• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahojky holky,tak potom včerejším sezení doma se ven už těším.Kočárek přenechám Jindrovi,tak bude tlačit.Teď jsme ho vyslali na nákup.Vojtík mi tu lozí po obyváku,vytírá nám parkety.
9. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Tak dneska se nám podařilo zachytit už dvě čůrání do nočníku. :dizzy_face:
9. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Tak to je Alexek šikovnej :wink:
9. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Sem udělala Sofče k obědu jemnou zeleninu s rýží asi 60ml a zředila to 30ml MM aby to měla řídký a spapala to celý,včera to vůbec nechtěla,ale to jsem jí to nezředila,takže to zkusim ještě i zítra a uvidim,třeba to chce jen hodně řídký..
Nám dělám k obědu lasagně,až manža přijede ze cvičení dáme oběd a razíme na ten nákup,doufám že už si silničáři s tím sněhem trochu poradili..jo a musim něco koupit moji mamče 17.1 slaví 50 let tak se chci podívat po něčem ve zlatnictví..
9. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Hanko, tak silnice jsou netknuté, možná tak okruh.
9. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Zdravím,
opět jen na skok....u nás je teda kalamita. Včera jel manža z Brna z práce autem 3 hodiny a najel si navíc cca 40km, páč všude byly havárky....
Dnes jsem chtěla jet na trénink volejbalu...se tak těším...po roce :grinning: a nejedou autobusy, vlaky mají sekery...no tak budem zas čučet doma...
Takovou hafu sněhu teda nepamatuju, ke všemu náledí...ale zas je to krásný, v zimě má být sníh....
9. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
ahoj holky!!

takže noc ušla....radek ji uspal u sebe v ložnici a nechal si ji tam do prvního buzení...které bylo za hodku a půl :rolling_eyes: a pak teda v 1h-5h-7h ale mezi tím knourala občas, takže níííc moooc. no bejvaj horší!

jinak tady je taky teda sněhu a když jsem byla v krámě dopolko, tak jsem nepotkala žádný kočár :unamused:

blani -spací denník jsem našla prosímtě na netu o nespavých dětech, že když si člověk každý den zapisuje každou hodinu co se prcek vzbudí na jídlo, na dudu atd tak se prý z toho může vypozorovat proč vlastně nespí...tak nevím jestli jsem se do toho nezamotala :grinning:

jo charlie můžem zajít do knajpy :grinning: jjjjjjj já ráda mezi lidma :sweat_smile:
9. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
helulicku jj, taky mam rada bilou zimu :slight_smile:
kdyz clovek nikam nemusi cestovat, tak je to moc fajn :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
andrej, k zimě prostě patří sníh že :grinning: Jen ta kalamita by nemusela být :sweat_smile:
9. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak já už jsem absolvovala nákup v Globusu a řeknu Vám, že dojet tam je umění, ještě že mám veliké terénní auto :slight_smile: parkoviště u Globusu nebylo vůbec protažené a přesto tam bylo moře lidí, jsem tam vocaď zdrhala jak jen rychle to šlo.
š0
K obědu jsem udělala gnoghi (nevím jak se to píše :grinning: ) s rajčatovou omáčku a mozarelou.
Teď spíme v houpačce a pak půjdeme na procházku hafan už tu přešlapuje :grinning:

Dnes jsme spali taky celkem ok, ale hůře než včera. Po 8 hod uložená, 1,4:30, ale to jsem jí nechala brečet a pak v 5:30 a v 8.

Už druhý den, celé dny prdí a málo kadí, dnes ještě nekadila, tak nevím jestli nemá zácpu, tak jsem koupila švestkovou šťávičku tak uvidíme.
9. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
ahoj holky
tak my máme po křtinách. Měli jsme je ráno v 10.
bylo to krásný, až malej usne hodím pár fotek :wink:
9. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
heluli jj, snih k zime patri :slight_smile:
katko, nebylas v cakovicich v globusu? my jo :slight_smile:
evulko, tesim se na fotecky :wink:
9. led 2010 v 15:22  • Odpověz
Já teď byla s kočárem venku a řeknu vám - je to posilovna, myslím, že mě budou bolet zádový svaly :grinning:
9. led 2010 v 15:26  • Odpověz
holky dnes jsem sabce koupila ucici hrnicek a udelala jsem ji do nej cajdu a osladila, jsem zvedava, jak ji to posmakuje.. ona nic nesladkyho nechce mrska jedna.. vy holky nesladite?
9. led 2010 v 15:40  • Odpověz
Já nesladím, teda ani já a Alexovi taky nesladím.
9. led 2010 v 15:43  • Odpověz
to mas jitko dobry, ze ti neslazeny basti..
9. led 2010 v 15:45  • Odpověz
čauky
tak my jdem zitra poprvé na plavčo tak sem zvědavá :sweat_smile:
andry-já malé zatím nesladím nic,včera měla poprvé activii bílou a snědla jí celou,u první žičky se prý šklebila jak hrom ale všechno snědlaa,dávala jí mamka páč sem už byla v práci
musím vás nějak letecky dočíst
9. led 2010 v 15:49  • Odpověz
fotky jsou v albu.

Já jak kdy, někdy dám čajík od Hippu,ten je sladkej
9. led 2010 v 15:59  • Odpověz
juu, evulko, moc pekne fotecky a retizek :wink:
9. led 2010 v 16:06  • Odpověz
andrej:děkujem, z toho řetízku jsem měla fakt radost. :slight_smile:
9. led 2010 v 16:07  • Odpověz
to verim, my dostaly na vitani obcanku zase zlaty privesek znameni racka, to se mi taky moc libilo :slight_smile:
9. led 2010 v 16:13  • Odpověz
tak to je taky hezký nápad a nosíte ho?
9. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Andrej já jezdím na černý most mám to blíž :slight_smile:
9. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Jitko to mi povídej skřípla jsem si venku záda :grinning: Naší ulici ještě vůbec neprotáhli :sweat_smile:
9. led 2010 v 16:28  • Odpověz
tak my jsme byli taky venku,tam kde to bylo odhrnuté jsme jela já,tam ne kde tak taťka.Vojtík chrupkal a bylo mu všecko jedno.Teď nám táta utekl na florbal,tak válčíme sami.Vojtík mi tady vytahuje cd,no budu mu to muset brzo zatrhnout.Evi moc krásné fotečky.
9. led 2010 v 16:35  • Odpověz
andrej, děkuju za chválu. :slight_smile:
Vojtíšek asi chce aby jsi mu něco od p(P)odlahy pustila :grinning:
9. led 2010 v 16:48  • Odpověz
čááááu renčoooooo!!! konečně jsi dorazila?? a jak ti spííí??? :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 17:05  • Odpověz
Evulko, krásné fotky :grinning:

Tak teď po koju jsem slyšela, že se konečně pokakala :grinning:

Manža je nezmar, už je mu trochu lépe tak už šel do firmy, já ho hledám po celém bytě a pak zjistím,že je v práci, zítra jedeme na převaz tak snad se to dobře hojí.

Teď mne rozesmála, má panenku Emilku od Lamaze a už jí málem spadla, ale chytila ji šikulka jen ji nemůže vytáhnout nahoru k sobě, tak jí visí na ruce. Jdu jí pomoc.
áááááá už jí pustila :grinning:
9. led 2010 v 17:06  • Odpověz
kat: děkuju :slight_smile:
to je šikulka malá :slight_smile:
9. led 2010 v 17:08  • Odpověz
Ahoj holky, nestiham, ale kdo mate FB tak jsem pridala jedno videjko jak Majda mluvi :grinning: :grinning: Pak doctu vecer.
9. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.