• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
My žádnej fluor nemáme.
14. led 2010 v 16:26  • Odpověz
holky, tak ja dnes psala, ze jeste nemame zoubek, a pritom uz mame! :slight_smile:
ale nahore, ne dole :grinning: ale kouka jen uplne malicko, ale je tam! :dizzy_face:
14. led 2010 v 16:53  • Odpověz
Andrej, tak to jste exoti :grinning: :grinning: Já mám dojem, že Alex bude ale druhej exot. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 17:10  • Odpověz
jitko, myslis jako ze je prvni zoubek nahore jo? :grinning: ty mas taky pocit, ze alexek ho tam bude mit taky jako prvni?
14. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Andrej, jj.
Alex je má nahoře děsně vidět, tak čekám, kdy to proříznou :slight_smile:
14. led 2010 v 17:20  • Odpověz
presne to mela sabca proste svetly bily, no a uz je venku, ale uplne jakoby zatim plosinka, fakt malinko :slight_smile:
14. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Andreasku jééé tak to moooc gratulujem k prvním zoubku :dizzy_face: :dizzy_face:
Jitu ty kousátka z DM už taky máme a od sobpty jr žežláme :grinning:
Evulko tak u Dr. moc držíme palce :wink: :slight_smile:
Kačí my žádnej fluor nedáváme :confused:
Jo a máme novou fotečku v albíku :grinning:
14. led 2010 v 17:55  • Odpověz
Andrej: tak to jestli jsi ho objevila ty, tak Ti má dát manža na šaty :grinning:

Jinak malá tu křičela, tak jsem si říkala dopoklidit kuchyň dám hřát večeři a dám jí najíst a ona mi usnula :grinning:

No asi ji budit nebudu :slight_smile:

Nám všichni říkali, že je divné, že máme zoubek v levo dole a ne uprostřed, nechápu to asi nemůže být pravidlem to má každé mimi jinak si myslím ne.
14. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Jeee Kačí to je pěkná fotka, zrovna jsme si s manžou říkali,že by jsme ty sáňky pořídili.
14. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Evulko a Davídkovi taky gratulujeme k zoubkovi :wink: :slight_smile:
Kačí taky si myslím že to může bejt u každýho sviště jináč :wink: :slight_smile:
Jo a jak jsem psala že malej pucky v jídle nee tak dneska je baštil :grinning:
Jitu nemyslela jsem kousátka,ale ty kartáčky :grinning: jsem se blbě vyžvejkla :grinning:
Hani taky stále nemam peníze za prosinec :confused:
14. led 2010 v 18:02  • Odpověz
Kačí no ale zítra chci zase kolečka páč tahat malýho přes 2 hoďky za sebou na těch saních byl očistec :stuck_out_tongue_closed_eyes: přijela jsem dom zpocená a vyfluslá :rolling_eyes: :grinning: jo a taky se mi podařilo ho vyklopit :sweat_smile: :sweat_smile:
14. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Kači, to jsi mne pobavila (sice to asi k smíchu nebylo viď). V Praze bych to asi netahala, ale na horách s manžou ano. Zítra pojedu do Makra tak se tam chci na ně podívat. Ale věřím, že to je pěkná fuška.
14. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Kačí no v tu chvilku mě normoš polil studene pot(se ještě přidal k tomu co jsem měla z přehřátí :grinning: )ale malej to ustál s naprostým klidem :dizzy_face: :grinning: je to prostě kliďas :grinning: jéééé a už se ozejvá a tak asi budeme muset jít koupat :slight_smile:
Jinak v Kika (sice teda v Plzni) jsem koukala že mají tyhle naše sáně(vyrobené v Horažďovicích)asi za 899kč :wink: :slight_smile:
14. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Holkýýýý tak malýmu už se taky klube zoubek :dizzy_face: :dizzy_face: jak se to tu všechno chlubilo :grinning: tak jsem mu při koupání zkoukla pusinku a je tam krásně vidět bílá čárka :dizzy_face: a teda taky má trochu opruzenou prdíznu :pensive:
14. led 2010 v 19:34  • Odpověz
teda dneska je zoubkovej den co? tak gratulace všem, já mám na čištění zubů takovej ten kartáček na prst silikonovej tak mu to po koupání projedu na fluor pořád zapomínám zatím jsem mu ho dala jednou :sweat_smile: kačí super zlepšovák :wink:
tak jsme odpoledne byli navštívit tatku v nemocnici, tak nevím co mám dělat nemůže min. 5 týdnu do vody :frowning2: takže nevím co s tím plaváním tak jsem se na to těšila. :cry: ségra říkala, že by s náma jezdila, tak by jsme to mohly nějak zvládnout, ale chtěla jsem mít sobotní dopoledne takový rodinný. taky to můžu zrušit platit to máme až příští týden ty dvě první jsou zkušební tak fakt nevím. :frowning2:
14. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Tak jsem tu,teď jsem byla dvě hodiny s kámoškou na vínku.Jindra vykoupal,nakrmil,malý hajá,co víc si přát.Nějak se mi motají nožky ale v pohodě.Taky jsme krásně zvládli návštěvu,Vojtíšek byl rád,že tady má kamaráda.Zítra tu mám pro změnu dopo mamku.Všem gratuluji k zoubkům,my zatím nic,ale nějak mi to nevadí.Až bude tak bude.Jinak zatím puzzle máme,ale Vojta na tom není,Vojta se rychlým píďalkovým způsobem přemisťuje z obýváku pryč,takže furt za ním lítám.Teda ještě se nestaví,ale co není může být.Jen ať ještě je v nízké poloze
:grinning: To zatím může jen na CD a hifi :grinning:
kači krásná fotečka na sáňkách :wink: Jo a co se ti o mně zdálo?Vy už všichni čistíte zoubky?Já ještě nic nemám,četla jsme že až bude první zoubek tak se má začít,to jsme tady jediní bez zoubků?
14. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Sun tak to je teda pech :confounded: a jak dlouho vám trvá to plavčo???nešlo by tžeba chodit až taťka bude moct do vody :wink:
Andy no zdáo se mi že jste přijeli k nám na návštěvku z Ostravy a Jindra byl nějakej o móóc starší než ty(já vím že u vás jsi starší ty :wink: ) no a pak jsi tu s Vojtíkem přespala a my bydleli ještě ve starým paneláku a byla zima a přijeli jste nějakým starým autem asi žigulík nebo tak něco :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Andrej, my taky nemáme zub, ale masírujem dásničky.
14. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
ahojky, tak jsem tu měla kamoše, co mě přijel ukázat tu digizrcadlovku a nevím jestli se s tím naučím fotit, pokud se teda rozhodnu to koupit nebo neee :grinning: To bude zas rozhodování

