• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evule, to ti věřím. Už se ti to krátí, co :wink: ? Už se těšíš na Davídka? Já jsem v tvém týdnu už začala mít obavy z porodu :pensive:

Jdu zkusit vysát, jestli to Marečka neprobudí.
7. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
tak jak se máte maminky...koukám že probíráte kakání, taky tam máme pořád zlato a hooodně......koncem července pojedeme když bude hezky karavanem někam na týden asi-jen nevím jak budu malou koupat :confused: no něco vymyslíme-asi vaničku sebou a vodu někde ohřát.
7. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
blani: obavy z porodu samotnýho mám, to je jasný, ale spíš se bojím, aby bylo vše v pohodě. Se mnou a hlavně tedy s Davídkem.
7. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
Evule, tak takové obavy jsem vůbec neměla :sweat_smile: . Jsem si takové věci vůbec nepřipouštěla a asi trošku sobecky jsem měla strach spíš z té bolesti :zipper_mouth:

Šmouli, taky přemýšlíme, že bysme někam jeli buď na týden, nebo na prodloužený víkend. No, uvidíme :slight_smile:
7. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Já ta vajíčka spláchnu do umyvadla, nakapu žlučák a mrsknu do koše. Právě ta separačka brala jen to tuhý, takže stejně jsem musela flek pomatlat.

Blko, nevzbudí. Já jsem úchylná, jak slyším, že se pokajdil, tak ho v tom prstě nenechám :grinning:
7. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
blani: no snažím se to nepřipouštět, musím na sobě zapracovat :grinning:
7. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
Míšo, proč úchylná? Myslím, že to tak je správně :wink: . Ale já toho mého neslyším, pokud mi teda neukákne, když ho chovám nebo kojím :grinning:

Evule :grinning: :wink:
7. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
blani: :grinning:
koukám, že až já budu začínat,tak vy budete už zkušené látkařky. To se budu mít, budu mít kam chodit na rady :grinning:
7. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Kuk kočky, dneska jsem tu měla mamču, zítra tu bude taky a vůbec asi na ty rozjezdový začátky tu bude, tak tu nebudu nejspíš já, ale budu se snažit nakukovat, ať vím o nových miminkách :sweat_smile: :grinning:
7. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
blani, jde to pěkně dolů. Je fakt, že je to tekutý, takže nevidím důvod proč tam zatím dávat tu separačku :confused: Myslím, že je to až na to pozdější kakací období :grinning: Já pak ještě na to dám trochu žlučového mýdla a plinka je krásně po vyprání čistá :wink:
7. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Evule, no uvidíš. Mareček se už vzbudil, takže vv byla jenom počůraná - za to fest :grinning: . Teď jsem dala jenom čč, protože budeme za chvilku koupat, tak snad to přežijem bez úhony. Ale už mám pocit, že je v ní naprděno :grinning:

Charlie, tak si to užij s mamčou :wink:
7. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Heluli, a na kolik pereš? Já budu prát zítra a bude tam aji oblečení a to peru normálně na 40. To je asi pro plínky málo, co?
7. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
blani: uvidíme, jak to budeme taky zvládat. Ale těším se na to. :wink:
7. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Evule, ty sis vyfotila monitor :confused: :grinning: ? Ale máš tam hezké kopečky, to jsem nikdy neměla :pensive: . A v albu máš strašně krásnou čepičku - tu modravo nějakou, jak je tam napsané pro Davídka. Jsi šikulka :wink:
7. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Evule, no uvidíš. Látku jsem dala zatím jenom 2x a myslela jsem si, že jednorázovka je pohodlnější, ale ta instalace mi přijde úplně stejná. Jenom to chce trošku cviku, ale jde to rychle. Co mě "zdržuje" je nasazení těch svrchňáčků. Ale "zdržuje" mě to spíš proto, že Mareček už vždycky strašně brečí hlady a mě to hrozně mrzí a rychleji mi to nejde :sweat_smile:
Ale co se mi líbí, je, jak má Mareček strašně měkkej zadeček při chování :grinning: . A jak jsem sundala tu vv, tak jsem ochytala kulky, jestli je má teplý :grinning: a neměl. Nebo možná trošku, ale určitě ne tak moc, jak z té papírovky :wink:
7. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
blani: no dneska poprvý tam byly takový kopečky, taky jsem na to koukala jak vyoraná myš :astonished:

děkuju za chválu čepiček. :wink: Hrozně mě to vzalo. Zrovna dokončuju další svetříček. :grinning:
snad se s látkou brzy spřátelíme a půjde to dobře.

