• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahoj holky,

šmouli, krásný fotky, malá je fešanda a ty kukadla jak zrcadla :grinning:

já jako malá taky trpěla na zánět středního ucha, 3x mi ho propichovali, jednou mi to prasklo samo. :cry:

petul: tak to máme podobnou váhu :grinning:
no vlásky má Víteček krásný, aby nedopadl jako včera ukazovali ve zprávách, nevím,jestli jsi to viděla. Byl tam desetiměsíční chlapeček a měl háro až na ramena :grinning:
13. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
evulebobule viděla jsem to :grinning:
Tak já ještě z koupi počkám, stejně prý mám začít přikrmovat až po nemoci :slight_smile:
13. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Petulko, značka kaše je jedno, kup si nějakou mléčnou rýžovou nebo kukuřičnou, to nemá lepek.
Ale nečekej zázrak, ono to spíš žaludek zaplácne, nám se to na noc moc neosvědčilo, spíš na snídani, když jdem plavat nebo na oběd.
13. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Holky, je libové maso hovězí na polívku? Jsem si vzpomněla, že mám Marečkovi rozmixovat zeleninu ve vývaru, tak jestli to může být tady ten. Je to hovězí na polívku, takže krásné, takové to trhací na proužky :grinning:
13. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
-ahojík mamky,tak vás jdem pozdravt zase po delší době,nestíhám dočítat ale občas tady na vás nahlížím
-máte se snad všechny dobře,mimča jsou vpořádku a vy taky
-unás je stále pořádně nasněženo a navíc je to nahrnuto na stranách a zmrznuté takže se nedá jít vůbec ven,od soboty jsme doma,tak dneska jsem dala holky aspon na balkon spinkat,pač jinak nevím kdy se dostaneme ven,to bych tak polámala kočár zřejmě kdybych vyrazila
13. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Adrošku, to máš pravdu, já mám kolikrát co dělat, abych projela tím svým kočárkem, natož dvojčecím :zipper_mouth:
13. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
-no právěže a to mě pěkně štve,chodníky jsou málo upravené a jak je to namrznuté všechno tak máme prostě smolu než to povolí nebo roztaje,už bych se taky ráda vyvětrala
13. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Adrošku, to věřím, kdybych nemohla ven, tak bych se doma zbláznila. Navíc Mareček pořádně spinká jenom venku, takže i pro něho by to bylo náročné.
13. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
-no tak co naděláme nic,musíme vydržet
-holky se prospaly,ted pojedly a ted si hrají v ohrádce,pak bude svačinka ještě než se půjdou koupat a pak mlíčko a chrupkat pěkně
-tak se mějte hezky zatím mamky :slight_smile:
13. led 2010 v 15:18  • Odpověz
Blani, já teda polívku dělám z předního, to mi přijde tučný, abych dala Alexovi ten vývar a ze zadního by mi bylo líto dělat polívku :grinning: A proč mu chceš dávat vývar a ne maso?
13. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Ahojky holky,nějak Vás teď nestíhám.Tento týden máme pěkně nabitý.Pořád někde lítáme,nebo máme návštěvy.Dneska tady byla kámoška s Aničkou,která je o 14dní mladší,v pět nám tady přijde kámoš.Zítra dopo další návštěva u nás a odpo jdu s kámoškou na kafe.V pátek přijede mamka a je tu víkend.Teď jsme byli venku,někde ty chodníky to je fakt hnus.A ještě když přede mnou nějaký důchodce s berlema,on nemá kde uhnout já nemůžu předjet,tak s etak ploužíme.Malý dospává ještě na botníku.
Jinak včera jsme koupili ten odšťavňovač,zatím jsme to jenom zkoušeli,ale vypadá dobře.Držíme se,jsme zdraví,akorát Vojtík je nějka protivný,nevím jestli zuby,ale nic se neklube.Plazí se mi staršně rychle,vše ho zajímá,hlavně hlína v květináči,žaluzie,CD a hifi.Někdy se sebere a jde pryč z obýváku.
Nestihnu ani nic dočíst.Doufám,že s emáte všechny dobře,jste zdraví a prckové poslouchají.
13. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Jitu, já nevím, jestli je to přední nebo zadní, já se v tom nevyznám, to kupuje manža :grinning: . A vývar proto, že mi sestřička říkala, že prve mám tu zeleninu rozmixovat ve vývaru a maso přidat až později.

