• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andar: tak to ti nezávidím, jsem ráda, že budu mít po :grinning:
7. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Na tu Cybex jsem už koukala, ale nejsem si jistá, jestli ten pult dokáže nahradit pásy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sun, no malej už to má taky na knop a je problém, že se po směru jízdy doporučuje vyčkat do 9 měsísů, to fakt nevím jak, už jsem ze sedačky vypreparovala všechno, co šlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
Jitu-prave ze je lepsi jak pasy, cetla jsem to, je to bezpecnejsi a byli jsme se na ni podivat nazivo, na jare ji taky koupime,majeste patent na hlavovou operku - v pripade narazu kdyz leti hlavicka dopredu a zpet, tak ta operka jako leti taky, takze zpetne ta hlavicka nenarazi :wink: a ma dost polohovani atd. Nekde to najdu popsane, videla jsem i jak tam to dite sedi, dase potom pro starsi upravit,sundat pult a pouta se pasem :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
andarko, aby to nebyly priznaky tehu :wink: :grinning:
my jeste nevime, jakou autosedajdu, ale asi si priplatime, chceme nejakou dobrou, je to na podstatne dele nez tahle prvni..
7. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
7. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
k pasum pisou toto:Bezpečnostní pult nahrazuje plně pětibodový systém pásů a z hlediska bezpečnosti předčí tento systém v mnoha bodech.

Andrej-kdepaak, za mesic to bylo asi jen 2x a davali jsme pozoor :wink: :sunglasses:
7. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
andar: a jakou barvu? :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
7. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
andar: krásná barva :slight_smile:
jakýpak copak, hezky dodržujeme pořadí. Teď jste na řadě s druhým vy. :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Tééééda co to tu čtu???? :astonished: :astonished: :astonished: Jituško velká gratulace :wink: hold budeš muset pořádně zapřáhnout manžu,ale určo to zvládnete :wink: :slight_smile:
Já taky ms stále nikde a ani mi nechybí :wink: nad kalíškem přemýšlím a Blani taky se mi slíš líbí ty bavlněný pytlíky :wink: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
jéééééé, Jituško, moc velká gratulace k těhotenstí - :dizzy_face: naše máma nás s bráchou měla taky po 16 měsících od sebe, prý to byl teda záhul, ale zvládla to a o to tady přece jde a dalo by se říct, že jsme si dost vyhráli, i když jsme se taky dost prali a mlátili asi jako všichni sourozenci a jak mamina říká, možná by to bylo lepší, kdyby jste byli jen jeden druh tj. jen kluci, protože brácha je starší :wink: :grinning:
já bych chtěla taky druhé mimi do dvou let po Marečkovi, snad se zadaří, i když s naší frekvencí to nevidím valně a MS taky nemám, kojím, takže se tomu ani nedivím a vlastně ani nevím, jak bych poznala, že jsem těhu :grinning: :grinning:
test jsem si nedělala, stejně se musím objednat na gyndu na cytolku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
anadarko, ta vypada dost dobre a hlavne bezpecne! :slight_smile:

kaci to je vid, s jituskou :slight_smile:

kdopak bude dalsi? :grinning:
7. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
no, mít ve 23 letech 2 děti, to bylo leda za totáče :grinning: :grinning: Manža pustil hezkej film, tak mi zvedl náladu:slight_smile: jako já ho zapřáhnu,a le bude to chudák, už tak pomáhá na 100%
jak jste tu probíraly kalíšek, já ho před prvním těhu :grinning: používala a teda paráda. akorát do práce jsem ho nenosila, ještě jsem se nenaučila tak dobrou manipulaci.
a ještě ty autosedačky... my už aspoň měsíc jezdíme v 9-18. co mám dělat, když ve vajcu je jak sardinka a čouhá mu hlava. doktor říkal, že holt musím koukat na kila a ne na věk. ten je v našem případě trochu zavádějící :wink:
jinak vám přeju hezké sny a slibuju, že se polepším a budu chodit za váma a poctivě vás informovat.
7. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj všem.

tak už nám tu sněží, zatím drobně, ale jsem zvědavá, kolik toho napadne. Sáňky nemáme, no stejně malej pořádně nesedí, tak by tmnemohl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 07:51  • Odpověz
Jituš, s těma autosedačkama je to prekérka, protože děti často vyrostou dřív a pak vyčuhujou, ale problém je v krční páteři, jak se posadí po smeru jízdy, tak při nárazu by to krční páteř nemusela vydržet. :pensive:
8. led 2010 v 07:52  • Odpověz
dobré ráno,
tak u nás taky pěkná chumelajda, tak jsem přihodila ještě pár foteček od fotografky a taky jsem do 7. měsíce nafotila to filipovo lezení po komodě. k těm odstupům od dětí už jsem to tu psala tak mi jsme s bráchou o 11. měsíců :grinning: to musí být pak sranda, jsme prej jezdili v jednom kočáru, i když dřív to byli takový ty lodě. :slight_smile:
8. led 2010 v 08:42  • Odpověz
Dobré ránko, u nás taky drobně sněží, ale hodně.

