• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Teda přebalit prcka to je teď docela boj :grinning: mele sebou jako žížala a furt se otáčí a sahá na zeť za přebalovákem :confused: :grinning:
14. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
oprava:na zeď :sweat_smile: :grinning:-jdu se někam zahrabat
14. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
andrej nivu tu můžu se všim mňam, akorát teda martin to moc nemusí je to klasik - řízek omáčky a spol. :grinning: jo kačí u nás je to samý jsem mu tam nalepila polštář z kočáru, aby se netřískal do hlavy a pořád ho rve dolu :angry: nevděčník
14. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
14. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
tak my už jsme taky po o, já měla naloženou krkovičku na prudko s volským okem, opečený brambory a Verunka papkala cuketu, kterou jsem ji udělala sama a huráááá, zbodla celou tu malou skleničku a klído by si ještě dala. Tu druhou má ale nazítra :slight_smile: Holt my asi budem papkat cokoli, jen odhadnout tu konzistenci a nesmí tam být kousky
14. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Charlie my taky musíme mít dlabanec bez kousíčků :wink: :slight_smile: jednou jem mu dala málo rozmixovanou bramboru s mrkvičkou a plival to :confused: nezbeda jeden :grinning: jinak koukam že jste si dneska obě pěkně pochutnali :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Holky prosím o radu :slight_smile: Jaký utlumák jste používali na zuby? Mám jeden ze zdravé výživy ,a le asi někdy nezabere nebo co :confounded:
14. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
tak my jsme dneska zkusili s kousíčky a tvářil se tedy na mě divně, ale sněd to :grinning:

jinak niva to je moje, tu bych mohla taky ve všem :grinning:

Davča se taky pořád otáčí při přebalování, :grinning:
14. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Petul my jsme ještě nic na zuby nepoužili a tak neporadím :sweat_smile: :wink:
Evul tak to je Davča šikovnej že dlabe i kousíčky :wink: :dizzy_face:
tak jdu nakrmit prcka a razíme ven :wink: :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
káťo to je, on sní asi fakt všechno :grinning:
14. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
holky nám normálně roste zub, zkusila jsem i test se lžičkou.Zatím není moc vidět, ale asi tam je
14. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
tak jsem se narichtovala, že jdeme ven a při krmení prcek vytuh. Tak jsem ji ještě zvládla vyslíct mikču a dala jsem ji do postýlky. Půjdem když tak pozdějc.
Stejně je to na půl hodky, to tak tipuju :grinning:

petul netuším, nic na zuby nemáme, takže neporadím

evul no supr, tak to gratuluju k zubákovi :grinning:

Jdu se sprchnout a umýt vlasy, už to potřebuju jak sůl :slight_smile:
14. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
charlie díky :wink:
14. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
tak jsem jak znovuzrozená :grinning:

My zuba zatím nemáme ani to moc nevypadá :wink:
14. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
My zuby taky nemáme,takže taky neporadím...ale mudra nám včera říkala že má ještě čas.. :slight_smile:
Sem přijela domů a Sofča tak tvrdě vytuhla v autosedačce že jsem jí dala do ložnice,otevřela okno a spinká si vesele dál..
14. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
hani taky mi to dorktorka říkala, že na zuby je ještě čas :dizzy_face:
14. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
nám zase doktorka říkala, ať se od půl roka připravíme, že to může začít :grinning:
14. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
charlie my taky ne..
evulko moc gratuluji k zoubku :slight_smile:
14. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
holky a nebojite se uz v te nive listerie ze ne? ja bastim tyhle plisnovy syry uz normalka, uz to neresim, i kdyz jeste kojim..
14. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky, tak jsme dneska byli na nákupu, to Vám byl dnes klídek v Globusu no super a taky jel semnou manža, takže skvělí nákup. A teď jsme přišli z procházky, měla jsem Kačenku na bříšku, kočár jsem ještě nevytahla :grinning:

