• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
AHOJ GRATULUJU EVIČČE!!! Se vám fakt povedl-to je kusanec!!! :dizzy_face:

téééda holky to fakt nosíte prcky v tom šátku?? nebolej vás záda, ale to jsou ještě lehký....miminka si pěkně zvykaj :slight_smile:

nelča se mi dop dlouho nějak kroutila a prděla chuděra a plakala, jsem ji strčila teploměr do zadečku a toto lítalo :grinning:

musím povědět renče o evče!!
8. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Smouli, no v šátku je váha rozložená rovnoměrně na obě ramena, takže to právě nepůsobí bolest.
horší je třeba babyvak, jen je jen na jedno rameno.
8. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
holky na to nadávaj tak se divím...je možný, že si to špatně vázaly. já ho taky chtěla, ale stačí že si zvykla na košík mrcha :rolling_eyes:

dnes jsem neměla moc příjemnou noc-malá nemohla nějak zabrat po jídle....asi ji zkusím taky jiný nutrilon...třeba ji víc zasytí a bude dýl spát-za zkoušku nic nedám, bud ji sedne, nebo ne :unamused:
8. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj...tak Evče patří velká gratulace k Danečkovi je to pěknej chlapák :slight_smile:
Teda holky jsme asi včera něco zakřikla s tím přebalováním a plenama,malá se mi v noci 2 krát pokadila,takže jsem jí musela sprchovat a komplet celou převlíkat a ted se to stalo opět :angry: od 4h od rána už má na sobě 4 bodíčko a 8 plenu..navíc od 9.30h je vzhůru a ne a ne zabrat,už jsme zkoušela vše,ale ta moje opice nechce vůbec spát,pořád brečí,ale jakmile jí vezmu do náručí tak přestane,tak tady trochu bojujeme,ted jsme jí dala do postýlky,zabalila do zavinovačky,pustila ukolíbavky a zatim to vypadá že to zabírá,taky už je 4 1/2h vzhůru tak musí být pěkně unavená..
Já od rána neudělala vůbec nic,před chvilkou jsme se teprv byla umýt a posnídat no fakt mazec..dneska má nějakej blbej den..
8. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Juu gratulace Evicce k poradnemu chlapakovi, je moc krasnej! :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
hani to me urcite ceka taky.. neboj :grinning:
ted je sice sabinka hodna, ale sofinka je urcite take prevazne hodna, ne?
proste jen nema svuj den :wink:
8. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Teda, Danielka je kus chlapa :slight_smile:

Míšo, u mně byla možná chyba v tom, že jsem Marečka dávala do šátku, když se probouzel na jídlo :grinning: . Ale já jsem měla ten šátek zrovna uvázanej, tak jsem to musela zkusit :grinning:
8. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
Teda Hani, to sis dneska pěkně užila, co. Tak snad už Sofinka spinká :slight_smile:
8. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
Jo, holky, chtěla jsem se vás zeptat, budete chodit s mimčama plavat? Já chci, akorát přemýšlím, jestli mám chodit i na ty vaničky a nebo až potom od toho půl roku do bazénu.
8. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
jo hani souhlasím dneska je fakt nějakej divnej den od desíti se snažím toho našeho řvouna uspat zabere maximálně na půl hodinky a řve znova. teď konečně snad usnul tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží. jinak velká gratulace evičce k danečkovi tak už to mají taky za sebou :dizzy_face:
8. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
holky jestli to neni uplnkem, co byl vcera.. teda myslim, ze byl..
8. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
no tak už je vzhůru :angry: jo asi to bude tím úplňkem navíc jsem šla odstříkávat mlíko a přijde mi že ho mám strašně málo :frowning2: snad tam vyždímu alespoň na večeři. :rolling_eyes:
8. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
no ten náš prcek taky nespí.AspoŃ že neřve,jen si tam pod nosem něco mručí.No doufám,že nezačne pršet a půjdeme na chvilku ven.Za chvilku nám přijde taťka z práce.
8. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
jééé a my dneska spíme jako blázen, teď byla skoro čtyřhodinovka. teď jsme napapaní a frčíme opět drandit kočár. dopo jsme byli v nákupáku a v parku, tak teď to vezmem k rybníku.
8. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
teda míšo úplně závidím to já dneska nestihla vůbec nic ani ven jsme nestihly vyjet střídá se tu jedna bouřka za druhou :angry:
8. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Sun, já včera zmokla, ale na kočár jsem dala pláštěnku a mně a psici to nevadilo :slight_smile:
8. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
Tak malá nakonec opravdu usla a já s ní,takže místo abych doma něco udělala,tak jsem usla na 2h.. zítra za námi přijede mamča a bude tady až do neděle,tak to bude fajn..
Koukám že v tom dneska nejsem sama komu nespí dítě :slight_smile: a venku jsme taky nebyli tady půl hodiny prší pak je zas na chvilku pěkně,ale fouká vítr..tak na to dneska kašlu..
Blka já bych chtěla chodit na plavání,ale zatim jsme si o tom nic nezjištovala,ani nevim odkdy se může začít chodit..
8. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Sun to jsme na tom dneska podobně..taky jsme nic nestihla a malá byla na mě celé dopol.přisátá vždycky si ublikla a už chtěla prso znova,tak jsme si říkala že to moje mlíko asi moc výživný neni když ho chlemtá takovou dobu a nasycená neni,ale zas přibírá tak já nevim :unamused:
8. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
holky necháváte ty prcky taky vybrečet??? a jak dlouho?? to se nedá poslouchat nekdy co, tak šup na ruku...jak to rve srdce :fearful: chci si dát kafe a malá mě nechce pustit!!