Jitu, určitě to zvládneš, a pokud ti manžel bude pomáhat, tak se ničeho neboj. Sice to bude fakt mega záhul, ale pak si prcci vyhrajou :slight_smile: . A já budu závidět bříško :dizzy_face: .
8. led 2010 v 08:43  • Odpověz
tak jsem zkoušela volat do toho obchodu s tou sedačkou a nikdo mi to nebere no bodejt by jo když makají až od půl desátý :rolling_eyes: já si myslím, že by s tím neměli mít problém ne? zboží se může do 14 dnů vrátit bez udání důvodů. tak já půjdu zlikvidovat tu spoušt v kuchyni a pak začnu vařit.
8. led 2010 v 08:44  • Odpověz
No, Jitka si asi taky bude muset pořídit ten sourozeneckej kočár, protože prcek toho v 1,5 roce asi moc nenachodí.

Sun, já myslím, že by to mělo být v pohodě.
8. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Dneska jsem tu docela brzo co? :wink: :grinning: :grinning:
Sun zkoukla jsem fotečky a teda Filípek je teda šikula a čiperka :wink: :slight_smile:
Tady taky chumelí,ale je to takový drobný :slight_smile:
Blani taky budu závidět pupendo :wink: :dizzy_face:
8. led 2010 v 09:07  • Odpověz
ahoj holky,

u nás taky sněží drobně. Sáňky jsme dostali od švagra pod stromeček, ale jaksi je taky ještě letos nevyužijeme, když nesedí
8. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahoj Evulko :slight_smile: tak u nás je to se sáněma to samé :wink: :grinning: ale my je máme od švagrový :grinning:
8. led 2010 v 09:12  • Odpověz
káťa: taky máte za zádíčkama takovej ten oblouk? Nevím, jak se tomu říká :grinning: no prostě aby se to dítě mohlo opřít. Koukám, že se umít dneska po ránu hezky vyjadřovat :grinning:

sun: moc hezký fotky, malej je tedy móóc šikovnej kluk.
8. led 2010 v 09:16  • Odpověz
sun, krasny profi fotky, rekla bych, ze filipek ma tatkovy oci :wink: i kdyz ty je mas taky hezky vyrazny.. :slight_smile:
8. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Čau holky, jen nakukuju, nějak není čas a ani moc elán....

nedočítám ale neušlo mi, že Jituška je těhulka??!!!!!! no tak to gratuluji!!! to vzala hopem :slight_smile:

unás je chumelenica jak blázen, ale my stejně nemůžeme ven...je mi to i líto, od silvestra jsme byli jen jednou venku...já tak miluju snížek, bych se tak ráda brodila :frowning2: Štěpi je furt nachrmlanej, do toho zuby, dnes v noci jsem spala snad jen tři hodinky...předtím ty noci taky nestály za nic, ale bojujeme, tak snad se to zlepší...

Co se týče té mé sestřenky :pensive: tak porodila dvě krásný dětičky Klárku a Kubíčka. Měli 1,88kg a míru přesně nevím ale bylo to 40cm a něco....jsou v inkubátoru a budou tam asi do konce ledna, uvidí se jak budou přibývat na váze, ale zatím to jsou šikulky...takže sen se sestřence vyplnil, bohužel ho ale nemůže prožívat :pensive: :pensive: :pensive:
Tatínek půjde na mateřskou a já nebo teta mu budeme ze začátku pomáhat, přece jen to není ta péče pro chlapa tak přirozená jako pro ženskou, ale on to určitě časem zvládne. Včera se tu stavoval...no škoda slov...na bolest a bezmoc je hrozná...

Možná nakouknu uvidím....
8. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Heli, takže sestřenka porodila a potom umřela? To je strašné. Byly nějaké komplikace? A viděla aspoň ty 2 bobíšky malinký? Je mi z toho hrozně smutno :frowning2: :cry: .Přeju vám všem moc sil a ať Klárinka s Kubíčkem kráně rostou.
8. led 2010 v 09:59  • Odpověz
ahojka

u nás je brutální chumelenice, ani ven nejde jít

jitusko mmmmmoooooooccccccc gratuluju k mimískovi, at je vše v pořádku a jste zdravoučký. Moc držím palečky :slight_smile:
8. led 2010 v 10:01  • Odpověz
heluli je to hrozná tragédie, je mi z toho taky smutno, moc držím všem palečky, at to spolu zvládnete :frowning2:
8. led 2010 v 10:03  • Odpověz
tak autosedačka vyřízená odpo jí zabalím a pošlu zpět paní mi tvrdila, že jsou všechny stejně vysoký a že ty 9-36 nejsou polohovací :sweat_smile: no tady u tý to polohování není žádnej zázrak. filip ted spal od 8-10 no není divu, když v noci otravoval.
ahoj heli, musí to být těžké pro celou rodinu, ale klárka s kubíčkem vám dodají sílu i tatínkovi. někdy je život pěkně nespravedlivej :pensive:
8. led 2010 v 10:04  • Odpověz
helu: tedy úplně je mi z toho úzko a smutno. :frowning2:
8. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.