Sun to je škoda, ale tak plavat můžeš ty a manža vás bude vozit a pak to dokumentovat, ne? Já být tebou bych to nerušila, max. přesunula, pokud se budete chtít ve vodě střídat

andrej my taky nemáme zuby

katy super fotka na saních, jak jsi tu korbu tam prosím tě připevnila???? To je bezva nápad, to hned obšlehnu na letošní hory :grinning:
14. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
no kačí další kurz začíná od dubna, ale to začne martinovi sezona tak nebude tolik času :unamused: nevím no budem to muset ještě probrat až ho pustí domů. ted tam pojedem s našima a do bazénu půjde se mnou ségra a naši zatím budou chodit po krámech.
14. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
no musím se zeptat jestli ho tam pustí nebo se tam může jen v plavkách a stejně budu potřebovat někoho k ruce na to potápě (sama to neumím :grinning: ) ale to říkala, že by jezdila ségra. no nechápu proč se musí vždycky všechno zkomplikovat. :angry:
14. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Kači ty jo,to je etda sen,ale máš dobrého pamatováka s tím věkem :wink: ty jo žigulíkem,a Jindra teď kuká furt po nějakém novém autě :grinning: :grinning:
Tak my nic nemasírujeme.On si je masíruje sám když okusuje koberec :grinning:
Holky to je fajn tak vypadnout,nechat dítko tatínkovi,asi to budu praktikovat častěji. :slight_smile: Vím že se jIndra postará tak jsem v klidu.
14. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
14. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Sun a cos evlastně přesně stalo?Něco jsme jen tak přečetla,něco na hokeji?
14. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Sun tak to je teda fakt pech :confounded:no ale uvidíš :wink:zkus se s nima nějak domluvit :slight_smile:
Charlie to já ne :sweat_smile: to manža ji tam přidělal gumicukama(pavoukama) na auto :wink: :grinning:
14. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
čau

my taky zub nemáme :wink: ale stisk má pěknej!!

no tak nella od 17h nespí a nechce ani spát a to chrněla u kaše ted a jak jsem ji dala brknout tak procitla, že jsem ji rovnou nedala spát :angry:

jinak noci ujdou ale není to nejlepší :confounded:

tak papapa

kačí - super foto na saních! Dobrej nápad!! broouu noc
14. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Jitu pěkné fotečky :wink: my máme tenhle první kartáček z té sady v růžovým :sweat_smile: :grinning:
Andy :wink: :grinning:
14. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
míšo-ten tvůj kluk je taky nádhernej!! :dizzy_face: :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
čus - tak korbu od kočárku na saních jsme měli včera taky - Pepa si to nedal vymluvit a taky už bych do toho nešla, zlatý kolečka - můžu je tahat i proti směru větru, jak chci, zato sáňky jen jedním směrem a fakt je to dřina, takže jsem tak trošku nadávala celou vycházku a upozorňovala na nedokonalosti, že byl asi Pepa rád, že tu korbičku odpojil a posadil zpět na kolečka :grinning: tahal je sice skoro celou cestu on, ale i tak asi uznal, že je to oproti jízdě na kolečkách pěkná dřina :wink: na hory by se to mohlo hodit :wink:

Sun - ty se přece nebudeš s dítkem potápět, to mu jen potopíš v tom malém bazénku hlavu pod vodu nebo neee? :sweat_smile:
Kači - super sny, žigulík :grinning: :grinning:
všem gratuluju k zoubkům, my máme pořád ty dva, musím fakt začít čistit, zas jsem na to nevzpomněla, sakra :sweat_smile: :pensive:
Andrej - to je super, že se Jindra takhle postará, Pepa včera hlídal asi hodinu, já šla ke švagrové zaplatit nějaké oblečení po jejich Adámkovi pro Marečka, a pak malej večer usnul až ve 21.30 hod - tak jestli to bylo tím hlídáním nebo čím, to nevím :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Katko, no šak jsem hledala, aby tam nebyl růžovej :grinning: Byla to jediná sada :grinning:

Smouli, dík. Mně se taky íbí :grinning:
14. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.