• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
charlie, fotim na automat + ruzne rezimy jako portret, detail, pohyb apod. a prave zaroven zkousim i manual, ale to chce si precist k tomu knizku.. to uz se prave potom zacina dotykat profi foceni.. my tu knizku k nasemu fotacku mame, ale ted se spis venuju skole nez foceni no..
14. led 2010 v 09:38  • Odpověz
hani, moje mamka bude mit take narozeniny, bude ji 47, mam pro ni vybrany zlaty privesek, na kterem je vyryto mamince :wink: jeste k nemu dokoupim nejakou drobnost.. nausnice jsou taky krasny darek :slight_smile:
mne ted prvne prisla materska, rodicak uz skoncil.. tech 7600 teda neni nic moc :sweat_smile: :grinning:
14. led 2010 v 09:40  • Odpověz
hani mě už rodičák přišel

andrej díky za rady, já nad koupí uvažuju, mám doporučen Olympus, prý jsou levnější... nevím no, vůbec se v tom nevyznám.
Dneska mě možná přijede kamoš, co je do focení blázen a foták mi přiveze ukázat. Uvidím jestli ho budu chtít, až si ho ošahám :grinning: Už mě ale štve, jak ty obyč.kompakty nezvládají fotit třeba v uzavřených prostorách. Všechno je mázlý, tak nevím, jestli se zrcadlovkou to bude nějaký rozdíl nebo ne. Těžko říct. Ale stopro zrcadlovka fotí mnohem mnohem líp.
Co mě ale i trošku brzdí, tak to, že přibyde další zavazadlo. Už bych nehodila foták jen tak do kabele k plínám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Andreasku nejdřív chodí mateřská a potom rodičák to je těch 7600kč..takže za prosinec už ti peníze přišli jo?
14. led 2010 v 09:48  • Odpověz
-ahojík mamky,tak přji hezký den :slight_smile:
-jaké noci boly,snad ste si aji odpočinuly :slight_smile:
14. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Hani jsem se koukla na účet a taky ještě nic :confused: :unamused:
Evulko no snad vás ty zubiska tolik trápit nebudou :wink: :slight_smile:
Andreasku teda ty máě mlaďounkou miminku :slight_smile: naší mami bude 56 :grinning:
14. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Moje mamča má narozky 17.1 bude jí 50 a tchýně má 22.1 60 takže budeme mít dvě větší oslavičky..
Teda ty prachy mi štvou,kdybych neměla manžela tak teda nevim jak bych vyžila :angry:
14. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Hani tak my mělu velké solavy loni :slight_smile:sestřenice manža 40,táta 50,teta 60,jiná teta 70 děda 80 a malej 0 :grinning:
14. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahojky dala jsme nove fotky do alba jestly se chte podivat tak se juknete.... papa :wink:
14. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj Poklade :slight_smile: krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: Markétka je beruška malá a kouzelná :dizzy_face:
14. led 2010 v 10:03  • Odpověz
tak jestli peníze dorazili netuším čekám na výpis. tak martin je po operaci říkal, že měl 3v1, i nějaký křížový nebo co takže tam měj přetrhaný co šlo :rolling_eyes: ale v sobotu by prý mohl jít domů. odpoledne za ním pojedem tak třeba bude vědět víc. mrzí ho, že už letos nebude moc hrát, já ho chápu má to moc rád, ale pro mě bude lepší,když bude s náma doma.
14. led 2010 v 10:04  • Odpověz
dekuju taky to je moje slunicko jes trasne mochodna a spinka skoro porad zatim teda.... :slight_smile: pak nafotim jeste nejaky fotky a dam je zase sem!
14. led 2010 v 10:07  • Odpověz
-poklad moc hezké fotečky,tak se opatrujte hlavně :slight_smile:
14. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Poklade jj věřím že je to tvoje sluníčko :wink: :slight_smile:
Sun no tak aspoň bude s vámi doma :wink: všechno zlé je pro něco dobré :slight_smile:
14. led 2010 v 10:16  • Odpověz
-sun tak hlavně že to dobře dopadlo a brzy bude sváma
14. led 2010 v 10:21  • Odpověz
poklade pěkné fotečky
nechtěla by sis zrušit v profilu to těhotenství?? Mě to dycky mate, že už přenášíš :sweat_smile:
14. led 2010 v 10:22  • Odpověz
poklade, marketka je takova kocicka mala, preji vam jen same rodinne stesti :slight_smile:
14. led 2010 v 10:23  • Odpověz
poklade krásný fotečky, máte nějaký velký dudlíky :grinning: já vím to je jen markétka takovej krásnej drobeček tak at roste a to spinkání jí vydrží :wink:
14. led 2010 v 10:29  • Odpověz
tak Davídek se nám přetáčí ze zad na bříško a konečně i opačně, dneska na to přišel :grinning: tak to zase trénuje
14. led 2010 v 11:10  • Odpověz
-tak to at trénuje evule,unás je to taky stále dokola,břicho záda a opačně,už to umí aj Sárinka tak je sranda
14. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Evulko jéé tak to moc gratulujeme k přetáčení :wink: :slight_smile:
Adrosek je to super koukat se jak se točí že? :wink: :slight_smile:
14. led 2010 v 11:16  • Odpověz
káťo díky. :slight_smile:

tak dlouho trénoval, až nám usnul. Tak chrundá na zahrádce v kočárku :grinning:
14. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Evul :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 11:26  • Odpověz
káťo, byl z toho pak už pěkně zdachmanej. Tak ať nabere síly a pak může pokračovat :grinning:
14. led 2010 v 11:27  • Odpověz
evulko super :slight_smile:
ja delam omelety se zeleninou a nivou :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz jsem mela peknej hlad, rano jsem mela jen jogurt..
14. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Andreaku tak přejeme dobrou chuť :wink: :slight_smile: já už taky baštím :sweat_smile: :grinning:
Evul jj to jednoho unaví :wink: :grinning:
14. led 2010 v 11:39  • Odpověz
andrej: ty jsi kuchařinka, hrozně šikovná. :slight_smile: jinak děkujeme :slight_smile:
14. led 2010 v 11:39  • Odpověz
jo evulko, to teda nevim, jestli sikovna, snazim se no :grinning:
14. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Andreasku a já jsem vosk???? :grinning: jsme popřáli s malým alespoň dobrou chuť :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
andrej: určitě jsi, manža s tebou musí být opravdu spokojen :wink: :grinning:
14. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.