udelala jen kukurici a brambor a smakovalo ji to.Dnes mela co vcera kukurici,kure,brokolici,brambor :wink:
7. led 2010 v 19:53  • Odpověz
andarko, teeda ty uz majdulce pestre vyvaris :wink:
jitko, ted si ctu jak se ty menstruacni kalisky pouzivaji a veda to asi takova nebude :slight_smile:
holky, co vy a menstruace? u me kde nic tu nic :grinning:
7. led 2010 v 19:55  • Odpověz
u mě už proběhla 3x od porodu, no jo no holt nekojím :frowning2:
7. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Andaro že by jsme si daly repete :grinning: si rodila jako druhá tak jako druhá i otěhotníš :grinning:
Andraesku já ještě menses od porodu neměla..a vůbec mi to nechybí,ale ted když přestanu kojit tak to asi přijde..
7. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Já menses taky ještě neměla a to už kojím sporadicky tak dva měsíce.
7. led 2010 v 19:58  • Odpověz
evulko, zas aspon vis, kdy mas ovulku a tak, ja nevim vubec nic a jelikoz neberu antiko, tak je to osemetny..
jj hani, po koju to prijde asi raz dva..
7. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Andrej, používání je naprosto v pohodě, je to jen o zvyk, navíc ráno zavedeš, večer vyleješ a zavedeš....
7. led 2010 v 19:59  • Odpověz
My ráno řekla setřička na gyndě že mám málo pít,aby se mi nedělalo mlíko a já za den vypila tak 1 litr a ted mi bolí hlava jako prase..to teda nevim co je lepší zda mít nalitý prsa k prasknutí nebo aby mi praskla hlava :confused: :sweat_smile:
7. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
No ja bych s druhym jeste rada pockala :slight_smile: a ms mam uz od porodu, hned po sestinedeli jsem to dostala (teda ja mela osminedeli) a mam pravidelne doted a to sem plne kojila cca 4,5mesice :confused: Proste blazinec, mi rikala gyndarka, ze mam poblazneny hormony.Ted se musim objednat na kontrolu kuli ty cyste a polypu, tak snad to tam nebude jinak jdu na hysteroskopii :confounded:
7. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
tak já taky bez ms :slight_smile: a vůůůůbec mi nechybí. no mě by to asi taky moc nevadilo, ale nevím jak by jsme to zvládly prostorově, to by asi mimčo muselo chrnět s filípkem v postýlce :grinning: a v kočáru. tak budu posílat autosedačku zpět a budu brát tu 9-36kg protože mi přijde teda dost malá a nehodlám na jaře kupovat novou, taky nechápu jak můžou napsat, že je to 0-18 když tam to dítě sedí? :confused:
7. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jitu-fakt staci az vecer vylit?Ja bych se bala, ze to vytece :confused:
7. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
no hani, byt tebou, tak piju tak normalne, ty dva litry, to neni ani malo, ani hodne a hlava by te bolet nemusela..
jitko, to vydrzi cely den?
Sun a co si objednala za autosedačku?
andrej: jojo to vím, funguju jako předtím, ovulka probíhá. Já už bych tak chtěla druhý, ale asi bych to nezmákla,takhle mít děti blízko u sebe, bála bych se, že si neužiju ani jednoho.
Ale stejně se těším až zase budu měřit bazální teplotu, zapisovat, zkoumat.

:grinning:
7. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
ja jsem taky bez antiko a navic pravidelna MS :sunglasses:
7. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
jitu: já jsem byla akorát zvyklá na tampony s aplikátorem, to se právě bojím, že to nesvedu správně zandat :sweat_smile:
7. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
No pokud nemáte enormě silnou MS, tak těch 12 hodin jo. Já zaváděla než jsem šla do práce a vyprazdňovala po návratu z práce a venčení pséky, takže nějakých 11 hodin.
7. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Tak jsem si říkala že tady ještě zajdu,a hned taková zprávička.Jitusko gratuluji :wink: já si to sice u sebe nedokážu ani představit,ale ty to určitě zvládneš.
Tak mladej mi usnul u flašky,v postýlce se probudil a teď tam vříská. :angry:
Jsem mu dělala špenát,maso,brambor,a udělala jsem toho ěnjak málo.Jsem zvyklá aspoň dva druhy zeleniny dělat,tak budu muset zítra ještě něco přidělat,jinaik se bobek nenají.
tak já jdu cvičit.
Jo a já mám menzes zrovna teď :sweat_smile:
7. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
andrej: :grinning: já zrovna končím :grinning:
7. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jitu, Andaro, dík :slight_smile:

Jituško, teda gragulace :wink: . Ale upřímně, já bych se zbláznila :sweat_smile:

Andrej, já menzes taky ještě nemám a su spokojená :grinning:

Jitu, kalíšky krásný, ale ty pytlíčky jsou hezčí :grinning: . Já jsem měla lady cup, až přijde MS, tak uvidím, jestli mi bude nebo budu muset koupit ten větší a barevnej :grinning: :sunglasses:

Andaro, Andrej, já jsem taky vylívala jenom ráno a večer. Ale hodně záleží na síle menstruace.
7. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Evi a Andrej a ja na ni cekam,teda jeste cca 4dny,ale uz mam priznaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
http://www.babydracek.com/scripts/podrobnosti.php?IDZ=1898 jitu tuhle, ale teda nějak z ní nejsem moc odvařená. :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra tam chci volat tak snad nebudou moc remcat.
7. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Já jsem ho měla zavedenej cca 14 hodin a v pohodě. Vždycky plnej max. do poloviny.

Kůň je zase pomalej, jak šnek :rolling_eyes: . No nic, stejně se jdu osprchovat a pak dělat english :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak dobrou noc.
7. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Sun-se ti nedivim autosedacky Ferrari dopadly docela blbe v testech :unamused:
7. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Sun, aha.
Já chci autosedajdu testovanou ADACem, sice mám předvybráno Maxi Cosi, ale furt se mi nezdá, že bude prcek už jezdit po směru.
7. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
já jsem právě žádný testy nenašla a martin na chtěl ferrari :rolling_eyes: tak jsme jí vzali, to polohování taky nic moc i na šířku je docela úzka.
7. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
poslední dobou se to večer šíleně seká,asi je to přetížený či co :confused:
sun taky už se vám Filípek do vajíčka od firkonu nevejde?Já když Sofču obleču do kombinézy tak je v tom chudák pěkně narvaná..já chci sedačku kupovat na jaře..
7. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
My chcem asi tuto: dopadla skvele v adac testech :wink: http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q=cybex+pallas
7. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
jo hani už mu je taky těsná hlavně hlavu bude mít cobydup venku, tak jsme právě koupili novou, ale asi budeme brát tu 9-36 tak budem muset ještě v tý malý chvilku vydržet, nebo chodit pěšky :grinning:
7. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.