• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun, díky :slight_smile: . Já su dneska jakási vstalá prdelou předem a všechno mě se.e, tak su z toho hotová a hrozně si nadávám :angry:
10. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Blani, jak je to dlouho, kdy mi spadl Alex z postele? :grinning: A přežil. Tak klíd, takovejch pádu ještě bude.
10. led 2010 v 15:24  • Odpověz
Jitu, já si taky říkám, že bude hůř. Ale byla jsem z toho úplně vyklepaná :pensive:
10. led 2010 v 15:27  • Odpověz
No mě málem taky klepla pepka :grinning:
10. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Jitu :grinning: . Teď ještě přemýšlím, jestli to manžovi řeknu nebo zatajím :sweat_smile: . Ale asi "se pochlubím" :pensive: . Za odměnu jsem mu dala vařit zítřejší oběd :grinning: . Mareček si teda už nic nepamatuje, je v pohodě, ale já mám výčitky...
10. led 2010 v 15:41  • Odpověz
blani: opravdu to bude ok, vidíš, malej už ani neví, že se něco stalo. Takových pádů bude čím dál tím víc. Nevyčítej si to, to se opravdu stane každému :wink:
10. led 2010 v 16:07  • Odpověz
ČAU
tak máme zasebou taky první plavčo,a malé se to líbilo,zatím to bylo jenom takový o ničem,jen kolečka s říkankama a tak,ale zjistila sem,že neumím žádný říkadla :sweat_smile:
uvidíme přiští týden,to by jim měly polívat hlavu kelímkem tak asi to rači doma natrénujem ať z toho malá nemá šok :grinning:
Blani-takovej pád asi čeká každýho,to se stane,nic si z toho nedělej,hlavně,že je malej ok :wink:
10. led 2010 v 17:00  • Odpověz
Evi :slight_smile:

Reni, díky :slight_smile: . Chodíte do Delfínka? Taky budeme, ale až od února. Je to tam fajn? A co voda? Zvykala jsi nějak Karolínku na studenší vodu?
10. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dnes krom toho, že jsem uvařila oběd a vylufovala neudělala nic, asi nás trápějí zuby nebo co většinu dne brečí a prstíčkama tlačí na horní patro.

teď je chvilku hodná v hrazdičce tak jdu zkusit něco udělat, jo a dneska vypila konečně trochu UM., ale asi neřvala hlady, ale těma zubama no tak si trochu dala no :grinning:
10. led 2010 v 17:29  • Odpověz
blani, podle me bud s padem v klidu, gauc neni vysoko ne?
holky my byli odpo na zahrade, s kocikem bychom toho totiz asi moc neujeli v tom snehu, postavili jsme huhulaka, bylo to super :grinning: vyvaleli jsme se s tomem komplet ve snehu, no jak maly :grinning:
10. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Kat, tak ať ji zuby dlouho netrápí :wink:

Andrej, ne, nemám ho ani ke kolenům. Hezké fotky :slight_smile:
10. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Díky blani.

Už nevím jak bych ji zabavila, přendavám houpačka, hrazdička, náruč, samozřejmě, že náruč vítězí, ale to se mi moc nechce ji pořád chovat. :grinning:
10. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Reni, a ještě jsem se chtěla zeptat, když jsi byla na informativní schůzce kvůli plavání, říkali o plavečkách, že musí být ty jednorázové nebo můžou být aji ty pratelné?
10. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Blani,je to takovej chaos,ty přípravy než vůbec vlezeš do bazénu :confounded: voda se mi zdá trochu chladná,ale malá v pohodě,ve vaně má teda o dost teplejší vodu :grinning:
plinka by měla být ta do vody s pevnýma gumkama aby jim nevyletělo hovišo,my teda měly i plavečky ale stačí jen ta plínka,ta pratelná asi ne,ale to se tam zeptáš :wink:
10. led 2010 v 17:54  • Odpověz
holky, jdu delat neco do skoly a pripravit vecu a vecer se chci koukat na penicka a paraplicko, tak zatim, kdybych uz se sem nedostala, tak dobrou noc :wink:
10. led 2010 v 17:56  • Odpověz
Kat, náruč je vždycky vděčná :wink:

Reni, dík. Ta pratelná má taky pevný gumičky. Jsem myslela, že to budeš vědět a mohla bych ji už koupit :grinning: . Ale to neva :wink:

