• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Koukam holky ti nasi chlapi samej sport -muj hraje volejbal, zavodne amatersky teda :wink:
12. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
Petul-Majda dostala prvni davku 23.11 a to ji bylo presne pul roku.Davame ockovat pro klid duse, pneumokok je hnus a ikdyz si budu tisickrat rikat, ze se nam to nestane, tak co kdyby zrovna jo?Stejne tak mam i monitor dechu, ikdyz nejsme rizikovy (ale znam plno dost blbejch pripadu) a jsem holt takova co porad mysli,co kdyby? :slight_smile: Takze tak moje rozhodnuti.
12. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj všem.
Tak se k nám do ulice odhodlali popeláři, to jsem zvědavá, jestli všechno ukliděj, protože na to prděli a teď je tam u popelnic další hromada, ještě štěstí, že lidi jsou zvyknutí dávad odpad do pytlů nebo aspoń do tašek.
13. led 2010 v 07:42  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Kači, tak hlavně že hnedka přestane plakat :wink:

Jitu, to u vás tak dlouho nebyli :confused: ?

Andaro, právě mi přijde, že na to farmaceuti (nebo kdo tak propaguje očkování) spolíhají, že to maminky budou dělat pro klid duše, i když je to kolikrát zbytečné. Já ti to nevymlouvám, určitě ne, každý dělá podle svého nejlepšího uvážení :wink: , ale toto mě štve. Kdybych věděla, že to očkování propagují oprávněně, neváhám a jdu do toho, ale oni tak propagují vše, aby z maminek vytáhli peníze, protože ví, že na svých dětech šetřit nebudou :confounded:
13. led 2010 v 08:12  • Odpověz
Blani, no myslím, že 2x vynechali.
13. led 2010 v 08:23  • Odpověz
Jitu, tak to si dovedu představit, jak to u vás vypadá :sweat_smile: . U nás vyváží jednou za 14 dní a kdyby 2x vynechali... No fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to by se válelo všude kolem - asi tak jak u vás :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 08:26  • Odpověz
Blani, tady myslím 3x do týdne, záleží, jak jsou placený popelnice. my měli dřív větší kontejner a odvoz 2x za týden a teď máme s vedlejším vchodem kontejner na půl a odvoz 3x do týdne, což je myslím lepší, nic se tu dýl neválí.
13. led 2010 v 08:27  • Odpověz
Dobré ranko holky,

Blani: křeslo je doma, je fakt pěkné, máš pravdu, že jsme jeli pozdě,ale u nás ve firmě se dělá do 18 hod a to tam teď manža musí být, protože náš udržbář má dovču.
Nicméně už to nikdy neudělám jet takhle pozdě někam, ta noc byla otřesná, spala do 2 a pak řvala až do 4 a pak usnula a spala do 7:30 hod.

Teď už budu odcházet do práce protože mi opět nejde systém, tak přijdeme náš PCsák. Tentokrát mám za zálohováno, tak jsem v klidu.

Tak já letím zatím páááááááááá pak přijdu
13. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Kat, to je fajn, že se vám líbí. Za ty prachy, aby se nelíbila že :grinning: :wink: . Některým dětem nevadí být tak pozdě pryč nebo chodí spát později, ale my musíme být do té půl 7 doma.
13. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Alex musí být nejpozději v 18 hod. ve vaně, jinak by nám to dal pěkně sežrat. :astonished:
13. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Blani my musíme bejt taky doma v půl 7 :wink: :slight_smile:
Teda včera mě zase dostal manža :unamused: malej už spinkal a on že si potřebuje něco dodělat na půdě a prej myslíš že vzbudím malýho když otevřu ty padací dveře?(nám totiž úplně děsivě skřípou a vržou :rolling_eyes: )a než jsem stačila zareagovat tak je začal otevírat a jen co to poprvé zaskřípalo tak špunt začal plakat :unamused: tak jsem tam vystartovala(dveře už zase zavřený) a povídám tak mu alespoň zavři dveře do pokojíčka,on ten vlez na půdu je totiž přímo u dveří pokojíka :wink: a manža už byl naštvanej že si to nemůže jít dodělat a nadával jako špaček :confounded: no napadlo by vás to? :confused:
13. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Kači, to fakt napadne jenom chlapa. Manža taky kolikrát něčím strašně zarachotí a ani by nemusel a pak e tváří, jak kdyby nevěděl, že to bude dělat rachot.

Mareček se nají a půjdeme ven.
13. led 2010 v 09:31  • Odpověz
dobré ráno tak mi noc bez tätínka taky nic moc, malej byl vzhůru už v půl jedný :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem teprve pořádně zabrala a pak tu strašil od šesti jsem myslela, že hned usne a dáme ještě jedno kolo, ale to nééééééé v devět po třetím koju usnul. :rolling_eyes: blani souhlasím s tvým názorem, je to strašně zmedializovaný a opravdu spoléhají na to, že maminky přece chtějí pro své děti to nejlepší. za pár let zase přijdou s nějakou další vakcínou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Blani no jo ty chlapi jsou koukam všade stejný co? :wink: :grinning:
Sun tak to asi špunt vycítil že se něco děje a nechtěl spinkat :confused:
13. led 2010 v 10:44  • Odpověz
no jsem z něj dneska už na mrtvici spal chvilku a jinak pořád řve, pořád by jedl a nebo někam lezl a jak není po jeho tak je řev :rolling_eyes: odpoledne pojedem do města, alespon od něj bude chvilku klid, když bude spát v kočáru, ale zpátky budem muset busem to jsem zvědavá kolik dobrovolníků se najde, aby mi pomohly s kočárem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 10:48  • Odpověz
ahoj

no co to je s těma vašema chlapama?? to nejdřív heluli a ted sun...teda ženský :confused: tak at jsou brzo fit!!
ten můj je ještě od vánoc doma, už by mohl táhnout makat :angry: no v pondělí jde, uf :sweat_smile: :grinning: konečně!

