• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
u nás nádherně sněží, večer taky prý pršelo, ale bylo - 4, tak to je divné, z okna je to krása :grinning: , zato tlačit venku kočár je skoro nemožné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
když jsem psala předchozí příspěvek, tak ke mě přilezl Mareček a dvakrát mi strhnul za kabel myš od počítače na zem :grinning: :grinning: jinak podle neuroložky neleze,ale plazí se :wink: takže se celkem rychle a šikovně plazí :grinning:
10. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Kačenko, velká gratulace k 7-měsíčninám :slight_smile: a dík za tip s banánem :wink:
10. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Já banán hodně rozmačkám vidličkou, je z něj vyloženě kaše.
10. led 2010 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky, s bananem to delam taky tak :slight_smile:

ted delam kakaovyho labuznika od babicy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 09:38  • Odpověz
čauky
šmouli-malá spává celou noc už 2 měsíce,je to paráda :dizzy_face:
dopo spí tak hodinku a půl a odpo taky tak ale když je venku tak vydrží 2-3 hodiny :sweat_smile:
jinak už baští skoro všo,ale moc nám neleze mrkva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 09:50  • Odpověz
andrej: hoď sem recept :wink:

kači: Marečkovi vše nej k 7 měsíčninám
10. led 2010 v 10:00  • Odpověz
óó andrej děkuju, to vypadá krásně :wink:
10. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahojky holky,s Vojtíškem přejeme Marečkovi vše nej k sedmiměsíčním narozeninkám.
Já banán taky rozmačkávám vidličku,nechávám tam malinakté kousky,a papá to krásně,zrovna teď měl banán s hruškou.
Dneska jedeme k našim a necháme tam Vojtíška jedeme se podívat na slevy do Shopingu,tak snad tam ěnco hezkého objevím.teda úokud se odsud vůbec dostaneme,sněží tam.
10. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Teda "pokud"
10. led 2010 v 10:05  • Odpověz
díky za gratulace :dizzy_face:
ten banán zatím taky strouhám - teda spíš rozmačkám přes struhadlo - jí ho vždycky s jablíčkem, které už mi struhadlo stejně zašpiní a když mi banán rozmělněný vidličkou nejedl, tak to pro jistotu ještě chvilku budu dělat tak jak to dělám - kousky mu navalují, chce blinkat, takže zatím zeleninu mixuju a ovoce strouhám :wink:
dnes měl jablíčko smíchané s frutapurou jablko+švestka - aby nejedl pořád jen jablko, hrušku nebo banán a měl nějakou změnu :wink: švestky mám jen zmrazené v mrazáku a ty by asi nebyly nic moc :confused:
10. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Alex měl dneska na sváču banán a prvně trochu jogurtu. Jsem byla zvědavá, jak se na bílej jogurt bude tvářit, ale ani nehnul brvou, ikdyž ho dostal ochutnat nezamíchanej :grinning:
10. led 2010 v 10:32  • Odpověz
ahoj kočky,

včera jsme byli poprvý plavčit a verče se to mooooc líbilo. Asi večer nahážu pár fotek, at se pokocháte :slight_smile:

My ovoce zatím nebaštím, takže jsem taky zvědavá, jak to bude. Mrkev, brambory ji šmakují, odzkoušeli jsme i brokolici, ale ta takovej úspěch nestrhla.

