• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
charlie - dobrý zážitek :grinning:
Heli - nezávidím dnešní den :frowning2: :pensive:
známá taky chodila s malou na plavčo a prý další kurzík platit nebudou, nevím proč, a prý si počkají, až malá bude starší, tak uvidíme, jak to bude u nás :confused:
12. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Holky prosím Vás,vždycky se budil Vítek tak kolem 1 a pak až ráno na kojení a teď poslední týden se častějš. Chodí spát nejpozději v 8 a ve 23 (a včera dokonceve 22) už kojím pak kolem 1 a 3 a pak až ráno :confounded: .
Myslíte že trpí hladem nebo to může být způsobeno zoubkami a nebo je to spurt?
12. led 2010 v 10:19  • Odpověz
peti myslím, že to můžou být všechny tři možnosti :sweat_smile: u nás se taky začal budit v noci častěji tak ted dávám 100 um a dokojím a vydrží většinou do těch 5 :slight_smile: heli držte se. :frowning2:
nazdárek evi, tak to je dobře, že si takhle s poletuškou rozumíte. :slight_smile: taky bych to brala, ale všichni jsou od nás cca 200 km :grinning: tak už se mi tu ten rarach vzbudil zatím neřve tak dělám, že ho nevidím :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:01  • Odpověz
petul taky si myslím, že to může být cokoli. Mě to malá dělá taky, někdy spí do 4, někdy se vzbudí už v 23h, já to moc neřeším, protože je to většinou krátkodobý a pak se to zas vrátí tak jak to bylo. Pokud tě to zmáhá, poradila bych se s pediatrem, co by to mohlo být a co by poradila :fearful:
12. led 2010 v 11:10  • Odpověz
charlie mě to nezmáhá :slight_smile: Večer jsem pořád doma a po nakojení spí dál :slight_smile:
12. led 2010 v 11:20  • Odpověz
petul tak to asi je jediná rada vydržet :grinning:
12. led 2010 v 11:41  • Odpověz
charkie tak vydržím :grinning:
12. led 2010 v 11:45  • Odpověz
petul :grinning: Kdy jdete k dr? Se jí schválně zeptej, protože já úplně slyším mou dr. "no to tak bývá, je to obdobím..." :grinning:
12. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Alex má teď období, kdy se probudí v 24-1 a pak 3-4, vždy si cucne prsa. v půlnoci hned usne a kolem té třetí dělá krávoviny, převaluje se v postýlce, huláká, směje se, vzteká se, hází hračky na zem apod. Tak přetáhnu peřinu přes hlavu a dělám mrtvýho brouka, protože strčit si ho do postele nemělo efekt.
Te´d to rozebral puzzle, tak ho jdu složit a jdem vařit. Už jsme byli venku, v krámě, vyvenčit pséku, odhrabat auto, ale je potřeba ho vyházet ze závěje lopatou, kterou nemáme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Tak mam naklizeno a vařím omajdu na špagáty :wink: :grinning:
Petulko no může to být i tím že už je Víteček větší a prostě mu to večerní kojo tak dlouho nevydrží :slight_smile: u nás to bylo zrovna tak :wink: dřív vydržel třeba do 5-6 a teď se vzbudí třeba v půl 3-4 :rolling_eyes: :grinning:
12. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Katko-jak delas omajdu na spagety?jen pro zajimavost, mne naucila mamka jesdnu mooc dobrou :wink:
12. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Andaro no já dnes dělám taky tu co naše mamka :sweat_smile: a je to premiera :grinning::cibulku osmahnout na to česnek a pak maso(hovězí x kuřecí) a pak rajčatovou šťávu,osolit,opepřit a nechat vařit a nakonec ještě trochu česneku :wink: no jsem zvědavá jestli bude tak dobrá jako od maminky :grinning: a jakou děláš ty?
12. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Tak jsme přišli z venku. U nás v obchodě měli to skleněné struhadlo, tak jsem ho vzala. Jenom jsem myslela, že ta miska se dá oddělit :confused:

Díky za rady s krémem. Kačenko, to nejsou žluté lupy, ty jsme už měli a teď to má fakt vyloženě suché a loupající se, ale bílá kůžička :unamused:

