• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kater taky bych chalupu odložila, radši.
8. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Charlie: já mám tu houpačku od Fischer Price a tam usne vždycky ťuk ťuk ťuk :grinning: Tak naštěstí nejsem odkázaná na procházky, ale chtěla bych jít na chvíli a vzít hafana no uvidím až mi přivezou manžu.
8. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
Charlie jj, taky budu klidnější :slight_smile:
8. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
čus holky, :slight_smile:
jsme doma z lyžovačky, byli jsme s manžou na 2 hodinky na Špičáku tady u nás, bylo to super, pak jsme prodali permice a dali si obídek, hlídala babička, super den :dizzy_face: :dizzy_face: - jen ta noc stála za všechny prachy, Marečkovi se spustila v noci rýma, takže nemohl dýchat, pořád chtěl sát, ale chrčelo to v něm, moc jsem se nevyspala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď si Mareček hraje u zrcadla a leze do skříně. :grinning:
8. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
kater tak to u nás na žádný židličce, ani houpačce neusnula, jednou jedinkrát se stalo, že vytuhla na hrací dece :cry:
8. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
kacen no to závidím velmi :grinning:
8. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Kačenko, tak to jste měli fakt super den :slight_smile:

My musíme jet do Přerova do školy, ale teda nevím, jestli se tam dostaneme :sweat_smile: . Jedeme až za 1,5 hodiny, tak to bude asi super ty cesty. A pak ještě zítra ráno, to bude ještě horší :sweat_smile:
8. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Kačenko, to ti závidím, taky bych jela lyžovat :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
-ahojík mamky,tak přeji hezký zasněžený de,taky je uvás taková kalamita jako unás,tady sněží a sněží,už jsem dneska 2x odhrnovala vjezd před barákem a docela fuška jako :slight_smile: kdybych to nevhala až na večer manžovi tak nevím nevím,jestli by se vůbec dostal domů
-jmisa to je jako,že si do toho dáš ruce nebo jak na té rukojeti a jak je to ve vnitř,jak se to drží ta rukojet potom,pač to vypadá moc dobře,je to na všechny kočárky
-holky tak yse chci zeptat,nevadí pokud se denně dává mrambor mimčům
8. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj Andy, tak to jsme na tom stejně já už dnes odhrnovala 3x :grinning:
8. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Adrosku, já myslím, že by to mělo jít na všechny kočárky :wink: .

S tím bramborem nevím, ale snad ne. Po tom nebudou oranžoví, jak po mrkvi :grinning: . A to dáváš samotnej brambor nebo s něčím mícháš?
8. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
ahoj...

kačenko teda mareček je fááákt šikula, už se sám postaví v postýlce, to teda málo který dítě tak brzy :slight_smile: tak to my si ještě počkáme :grinning:
dnes jsem byla u kosmetičky a ta mi říká, jak její druhý klučina začal chodit úplně sám až na 22měs :unamused: byl to prej lenochod :grinning:
8. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
míšo zrovna dneska jsme o tom na tu rukojet kecaly s holkama ....chtěla jsem to taky, ale furt nevím-asi tu zimu už přečkám v rukavicích, nechce se mi za to tolik dávat, ale je to prej moooc super!!! :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
tak jsem přijela z nehtů a teda musím říct, že cesta děsná. jsem se chvilkama bála. večer jedeme bráchovi na stužkovací ples, to jsme zvědavá. už se těším, jak ted budu pořád řídit, když nemůžu pít...
adrosku, mylím, že brambor nevadí vůbec. je to podle mě nejzdravější příloha.
8. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
Manža je doma a když jsem ho viděla tak jsem se rozbrečela, má celou zafačovanou hlavu a 15cm dlouhou ránua prej hodně hlubokou. Ale už je doma tak zaplať pán bůh.

Zatím pa jdu se o něj postarat a pak zaskočím
8. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
tak tu věc na rukojet jsem ještě neviděla, to musí být supr vychytávka, ale kupovat to nejspíš nebudu
8. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Káťo, tak hlavně že je v pořádku...
8. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
jitus já bych byla taky posr... strachy

kater no hlavně že je doma
kater a co se mu vlastně stalo? Víš to?
-taky si myslím že brambor nevadí vůbec,vždy ktomu ještě něco přidám
-kater a co se stalo manželovi měl nehodu?
8. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
adrosku při odhrnování sněhu prý se vymrštil kus plechu a zasáhlo ho to do hlavy :confounded:
8. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
a doprdele.... jitko :astonished: taky gratujuluju...jsi odváááážnáááá :slight_smile: :wink:

mě by mrsklo :grinning:
8. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
šmouli, no odvážná nevím. co uř ted nadělám. hlavně je to moje vina, páč jsme si špatně spočítala plodné dny... takže... ale už se začínám těšit. Šimonek jakoby něco tušil a je strašně hodnej.
8. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
On si pořídil takový ten bagřík Bob Cat a nikdo jiný s tím ve firmě neumí jen on, tak se rozhodl že protáhne chodník v ulici a i sousedům a najednou prej přední povylezlej kanál a zrovna měl plnou rychlost a narazil hlavou o držák stěrače.

Mě se tak ulevilo, že je doma, zítra nebo v neděli ho vezu na převat a v pondělí mu to sundají a dají mu něco gelového aby se mohl sprchovat.
8. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
ono to má kabinu, tak v té kabině, jsem si to po sobě přečetla až když jsemt o poslala
8. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
-jé jitu ty čekáš mimčo,tak to gratulace,asi neplánovaně že
8. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Heli - to je hrůza, přeju moc zdravíčka miminkům a hodně sil tatínkovi a ostaním členům rodiny, kteří se o mimísky budou starat a nahrazovat jim maminku, je to fakt hrozně smutné a šílené, že se ještě dneska může něco takového stát, no comment :frowning2:
Kater - to je pech, takhle se poranit, hlavně, že už máš manžu doma a je relativně v pohodě :frowning2: :slight_smile:
Kači - to je Zuzka taky těhu? ta má přece stejně staré mimi jako Jituška - takže to budou mít obě dětičky stejně staré (mladé) :slight_smile: gratuluju k těhu - u nás to skoro nehrozí, když je to jednou za uherský rok :grinning: a Mareček jak slyší nějaké zvuky z postele tak je hned vzhůru a řve jak tur, tuhle na nás při tom i koukal, to je fakt děs :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 15:11  • Odpověz
-heluli tak to je hrozné teda :frowning2: ,hlavně aby se to zvládlo všechno
8. led 2010 v 15:15  • Odpověz
jitu no i tak...jsi mladá plná síly takže to zvládneš levou zadní :slight_smile: tak to bude šimonek koukat až se objeví další člen rodiny :sweat_smile:

heli - je mi to líto :pensive:
8. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Kači tak to jste si teda na lyžích užili,to muselo být bezva se takhle odreagovat.
Tak já mám doma andílka,spinká v postýlce,to je nevídané neslýchané.Já jsem aspoň odstrojila stromek,no bordelu je z toho pořádně.Vysát budu muset až se vbudí.
Jitu a co říkali rodiče,prarodiče?Těší se?A nebo to jste si nemohli dát pozor? :grinning:
8. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.