• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Díky Hani
8. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Tak jsme si byli s Alexkem zabrusli autem na sněhu, moc mě to bavilo, Alexka asi ne, protože chrápal :grinning:

koupila jsem si muffa na kočárek, tak ho odpo vyzkoušíme.
8. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Kat, ať je muž OK.
8. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
kačí tak at je vše v pořádku a hlavně at ti brzo zavolají, jak píše hanka ono i z malé rány může téct hodně krve :wink: jitu jakýho muffa?
8. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Tak jsme byli venku a teda děs :rolling_eyes: . Nic neprohrunuté. A byla jsem jediná mamina s kočárkem a všichni na mě hleděli, jak na blázna :grinning:

Heli, je mi z toho strašně smutno. Všichni se držte!!!

Jituško, tak super zpráva. A jména máte vybraná hodně rychle :grinning: :wink:

Kat, to bude určitě v pohodě, neboj :wink: . Jenom mu to zašijí a bude OK :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jitu, na to jsem se dívala, když jsem z tama objednávala židličku a říkala jsem si, že to nebudu potřebovat. Hodilo by se to, sakra :rolling_eyes: :grinning:
8. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Mareček dostal na oběd květák ze skleničky a ten teda už nikdy nekoupím, protože to bylo strašně řídký. Úplně to teklo. Všechno je v těch skleničkách dost řídký, ale toto byl extrém.
8. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Díky holky jste hodné :slight_smile: Manža mi stihl jen říct, že je to díra jak hrom no čekám
8. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jitko, to je dobrý na tu rukojeť to vůbec nevím že je :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
jo blani ty skleničky jsou dost tekutý, filip měl dneska kuřecí rizoto, no mohla jsem tam dát mín té rýže, ale šlo to. ted mi volal šéf, že tam mám výplatu za prosinec :dizzy_face:
8. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Sun, tys byla v prosinci v práci? Nebo to je vyplacená dovolená?
8. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: tak tu zase od rána lítám jako blbec :rolling_eyes: dělala jsem prckovi příkrmy a tak jsem vařila dýni,mrkev,hrášek a brambory a pak mixování a patlání nějak dohromdy no děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: teď jsem si konečně sedla k zelňačce a jezdím tu s prckem v košíku páč jinak děsně řve :rolling_eyes:
Helenko je mi to strašně líto :cry: brečela jsem tu jak želva :pensive: posílám moc a moc sil miminkům a hlavně tatínkovi
Kat kočko to určitě bude v pořádku :wink: za chvilku máš manžu doma :wink: držím palečky ať je brzy zase fit :slight_smile:
Evulko jj na těch sáňkách je i ohrádka :wink: :slight_smile: jinak po ránu jsou mé vyjadřovací schopnosti taky obvykle na nule :sweat_smile: :grinning:
Blani jj taky mi dycky překvapí jak jsou ty plivajsky ze skleničky děsně řídký :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jiank holky na klatovskej diskusi kam chodíme s Kačenkou je taky jedna holčina co dneska zjistila že je těhu a doma mají Tomáška kterému je 7 měsíců :confused: takže bacha je to nakažlivý :wink: :grinning:
8. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jitu já ani nevím že něco takového existuje :slight_smile: ale vypadá to dobře
tak Vojtík popapal špenát s barmborem a krůtím masem.Nejdříve jsem mu chtěla do toho udělat vajco ale měla jsem to maso,tak to měl s ním.A já měla rizoto :slight_smile:
pořád zvažuji jestli jít ven,ale myslím,že se dneska bez s něhu objedem.Vůbec s emi nechce tlačit kočárek.
8. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
káťa: no jo ohrádka :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
blani jen dovča, do práce bych nešla :grinning: jdu zabalit tu sedačku až si pojedu pro výplatu tak jí hodíme rovnou na poštu. no my ven půjdem na chvíli, martin chce zkoušet sáně, ale říkala jsem mu, že tak na chvilku jen povozit po dvoře :grinning:
8. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Kači, my se nenakazíme, protože k tomu, aby byl další prcek, by musel být i sex :sweat_smile:

