• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andy ona psala že si nepohlídala, nebo špatně spočítala plodný dny :unamused: není teda nad antikoncepci(aspon u mě) ikdyž kamoška taky otěhu při ní, jenomže to nebrala pravidelně :confounded:
8. led 2010 v 15:49  • Odpověz
tak jsme byli u našich filip jim předváděl jak leze roztaženej spacák mu byl malej :grinning: chtěla jsem jít ještě s kočárem, ale začalo tam dost chumelit tak na to kašlem a chrní v ložnici snad vydrží alespon do těch 5 :sweat_smile: kačí tak to je dobře, že už je doma.
8. led 2010 v 16:06  • Odpověz
taky jsem dnes nešla ven, jistil to balkon, ale není to ono!!drncání je drncání
8. led 2010 v 16:13  • Odpověz
šmouli to jsme si nějak nepřečetla :wink:
tak s Vojtíka bude zahradník,odskočila jsme si na záchod a on mezitím se doplazil ke květináči a začal vybírat z něho hlínu,naštěstí ne do pusy.No mě picne,abychom už dali všechno někam výš
My taky venku nebyly,docela mě to chybělo,ale zase tam nemusím být za každou cenu.Sněží v ksue od rána,beztak to nestíhaj ani odklízet.
8. led 2010 v 16:21  • Odpověz
"ta věc na rukojeť" - má takový druky, takže se to rozepne, "obalí" se tím rukojeť a zapne se to a do těch vzniklých dvou otvorů se strčí ruce. A jako je to super, první hodinu vychajdy jsem neměla ani rukavice, pak začalo fučet, tak jsem je vytáhla. Vydrželi jsme s Alexkem dvě hodiny venku, se divím, že to ten kočár projede :grinning:

Já mám rukavice, co maj odolat větru, chladu, dešti a stejně mě v nich zebou po půl hodině prsty, takže na naše dvouhodinovky jsem něco potřebovala.
8. led 2010 v 16:23  • Odpověz
vy už skoro všichni lezete :grinning: my jen vystrkujeme prdel :grinning:
8. led 2010 v 16:24  • Odpověz
ted je zrovna tady na letišti a něco nacvičuje komedie!! :grinning:
8. led 2010 v 16:25  • Odpověz
Jsem koupila Alexkovi nočník, tak jsem ho na něj vysadila, no nechápat co jako, takže po 10 minutách mě to přestalo bavit, zkusím zase za chvíli :grinning:
8. led 2010 v 16:25  • Odpověz
Tak jsme byli chvíli venku kvůli hafanovi, je tam teda sibérie pěkná přišla jsem jak sněhulák :grinning:

Jitko vy už sedíte?
8. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Šmouli, my taky nelezeme :wink:

Do školy jsme nakonec nejeli, všichni furt volali, ať radši zůstaneme doma. Ale zítra se tam potřebuju dostat kvůli nějakým materiálům :unamused:

Jitu, normální nebo číňák? Tak nad ním přemýšlím, protože výdycky když Marečka rozbalím, tak se mi počůrá a někdy aji pokaká, takže teď máme mega spotřebu podložek :angry:
8. led 2010 v 16:51  • Odpověz
andry, my jsme to ještě neřekli. jsme to zjistili včera, tak chceme ještě počkat, aspoň, než budu mít průkajdu. u nás jí dávají když je srdíčko.
8. led 2010 v 16:51  • Odpověz
Tak jsme byli celej den zalezlý doma,přišla aspon sousedka tak nám to uteklo,ted dělám Sofče kaši,zatim si hraje v židličce a je hodná..
Kacenko jéé lyžovačka to muselo být super,co já se na Špičák najezdila :slight_smile:
Smouli my taky nelezeme ani tu prdel ještě pořádně nevystrkuje..
Manža se vrací z Německa na Rozvadově ho naštěstí pustili,jsem se bála že bude muset stát v koloně kamionu když má nákladák,do 20h by měl být doma,tak se modlim at dojede v pořádku..mě přijde že ted je toho neštěstí všude nějak moc.. :pensive:
8. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Kačí jj Zuzka je taky těhu :wink: jsem říkala že je to nějaké nakažlivé :grinning: a teda s tím šmírováním no jsem ráda že má malej postýlku v pokojíčku :wink: :grinning: :grinning:
Kat tak hlavně že už máš manžu doma :wink: a hlavička se určo brzy zahojí :slight_smile:
Šmoulo my taky ani pořádně tu prdíznu nezvedáme :wink: :grinning:
Tak jdme koupat malej už je protiva :confounded: ale pak snad ještě zaskočím :wink:
8. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Kacenko u nás když se něco děje tak v obýváku bych v ložnici nemohla když tam spí Sofča a hlavně ona má hrozně lehký spaní,takže jí vzbudí i to když se pes oklepe..natož nějaký hekání :grinning:
Sofča už je v postýlce,si tam povídá s kolotočem,ale na spaní to nevypadá..
8. led 2010 v 18:28  • Odpověz
Hani, už tak brzo v postýlce? To mi budeme tak za 15 minut papat a až tak za hodinu uspávat. V kolik ti ráno vstává?
8. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Blani, normální.
Kat, sedí, když se má čeho držet, přitáhne se a sedne. Na nočníku jsem ho držela jako se držej malý děti venku.
8. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Jitu :wink:
8. led 2010 v 18:47  • Odpověz
My už půl hodiny spíme :slight_smile:
8. led 2010 v 18:52  • Odpověz
http://sunsetka83.galerie.cz/3974698-filip-7-mesic#58586922 tak mi jsme dneska taky měli nácvik na nočníku, ale na sucho :grinning: ještě to pro něj není. u nás už se taky chrní za odpoledne toho moc nenaspal tak šel dřív protože tu stejně jen kňoural
8. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Blani já jí dáváím spát kolem 18h pokaždý,ráno vstává mezi 8-9h..
Holky na nočník neni to nějak brzo? :sweat_smile:
8. led 2010 v 19:08  • Odpověz
právě jsem našla nelle na pipce vřídek na (pysku) no teda to je hnus a má to zarudlé okolo....chudák, co na to dát?? mažu ji rybilkou prdelku ale stejně se ji to dostane do pipky. no nic

