• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jj, blani, porodila císařem, dali ju na pokoj, tam upadla do kómatu a pak ji dvakrát operovali, druhou už nepřežila...pukla ji aorta...jestli je viděla, tak to nevím...

holky, díky
8. led 2010 v 10:08  • Odpověz
helu: to je hrozný, chudák máma a chudáci i děti. Nepoznají svojí maminku. Je mi to strašně líto
8. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojky holky,Heli je mi to tak líto.Budemes Vojtíškem Klárce a Kubíčkovi držet moc palečky ať jdou brzo domů za svým tatínkem.Který to určitě zvládne.
Sun viděla jsem ty fotečky Filípka,tak to je šikulka,beztak jsi v těch šuplíkách měla nějaké mlsoty :grinning: :wink:
U nás chumelí,uvidíme jestli vůbec vyrazíme ven.Zas nebude nic odhrnuté :angry:
8. led 2010 v 10:18  • Odpověz
helulicku, je mi to tak moc lito, tohle me vzdycky dostane.. at zemre pri porodu maminka a zustane po ni miminko na zivu anebo maminka porodi a miminko zemre..

oboji je tak smutne a tak nespravedlive.. nevim, co vic na to napsat.. hlavne at klarku a kubicka v zivote potkava jen stesti, kdyz pri narozeni prisli o maminku.. bolest to musi byt pro vas vsechny strasna, snad jen cas ji dokaze zahojit.. :pensive: :frowning2: :cry:
8. led 2010 v 10:26  • Odpověz
dobré ránko. teda dneska v noci jsme si malýho užili dosytosti. to bylo. ráno pro jistotu jeden test a už tam není duch, ale normální čárka :dizzy_face:
helu, to je strašný...
8. led 2010 v 10:30  • Odpověz
jitusko, tak to je jasnacka, ses proste tehu a basta fidli :slight_smile: :wink:
se objednej na gyndu, at to mas posichrovany :slight_smile:
8. led 2010 v 10:34  • Odpověz
jitus: tak teď už oficiálně gratuluju. Hlavně ať je to zdravoučký :slight_smile: A hezká jména máte vybraná :wink:
8. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Helu to je hrozný-nevim co se to ted děje na diskuzi u únorovek zas jedné mamince minulý týden umřel přítel při autonehodě,mají 2.měsíčního chlapečka... :frowning2:
8. led 2010 v 10:40  • Odpověz
u nás toho sněhu zatim moc neni,ale padá a padá..sem chtěla jet do metropole ale jelikož mi ještě nepřišel rodičák a do toho ten sníh tak budeme dnes doma..
Jitu tak gratuluji k čárečce :slight_smile:
8. led 2010 v 10:42  • Odpověz
unás neobjednává, ale pojedeme v uterý. manža pojede se mnou :dizzy_face: to bude masakr. co kočár :confused: a halvně bydlení... máme mini 1+1... no, ale babička s dědou by nám uvolnili 3+1 a oni by šli sem, tak uvidíme. ale ty úpravy...
8. led 2010 v 10:43  • Odpověz
no Jitu do 1+1 se asi fakt nevejdete..ale jestli máš tak hodnou babi s dědou,tak by to bylo super,dobré je že moc věcí kupovat nemusíš,budeš to mít po Šimonkovi..akorát teda ty peníze to bude mazec,pleny,jídlo atd..no bude se mít manža co ohánět..koukám že si tady asi nejmladší a budeš mít nejvíc dětiček :slight_smile:
8. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem Vás dočetla a co píše Heluli tak mám slzy v očích a věřím, že to všichni tři zvládnou budeme držet palce.

Jinak já měla teď MS už po druhé a to plně kojím a mám to teda příšerně silné, tak že první tři dny bych se neměla vzdalovat od domova, teď u té poslední jsem teda používala tampóny, tak to bylo lepší než vložka, ale dvakrát za noc musím na záchod a vyměňovat. No hrůza vůbec nevím jestli je to normální takhle silné.

Jitus: gratuluji mi na tom pracujeme no já jsem hrozná nějak jsem pořád utahaná a když jsem zrovna měla chutě tak jsem to měla takže zase nic :grinning:

U nás teda padá sníh pěkně, manža pořád za mnou chodí a ptá se jestli brát na chalupu čtyřkolku, protože si fakt nejsem jistá jestli vyjedeme k chalupě, no dneska možná jo, ale v neděli zpět no to bude zase zážitek.

