• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kat: to je naprd s těma rukama, pro tebe by ten porod už byl vysvobozením co?
Zkus spát přes den, jestli to trochu jde. :wink:
8. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj hoky :slight_smile:

Katul: ty jsi seděla zády ke mně, já byla úpně u zdi s manželem, po levé ruce jsem měla vchod do šestinedělí.
Ty jsi byla také s manželem viď?

Já byla v ambulanci č.1 u Mudr. Kolešky. Příští úterý jdu taky dopolko, nejdřív monitor a potom poradna.
V kolik půjdeš na ten monitor? Říkala jsem manželovi, že je to tam na dlouho, ty píšeš 3 hod. to je síla :frowning2: ,tak by mě tam mohl tak na 8:30 hod. odvézt a pak až budu hotová tak mne vyzvedne.
Tak si v pondělí napíšeme nějaké poznávací znamení :slight_smile:

S rukama v noci také pěkně trpím, už nevím jak je mám dát, protože je to fakt nepříjemné.
8. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Sun, já myslím, že už možná začaly. Ty plánované operace se dělají hnedka zrána (aspoň myslím).

Míšo, zkoušela jsem kolébku, ale to se mu moc nelíbilo. Ono i když ho tak nosím, tak není spokojenej. Tak bych chtěla zkusit kříž s kapsou navenek.
8. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Maminy ahoj tady zasloužilá matka čtyř dětí a sestra od Evči mám příjemný úkol, tak neváhejte a čtěte : Dneska ráno v 8:26 jsem otevřel očička 51 cm a 3,87 kilíčka. Kdo jsem ? Nemáš zdání ? Daneček se vám klaní :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
sun tak to ti spi malej jako nam sabinka :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak my jsme se v noci vzbudili jednou,a hned usnul,tak jsem vyspinkaná,ještě jsme to ráno zalomili spolu v posteli.Dneska přešoupneme monitor dechu do košíku,stráví tam mnohem více času přes den někdy i v noci než v postýlce tak ať je to k něčemu platné.
Včera jsem byla konečně u toho holiče,protáhlo se to přes kojení tak jsem valila domů,mamka vozila po ulici kočárek a malý si ani nevzpomněl,že by měl papt-je to zlatíčko.Taky jsme byli u kamarádky,která nám zapůjčila lehátko,Vojtík bude určo v něm spokojený,protože když ho dáme do autosedačky tak je spokojený.
Tak Evča dneska bude mít danielka už u sebe?nějak jsem včerejšek moc nedočítala
Jinak u nás v noci tak pršelo a bouřilo,předpověď jim vyšla
8. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
jééé tak už je Daneček na světě,moc Evičce gratuluji,hlavně ať ji daneček dělá samou radost,vyřiď ji prosím naše pozdravy
8. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
velka gratulace od andrey konikovky daneckovi! :wink: :slight_smile:
za chvilku budem maminy vsechny jupiii :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Vyřídím pozdravy u sebe ho mít nebude až od zítra a to jen na kojení , ale od třetího dne už ho může mít podle toho jak se bude cítit. To se máš že ti pinda spinká to malý má 15 měsíců a spí se mnou v posteli a je mnoho krát v noci kojený no je to savec
8. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
gratulace Evičce k Danečkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
katerina85: jj, byla jsem i s manželem, nějak si Tě nevybavuji, byla jsem z toho čekání už nějaká hotová....dokonce jsem včera večer zjistila, že jsem si nahoře v poradně ani nevzala nový papírek na moč, takže v úterý ještě před monitorem poběžím nahoru do poradny pro papírek :sweat_smile:
Příští úterý půjdu do poradny s mojí mamčou a beru i Anetku, jelikož manžel je v práci a manželova maminka, která by jí normálně hlídala má jak na potvoru pásový opar :unamused: , no docela pech :confused:
Jinak ty ruce je fakt děs, přes den to ujde, to spíše brní a necítím konečky prstů, to by se dalo, ale ta noc... :pensive:
Jo Evi, dávám si šlofíka po obědě, trochu to pomůže, ale ne vždy se mi podaří přesvědčit mojí 6-letou treperendu, ať si jde lehnout se mnou... :grinning:
Ale už to máme za pár, tak to musíme holt vydržet, hlavně ať jsou mimísci OK :wink:
8. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Veliká gratulace Evče :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Katul: já myslela, že Ti ten papírek dají vždy až když jsi tam, já ho teda taky nemám :unamused:

