• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kacenko když je normální den a nemá průjem tak 1x za den ale třeba ted má průjem a kadí tak 6x denně..
Já mám mažu v Německu,tak jsme doma zase samy,Sofča si hraje na hrací dece a zatim si vystačí sama,ale za chvilku začne být protivka,tak půjdeme koupat,dneska to máme posunutý protože vstávala až v 17h..
11. led 2010 v 18:02  • Odpověz
tak Marek má tuhé hovínko klidně i 4 - 5 krát za den - prostě bobík vytlačený podlé půlek :grinning:
když byl jen kojený, tak kakal třeba jednou denně nebo vůbec a teď kromě noci kaká skoro pořád :slight_smile:
11. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Teď jsme koupali a u toho mě napadlo, holky co chodíte plavat, nechcou vaši prcci dudlat nebo jsou tam nějaká mimča s dudlíkem? Mareček má dudlíka a když ne, tak okamžitě hleda moji ruku a cucá ji :grinning:
11. led 2010 v 18:56  • Odpověz
blani: ještě nemám.Snad brzy bude :grinning:

jitu, a já myslela, že vlňáky máš, to nevím, kde jsem to vzala :grinning:
11. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Alex kadí tak 3x za den, když byl jen kojený, tak kadil furt.

Blani, dudla do vody nee, u nás dávaj prckům hračky.
11. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Evi :wink:

Jitu, jako hračky, který může cucat?
11. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Blani, jj, takový různý špendlíky apod.
11. led 2010 v 19:39  • Odpověz
tak to je fajn, aspoň si děti pohrají. Já už se tak těším, viděla jsem od kamarádek fotky z toho bazénu,kam budeme chodit a hrozně se mi líbí ty fotky pod vodou. :wink:
11. led 2010 v 19:43  • Odpověz
My asi s plavčem budeme končit.
Musím se rozhodnout dokonce týdne.
11. led 2010 v 19:47  • Odpověz
jitu: jakto?
11. led 2010 v 19:54  • Odpověz
No tak nějak to nesplňuje naše očekávání.
Když jsme chodili na vaničky, bylo to fajn, Alex dělal pokroky, pořád jsme dělali něco nového.
Teď se v podstatě dělá stále to samé dokola, jen se víc a víc potápí.
Alexe to nějak moc nebere, ve vaničkách nějak reagoval, teď se omezuje na cucání hraček a nebo končetin svého těla.
Tak asi teď vynecháme a případně zkusíme až povyroste jeden běh zase, jestli to pro něj bude větší přínos.
Navíc je dost zatěžující to stíhat, není to málo peněz a když vynecháš, tak ty náhrady si člověk skoro ani nestihne vybrat. Aspoń teda my, když máme i jiný program.

Tak budu hledat spíš nějaký cvíčo nebo tak něco, kde se platí od hodiny, když se dostavíš, zaplatíš, když nepřijdeš tak se nic neděje.
Dneska jsme o tom mluvili s mužem, tak ještě popřemýšlím a uvidím. Ve čtvrtek tam máme jít k neuroložce, tak musím sdělit rozhodnutí.
11. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jitu, dík :slight_smile: . A není to třeba tím, že si Alex těma začátkama prošel v těch vaničkách, proto ho ten bazén nebaví? Že je to v podstatě "opakování vaniček" jen v bazénu?
11. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
Mám dotaz, když budu chtít dát Marečkovi jablíčko, stačí ho projet tyčovým mixérem nebo co s ním? A mám ho oloupat nebo ne?
11. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
jitu,tak to jo. no doufám, že nás to bude bavit. :wink:
11. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Blani, zkraje ho rozhodně oloupej a nejlíp chvilku podus, pak jde krásně rozmačkat vidličkou. Ale jsou tam kousky, tak záleží, jak je MAreček zvyklej.

No s tím plavčem asi i jo, ale jsme tam všichni, co chodili na vaničky, tak jsem myslela, že se prostě bude dělat něco dalšího, ale ono se vlastně nic nedělá, furt chodíme dokola a vykřikujem ty básničky :grinning: A Alexovi je fuk, jestli je na zádech nebo na boku a jestli ho držím za pánev nebo pod lopatkama apod.
11. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jitu, to bych taky čekala, že budete dělat něco "víc", když jste byli všichni na vaničkách. Aji je blbý, že Alexkovi to je fuk, to ani nevíš, jestli ho to baví, co. A kdybys přestala chodit, tak ti vrátí peníze?