dala jsem ji jiný nutr, ale blinkala, tak ji ho asi dávat nebudu.
hani mě dr říkala, že mlíko bud je nebo není, nebo málo, ale sytý je prý stejně :unamused:
8. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahojky.
Ja byla dnes na kontrole po 6tinedeli. Tak jsem dostala kapicky na stazeni delohy a zastaveni krvaceni, jelikoz porad trosku krvacim :unamused: ,uz jsem mela i menstruaci a na utz Dr videla nejakej utvar, prej, jestli jsme to 6tined. dodrzeli, ze by to mohlo byt i tehu a ja rikala, ze 100%nemohlo ( :grinning: kdyby vedela, ze naposled neco bylo pri poceti Majdy a pak uz nee :sweat_smile: ),tak prej asi srazenina jeste. No tak snad kapky pomuzou, jinak za 2mes. na kontrolu,pokud budu krvacet tak kdykoliv.
No a sahala mi na jizvu, tak to bylo neprijemny, mam prej hoodne masirovat (to si ten sex teda ted nedovedu predstavit) :unamused:
8. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
ahojik maminy, tak my jsme dneska byli poprve v poradne a huraaaa pribrali jsme 300 gr a skoro 3 cm.. je to skvely uspech, kdyz si pomyslim, ze nas nechteli minuly tyden pustit z porodky, ze nepribirame.. ale to bylo vsecko kvuli tomu cisari, ze se mliko spustilo az pozdeji.. hihi no a ted kdyz jsou prsa plny, tak mi to tece i z druhyho :grinning: :grinning:
jinak mluvila jsem dneska s evcou a v poledne ji donesli danecka s nacesanym kohoutkem a vsechny sestricky se rozplyvaly jak je krasny :dizzy_face:
8. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
tyjo andaro nejaka srazenina i po 6tinedel.??? ja odchazela z porodky s tim, ze ocistky po cisari jsou slabsi.. tak jsem si rikala.. jo fajn tak to bude jako tady.. a stacila prvni noc doma a byla jsem vyvedena z omylu.. ze me vypadla nejaka krevni srazenina ve tvaru fazole :unamused: a ted je mam obcas dost silne.. no jsem zvedava co mi rekne pristi tyden na kontrole na gynde.. ale je fakt ze nemam s cim srovnavat.. mam za sebou jen jeden porod.. :sweat_smile:
8. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
JJ jeste se cistim, nejaka potvora tam jeste asi zustala, nebo to ma souvislost s tou menstruaci rikala Dr, kazdopadne ty kapky by mely pomoct k uplnemu zavinuti a vycisteni, jinak kdybych asi krvacela nejak hodne, tak bych musela na revizi do nemocnice. :unamused:
Ale to snad ne, mam to jen trosku vevnitr, na vlozce uz tak par kapek.
8. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Andaro, tak to tvůj chlap musí mít svatou trpělivost s tím sexem. Ten můj snad už odpočívátá dny :sweat_smile:
8. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
Jinak teda to s tou dělohou ti nezávidím :confounded: . Ale snad kapičky pomůžou :wink:
8. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
tak holky..... :confused: sem se ptala na to brečení miminek??????jak to máte???
8. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
andara se divím ale že jsi tam nevolala, že pořád trochu špiníš...mě na to dr upozornil dýl jak 3-4neděle bych neměla a mám přijít. Ale já už nekrvácím a nešpiním 3dny!! :dizzy_face:
8. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
urco to bude v pohode.. kdyby to bylo na revizi, tak bys to urcite poznala driv :wink: no ja se taky dost vydesila kdyz jsem to u sebe videla.. porad mam na mysli pripad te maminy asi z opavy, co si porad stezovala, ze ji neco boli a doktori, ze ne, ze je v pohode a nakonec umrela na spatne vycisteni.. navic moji mamku, kdyz me rodila, taky spatne vycistili.. :angry:
8. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
smouli ja ji vybrecet nenechavam, vzdycky pochovam :slight_smile: jsem asi mekota.. :slight_smile: ale ona moc nebreci zase..
8. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
No uz jsme si nejak zvykli, ze nic neni :slight_smile: a asi jeste dlouho nebude :grinning:

Smouli-no mne to prave skoncilo a pak jsem zacla krvacet a to uz byla normalne menstruace :wink:
8. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.