Přesně tak, hlavně ať všem vše dobře dopadne :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Tak velká gratulace Evče k Danielkovi. A je to teda chlapák :wink:
8. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
holky dáváte prďolky spinkat v zavinovačce?
8. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
katerina85: no měli by Ti ho dát vždy v poradně, protože ho ukazuješ při další návštěvě dole na monitorech sestře a ta zapisuje výsledek :wink: , minulý týden jsem si o něj řekla :wink: (sami mi ho nenabídli), no a včera jsem si nevzpomněla :sweat_smile:
8. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Gratuluju Evče.

Andreo, já jo. V noci jedině zavinovačka a pak zavinovačka hlavní denní spaní kolem poledního. Dopo a odpo spíš jak se mi chce, jak bylo vedro, tak byl bez přikrytí a v chladnu přes něj dám deku.
8. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
andrej, tomas vcera malou na spinkani zabalil do zavinovacky a krasne se uklidnila a usnula :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Katul: aha, tak to poběžím též nahoru pro papírek :grinning:
8. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Andrejko, já jo. Myslím, že se mu tak spí lépe, protože jinak má takové jakoby tiky. Najednou mu vystřelí ručičky a tak, takže zavinutej se mi zdá být klidnější :slight_smile:

Míšo, ty jsi už zkoušela šátek?
8. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Jo, a včera, jak jsme měli látku, tak manža o tom nevěděl. Když Marečka vyslíkal při koupání, tak si všiml kalhotek a prý jééé, to vypadá super. A to byly úplně obyčejné kalhotky - žádné žabičky :grinning: . A hnedka se mě ptal, kdy dáme medvídka (mám čokoládovou IB SIO) :grinning: .
A trošku odvážně jsem si čuchla k hooodně počůrané látkovce :sweat_smile: a co mě teda zaskočilo (příjemně), že vůbec nesmrděla :confused: . Jsem to říkala manželovi a že ty jednorázovky smrdí a on, no jo, když je tam tolik chemikálií.
Tak vypadá, že i když manžel ze začátku byl proti látce, ale nevymlouval mi ji, tak ji snad bude chtít i sám používat :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Tak Evče taky gratuluju k Danečkovi. :wink:

kat:tak to je jasný, jak je doma už dítě, tak to s tím odpočinkem moc nejde.
8. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Jééé taky moooc gratuluju Evče a hlavně malýmu :wink: :slight_smile: a vynšuju do života všechno nej nej nej :wink:
8. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
ahoj holky dal jsem Evče do albumu fotky Danečka tak kouknete
8. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
supééér, krásný klučina, počítám, že náš váhový odhad nás dostane na podobnou porodní váhu :sweat_smile: , ještě jednou gratuluji :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Tý jo, to je cvalda, my jsme proti tomu jak staženej králíček :grinning:
8. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Kráááásné fotečky :wink: hlavně že jsou oba v pořádku :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Blko, už jsem se pokusila umotat malého do šátku, zkoušela jsem kolíbku v kapse a kolíbku v kříži. Malej o nesla v pohodě, normálně chrápal, ikdyž jsem ho tam rvala :grinning:
8. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jé Daneček je krásnej. :wink:
8. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Dala jsem svoje šátkové pokusy do alba :grinning:
8. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
juu danecek je moc hezouckej :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.