• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Bré ránko :slight_smile:
Jitu aha,tak to jsem to blbě pochopila :grinning:
Andreasku tak zkus tu jablečnou šťávu :wink: nebo taky doporučujou trochu MM :wink:
12. led 2010 v 08:49  • Odpověz
ahoj holky,

tak Davídek baští po plné puse, s tím problém opravdu nemáme, jsme na tom podobně jako Alex :grinning:

andrej: určitě vyzkoušej co radí Káťa,to by mohlo zabrat.
12. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Jitu, taky možnost :wink:
12. led 2010 v 09:11  • Odpověz
ahojky,
tak my budeme taky chodit jen jeden kurz do toho pokračovacího nemáme v plánu jít, je to docela náročný jak časově tak finančně, ted nám to vychází někdy do konce března tak je to až až a v létě budem chodit spolu :slight_smile: do bazénku. teda u nás je stále bílo a ještě tu máme mlhu, takže z okna člověk fakt nevidí nic jen tu bělobu :frowning2: už bych si dala jaro co vy na to? :grinning:
12. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Evi Honzule taky baští pěkně :wink: ale má teda horší rozjezd :sweat_smile: to hraje dámu a jakože on si tu lžičku hned tak teda jako nevezme a pak jak je miska prázdná tak by si dal ještě a otevírá pusinu jako kapr :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Sun jj jaro bych brala hnééééééd :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
U nás je teda sluníčko :slight_smile: no hlavně že už nesněží :grinning:
12. led 2010 v 09:15  • Odpověz
ahoj maminky,
tak Marek mě už pěkně štve - chce se mu spát, a když ho dám do postýlky, tak řve jak tur - jinak si mne očička a válí se po mě :angry: :sweat_smile:
12. led 2010 v 09:18  • Odpověz
tak jsem ho pochovala a popusinkovala a už spinká :grinning: :wink:
12. led 2010 v 09:23  • Odpověz
včera usnul krásně a v noci spal dnes až do 4.15 hod - jsem úplně čubrněla, prsa nalitý jak balony, jsem ani nevěděla, které mu nabídnout :grinning: a pak kojo a spal až do 7 hod - celou noc ve své potýlce, takže super, to mi to zas několik nocí vynahradí :grinning: - spinkal krásně i když kašlal jako málokdy, asi byl taky utahanej :slight_smile: :sweat_smile:
jaro chci už taky, zima která je teď, je krásná z okna, ale jinak fuj fuj :grinning: - lyžovat už jsme byli, tak už to může slézt a ať je kolem 5 stupňů nad nulou a sníh jen na horách, u nás je stejně k ničemu :grinning:
12. led 2010 v 09:25  • Odpověz
káťo rozjezd horší, ale nakonec se rozjede :grinning:
u nás tedy mlha jak mlíko :astonished:
12. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Taky bych chtěla jaro, miluju jak všechno rozkvétá a ptáči cvrlikají :dizzy_face:

Chci se zeptat, Mareček má strašně suchou hlavičku, taková kulatá ložiska u spánku a pak na temeni větši plochu. Dr. říkala, ať to mažu olejíčkem, ale to má pěkné jenom po dobu, co má tu hlavičku mastnou :sweat_smile: a pak je to to samé. Co byste mi poradili, co pěkně promašťuje?

Půjdeme ven.
12. led 2010 v 09:33  • Odpověz
blani lékarenská vazelína :wink:
12. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky rada bych vam neco napsala

Oficialni upozorneni, nepouzivat NUROFEN SIRUP JAHODA JE ZAVADNY cislo sarze 909263 pouzitelnost je do 4/2012
Ma se vracet do lekarny v cem je zavadny netusim ale vim ze je tady na koniku i tema tak zatim ahoj
12. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak my dneska už spali líp, 2 noci tedka byly na prd. Snad to bylo teda jen přechodný :slight_smile:

Taky by se mi libilo mít jaro, zatím bych ocenila, kdyby na silnicích nebyly ty haldy zmrzlýho sněhu, včera mě museli vytlačit auto manža se sousedem, potvoře se nechtělo couvat po ledu :confounded: Nakonec jsem odjela a dokonce i stihla zumbu, dneska necítim nohy.

