• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Pepa přidělal korbičku taky gumicukama na auto - Kači -ti naši chlapáci se spolu asi domluvili :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
jitu mě to nejde zvětšit píšou servisní výpadek, ale na tý poslední to dělá alex kliky :grinning: andrej ten náš trouba dělal ještě s jedním kamarádem kraviny na tréniku a ten na něj padl a má v koleni ztrhaný vazy křížový menizkus a kdoví co ještě. :angry: za 6. týdnu jde ještě na plastiku a rehabka atd. min. 5 měsíců :pensive: no prostě radost.
14. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Sun, servisní výpadek maj od 23,00, tohle by mělo naskočit automaticky zvětšení. Nejdřív tam hupsne celé album a během pár vteřin se to samo přesune na tu fotku, co jsem dala odkaz.
14. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jiru - mě to taky nejde zvětšit ty fotky :sweat_smile:
14. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
no já když na tu fotku kliknu tak mi nahoře vyběhne to hlášení o poruše :confused: dneska jsem zkusila dát 210 um tak jsem zvědavá jak bude chrnět doufám, že až do rána, asi mám to mlíko nějaký divný poslední dobou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
hmm, to nevím, mně to funguje normálně.
14. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jitu no to mě nenapadlo :grinning: jsem to bafla a šla jsem :grinning:
Kačí jj zlatý kolečka :wink: sáně až příští rok :grinning: a jó ty naši chlapy to jsou hlavičky :wink:
Jinak jsem přidala fotečkyna galerku :wink: : http://katka82.galerie.cz/3992177-honzik-od-6-teho-mesice/edit
14. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jituš - objeví se mi jen malé fotečky Alex 7. měsíc a když na ně kliknu, tak nic :pensive:
14. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jitu teď už mi to taky blbne ty tvoje fotečky :confused: ale před chvilkou to šlo v pohodě
14. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Fakt nevím, mně to jde :frowning2:
14. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jituš - tak už jsem to viděla, musela jsem kliknout na vyvolat fotky, a pak krok zpět a už mi naskočily normálně velké fotky, to má Alexek kartáček na zuby to žluté nebo lžičku?
14. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
a ten klik na poslední fotce je fakt dobrej :grinning:
14. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
To je takovej kartáček na masírování dásniček, když rostou zoubky, je to gumový.
14. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Kači - Honzík je fakt kus chlapa :wink: Mareček je proti němu tintítko - taky se není co divit, když mi sní tak 100 ml zeleniny a to jen, když má fakt dobrý den :grinning:
14. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Jitu -aha :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Kači no Honzule už dlabe normoš 200g :sweat_smile: :grinning: ale on byl valibuk už dáááávno před zeleninkou :grinning:
14. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Katko, malej je teda puclík. :wink:
14. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
no my jak čeho, ale průměr je ta 100g, ale když mu šmakuje tak dá 180g. štve mě, že mu víc chutnají ty kupovaný :angry: člověk se tady s tím patlá s láskou a ono mu to nejede. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jitu pěkný fotky už jsem to zkoukla podle kačky návodu. a kde jste koupili kartáček? to vypadá dobře. filip rád žužlá lžičky, tak by měl náhradu
14. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
Jitu jj to je :sweat_smile: dycky má takový období kdy je teda jakože fest oplácanej a pak zase vypadá docela hubeně :grinning:
Sun ty kartáčky jsou z DM jsou 3 a stáli asi 70kč :wink:
14. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
tak to je super cena to mu koupím k sedmiměsíčninám :grinning: jsem řekla, že do narozenin žádný hračky, poslední dobou nedělám nic jinýho, než zbírám hračky po celým bytě a ve finále si nejvíc vyhraje se šputem od vany, lžičkama a víčkama od příkrmů :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning: no povídal mi Radek že mu mějakej jeho kolega vyprávěl že si jejich synátor nejvíc vyhrál s ruličkou od toaleťáku :grinning: :grinning: a to asi snad dokonce 2 roky :confused: že si prej připadali jako socky když k nim někdo přišel na návštěvu :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky, všem gratulace k zoubkům :slight_smile: . My taky ještě nemáme. Dneska Mareček papkal mrkvičku s jabkem a to mu chutnalo, ale pak mu mamča chtěla pořád něco dávat, tak mu dala jablíčko a to se zase šklebil a pak jogurt a to taky nee.

Kači, ten tvůj odkat na galerku mi nefunguje, objeví se mi hlavní stránka. A super vychytávka na sáňky :grinning:

Vám všechny dětičky už lozí po bytě a Mareček ještě ne, on se akorát na bříšku točí dokola.
14. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
Kači, super hračka :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
no tak to je super to jsme ještě nezkusili :grinning: :grinning: blani mě to taky poprvé nešlo a na podruhý jo jen jsem musela v odkazu vymazat edit :wink:
14. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
Aha, Sun, dík. Už to jde, akorát zas čekám, než se načtou fotky :grinning:
14. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Blani náš valibuk taky neleze :wink: a to ani omylem :grinning: maximálně se šoupe dozadu při pasení :wink: tak zkus tohle: http://katka82.galerie.cz/3992177-honzik-od-6-teho-mesice/edit#58130474 a pak jen šipkou dál :wink:
14. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Jo, holky, jak by se projevila reakce na jídlo? Mareček měl předvčerejškem jablíčko a dneska k večeru jsem si všimla, že má na bradičce takové malé červené flíčky.
14. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Jsem si Blani říkala kde dneska jsi a ty se tu najednou objevíš :grinning: :grinning: asi telepatie koukam :wink:
14. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ty flíčky a pupínky na puse má malej taky,ale řekla bych že je to spiš od toho slintání a jak si furt včechno cpe do pusy :wink: a tak to mažu Sudokremem každý den a má to mnooooohem lepší :wink:
14. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
Kači, už jsem ty fotky omrkla. Super, Honzíček je kocour :slight_smile: .
Byla jsem u našich. Teda sama s Marečkem, nechala jsem ho spát venku, abych se mohla učit, ale stejně nespal o moc dýl, než doma, protože poprvé ho probudila pošťačka a pak rozhlas :angry:
Dík za radu, uvidím, jestli to bude mít aji zítra.
14. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.