My ven musíme, protože Mareček spí pořádně jenom tam :unamused:
8. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Blani no tak u nás je to podobné :wink: :grinning: a to aji s tím prckem taky chrápe jen jedoucím kočáře :rolling_eyes: :grinning:
Evi :wink: :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Tak Sofča měla jemnou zeleninu s rýží a snědla opět asi 3 lžičky,včera papala květák ze skleničky a ten jí chutnal,tak jsem měla radost že snad už začne zas papat normálně,že nechce třeba jen mrkev a dneska zas stávka :confounded: tak už nevim co s ní..už aby bylo úterý a domluvila jsme se s mudr..
Káto u nás to nakažení moc nehrozí,jsem na tom podobně jako Blanka :sweat_smile: ale obdivuji maminky které se do toho vrhnou tak brzo po sobě,já si to fakt nedovedu předtavit..
my se ven asi nedostaneme tady hrozně chumelý..
8. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Tak jsem to nevydržela a zavolala našeho zaměstnancovi co ho odvezl a jsou na plastický chirurgii našití, tak by to mělo být ok a prej je mu špatně.

Tak to snad bude v pořádku.
8. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
Kačí určitě to bude v pořádku :wink: :slight_smile:
Hani no u nás taky tý vášně moc není :sweat_smile: :wink:
Tady už nechumelí a tak dáme hrášek s bramborem a razíme ven tak papáá
8. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Kači :wink:

Hani, a nechutnal jí ten květák proto, že byl tak hodně řídkej? On je fakt skoro tekutej. Sestřička mi říkala, že některé děti mají radši hustší a jiné řidší, tak jestli v tom nebude kámen úrazu :wink:

Kat, komu je špatně? Manželovi?
8. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
katy určo bude manža fit, tak pak napiš, co se vlastně stalo..

teda my ven nemůžem, se přes ty haldy sněhu nemáme šanci prohrabat, tak jsem taky zvědavá, jak nám to půjde s tím spaním :sweat_smile:
8. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
třeba má kačí slabej otřes mozku z toho bývá špatně ne? no hlavně, že už něco víš, taky bych to asi nevydržela :wink: no já si hlavně nedovedu přestavit ten druhej porod, se mi do toho teda moc nechce :sweat_smile: no stane se no, u nás to možné je, občas ty prášky zapomenu tak si ho vezmu až v poledne, ale s frekvencí jednou měsíčně by to byl spíš zázrak. :sweat_smile:
8. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
jo manželovi, jestli má otřes mozku nevím, ale prej je mu blbě.
8. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
sun, myslím že ta rána byla veliká, tak asi jo.

za chvíli už by snad měli dorazit. Napíšu a díky
8. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
tak jsme se na to vyprdli a zůstáváme doma.Venku je kalamita,pokusím s emalého uspat doma.
No u nás taky nehrozí druhé mimi,přesně tak jako to mají hanča s Blankou :grinning:
Vojtík mi zrovna likviduje obývák,jdu si udělat kafe.Měla bych odstrojit ten stromek ale počkáme na taťku,nechce se mi do toho.
No Vojtíkovi chutnají věci jak ze skleničky tak moje,tak jsem ráda,že to můžu střídat.
No že my jsme vůbec to puzzle kupovali,kousek už je natržený,furt to má v puse,když ho dám od toho pryč,a jdu to spravovat,rychlostí belsku se přesune k další části a jde nanovo
Kači to bude dobrý.Ale taky bych s ehrozně bála.
8. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
To asi na chalupu nepojedem, leda, že by chtěl abych řídila já, ale to se mi v tomhle počasí řídit nechce a hlavně na Liberecku je to se sněhem hustý. Po Praze to klíďo ve sněhu, ale na hory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
"blesku"
andrej tak jak to tak vidím, tak nás dneska bude s uspáváním bojovat víc :grinning:
8. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.