Blani my máme zas na hlavě jednu plochu, takovej ovál, celej červenej a začli se tam tvořit žlutý puchýřky. Vypadá to vcelku hnusně, dostali jsme na to antibiotikovou mast a když to do týdne nezmizne, máme jít na kožní. Pokud se ti to nezdá, tak na kožní zajdi hned a budeš mít pokoj :wink:
12. led 2010 v 09:40  • Odpověz
evcaa díky za upozornění, my nurofen máme, ale ne tu jahodu, takže to by mělo být snad oki :wink:
12. led 2010 v 09:41  • Odpověz
evi, tu diskuzi jsem už včera viděla. Ale děkujeme za upozornění
12. led 2010 v 09:45  • Odpověz
evi a jak se máte? jak se vám daří?
12. led 2010 v 09:45  • Odpověz
ahoj Evi - my taky máme nurofen ale ne jahodu, tak snad je to OK :grinning: díky za upozornění :slight_smile:
12. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Kačí tak to jsme měli dost podobnou noc :wink: u nás kojo před 5 a pak v půl 8 :wink: :grinning: taže jsem se taky po nějaké době konečně pořádně vychrápala :grinning: :dizzy_face:
Evčo díky za info :wink: jsem běžela do lékárničky páč mamka malýmu onehdá koupila jahodový Nurofen,ale je to jiná šarže :wink:
Evulko jj přesně tak nejdřív že jako nee a pak neví kdy má dost :wink:
Blani taky mam ráda jaro :wink: :dizzy_face:
Tak tchyně šla s malým ven a tak jdu popadnout vysavač a jdu se vyrhnout na úklid :wink: už je to tu děsný :sweat_smile:
12. led 2010 v 09:46  • Odpověz
káťo, to mi povídej, taky se musím vrhnout na úklid,taky je to tu děs běs
12. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Blani, my máme od Biodermy Atoderm krém a pomáhá to na všechno, zmizlo i podobné ložisko, co píše Charlie.
12. led 2010 v 09:50  • Odpověz
dobre ranko kocky :slight_smile:
uz mam zas nery na pochodu ze zitrejsi zkousky :unamused:
blani, co ty? kolik te jich ceka?
jinak blani, vidis, zkusim tu zeleninu primichat do kase, i jitka mi to myslim uz psala..
jitko, kam ze vy to prosim te s alexem chodite na to plavco? at ses zase spokojena..
12. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Blani - dr. nám na ty lupy napsala kyselinu salicilovou - připravujou to v lékárně, párkrát jsme to namazali cca hodinu před koupáním, pak umyli hlavu a šlo to sloupnout nehtem - když měl ty lupy, tak mu ani moc nerostly vlasy, teď je to mnohem lepší - aplikovali jsme to asi 3 krát a bylo to :wink:
12. led 2010 v 09:54  • Odpověz
ANdrej, chodíme do Tedo v Modřanech, spokojená jsem byla na vaničkách a moc, ale tohle prostě nevychytali.
Tak zavžuju, že fakt půjdu jinam a nebo to nechám až na podzim a nebo na to prdím. :grinning:
12. led 2010 v 09:55  • Odpověz
andrej tak at ti sabča začne zeleninku papkat co nejdřív

jitu tak se mrkni po něčem jiným, vyzkoušej a uvidíš. Třeba se tam půjde domluvit i tak, že zaplatíš jednu hodinu a pak na zbytku se domluvíte, jestli zaplatíte další hodiny nebo ne.
12. led 2010 v 10:01  • Odpověz
JJ evi mame se dobre jestli mas facebook tak si te pridam mam tam nejake videa :wink:

jinak maly zdravy tuk tuk tuk sam uz stoji u opory papa vsechno co uvarim kupovane sklenicky vubec nechce :confused: :grinning: taky uz jsme z poloviny na ctyrech vcera jsme byli na kyclich tak mame vse ok dr rikala ze to mame ukazkove a jinak seme se dost zblizili s poletuskou a jejim manzelem takze skoro vse podnikame ve ctyrech repektive v sesti coz je fajn :wink: tak zatim ahoj
12. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Čauky holky,
nějak nám blbne dnes net, tak jsem tu asi jen opět na skok, páč nato nemám nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
My jsme měli noc dnes lepší než ty ostatní, ale i tak nic moc, ale už si asi zvykám. Když tu vidím, jak vám prďolkové spinkají, tak vás asi přestanu číst :grinning: :confounded:

Štěpula měl na tělíčku takový suchý místa (mapky), hlavně zadek a záda, ale pár jich bylo i na ručkách,nožkách a tváři, mudra nám předepsala lipobasy a během několika málo dní vše zmizlo. Teď ji manžel používá na ruce, protože se mu dělá občas exém z toho prachu a různejch materiálu co mají v práci. :grinning:

Dneska jdeme na pohřeb, tak jsem jaksi bez břinku a ještě jsem nic pořádně neudělala, chjo, měla bych trochu pouklízet, než pro mě přijede manža...

tak zatím
12. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Včera holky zážitek, přijela jsem od doktorky a nechala jsem kočár venku na terase, aby se malá dospala, šupla jsem tam chůvu a šla vytřít země. Jsem spěchala, at to stihnu, než se vzbudí, jdu pro kýbl a slyším pláč. Si říkám, no bezva, to jsem toho teda stihla :confused: No jdu pro ni a ona tuhá, ani nemohla pípnout. Se mě normálně někdo ze sousedů naladil do chůvy a slyšela jsem jejich dítko. Tak jsem po dlouhým boji přeladila na jiný kanál a šla douklízet :grinning:
12. led 2010 v 10:05  • Odpověz
helu tak držím palečky, ať to zvládnete :frowning2:
12. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.