Andrejko, ty máš teda naby(i)tý program :wink: . Nevím, jaké i/y :sweat_smile:
13. led 2010 v 16:13  • Odpověz
blani, mně to s tím vývarem taky doktorkav říkala
13. led 2010 v 16:42  • Odpověz
jj blani kejtičky má pěkný :grinning:

petulko - to je teda fakt mega háááro, je to skvělý!!
13. led 2010 v 16:43  • Odpověz
teda to nám to letí holky co?? jak se těšíte na léto, já teda mooooooc!!
13. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Tak jsme teraz byli pomalu 2 hoďky venku a jsem zase pěkně vyšťavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ahoj Andy no konečně jsi zase zavítala :wink: :grinning: ti musím říct že se mi tuhle o tobě zdálo :grinning:
Adrosek tak to je fajn že ti spinkají holčičky doma :wink: to u nás nehrozí a tak musím tak jako Blanka ven za každého počasí :wink:
13. led 2010 v 16:45  • Odpověz
káťo nám Davča sice doma usne, ale není to tak kvalitní spánek co venku, hlavně kratší :grinning:
13. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Jako Mareček mi doma taky usne, ale na půl hodiny a hned jak se vzbudí, tak si mne oči, že by ještě spal. Venku vydrží klidně 3 hodiny.
13. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Evi,Blani jj přesně tak když už doma usne tak je to tak na půl hoďky :confused: někdy ani to ne :pensive:
13. led 2010 v 17:16  • Odpověz
-no katka mě taky doma moc nespí teda,max.půl hodiny a občas hodinu ale to vyjímečně teda
-no já bych taky šla ven,jenže stím dvojkočárem to prostě nejde za každého počasí,ale chtěla bych
13. led 2010 v 17:17  • Odpověz
-no jenže oni jsou taky aj z noci vyspané bych řekla,pač spávají od 19.30 do 6.30 vkuse takže co bych chtěla že
13. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Adrošku, tak to ti spí krásně. A ještě kojíš?
13. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Blani, aha.
No já vím, že dřív se to dělalo takhle, polívka a dávala se flaškou.

Osobně kdybych už dávala vývar, tak ho vychladím, seberu z něj ten tuk a pak teprve použiju. Jinak místo masa dostane jen omastek. Přijde mi to zbytečný, ale to je každýho věc. :wink:
13. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Možná to je zbytečný, ale když to dr. tak říkala, tak to tak chci udělat.

Mě asi klepne pepka :rolling_eyes: . Teď volal tchán, že se stavijou. Teď v 6 hodin :angry:
13. led 2010 v 17:48  • Odpověz
ahojj holky, tak zkouska dopadla vyyborne :wink:
13. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Andrej, no vidíš, jsem to věděla :wink: . A kolik ti jich ještě zbývá?
13. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Andrej: tak to je super, gratuluji

Holky dotaz: Kačenka včera večer než usnula tak hodně rychle obracela hlavičku ze strany na stranu a dnes odpo když byla unavená a nešlo jí usnout tak zas. Je to normální. Myslíte, že to může být z té houpačky, ale to se mi nezdá. Jsem z toho taková špatná, nevím co to znamená a jestli je to normální.

http://www.zbozi.cz/p30416-fischer-price-houpacka-s-akvariem/?q=fischer%20price%20houpacka&sId=vgoomNp5wmHQ81kEZUZk&r=hint
13. led 2010 v 17:55  • Odpověz
kat: náš Davča taky obrací hlavičku ze strany na stranu, ale tak jednou dvakrát a spí a neobrací jí tedy rychle, spíš pomalinku

andrej: gratuluju, holka šikovná :slight_smile:
13. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Kat, Alex to někdy dělá, dělá to i kočárku.
13. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Ahoj..tak u nás už se spí..jsme byli dnes u mudr..tak Sofča má 6400g za měsíc přibrala 280g-žížala moje :slight_smile: řešili jsme ten průjem tak jsem jí nakoupila v lékárně všechno možný,dokonce i jinou UM nějakou dietní,chudák má pěkně opruzenej zadeček,tak je z toho protivná,se jí ani nedivim,musí to strašně pálit..
Sun teda ten tvůj maža má ale smůlu,se mu pořád něco děje při tom hokeji,hlavně aby operace dopadla ok..
Andreasku gratuluji ke zkoušce :wink:
13. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.