tady zatím nic novýho, musím sakra ty fota tam dát, mě to nějak neba furt natahovat ty kabely a kopírovat :pensive: :fearful:

no a nella mi před chvílí zblajzla patku chleba :grinning:
13. led 2010 v 10:59  • Odpověz
tak jsem se přemohla a dala jsem tam tu ohrádku :slight_smile:

jdu dát malý něco k snědku!! :wink:
13. led 2010 v 11:14  • Odpověz
smouli krasny fotky :slight_smile:
holky, jedu na tu zkousku, tak tu dnes moc nebudu, snad to dobre (aspon dobre) :slight_smile: dopadne :slight_smile:
13. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Blani-jj souhlasim s tebou, je to propagace farmaceutu :wink: ale proste u tohohle mi neco rikalo, ze jo - ja mela v detstvi zanet stredniho ucha a mame kamaradku co ma hluchou holcicku :unamused: urcite nenecham naockovat Majdu vsim moznym, treba o ockovani proti klistatum mi rikali u dr, ze je to zybtecna zatez pro male deti atd.

katko-omacku delam stejne akorat pridavam nastrouhanej celer a mrkev, jsou to pak bolonske spagety a je to mnamka :wink:
13. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Andrej-drzime moc palce :wink:
13. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Smouli-teda jste nak napred ne?Uz i chleba ti basti :grinning: a ohradka super. :wink:
13. led 2010 v 11:24  • Odpověz
díky... :dizzy_face:
ten chleba jsem ji dala na žužlání a najednou koukám měla jen kousek v ruce a celááá voptlaná :grinning: no ráno jsem si mazala s máslem a dycky ji kousek dám a mnam :slight_smile:
13. led 2010 v 11:28  • Odpověz
no a zrovna jsem koukala o čem se to bavíme a vy o očkování....my taky nemáme, dr mi ani nic neřekla. :unamused:
13. led 2010 v 11:29  • Odpověz
šmouly super fotky, vidíš to ohrádka jak nová a ta fotka s brejlema je super :slight_smile: tak se mi ho podařilo uspat tak se snad najím v klidu :pensive: andrej držím palce, určitě to zvládneš, jsi holka šikovná. :dizzy_face:
13. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Holky tak nakonec jsme včera večer měli teplotu 38,5 tak žádné očkování se nekonalo :confounded: S příkrmama už můžem začít jak se Vítek uzdrví a na večer i kaši. A mám zase otázku :unamused: Jakou kaši dáváte svým dětem?
A ještě máme sležené temeno tak budeme chodit jak se Vítek uzdraví na rehabilitaci :frowning2:
No dnešek teda nic moc :unamused:
Ale máme 7750 g :grinning: Skoro kg za necelý měsíc :grinning:
A ještě jedna otázka holky , mě sesřička říkal, ať koupím (aspoň myslím) nový hrnec pro Vítka na ty příkrmy :unamused: Kupovaly sjte taky?
13. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Šmouli super fotečky :wink: :slight_smile: ohrárka je fakt jako nová :dizzy_face:
Sun tak to má Filípek koukam svůj den :wink:jj to známe tak se snad aspoň v klidu nejíš :wink: :slight_smile:
Petul já malýmu vařím v papiňáku v páře :wink:ale jinak jsem to taky slyšela že by měl mít mrňous svoje vlastní nádobí :wink: :slight_smile:
Nám s bráchou dávali naší kůrku od chleba když se nám prořezávali zuby :wink: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Tak jsme po 2 hodinách přišli a su pěkně zmrzlá.

Andrej, držím pěsti :wink:

Andaro, když jsi měla zánět středního ucha, tak to je něco jiného. To bych s očkováním nejspíš taky neváhala :wink:

Šmouli, super fotky, Nelinka má teda kukadla a tlousťoučký nožičky, jak sedí v postýlce :slight_smile:

Petulko, já ne. Mrkla jsem ti do alba a Vítek má teda pěkně dlouhý vlasy :confused: . A váha je krásná :wink:
13. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Petul, proč nový hrnec?
13. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
jmiso to nevím? :unamused:
blka jj máme hároše :grinning:
zase má teplotu a je protivný :confounded:
Holky a jakou tu kaši mám teda koupit? Mám doma vzorek od Nutricie tak mám ho vyzkoušet a podle toho pak popř. kaoupit jinou značku?
13. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Kaši, jsem si koupila babylove z DM rýžovou. Asi by to chtělo rýžovou. Myslím že nutrilon dělá Moje první kaše nebo tak nějak. Ale je drahá.
13. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.