Andrej, já mám 3 zkoušky a 2 zápočty. Na zkoušku jedu v pátek a v sobotu hnedka zápočet. Pak si to musím ještě nějak rozvrhnout. Ale není čas na učení, Mareček spí jenom venku. Pro všechny jsem určitě byla pošahaná matka, když jsem s ním chodila po venku za každého počasí a teď ještě tlačím kočár a čumím do papírů, tak si musijou ťukat na čelo 2x tolik :grinning:

Heli, drž se :pensive:
12. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Tak jsem Marečkovi udělala jblíčko (už ráno a nechala jsem ho v hrnci zakryté pokličkou a nezčernalo :wink: ) a on ho plival ven :confused: . Ani pusinku necvhtěl otvírat jak vždycky :confused: :zipper_mouth:
12. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Blani a co mu to smícht s mrkvičkou :wink: na tu už je zvyklej :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Kači, asi jo. Teď jsem si řekla, že mu zase uvařím zeleninku a pak to zkusím. Nebo ještě i do té kaše mě to napadlo.
12. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
no tak my jsme dneska taky neměly dvakrát úspěšnej oběd, přímíchala jsem mu k tý řepě s br. a krůtou dneska ještě cuketu a to byl řev :angry: tak dostal jen mlíko a byl spokojenej. martin byl na hokeji a má něco s kolenem :angry: no to je teda sport to je furt něco a ještě chce, aby to hrál i filípek tak to ani náhodou to at je radši zahradník :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning:
Blani no nebo tak :wink: :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Charlie jdeme zítra ,a le jak ho znám tak mi taky řekne, že je to normální :grinning:

jmisa: Vítek pije tak 5-10 min a pak spí dál :unamused:

Holky a moc vás obdivuju jak tu školy zvládáte :wink: , jak bych to určitě nedala :unamused:

To struhadlo si chci taky koupit a včra jsme si vytiskla to o těch příkrmech kojeni.net moc díky za tip :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Sun, ten tvůj manža chodí pořád s nějakýma úrazama s hokeje :sweat_smile:
12. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
jo to teda, ale ted to vypadá, že má po sezoně. a to byl dneska jen trénink :rolling_eyes: jsem zvědavá s čím přijede, no jestli nebude moct řídit tak je to v pr.. :astonished: :frowning2:
12. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Tak teď čumim jako blázen :confused: malej usnul sám v košíku :astonished: no a zrovna jsem ho chtěla nakrmit a pak vzít ven :sweat_smile: tak jsem zvědavá jak dlouho bude chrnět :confused:
12. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Petulko, Andrejka tu školu zvládá líp, než já, já nějak pokulhávám :sweat_smile:

Sun :unamused:

Kači :grinning:
12. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Blani no to se mi snad ještě nestalo :confused: :sweat_smile: :grinning:
12. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
no si asi řekl, máma někde lítá tak si chvilku dáchnu před obědem :grinning: to mě se taky teda nestalo, i když ted jsem ho dala do kočáru a než jsem si v kuchyni uvařila kafčo tak chrněl. :slight_smile: snad mu to vydrží, aby se vyspal na velklý prochajdy to ted není i když tam krásně svítí s tím kočárem je to masakr v tom sněhu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning: jsem se tu furt kolem něho motola a pak jsem šla dofinišovat tu omáčku a tady podezřelé ticho a pak koukám že chrápe :confused: :grinning: ale jo jsem ráda že spí :wink: hold půjdem až se probudí :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
No tak jsem si nanadala oběd a pucek otevřel kukadla :grinning: ten na to má snad radar nebo co :confused: :grinning:
12. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Kači, u nás se to ještě 100% nestalo, že by usl sám :grinning: . Jsem se tě chtěla zeptat, ty jsi na látkovky psala, jestli by ti jedna maminka koupila jakousi látku ze šijeme dětem. Můžu se zeptat, co s ní budeš dělat? Nějaké vkládačky?
Kači, klasika :grinning: . Přece nemůžeš obědvat v klidu :grinning: :wink:
12. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
Blani jj chci zkusit ušít si nějakou vkládačku a taky svrchňáky :wink: a pokud mi to půjde tak přemýšlím že bych zkusila dokonce i něco jako AIO :sweat_smile: :grinning: no uvidíme jak to půjde :wink:
12. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
Kači, tož to jsi šikulka :wink: . Já šít neumím, max. zašít dírku nebo přišít knoflík :grinning:
12. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.