• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Hanko, někdy je průjem k zubům.
13. led 2010 v 18:40  • Odpověz
ahoj

tak to nemá zas tak málo hani.....na holčičku to jde, třeba se to vše ještě otočí a pak se budeš s jídlem schovávat za dveře :wink: aby ti všechno nesnědla :slight_smile:
13. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Kater, Mareček to taky dělá, tak buď v klidu, asi to je normální :wink: .

Hani, hezky vážíte :slight_smile:
13. led 2010 v 19:25  • Odpověz
tak jsme nakonec vyrazili do města pěcho no až na ten prohrnovač co jsme potkali dobrý :sweat_smile: jinak teda už aby to slezlo pomalu se nedá nikde projet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak martina dneska neoperovali nechali ho od rána o hladu a o žízni a ve tři to zapíchli a řekli zítra. :angry: takže nejsme o moc chytřejší. alespon, že kalendář je pěknej. :grinning: kačí taky občas tu hlavičku otáčí, a tu houpačku máme taky myslím, že to s tím nesouvisí. jo a nádobí máme společný i když bych mohla koupit nějakej malej kastrůlek.
13. led 2010 v 19:46  • Odpověz
hani, sofinka vazi nahodou pekne, zadny cvalda, ale tak vsechna miminka nemusi byt cvalici, kor ne holcicky :wink:
jinak ja mam nadobicko pro malou zvlast, kastrulek, panvicku, talirek, misticku, hrnicek a pribor :grinning:
13. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Kačí malej to taky někdy dělá :wink: a taky jsem z toho byla docela hyn :sweat_smile: :wink: z houpačky to určo není nebuj :slight_smile:
Andreasku tak velká gratulace :wink: :slight_smile: jsi šikula :slight_smile:
Hani jj taky mě napadlo to co Jitku :wink: a to že to můžou být i zoubky :wink:
Adrosku teda tak to ti holky spí suprově :astonished: :slight_smile:
13. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
-jojo katka nemůžu si stěžovat,spinkají tak od 3.měsíce asi tak proto nespinkají tolik ces den
-tak co už máte drobky uložené
13. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
-jojo blka ještě stále kojím 4x denně a 2x denně příkrmy
13. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
tak jsem si dneska dovolila pochválit jak malej večer usíná a co se nestane ted už je vzhůru a nevypadá, že by usnul :angry: sakra to člověk fakt nemůže nic říct :angry:
13. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Sun jj taky to tak mam jakmile napíšu tak je to hned jinak :unamused: :wink:
Adrosek jj prcek už je uložen a spinká jen před chvilkou trochu zaplakal a otevřel očička,ale asi už zase chrapoší :wink: :slight_smile:
13. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Holky moc díky za uklidnění teď takhle řádila a chechtala se u toho, takže to vypadá jako projev radosti, jako by chtěla vyskočit z té postýlky :grinning: Mimochodem od 20 hod řádí a nevypadá to, že se jí chce spát, tak snad se brzy unaví :grinning: a bude spát alespoň do 3 hod
13. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
Adrošku, tak to jsi dobrá, že to tak zvládáš :wink:

Mareček dneska krásně usnul, ale manža jaksi debilně pšiká a vždycky mi ho tím vzbudí. Chudáček se lekne a úplně plače :angry: . Prej že nepozná, že bude pšikat a proto nemůže pšiknout třeba do polštáře :rolling_eyes:

Půjdu spát, dobrou noc :slight_smile:
13. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ještě nikdo nevstal :confused: ?