Jdu se svalit k TV. :wink:
7. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Evule, teda to jsi fakt dobrá. Háčkovat vůbec neumím.

Taky půjdu k TV. Tak pa :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Evul: moc děkuju
7. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
kat: :wink:

blani: děkuju, hrozně mě to baví
7. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Blko, já peru někdy na 60 a někdy na 50, záleží, jestli a jaký k tomu přihodím oblečky.
7. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
blani, já je prala i na těch 40 a pohoda. Jak píše míša, záleží co s tím peru...
7. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
holky ja peru pro mimiska na tech 60..
jsem se sem dnes skoro nedostala.. vyuzivam chvil, kdy mala spi a spim taky :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
katka85: jjjjjj to jsem byla kolem 13,00 v poradně č. 2 :grinning: :grinning: :grinning:
jenom upozorňuji, že netuším, co se dnes dělo, ale strávila jsem dnes čekání na monitor 3h!!!!!! :angry:
poradna pak byla rychlá...kde si prosím Tě v čekárně seděla? Podle fotečky si Tě nemůžu vybavit, jinak jdu zase v úterý(bude mě doprovázet moje mamča a beru sebou i Anetku...nemá kde být), budu tam přibližně zase během dopoledne, tak nějaké poznávací znamení :grinning: :grinning:
Jinak u nás to na porod zatím nevypadá....takže ty moje poslíčci jsou zatím vždy planý poplach, tak doufám,že budu takto poslíčkovat ještě dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , čípek mám 3cm :confused: a jsem na špičku prstu, což asi k porodu není, aspoň doktor se tak tvářil, Jinak jsem dnes byla zase u mudr. Sosny, je v pohodě, spíše si pořád dělá srandičky..... :grinning:
Holky jdu spát, dneska toho mám nějak plné kecky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak na Evču budu zítra myslet, ať jsou už s Danečkem spolu a ve zdraví :wink: :slight_smile:
Dobrou noc :slight_smile:
7. črc 2009 ve 23:41  • Odpověz
dobre ranko holky, ted jsem nakojila a cekam, az mala usne, abych si mohla jit taky jeste schrupnout :slight_smile:
spinkala od dvanacti do ctvrt na sest, coz si myslim, ze jde.. docela se i vyspime :slight_smile:
zatiim..
8. črc 2009 v 05:55  • Odpověz
Andreasku, to spí tedy docela dlouho. Ikdyž malej zkraje taky tak spal, ale mě z toho pak bolela prsa a měla jsem tam zatvrdliny.

Evče, držím palce, ať dnes vše proběhne v pořádku.
8. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky,

na Evču taky moc myslím¨ :wink:

kat: tak zatím nic? Ono to přijde neboj, zatím máme čas. :wink:
8. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
ahojky Evi, no zatím nic, jj máme čas, ale já už bych chtěla rodit, hrozně mě trápí ty ruce, už v noci skoro nespim, nevím jak dlouho se to dá vydržet. Bojím se, abych pak ten porod a vše ostatní zvládla, když budu už chronicky nevyspalá :frowning2:
8. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ráno holky. Tak celou noc tady lilo jak z konve a teď vykukuje sluníčko :slight_smile: . Mareček má hroznou škytavku, tak tu leží vedle mě a je spokojenej. A ráno ho asi trápily prdíky, protože se pořád kroutil :frowning2: . Tak jsem si uvařila čaj a uvidím, jestli to pomůže.

Evče hodně štěstí dneska a ať má Danečka brzo u sebe :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile: tak mi jsme se dneska taky docela vyspaly malej vydržel od půlnoci do půl šestý :slight_smile: je to zlatý dítě, když spí. teď rychle chvátám se snídaní, abych se stihla najíst než se probudí. kdoví co evča jestli už začali?
8. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Blko, už si zkoušela šátek?
8. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.