Andrej, pa :slight_smile:
10. led 2010 v 18:03  • Odpověz
tak jsme doma z prochajdy, ještě jsme dali u našich svačnu a jsme doma. musím ještě poklidit ten povánoční borčus mám koberec plnej třpytek :angry: no u nás to bylo taky takový chaotický osprchovat sebe, pak filipa no musíme si to nacvičit příště to bude v pohodě už budeme vědět co a jak. jinak taky u nás byli zatím jen říkanky atd.
10. led 2010 v 18:09  • Odpověz
andrej: nádherný fotky.
10. led 2010 v 19:16  • Odpověz
ahoj...

ty jo dnes jsem koupila od známé ohrádku za 200kč :sweat_smile: ale když jsem ji vyděla no hrůůůza!! je síťovaná ta obyč! no čapla jsem ji a doma ji rozdělala fůůůj to chtěla prodat na aukru-neomyla ji nic, nebyla zabalená nic, je stará 10let , takže jsem ji rozmontovala s radkem a no humus humus, síťka špinavá, takže vyprat a vše vyčistit, ted se suší a zítra se složí !!Pak vyfotim!!

jdu uspat malou!! a papapapa zítra dočtu atd
10. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
tak snad až se omeje tak to bude dobrý šmouly, já jsem taky včera koupila ohrádku, byli tu sestřenky tak říkali, že mají na bazaru dřevěnou tak jsme jí vzali za 400,- tak jsem zvědavá jak dopadnem my :grinning: už jsme tu přešoupali i nábytek, aby se nám vešla do obýváku.
10. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj všem.
Ten sníh je vopruz.
Musím na zítra zrušit plavčo kvůli mojí mrše, tak aspoň nemám výčitky. Ono bychom tam stejně nevyjeli, je to na kopci a pochybuju, že to tam bude upravený, tedy krom hlavních tahů. Navíc ani nevím, estli bych vyjela u nás v ulici ze závěje. To je tak na hammra :grinning:
11. led 2010 v 07:15  • Odpověz
Dobré ránko. U nás je taky dost sněhu. Včera odpoledne a večer ještě sněžilo.

Jitu, takže už máš MS? Bez ní bylo líp, co :grinning:
11. led 2010 v 07:55  • Odpověz
čauky
¨já pořád menzes nemám a to nekojím,už sem si dělala asi 4 testy :sweat_smile: ale pořád mám asi trochu mlika a to mi vtom brání,říkala teda sestřička na gyndě,ale ´mě to teda vůbec neva,sem si zvykla :grinning:
jmisa-a ty už nekojíš?já sem myslela že ještě jo
11. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Reni, já taky ještě nemám a taky si nestěžuju :grinning: . A jak to jde v práci, co? Chodíš denně? A kdo ti hlídá Karolínku?
11. led 2010 v 08:46  • Odpověz
ahoj kočky,

kacen ty plavky jsou jako kraťásky a plínka není už do nich třeba.

blani to se fakt stane ještě xkrát, ale chápu, že jsi se lekla, když byl malej na zemi. Hlavně, že je Mareček v pohodě.

šmouli tak snad se ti to podaří pořádně "vydesinfikova"

a fotky z plavání mám na galerce :slight_smile:
11. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Charlie, super fotky :slight_smile: .

My půjdeme ven.
11. led 2010 v 09:20  • Odpověz
ahoj holky

my jsme měli původně chodit na plavčo od ledna a nechtělo se mi kvůli tomu, že jsou ty mrazy.
Tak začneme asi na konci března nebo spíš v dubnu.Uvidíme

Jinak mám dotaz. Chtěla bych si pořídit takovou tu krosnu na děti, když se chodí na výlety a tak,jak to má stříšku. Nemáte s tím někdo zkušenost a nedoporučili by jste mi nějakou dobrou? Chceme jezdit na Šumavu
11. led 2010 v 09:41  • Odpověz
JJ, MS dorazila včera nad ránem.
Reni, kojím, ale jen v noci.
Jinak známá kojí 10x za den a MS má už od šestinedělí.

Evuš, s krosnama nevím, já jsem na ergonomická nosítka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. led 2010 v 09:42  • Odpověz
jitu: jj děkuju, já právě nevím co. Aby to mělo využití i na dýl než jen na teď. Nějak se v tom nevyznám,tak si jdu pro radu :grinning:
11. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Holky poradte co můžu dát Sofče na průjem..mlíko normálně a k obědu jí asi udělám jen mrkev s rýží né?Nebo radši celej den jen mlíko?Já nevim jak jí to zastavit..včera se chudák nemohla vykajdit,úplně u toho brečela a pak přišel průjem,ale vůbec nevim z čeho to má.. :confounded:
11. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.