Dobré ránko :slight_smile:
14. led 2010 v 07:59  • Odpověz
Ahoj
my vstávali už v 7, prostě klasika, Alex má v sobě asi hodinky. Teď si dal mlíčko a hraje si v židličce, tak jdu do sprchy.
14. led 2010 v 08:10  • Odpověz
dobre ranko, dnes uz jsem taky mezi temi, co jsou vzhuru, vetsinou vychrupujem dele, ale sabca dnes spala od 23:30 az do 7:30 do rana v kuse, tak ji to casne vstavani odpoustim :grinning:
14. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Andrej, teda, luxusní noc, co? Kolik ti ještě zbývá zkoušek?
14. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak u nás poslední dobou Vojtík špatně spinká,háže sebou v postýlce,vyndává si a opět nasazuje dudlík.
Jinak odštavňovač je super,děláme šťávičky,mňamky.
Musím jít trošku poklidit,za hodinu mi tady přijedou kámošky s malým Štěpánkem.Vojtík už mi vytírá,tak o starost méně
:grinning:
14. led 2010 v 08:33  • Odpověz
andrej, to mas super pomocnika :wink: :grinning:
blani, zkousku uz zadnou v tomhle semestru, ja si je udelala hlavne v predterminu vis..
ovsem mi zbyvaji 4 zapoctovky, z cehoz je kazda min. na tech 7 stran a musi byt opravdu o necem.. musim to nejak vyplodit a semestr je hotovej, jenze jaksi musim makat na bakalarce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak my měli vstávačku ve 3 a pak v 7 :wink:
Andreasku téda fakt super noc :dizzy_face:
14. led 2010 v 09:02  • Odpověz
ahojky,
tak u nás noc nic moc večer jsem ho nakonec uspala o půl desátý, ale ve svý postely :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak kojo v půl 1, ve 3 v 6 naštěstí hned usnul. asi budu muset dávat na noc plnou dávku um a budu mít klid. tak tatku nám asi právě operujou zatím nemáme žádný zprávy, tak snad to bude dobrý. kdyby ho pustili alespon zítra dom. :slight_smile:
14. led 2010 v 09:10  • Odpověz
to jo,Andrej, noc na jedničku :wink:

My klasika, krmení v 6 a vstávačka po 8.

andrej: a chutnají Vojtíškovi šťávičky? určitě jo viď?
14. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahoj kočeny,

tak naše noci se jaksi změnily, dřív bývala první vstávačka tak mezi 2-3, někdy i ve 4 a pak v 7, ale ted vstává už chvilku po půlnoci a pak v 5, což ta první varianta byla jaksi lepší, to jsem vstávala jen jednou, tedka už dvakrát a to se mě vůbec nechce. Těžko říct, čím je to způsobený.
Nechápu jak vám můžou prcci spát až do 6 každou noc. Nám se to stalo zatím tak 5x za celej půlrok :confused:
14. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Andrej, tak to jo, ty seminárky zvládneš :wink: . U nás e předtermíny nedávají.

Sun,tak ať to dobře dopadne :wink:

Mareček se nají a půjdeme k našim, tak se tady objevím až někdy večer. Pa :slight_smile:
14. led 2010 v 09:23  • Odpověz
andreasku ještě k tomu fotáku - fotíš na automat nebo musíš nastavovat i clonu, časy apod.???
14. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Sun taky držím manžovi palečky

Blani užij si návštěvu :slight_smile:
14. led 2010 v 09:24  • Odpověz
jo a včera jsem vařila malé oběd, tak jsem zvědavá jestli to bude papkat, když ne, bude sekec :sweat_smile:
14. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Charlie no my mívali taky super noci,ale teď už jak je velkej tak mu to nestačí a taky se v noci budí :rolling_eyes: takže když se vyspím 5 hodin v kuse tak jsem šťastná :wink:no teď se mi to poštěstilo asi 2 nociza sebou a byla to paráda :dizzy_face:
Evulko závidíííím :wink: :grinning: :grinning:
Sun tak držíme palec ať to dobře dopadne a máte brzy taťku doma :wink: :slight_smile:
14. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahoj..tak dnes buzení skoro po 2h jak má to dietní mlíko,tak má po něm větší hlad,takže jí musim krmit každý 2h..doufám že ten průjem bude co nejdřív pryč.. :angry:
Jdu uklízet a odpoledne razim po nákupech,mamča v sobotu slaví 50l.tak jdu koupit náušnice-už je mám vyhlídnuté a pak ještě nějaké věci..zítra odjíždíme na celej víkend do Sušice,hrozně se tam těším,byla jsem tam naposledy 13.11..hlavně na synovce,viděla jsem ho naposledy když mu byl týden a ted už je mu 9 týdnů...
14. led 2010 v 09:29  • Odpověz
káťo, no počkej, aby se to ze dne na den nezkazilo. Počkej až porostou zuby, to bude po spaní :grinning:
14. led 2010 v 09:29  • Odpověz
Holky už vám přišel za prosinec rodičák?Mě ještě pořád ne,přitom jsem ho vždy dostala do 10..a dneska už je 14 a stále nic :angry:
14. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.