Dodělala jsem výplaty a zdálo se mi, že jsem jich poslala nějak málo a ejhle na jednoho zaměstnance jsem zapomněla :grinning: To by bylo v pondělí kdyby neměl penízky, to jsou vždycky všichni rychlí, ale když po nich chci něco já tak to je na dlohé lokte :grinning:

Malá spí v houpačce a noc taky dobrá v osm usnula pak 23,5,8:30 :grinning:
8. led 2010 v 10:53  • Odpověz
jito ono to vždycky nějak půjde, prostě musí :wink: tak taky velká gratulace, jsem zvědavá jestli budete mít elišku nebo tadeáše :grinning:
jo andrej v dolním ponožky a horní kalhotky :grinning:
tak já doufám, že než se mi narodí mimčo, Šimonka naučím na nočník a taky, že tohle miminko budu moct kojit, protože to byly největší částky...
holky, ted jsem zjistila, že moje problémy s obchodem, kde jsem kupovala kočárek nekončí. potřebuju reklamovat boudičku a oni ten obchod zrušili a nedali ani na dveře žádný info. Teď mi psala Renča. já jsem zase tak nasraná...
tak to naštve? vůbec nevím jak se postupuje v takovým případě a renča taky reklamuje? vy máte ten bolder ne?
8. led 2010 v 10:59  • Odpověz
za to naštve patří ! :grinning:
8. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Renča zatím ne, ale byla se mi tam kouknoput, abych tam nemusela jet v tomhle počřasí. Už jsem napsala na Kočárkov, jestli mi to opraví u ních. sice to zaplatím,a le chci ho prodat, tak aby to bylo ok...
8. led 2010 v 11:01  • Odpověz
u nás je pořád šílená chumelenice, tak to tak vypadá, že dneska nevytáhnem paty z domu, se asi nevyhrabem ani na ulici
8. led 2010 v 11:13  • Odpověz
sun krásný fotky, jsem se ted koukala

jitus máte moc pěkný jména :slight_smile:
8. led 2010 v 11:15  • Odpověz
děkuju. doufám, že bude všechno v pořádku. jak tahám malýho, tak mě to břicho bolí... je hrozně těžkej. U nás je hrozná kalamita a já jedu ve 12 na nehty... už teď se bojím té cesty. a navíc, musím jet sparkem a to je slabý, tak to budu tancovat na cestě...
8. led 2010 v 11:24  • Odpověz
díky charlii, tak u nás sněží chvilkama není to tak zlý, ale od rána už napadlo dost. jitu tak jed hlavně opatrně :wink: musíš ted na sebe dávat pozor, vždyt už to znáš :grinning:
8. led 2010 v 11:27  • Odpověz
u nás to s tím sněžením taky není tak zlý, něco napadlo, ale žádná katastrofa :grinning:
8. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Holky, teď mi volali, že si manža strašně rozeskl hlavu a odvezli ho do nemocnice, jsem úplně hotová, sekretářká říkala, že hrčelo hrozně krve a vypadal strašně. Tak teď čekám na info.
8. led 2010 v 11:45  • Odpověz
kat: tak to nám ještě tady dneska scházelo, no snad to bude v pořádku budu moc držet palce
8. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Kato to musíš být na nervy co?Snad to bude dobrý a za chvilku se ti ozve že má jen pár stehů..a co dělal že si rozsekl hlavu?
8. led 2010 v 11:52  • Odpověz
díky holky, prý chtěl protáhnout chodník od sněhu a někde trčel kus plechu nebo co, ani pořádně nevím. Já jsem nervózní malá tu řve a pes taky cítí že se něco děje tak je pořád u mě.
8. led 2010 v 11:57  • Odpověz
katko, tak at je manza v poradku! teda dnes to jsou ale zpravy.. :confounded:
8. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
to jo, jedna lepší než druhá :frowning2:
8. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Káto neboj to bude v pohodě,ono z toho teklo hodně krve ale ranka bude malá..snaž se být v klidu,snad se ti někdo brzo ozve at víš co a jak,nejhorší je to čekání..držim palečky a myslim na vás :wink:
Díky Andrej, to teda, ráno jsem měla slzy z Heluli a teď manža. To čekání je hrozný.

Jdu alespoň ustlat ložnici, protože určo si půjde lehnout.

Mám Vás zapnuté tak budu jukat
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.