Dneska jedem k našim na oběd a pak na masáž a do vířivky, naši budou hlídat :slight_smile: Tak se mooooc těším :dizzy_face:
10. led 2010 v 10:44  • Odpověz
já už taky zaplatila plavčo pro Marečka, budeme chodit cca od 2. týdne v únoru (tj. od jeho 8 měsíců) - já se těším, hlavně, aby se to Marečkovi líbilo :dizzy_face:
Jiru - jogurt už Mareček taky okusil ode mě, když jsem ho jedla, měla jsem bílý klasik (olma) a v něm teda domácí třešňovou marmeládu a dala jsem mu cca 4 lžičky a když už nic nebylo, tak hrozně plakal, moc mu to šmakovalo, chtěl ještě :grinning: :grinning: -neměla jsem to dobře rozmíchané, takže měl taky i čistý bílý jogurt a chutna mu :dizzy_face:
Charlie - tak to je super, že se Verče plavčo líbilo - a měla jsi ty spšl plenky do vody? - užij si dnešní relaxační odpoledne, masáž i vířivku bych si taky dala líbit :grinning:
10. led 2010 v 10:57  • Odpověz
tak jsem odklidila sníh před domem. Taťku jsme měli v práci,ale už přijel Davídek chrní na zahrádce

andej: jakse povedla buchta? :wink:
10. led 2010 v 10:57  • Odpověz
kacen koupili jsme neoprenový plavky přímo od nich před první lekcí :grinning:
10. led 2010 v 11:00  • Odpověz
charlie - a jsou jako trikot? :grinning:
10. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Tak jsme přišli z venku a je to teda děs se tam s kočárkem nějak prodrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Andrej, když se chci podívat u toho Babicy na jiné recepty, tak se mi tam objeví vždycky jenom video a recept ne. Na co mám, prosím tě, kliknout?
10. led 2010 v 11:52  • Odpověz
blani, pod videem je recept :wink:
10. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
evulko, na chut moc dobra, akorat ja bych dala misto jedne lzicky prasku do peciva tak pulku pytliku, testo mi prijde jakoby trosku zdrcly, jedna lzicka mi prijde fakt malo.. ale je to mnamka i tak :wink:
10. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
andrej: tak aspoň příště budeš vědět. Taky mi to přijde málo :astonished:
10. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
evulko jj, ale uz i tak je pulka pryc :grinning:
na obed mame plnene kureci kapsy vsim moznym :grinning: s bramburkama a oblohou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
blani, ted na to cucim, ze ne vsude je ten recept napsany.. :confused:
10. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Andrej, no právě. Takže to je napsané jen u něčeho? To je naprd :angry:
10. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
nazdárek,
tak my jsme včera měli celej den pilno tak jsem ani nestihla zajít. ráno jsme jeli na to plavčo v tý kalamitě :rolling_eyes: ale šlo to a přijeli jsme včas. filípkovi se voda ze začátku moc nelíbila a když ho držel martin tak pořád řval, ale jak jsem ho vzala já tak se mu to potom líbilo asi se cítil bezpečněji se mnou :grinning: ale musí si na martina zvyknout protože já se s ním pak nemůžu potápět, když to sama neumím :sweat_smile: odpoledne měla bábí 80 tak jsme slavili martin s malým odjeli domů a já měla po dlouhý době volnej večer :slight_smile: bylo to fajn, jen mě dneska trošku bolí hlavička :sweat_smile: andrejko poslala jsem ti žádost na fb. jo včera se nám šikula postavil už i v postýlce budem si na něj muset dát pozor. :slight_smile:
10. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Holky, já su neschopná :pensive: . Mareček mi spadl z gauče :cry: . Spadl na záda a hnedka brečel, ale co jsem ho vzala do ruk, tak se po chvilce uklidnil. Nemůže mu nic být, že ne? Potom jsem ho uspala (už byl unavenej před pádem), a teď po své půl hodince už slyším, že si hraje s monitorem. Holky, podpořte mě, já si dneska připadám děsně :pensive: :cry:
10. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Sun, Filípek je šikulka. To se musí potápět i maminka? Já to taky neumím.
10. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
blani určitě to bude v pořádku. To se stane, holt jsou teď ty naše děti víc pohyblivý, to je hned. Nedělej si kvůli tomu hlavu, Mareček bude v pořádku
10. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Evi, děkuji :slight_smile:
10. led 2010 v 15:01  • Odpověz
blani neboj nejsi sama takových pádu ještě bude :wink: já to čekám každou chvilku, občas se to prostě stane no, hlavně když se nic nestane. :slight_smile:
10. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.