• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
káťa je naše šikovná šička, pletařka. To je známa věc :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
achoooj holky!!§

tak se musím pochlubit jak už pěkně spíííme :dizzy_face: jak jsem si furt stěžovala, tak dva dny potom to šlo a včera usla ve 20h-1h-7h to bylo úúúúžasný se tááák vyspat, měla jsem super náladu a za chvíli jdu dělat nehty, tak zatím papapapa

ta ohrádka je vlastně jako postýlka, ale sítovaná, ale stačí to. Stejně ji nebudu dlouho potřebovat, jen na to její převalování a než bude chodit. Jinak je jak nová musím pak hodit foto!!
12. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
no a vlastně s tím spaním.....si jako myslím, že to je tím, že už nedávám tolik nutroše...má ho jen večer(kaši) a v noci 1-2krát a pak už přes den ne, to už papá sváči a polévky atd. No nevim, si myslím tak buřt
12. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
tak je to všechno pěkně v pr... :frowning2: před chvílí mi martin volal, že má přetrhaný vazy takže zítra jde na operaci a bude tam až do pátka :frowning2: takže mu ted balím do nemocnice, za ním jet taky nemůžem je to 40 km :rolling_eyes:
12. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jsem přidala nějaký fotky, tady začínaj
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_7._mesic/#DSCN6239.JPG
12. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
sun: :astonished: tedy to je blbá zpráva a kde se mu to stalo?
12. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
blani, co to vidim? pry ze zvladam skolu lip hahaaa :grinning: jsem na zitrek duta, no co, ono se to nepo :pensive:
12. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
na hokejovým tréninku dělali kraviny a takhle to dopadá a první co mi řekl, je že je to v prdeli, že už si letos nezabruslí :angry: :angry: :angry:
12. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Sun, tak to je pech :unamused:

Jitu, hezké fotky :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
jitu, alexek ma krasnej usmev v te zidlicce zblizka, hned ta prvni je nejlepsi a vidim, ze mate toho moderniho dudana, ty se mi libi, bez tech drzatek, taky mame dva tyhle, maji pekny "dyzajny" :grinning:
12. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
Andrej, ale jo, jsi lepší a zítra to zvládneš, tak klid :wink:

Sun, chlapi :rolling_eyes:
12. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Andrej, hlavně si to asi umíš líp zorganizovat než já :wink: . Jsem si dneska na procházce říkala, že ti závidím tu zahrádku, to bych mohla s Marečkem obejít barák, nechat ho na zahrádce a měla bych určitě 2 hodiny čas na učení a odpoledne taky. Ale zahrádku nemám, tak mám smolíka.
12. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
blani ale jsme na tom stejne a basta :grinning:
priznavam, zahradka je fakt vyhoda.. a balkon nemate? ale to neni ono vid..
sun, no tak hlavne at to ma manza brzy v poradku, i kdyz ses nastvana, radsi na nej bud mila, musi ho to bolet..
12. led 2010 v 15:08  • Odpověz
sun: to fakt musí být bolest. No jo kravinky, ono to pak často takhle dopadá

andrej: není nad zahrádku viď? :slight_smile:
12. led 2010 v 15:13  • Odpověz
sun hračky plačky, co??
ale jinak chudák manža, ten má pořád nějaký zranění, koukám...

jitu krásný fotky, malej je hodně na tebe, že?

petul tak jsem zvědavá, pak napiš, co ti dr. řekl, tipla bych to tak, jak píšeš :dizzy_face:
12. led 2010 v 15:17  • Odpověz
Charlie, no já ani nevím, myslím, že je Alex pod obojí :grinning:
12. led 2010 v 15:22  • Odpověz
Ahoj holky,

Sun: tak je koleno brzy v pořádku a operace ať proběhne bez komplikací.

