• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
já jsem taky na souhlas dr. nečekala a začala podle sebe. dost je toho napsáno na kojeni.net, já používám mraženou, mám zmraženou i bio, ale i ty pytlíky mix jsou dobrý. když jsem dělala jen zeleninu tak v páře, a ted jak přidávám maso tak to dávám do vody. :slight_smile: tak at vítkovi šmakuje :wink:
11. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
11. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
sun: tedy to je ale labužník :wink:
11. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
pamatujete jak jsme se pořád melounek cpaly my jako těhulky? :grinning:
11. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
ahoj, tak dneska noc fakt nic moc, usnula když jsem jí četla pohádku o Neználkovi asi ve 20:15, pak 23:15, 2:30, no a to jsem jí nedala tak řvala ale jen chvilku a pak se budila co dvě hoďky v 6 jsem jí dala kojo a pak jsme obě vytuhli do skoro do 9 hod.

Manža říkal, že v noci myslel, že už po ní hodí polštář :grinning: , ale někdo sem dával tipy s tím heslem když se uspává, tak myslím, že to v tu noc vždy alespoň na chvíli zabralo.Takže dobrá rada a doporučuju :slight_smile:

U nás je sněhu hrozně, naše ulice kdyby manža neprotáhl tak se jí nikdo nedotkl a to si představte, že ještě měli lidi keci, tak říkal, že příště uděla jen nám abychom mohli fungovat a na ostatní se vykašle, každý se k němu choval, jak kdyby byl nějakej hej ty :rolling_eyes:

Teď se houpem v houpačce a koukám, že očka už jsou zavřená, čekám na manžu, že si dáme oběd udělala jsem roštěnou s rýží. :wink:

Ruce už mám bolavé od toho odklízení sněhu na terase, mám pěkné svaly, včera jsem je ukazovala manžovi, tak jsme se zasmáli, ale mám pěkné :grinning:
11. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Tak jsme se byli na 20 minutek projít,jsem si dala Sofču do klokanky a vyrazili jsme s Rozárkou do přírody,aby se aspon trochu proběhla..ted jsme dorazili,Sofča vypila mlíčko a už spí..
Jsem volala k Mudr tak k ní pojedeme až ve st,to už bude doma Petr a odveze nás tam..a na průjem jí mám dát mrkev a rýži a nebo smectu,tu ale doma nemám..
11. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Sun teda Filípek si ale šmakuje :grinning: a jak už pěkně sám sedí.. :wink: jo a toho traktoristu pak pošli k nám,bych taky potřebovala aby to tady někdo protáhl..
11. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
hani s tím sezení to sedí tak dva dny, jinak vždycky padal jak hruška. ted chvilku vydrží, ale né dlouho to je pořád takovej vratkej :slight_smile: nemá pořádnej základ. tak jsem objednala fotky, dokonce jsem využila slevu 20 procent tak to je super v pátek by měli být hotový,rovnou jsem si objednala i ten kalendář, udělala jsem ho jen černobíle už se těším
11. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
tak jsme od doktorky, až tedka jsem poobědvala a prcek chrní na terase v kočáře.
Vážíme 7,1kg, a 66cm
To že papkáme zeleninu jsem doktorce řekla sama, ona na to, že ok a kdybych ji to neřekla, možná by se ani nezmínila. Takže já jsem spokojená s jejim přístupem, nic nevnucuje, nenařizuje..
Ptala jsem se, jestli mám dávat na noc kaši, prý že není potřeba...

Andrej díky za IP

Blani co máš z toho, Verča taky nechce jídlo, co jí nachystám. Dneska jsem ji udělala tu brokolici s bramborou a to nechtěla, pač tam jsou ty hrudky, tak jsem ji dala květák a ten ji teda šmakoval
11. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
Sun: krásný fotky :slight_smile:
11. led 2010 v 15:03  • Odpověz
díky kačí :slight_smile:
11. led 2010 v 15:13  • Odpověz
Sun já včera taky objednávala kalendář,dáme ho tchýni k narozeninám..
To Sofča ještě takhle sama nevydrží u nás to ještě bude minimálně měsíc trvat než se sama posadí..
Charlí to má Verunka pěknou váhu,Sofča bude mít tak 6.4kg..
Jsem udělala Sofince k obědu tu mrkev,moc toho nesnědla,ale aspon něco,hladký to taky úplně nebylo,to snad ani u rýže nejde..ještě tady má na zítra..zas se jí bojim toho dát víc,abych jí nezacpala..
11. led 2010 v 15:26  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
charlie, neni zac, verunka ma krasne miry :slight_smile:

hani, taky jsem zvedava, kolik sabce navazi a nameri..
holky, nemuzu moc psat, ve stredu mam zkousku, tak musim makat, ale sem tam na vas juknu :wink:
11. led 2010 v 15:35  • Odpověz
holky, je mezi vami nekdo, komu by mimco nejedlo vubec zeleninu, jen ovoce?
to je muj pripad, sabca miluje jablicko, banan a kasi, ale napr. mrkev a bramboru do ni proste nedostanu.. mam zkouset dalsi zeleninu? prijde mi, ze jak to neni sladky, nevezme si to proste..
11. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Sun, mně ta galerka zas nejde otevřít. Někdy se to prostě zasekne a nic :angry:

Charlie, Verunka má hezké míry :wink:

Evi, ptala jsi se Jitky na lanolín. Kup si v lékárně lékárenský lanolín. Oni ho tam prodávají na váhu. Ten by měl být nejlepší. A ty máš vlňáčky? Jaké?