No, kousky mu moc asi nejedou. To ho rozčtvrtím, dám do hrnce s troškou vody a chvilku povařim? Já su v tomto antitalent, jak nemám recept, tak nevím :sweat_smile:
11. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
:grinning: blani, já jsem taky antitalent, co se týče vaření pro Davču :grinning:
11. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Blani, oloupeš, pak z toho nakrájíš pidi plátky, jako bys to okusovala až zbude jen ohryzek, dáš do kastrolku, cmrndneš trochu vody a zakyrješ pokličkou a dusíš, stačí chvilinka tak 2-3 minutky, pak odkryješ, zredukuješ vodu a mixneš.

Plavčo dochodíme, bylo to 8 lekcí, ještě máme 2 + 2 náhrady, jestli to stihnu vybrat.
11. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
Blani-zas a znova moje oblibeny skleneny struhadlo :dizzy_face: udelati z jablicka krasny pyre bez jedinyho kousku :wink: :sunglasses:
11. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Evi :wink:

Jitu, a když to udělám ráno, tak to vydrží do poledne nebo je to pro snězení hnedka?

Andaro, dneska na procházce jsem o něm přemýšlela, jestli ho mám koupit :wink:
11. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Za chvilku půjdu spát, ještě čekám, jestli se Mareček vzbudí. Dobrou noc.
11. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Blani, no nevím, jestli to nebude hnědnout. To bys musela vyzkoušet.
Ono se teda doporučuje ovoce zkraje krátce podusit, je to kvůli stravitelnosti.
11. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Já skleněný struhadlo mám,koupila mi ho mamč a a můžu říct že fakt super..stojí kolem 90kč tak to neni zas tak hrozný..už se těšim až mi Sofie začne jíst ovoce a já jí začnu strouhat.. :slight_smile:
Taky si jdu lehnout-dobrou noc..
11. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky mamulenky :slight_smile:
nějako opět nestííííhááááám :sweat_smile: :grinning:
jdu dočítat :wink:
11. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
ahoj káťo, jak se vám daří? Co Honzíček? já jdu krmit a pak spát. Dobrou. škoda, že se míjíme :unamused:
11. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Evulko slibuju že zítra tady budu dýl :wink: :slight_smile:taky mě mrzí že jsme se minuly :unamused:
Andreasku jedna kamarádka mi poradila že když prckové nechtějí zeleninku tak pomůže cmrndnout jim tam trochu jablečné šťávy(např Hipp) a pak jak z toho cejtí to jablíčko tak jim to spíš šmakuje :wink:
Jitu to je fajn že můžeš to plavčo zrušit :wink: u nás se platí 2 táci a je to nevratné :confounded:
Jinak taky mam své kuchařské výrobky pro bobíska dóóós hustý a tak ředím ředím ředím :grinning: a jak jsem byla v sobotu posedět s holkama tak mě pak při cestě dom zastavili policajti(byla jsem asi 200metrů od baráku) a se ptali jestli jsem před jízdou nepila :grinning: :grinning: :grinning: ha ha povídám jsem na mateřskej a kojím a tak jsem neměla alkohol dobře rok a půl :grinning: a prej jste ochotna se podrobit dechové zkoušce??? no a pak byla komedie s tím náústkem jsem nevěděla co se kam strká :sweat_smile: :grinning:a samo čistá jako lilie :wink:teda u nás je sněhu jak nasr.no a teda jet někam s kočárem je snad za trest :angry:už aby to bílý svinstvo bylo pryč :wink:jsem dneska po prošce byla vyfluslá jak z práce :grinning:
Tak jdu taky do hajan :slight_smile: papáááááá
11. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
holky ja nedavala nejdriv ovoce, jasne ze zeleninku, jenze ani po tydnu zadnou nechtela, tak jsem ji zkusila dat banan a jablicko na zkousku no a to ji samozrejme smakuje..
budu tedy zkouset zeleninku dal i jine druhy a kdyz tak ji prisladim no trosku.. dobrou noc :slight_smile:
11. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj všem.

Katko, plavčo zrušit nemůžu, zaplacený kurz musíme dochodit, ale rozhoduju se, jestli zaplatíme další navazovací kurz.
12. led 2010 v 07:28  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Jitu, a myslíš, že byste v tom pokračovacím kurzu nedělali nic víc?

Andrej, a zkoušela jsi jí tu zeleninku přimíchat do kaše?
12. led 2010 v 08:35  • Odpověz
Blani, no nevim, jsem dost zklamaná, spíš půjdu jinam to ještě zkusit.
12. led 2010 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.