Dnes jsem tu měla kamarádku kadeřnici, tak můžu někam vyrazit :grinning:

Večer si jedeme pro nové křeslo, takové odpočinkové tak se moooccc těším, snad na něj budu mít chvilku :grinning:
12. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Andrej, to je dudel MAM, Alex jiné neuznává.
12. led 2010 v 15:23  • Odpověz
jo z toho hokeje je dobitej jak pes, ale už je snad konec a bude sedět doma, no ani nic jinýho mu nezbyde. nevím co s tím plavčem v sobotu jestli to mám odvolat nebo co. musím zavolat jeho mámě jestli tam pojedou tak by jsme jeli s nima.
12. led 2010 v 15:24  • Odpověz
jo a taky jsme konečně vybrali židličku, je sice dražší,ale manža je až do školního věku a pak pro druhé děcko, takže prej na něj mám ušetřit z rodičáku. Tak mám radost je to ta bloom fresco :slight_smile:
12. led 2010 v 15:28  • Odpověz
jo a taky jsme konečně vybrali židličku, je sice dražší,ale je až do školního věku a pak pro druhé děcko, takže prej na něj mám ušetřit z rodičáku. Tak mám radost je to ta bloom fresco :slight_smile:
12. led 2010 v 15:28  • Odpověz
Andrej :grinning: . Balkon máme, ale takovej pidi, tam nám kočárek nevleze :unamused:

Marečka jsem konečně skoro po půl hodině uspala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak sebe jdu uspávat k učení...
12. led 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
ahojík holky :slight_smile: , zase jsem k vám nakoukla, jak se máte?
my zasněženě, kdo teda asi ne , že :grinning:
jmisa: koukla jsem na fotečky Alexe, super, je ho už kousek :slight_smile: , jinak máte stejné povlečení s měsíčkem jako my :slight_smile:
během zítřka hodím nějaké fotečky, abyste viděli, jak rosteme :slight_smile: , jinak už jsme minulý týden dostali 1. hexu, ramínko je konečně zahojeno, tak jsem ráda, měl druhý den 37,8 tak dostal paralen čípek a v pohodě, tak snad to nebude tak hrozné s těmi reakcemi.
Holky budete některá dávat prckům naočkovat Prevenar nebo Synflorix? My o tom uvažujeme, ale asi až v 7 měsících, my máme stejně ten očkovací kalendář zpožděný, ale chci vědět od někoho, jestli už to třeba máte naočkováno?
Jinak už od něděle dáváme mrkvičku, už na mě moooc hladově koukal, když jsem jedla, takže jsem to zkusili a zatím mu chutná, jí cca 60 ml a pak ho dokojím, pozítří přidáme brambor.... :sweat_smile:
12. led 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
neděle :slight_smile:
12. led 2010 v 15:56  • Odpověz
Katu-my asi zitra pujdeme na druhou davku Synflorixu :wink:
12. led 2010 v 16:01  • Odpověz
autor
Andara a ta 1. dávka byla v pohodě? Měla malá nějakou reakci? A hlavně pořád nevím, jestli ten Synflorix nebo Prevenar, teď je prý Prevenar13, je proti 13 kmenům virů, to aby to člověk nastudoval, mudr. mi nic dá se říct neporadila, prý se máme rozhodnout sami :rolling_eyes:
12. led 2010 v 16:08  • Odpověz
Mareček si dal svou obvyklou půl hodinku.

Kat, židlička je zajímavá, ale drahá jak prase :sweat_smile:

Katulen, už se těším na fotečky :slight_smile:
12. led 2010 v 16:21  • Odpověz
JJ v pohode,ona nemela reakci na zadnou vakcinu :slight_smile: Synflorix stoji davka 1550Kc a uctujou si jeste 100Kc za pichnuti :unamused:
Prevenar je komercni znacka hodne propagovana, slysela jsem ze Synflorix je lepsi a proti vice virum a je o neco levnejsi,ale co je pravda nevim, vybrali jsme si ho proste,je mi sympatictejsi :wink:
12. led 2010 v 16:28  • Odpověz
asi před půl hodinou jsem se sem vůbec nemohla přihlásit - zase ten koník blbnul :angry:
Katulen - my máme taky po první vakcíně Synflorixu, ale měli jsme to dohromady s hexou, dali jsme asi dvakrát nurofen, a bylo OK, akorát zrovna tou dobou nějak moc dobře nepapal, tak nevím, jestli to bylo očkováním nebo nečím jiným :slight_smile:
ten nový Prevenar je proti více kmenům než Synflorix, tak už jsme začali se Synflorixem, tam máme ten - původní prevenar je jen proti 7, Synf proti 10 :wink:
12. led 2010 v 16:50  • Odpověz
nám dr. doporučila Synflorix a při mé nerozhodnosti jsem neměla co řešit - šla jsem do toho :grinning:
12. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.