Andrej, a ty jsi dala Sabince prve ovoce, že ti tak odmítá zeleninku? Mareček měl včera poprvé banán asi po 14 dnech přikrmování a plival ho :sweat_smile: . Leda to zkoušet do kaše, jak ti radila Jitka.
11. led 2010 v 16:27  • Odpověz
Andreasku mě zas Sofinka nejí ovoce.. :grinning: si jí asi neměla dávat ovoce dřív než si navykla na zeleninu..doporučila bych to pořád zkoušet a nabízet dokola..zkus třeba květák,nebo cuketu..já jí ted dala s ovocem týden pauzu a pak zas začnu nabízet a zkoušet..
11. led 2010 v 16:31  • Odpověz
blani: děkuju ti moc.
Mám disany, Jersey Loveybums akorát jsem je moc nepoužívala, jelikož mi vždycky navlhly.
Tak děkuju optám se v lékárně, jsem zvědavá, jestli budou vědět co chci
11. led 2010 v 16:35  • Odpověz
Mrkvička je sladká. Měla jsem bio ve skleničce a ta mi přišla slaďounká. Jako ovoce to není, ale sladká byla. Jak píše Hanka, měla jsi začít zeleninkou. Nebo jí teď vůbec ovoce nedávej, jenom kaši a furt nabízej zeleninku.
11. led 2010 v 16:35  • Odpověz
blani: pardon, mám loveybums crepe
11. led 2010 v 16:36  • Odpověz
A jsi s nima spokojená? Já mám 1 home-made, ale moc je nedávám, teda spíš vůbec, protože Mareček, když kaká, tak jaksi divně do boku, že to je i na svrchňákách. Nevím, jak to dělá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nejlepší je lékárna, kde míchají mastičky :wink:
11. led 2010 v 16:50  • Odpověz
ó díky holky za pochvalu :dizzy_face:
11. led 2010 v 16:51  • Odpověz
blani: no právě díky tomu, že provlhaly tak moc ne, ale zkusím ten lanolín z lékárny
11. led 2010 v 16:55  • Odpověz
Evuš, lanolín Ti nepomůžu, já ho nepoužívám, vlňáky vůbec nemám.

Andrej, na to bohužel není jiná odpověď, nže napsaly holky - ovoce zavádět až po zelenině.

Charlie, dobrý míry.

Já vzala odpo Alexka do nosítka, 2x za den táhnout kočár to jako fakt nee.

Teď tu mladej pán huláká v židličce, tak mu podávám hračky a on je hází na zem.

Sun, tak melouna jo? To mi pak napiš, jak moc se pos*al :grinning:
11. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Evi :grinning:

Sun, Filípek je machr, že už sedí :wink: . Meloun jste teď koupili? Je dobrej? A šmakoval mu :sunglasses:

Jitu, dobrá zábava :grinning:
11. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Já zase musím sedět u Marečka na zemi. Sice si hraje sám, ale jak sedím na gauči, tak hulajdá, jakože ho to nebaví a když tady sedím, tak je v klidu :sweat_smile: . Ale teď jsem to zakřikla, protože začíná mrčet :grinning: :angry:
11. led 2010 v 17:20  • Odpověz
No já sedím na balonu u PC a Alex vedle mě na jídelní lehačce. :pensive:
11. led 2010 v 17:31  • Odpověz
jo šmakoval byl dobrej, jitu zatím nic :grinning: alespon se pročistí, on toho moc nesnědl jen cucal štávu. :wink: já jdu v šest cvičit a martin se s malým někde fláká a to ho mám ještě kojit :angry:
11. led 2010 v 17:34  • Odpověz
Já jdu dát vařit vodu na mlíko a za chvilku půjdem koupat. Táta nikde, to zase bude honička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 17:38  • Odpověz
holky, kolikrát vám děti teďka kakají denně - Mareček má klidně v každé pleně, třeba kaká i 4, 5 nebo i 6 krát za den - někdy jsou to tuhá hovínka, někdy je to průjmík - není to nějaký problém?
11. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Kačenko, jak kdy, ale min. 2x denně jo. Já myslím, že by to mělo být v pohodě.

Evi, koupila sis tu pekárnu?

Sun, no jo, chlapi :rolling_eyes: . Ale ten můj mi dneska dovezl mlíko z automatu :dizzy_face:
11. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.