• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu - moc hezké fotečky :slight_smile: - ty puzzle už Mareček taky jen rozebírá, tak jsem mu je dala na hromadu, stejně na nich neleží, akorát je rozebírá a cucá a všude s nima mává a hází, pak nemá člověk ani kam šlápnout :angry: :grinning:
teď se chtěl frajer postavit v postýlce, ale jak to má předělané (níž), tak upadnul do zadu a dal si pěknou ránu do hlavy o šprušlíky, chudinka moje :frowning2: :pensive:
12. led 2010 v 16:56  • Odpověz
Blani a Evul díky za pochvalu šikovnosti,ale no na to šití jsem sama zvědavá páč co se toho týče tak mam na kontě zatím stále jen jehelníček a povlak na polštář :sweat_smile: :grinning: ale mami aji babi hoooodně šili a tak se dost spoléham na genovou výbavu :wink: :grinning: :grinning:
Sun koukam že manža se drží hesla sportem k trvalé invaliditě co? :wink: :confused: tak snad to bude zase v pořádku a bude zase brzy chodit a jezdit jako za mlada :slight_smile:
Katu Honzule má už jednu dávku Synflorixu :wink: nám ho doporučil Dr. a krom toho mě byl stejně jako Andarce sympatičtější :wink: :grinning:
12. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Holky ještě se chci zeptat na očkování? Očkovali jste prevenar nebo synflorix? A nevíte jak je to teď s cenou?
Našla jsem teď tento odkazhttp://www.prevenar.cz/Home/Novinky/PlnáúhradaPrevenaruk112010/tabid/1762/Default.aspx ale podle schématu se to očkuje stejně jako hexavakcína, tak jestli to budem platit nebo ne?
Ptala sjem se sestřenky je dětká Dr ´v nemocnici , ale s očkováním zkušenost nemá, v nemocnici neočkujou, ale říkala, že by mělo být zadarmo aniž by četlo tento odkaz, takl nevím :confounded:
12. led 2010 v 17:38  • Odpověz
petul: my očkujeme prevenarem
jinak je to myslím tak, že děti narozené od srpna 2009 to mají zadara.
12. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Blani: já vím, ale manžovi se moc líbí on je takový, že když se mu něco fakt líbí tak na to ušetří a koupí :grinning:

Jinak nám Dr. doporučila Prevenar a měli by jsme ho dostat s 1. hexou nze 14 dní, ale taky pořád nevím s tou cenou, slyšela jsem že mimča narozená před 1.8.2009 si to hradí a narození po už ne, tak jestli je to tak tak se picnu my jsme 24.7. to mě asi omejou. :grinning:
12. led 2010 v 17:49  • Odpověz
no já jsme to taky tak slyšela v TV , no tak nic my jsme 21.7 :unamused:
Evulebobule a kolik stojí ten prevenar? A necháváš Davídka očkovat teď nebo až bude větší ?
12. led 2010 v 17:50  • Odpověz
katerina85:je to nefér nevím proč to dali tak blbě :angry:
12. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Evule :grinning:

Jdu malou oblíkat jedeme pro to křeslo, až na druhý konec Prahy do Průhonic.

Tak paaaaa asi zítra nebo uvidím jak večer.
12. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Peťulko, takový kousek :rolling_eyes:
12. led 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
kat85, my jsme 28.7., takže to je fakt na palici, uteklo nám to o 3 dny :confused:
12. led 2010 v 17:55  • Odpověz
Katul ahooooojjjjjj no to teda.

Tak jsem chtěla jít malou oblékat a ona usnula, to je pěkný :grinning:

Těším se na fotky Lukáška
12. led 2010 v 17:57  • Odpověz
12. led 2010 v 17:58  • Odpověz
petulko: nám Dr. očkování odkládala, protože jsme byli malincí, tak nebylo kam spěchat a teď to máme naplánovano za těch 14 dní takže v 6.měsících.
12. led 2010 v 18:00  • Odpověz
konečně jsme našla ceny těch prevenaru http://www.docsimon.cz/kat/vakciny-ockovaci-latky
12. led 2010 v 18:01  • Odpověz
já mu asi nechám naočkovat něco na uklidnění :angry: dneska tady akorát kňučí a vzteká se jak není na nohou tak je zle :frowning2: už se těším až ho dám za hodinu chrnět a budu mít chvíli klid (na žehlení :grinning: )
12. led 2010 v 18:02  • Odpověz
sun Vítek je taky nějaký ukňouraný dneska ,ale teď usnul s manželem tak je chvíli klid :grinning:

a tady je ten Synflorix http://www.docsimon.cz/zbozi/synflorix-inj-1x-0-5ml
12. led 2010 v 18:05  • Odpověz
petul: první dávku prevenaru dostal v 5 měsících, špatně se mu hojilo ramínko.
Jinak jsme ještě v roce 2009 platili 1700 Kč a teď od ledna to prý zlevnili,tak jsme platili 1200Kč
12. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Petulko, já očkovat nenechám :wink:

Kat, to jedete pozdě (pro mě). To my tak pozdě už nikam nejezdíme a snažíme se být doma, aby Mareček měl už ten svůj klid.
12. led 2010 v 18:17  • Odpověz
blka já právě přemýšlím jestli mám nebo nemám :unamused: ptala jsem se kámošek co mají už děti starší víc než rok (teda jen 3 holek) a ty takové očkování s miminkami nepodstoupili tak nevím :unamused:
12. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Já taky neočkuju. Pediatra mi to ani nenabízela, tak kdyby to bylo důležitý, tak jistě nabídne. Dělá i přednášky k očkování, tak myslím, že to má zmáknutý.

Jinak zadarmo - ono jsou tam ještě další podmínky, nesmělo být nic naočkováno (žádná dávka) a očkovat se muselo stihnout nějak dost rychle.
12. led 2010 v 19:46  • Odpověz
tak mi taky neočkujem, ptala jsem se dr. na její názor tak mi řekla, že to rozhodně nevymlouvá :sweat_smile: ach jo, to jsem zvědavá jak to tomu martinovi zítra dopadne, doufám, že se mu to brzo zahojí budu muset řídit a to jsem si fakt nemohla vybrat lepší počasí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Sun a budou mu to dělat laparoskopicky nebo klasika?
12. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
normálně, snad do soboty by ho měly pustit a za 6 týdnu půjde na plastiku. no ještě, že jsme loni uzavřeli dobrý pojistky :sweat_smile: ted mi psali z fotolabu, že mám kalendář a fotky hotový no to byl fofr teda, jen nevím jak si to dojedu vyzvednout, asi vyrazíme s filípkem busem :grinning:
12. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Petulko, mně to přijde zatím zbytečné. Mareček je zdravej, nikam do kolektivu nechodíme. Ale samozřejmě je to na tobě :wink: . Mně se dr. jenom zeptala, jestli ho chci nechat naočkovat a to bylo vše.

Sun, tak ať mu to zítra dobře dopadne :wink:
12. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Sun, a na plastiku čeho?
12. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
těch šlach, no at mi už z hokejem neleze na oči to je fakt pro zlost, taky je z toho dost špatnej, hlavně, když slyšel filípka do telefonu jak žvatlá, tak chce abych mu posílala pořád fotky co dělá :slight_smile: trouba jeden, kdyby nedělal kraviny tak tu mohl být s náma.
12. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Sun, aha, to jsem nevěděla, že se to plastikuje :sweat_smile: . No jo, s chlapama to je těžký, ale bez nich to taky nejde co :grinning: :wink: . A můžeš jít s Filípkem za ním nebo tam miminka nesmí?
12. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
jo blani tak to vůbec nevím to mě ani nenapadlo se zeptat :confused: , no snad jo zítra se zeptám.
12. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
Sun :wink:

Manža přišel z florbalu a šel hnedka na pivko :rolling_eyes: . Já půjdu za chvilku spát. Dobrou noc :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Tak jsem teď byla nakoupit v tescu a povídal Radek jen co jsi odešla tak malej začal řvát :sweat_smile: že prej pokaždý jak tekle večer jdu pryč tak pláče :confused: ale teda jen chvilinku a pak se zase uklidní a chrápe dál :slight_smile: :wink:
Sun tak hlavně aby ho brzy pustili z nemocnice :wink:
12. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.