• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak jsme po večeri, snažili jsme se udělat pleskavici a višel nám karbanátek :grinning: :grinning: :grinning:

Manža říkal, že si moc pochutnal, tak to je důležité.

Vy asi všechny uspáváte co? My až za hodinu.
9. led 2010 v 18:53  • Odpověz
my už spíme.

andar: kouknu za chvilku už se těším :wink:
9. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Čus bus kočky :slight_smile:
Evulko krásný fotečky t :dizzy_face: ak už to má Davídek za sebou :slight_smile: koukam že jsi fakt o kus větší než manža :grinning:
Kačí tak to je manža fakt nezmar :grinning:
Já jdu dnes s kamarádkama posedět a hlavně pokecat :wink: se mi tam ale moc nechce páč noc nic moc :confounded: dycky když jsem zabrala tak prcek zaplakal ze spaní a já tam letěla jestli nejni vzbuzenej :confused: a tak jsem od rána jak mátoha :rolling_eyes:
No nic tak já mažu :wink: papááá kočky a přeji dobrou noc :slight_smile:
9. led 2010 v 19:39  • Odpověz
káťa: to sis všimla dobře :grinning: jsem holt obr :grinning: :grinning: :grinning:

tak si to s holkama užij :wink:
9. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Ahojte, přijeli jsme od našich, okoupali a pak jsem půl hodiny uspávala. Už se naštěstí spí.

Evi, krásné fotky.

Kači, užij si to.
9. led 2010 v 19:43  • Odpověz
evulko, privesek sabinka jeste nenosi, to je brzy..
ty ses na facebooku? pridej si me jestli chces, jsem andrea masopustova :wink: :grinning:
9. led 2010 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky, nedávno se tady četla, co dáváte mrňatům k snědku, vaříte jim kupovanou mraženou zeleninu? Mně už totiž nějak dochází inspirace.
9. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
ahojky veverko, ja tedy mrazenou nekupuji, varim z cerstve :wink:
9. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
a to denně čerstvou, nebo si zamrazuješ?
9. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
blani: děkuju :wink:

andrej, jdu si tě přidat na FB
9. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
malý totiž odmítá třebakupovanou mrkev, domácí ze zahrádky baštil a tato mu nejede.i když mně taky ne :wink:
9. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Já uvařím i z mražené, nevidím v tom problém.
9. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
já si taky myslím, že to neuškodí
9. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ono se říká, že mražená zelenina je v zimě lepší, protože je zamražená hlavně ve své době přirozeného růstu, protože v tu dobu je nejlevnější. No a zimní zelenina je chca nechca nějak rychlená.

My i sobě domů kupujeme v zimě jen BIO mrkev, protože to co se teď prodává jako mrkev to fakt jako mrkev nechutná.
9. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ja varim taky z mrazene-mam brokolici,kukurici a kvetak (vse zvlast) vytahnu vzdy jen par ruzicek kolik potrebuju,taky jsem si dala do pytlicku maso zamrazit po porcich.Akorat dnes jsme v Penny koupili tez bio mrkev a krasny hovezi, tak udelam Majdulce na odzkouseni :wink: .
9. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
no holky ja toho jeste moc nenavarim, takze jsem zatim varila jen z te cerstve, ale na mrazenou asi casem taky dojde..
9. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Tak supr, no já sem běhala po obchodech a u nás bio neseženu.bydlíme na vesnici, takže smůla, takže zkusím mraženou, snad mu bude chutnat. jinak je možné, že má po kašičkách zácpu? Maso si taky dávám po malých kouscích do mrazáku, my zatím baštíme jen krůtí a kuřecí
9. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
dnes jsem koupila bio mrkev v globusu, jenze sabce mrkev ani brambory nejedou :confounded:
9. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Veverko, je. Dáváš tam olej?
9. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Veverko-tez jsem z vesnice :wink: a uz se tesim az si osazim zeleninkou zahradku :slight_smile:
Jinak je to mozne ze to ma po kasi, uz jsem to nekde cetla, na zacpu jsu pry dobre svestky, prodavaji se jako stavicka, nebo ja mam doma presnidavku svestka-jahoda 100%ovoce od Hami :wink:

Andreasku-jak to delate, ze mate zase stejny puncosky?Koukam na foto a ty s kocickou mame taky :grinning: :grinning:
Jinak jak ses ptala na doslazovani, ja to nedelam- mne Majda vypije jak granulovanej sladkej caj, tak fenyklovej pytlikovej neslazenej, taktez basti jak neochucenou kasi, tak treba bananovou atd. No problem, takze to stridam.Uz i jogurt jsem zkusila a vsechno snedla.Je holt jedlik po nas, pamatuju v porodnici,jak mi sestricka detska rikala, ze to bude peknej jedlik, ze je to statná holcicka :slight_smile:jak to poznala, nevim.
9. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jitu-olej do kase???Ja pridavam olivovej do ryze se zeleninkou treba. :wink:
9. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Andaro, já čtu rychle, tak jsem to vzala jako zeleninovou kaši :grinning:
9. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Andara- já to samé, lituju, že sem jí lni nenasadila víc.Tak švestky musím vyzkoušet.
jmiso, olej vážně nedávám :grinning: :grinning: , ale ani do zeleninových :unamused:
9. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
Do zeleniny ho dávej, je to jednak kvůli zácpě a druhak kvůli uvolnění vitamínů. Trochu olivového oleje tam pokaždý kápni.

No a jinak zkus ty šťávy.
9. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
andarko s tema puncochackama no ja ti nevim, ty kupovala babicka :slight_smile: :wink:
holky, jdu do hajan, dobrou noc :wink:
9. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
Andajko-nam je taky kupovala babicka :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
Ahoj všem. Jsme tu zapadlí jak vlastenci, to bude otrava, ale aspoň na chvilku se půjdem brodit s nosítkem.
10. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ránko. U nás od včera nesněžilo, ale mrholilo, takže tam bude asi pěkná klouzačka :unamused:

Holky, mám dotaz, když dám Marečkovi celou skleničku se zeleninou, mám mu pak ještě nabídnout prso?
10. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Jo, a včera mě mamča ukecala, ať dám Marečkovi kousek banánu. Jsem si myslela, že mu bude šmakovat a to jsem se spletla :confused: . Dala jsem mu trošičku rozmačkanou mezi prstama, pak i rozžmoulanou z mojí puse :sweat_smile: a vůbec mu to nechutnalo. Takový ksichty, co házel, to nedělal u žádné zeleniny. Tak su z toho celkem v šoku :sweat_smile:
10. led 2010 v 08:50  • Odpověz
ahoj, Marečkovi bylo včera už 7 měsíců, ale neměla jsem sem čas jít, má rýmu jako trám, ale zas celkem pěkně papal, takže to jde :slight_smile:
Blani - když jsem poprvé dala Marečkovi banán jen rozmačkaný, tak ho taky plival a dělal, že bude zvracet, byla jsem z toho špatná a bála se, že nebude chtít ovoce, tak jsem pár dní počkala a pak jsem mu banán nastrouhala na jemném struhadle, na malé nudličky s jablíčkem a jak mu to chutnalo :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.