taky mi ted spala tak půl hodky a nacpala jsem do ní pribináka, ten šmakuje taky...aby ne :grinning:
8. led 2010 v 19:10  • Odpověz
hani čím dřív tím líp vždyt víš jak jsou plíny drahý :grinning: to ne budu ho tam dávat hned jak začne sám sedět, když se zadaří dobře a když ne tak budem trénovat.
8. led 2010 v 19:11  • Odpověz
cožéééééé hani kolem 18h jí dáváš spát na tuho??? a v kolik se ti poprvé vzbudí?? tak to mě ted pujde tak kolem 21h- mě by teda nespala na tuho od 18h, to jen když byla majinká
8. led 2010 v 19:11  • Odpověz
no já si taky řekla, že začnu s nočníkem co nejdřív...ty plíny fakt mazec
8. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Hanko, chci to zkoušet, co nejdřív, synovec chodil od půl roku a brzo aspoň kadění neměl v plnekách a v roce nosil pleny jen na noc. Neteř chodila taky od půl roku, ale kadila do plen vesele dál :grinning: :grinning:
Tak uvidíme, co náš boreček. Akorát bych potře¨bovala, aby seděl bez opory, protože takhle si posiluju ruce, když ho držím nad dírou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Tak třeba neteř začla chodit na nočník až ted ve 2 letech a to jen díky mýmu Petrovi protože když jsme tam byli a ona se vykajdila do plíny tak jí řekl že je prasátko a furt říkal fuj koukněte na ní taková velká holka a nechodí na nočník,až mu pak slíbila že začne a fakt začla..
No holky to mi povídejte UM a plíny fakt mazec..ty prachy lítaj-hrůza..zlatý kojení a nočník..
Smouli jj na tuho,vzbudí se mi kolem 21-22h jak kdy a pak tak většinou po 3h až do rána,ale vždy se jen napije a spí dál..až tak kolem 6-7h se vzbudí na půl hodiny,ale vždycky jí ještě ukecám a vstáváme mezi 8-9h..
8. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Hanko, to máš dobrý, že ji ukecáš. Alex se budí kolem té 7, ale když si ho dám k sobě, tak mě dloube do očí, tahá za vlasy nebo na mě aspoń prská :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 19:23  • Odpověz
ty jo hani to ti spí náhodou krásně, že jsi tuhle psala jak to stojí za prd...co mám říkat já?? to je masakr ted tech 14dní-ta spí v kuse tak 1,5 pak začne fňukat ...pak hodku spí a pak zas fňuká no až do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Tak já v 7h ráno ještě nejsme schopná fungovat..dnes jsme byli vzhůru od 6.30-7h a pak usla vzdudila se až v 8.45h a to šla včera spát už v 17.15h :slight_smile:
8. led 2010 v 19:25  • Odpověz
teda ne že fnuká až do rána, ale opakuje se to do rána no děěééés, ale já to přežiju :sunglasses:
8. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.