K obědu manža chtěl čočku, tak jsem jí udělala s párkem a vajíčkem, takže taky pohoda a na večer mám od včerejška uvařené kuře na paprice s kolínkama. :slight_smile:

Jinak Nivu tak miluju, jsem schopná jí jíst bez ničeho :grinning: a Andrej, zrovna dneska jsem si na víkend pár plísňových sýrů nakoupila :grinning: Tak snad už je to v poho, ptala jsem se Dr. a říkala když toho nesním kilo, takže by to mělo být ok. :slight_smile:

Hani mě rodičák přišel teď v úterý :slight_smile:

Včera teda noc usnula v po 21 hod a už o půlnoci byla vzhůru a pak ve 4 a v 8, tak to docela šlo, ale stejně Vám závidím co už Vám spí celou noc :wink:
14. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Tak to na mě se s rodičákem vykašlali :angry: sousedka co bydlí vedle v baráku ho taky ještě nemá-fakt nechápu.. :angry:
Já mám nivu taky ráda a jedla jsem jí i když jsem kojila,samozřejmě ne ve velkym..
14. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Mně rodičák ještě nepřišel, protože jsem do 12.12. byla na PPM, takže mi přijde až v únoru za leden. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Nivu a spol. jsem jedla v těhotenství i u kojení.
14. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Petulko, na zuby nepoužívám nic, zkusila jsem homeo, ale to nepomohlo, tak dáváme ty chladivé hračky a koupila jsem v DM zubní kartáčky Babylove, jsou tam tři a jeden je na období, kdy se zuby klubou, je to jen takový "ježek" a dítě si tím masíruje dásničky.
Pro chvíle nejhorší mám Panadol.
14. led 2010 v 15:37  • Odpověz
Katko, já už umím přebalovat ikydž je Alex na břiše, jinak bych ho asi musela kurtovat.
14. led 2010 v 15:38  • Odpověz
Kousky - Alex jí v pohodě, on si prostě v jídle nenachá nic ujít :grinning:
14. led 2010 v 15:38  • Odpověz
Já na zuby používám klasická kousátka a zatím to zabírá, čekám, že nám vykoukne další :grinning:
14. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Jo a jinak jsem zrušila puzzle, to se nedalo, neustále jsem mu rvala něco z pusy. Takže jsem vzala staré povlečení, starou larisu, to povlíkla a dala mu to na koberec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 15:39  • Odpověz
holky já se jdu rozloučit, za chvíli vyrážíme k našim a zítra jdeme s Davídkem na kyčle a s těma prstíčkama. Budeme vesele bandážovat.Tak zatím pa
14. led 2010 v 15:51  • Odpověz
čus holky,
někde jsem tady četla, že Andrejka udělala zkoušku - tak gratuluju :dizzy_face: ,
Jituš - taky jsem asi předevčírem zrušila puzzle, akorát to tady všude házel a tahal a beztak na nich neleží ani nesedí, leze po koberci nebo po plovoucí podlaze - přivázat ho nemůžu :sweat_smile: :grinning: - hlavně, aby nenastydnul na močák :sweat_smile: :confused: poslední dobou už ani tak často neleze, jako sedí nebo se zvedá :slight_smile:
včera večer místo aby spal, tak se postavil v postýlce a raboval chůvičku :grinning: tak jsme ho vyndali ven, tak se stavěl v obýváku na gauči a děsně šťastnej, my z něj oba hotoví - nakonec usnul asi kolem 21.30 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: - pak kojo asi ve 3 a ráno řádil od 6.30 hod :slight_smile: tak to docela šlo, akorát by mohl dřív usnout :angry:
nivu taky miluju :dizzy_face: a jedla jsem ji i když jsem byla těhotná, protože jsem na ní měla velkou chuť :dizzy_face:
už čistíte prckům zuby? já na to pořád zapomínám stejně jako na ten fluor, co se má dávat 2 krát týdně :sweat_smile:
14. led 2010 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.