• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
no my jsme taky osypaný po celým těle už od neděle, jídlem to určitě není nic novýho neměl, tak mám podezření na prací prášek ariel mu nevadil, ale ted jsem dala persil a asi mu to nesedlo jinak nevím z čeho by to měl, pro jistotu jsem to vyprala znova bez prášku tak uvidíme no nic holky dneska to balím nějak se mi klíží zraky tak papa
14. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Blani za málo :wink: snad to zabere :slight_smile:
Tak asi půjdu do pelíšku :wink: :slight_smile: papapapa kočky a dobrou noc všem přeju :slight_smile:
14. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Dobrou noc :slight_smile:
14. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
Jeee vy už jdete spinka, vy se máte :slight_smile:

Já musím ještě upravit webové stránky, manža šel ještě teď mi přetáhnout fotky, ale už bych šla také.

Tak Vám přeji dobrou noc

Snad mi to nebude trvat dlouho a půjdu také tak pááááááááá
14. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj.
Tak prej už mám vstávat, či co. Tak si dělám snídani, ale v 7 až se nasnídá Alex ještě hezky pošupajdíme spát. :grinning:
15. led 2010 v 06:01  • Odpověz
Reakce na jídlo asi do tří dní.

Sun, jesli to má po těle, tak by to mohlo být i na bazén, to měl Alex. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 06:03  • Odpověz
Čau holky,
tak my dnes po dlouuuuuuuuuuuuhééééééééé době spinkali krásně, do čtvrt na čtyři a pak do šesti. To jsme teda už od šesti hore, ale pro nás super noc, takže jsme krásně vyspinkaní. Tak doufám, že bude chvilku klid, zoubky nám už zřejmně vylezly...nenechá si do pusiny sáhnout, ale má už asi prořízlý dvě horní jedničky, takže jsme už ČTYŘZUBÁCI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já si myslela, že lezou dva na jednou, protože to bylo zas řevu a ty noci..no škoda mluvit...i
15. led 2010 v 07:45  • Odpověz
čauky

malá má taky od včerejška krupičku na bříšku ale dala sme novej čaj třešňovej tak to je asi ono,páč nic jinýho novýho neměla

včera šla potvurka spinkat až o půl deváté a o půl sedmé už mi tady vykládala
15. led 2010 v 07:48  • Odpověz
Dobré ránko.

Jitu, to jste teda brzo vtávali.

Heli, uper, konečně se vyspíš :wink:

Čau Reni.
15. led 2010 v 08:30  • Odpověz
ahojky,
tak teda noc s mlíkem nic moc ve 12 byl vzhůru tak jsem mu musela dát cucnout, aby usnul pak ve 3 a v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: jitu taky by to mohlo být tím bazénem, myslíš, že to zmizí, nebo zlepšilo se to alexovi? heli gratuluju k zoubkům ted už máte doma takovou myšku :wink:
15. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak já pomalu už nai nevím,ale myslím že Vojtík byl vzhůru kolem druhé,už ani nesleduji hodiny.Má takové neklidné spaní,myslím že je to tím že nespí ve spacím pytli,se mu pral,tak snad už to bude lepší.Za chvilku tu mám mamku,má nějaké vyřizování tak se jen na chvilku staví.
15. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Jsme spali od 7 do teď, dal si snídani a neprotestoval.

Sun, no jednak jsme měli plavací pauzu a druhak jsem začala mazat tou Atoderm od Biodermy a to je na pokožce fakt znát, i na naší. Ale uvidíme, až zase vlezem do bazénu.
15. led 2010 v 09:22  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak malej se probudil v půl 1 a pak v půl 6 :rolling_eyes: no a pak už zaboha ne a ne zabrat a to jsem si ho dokonce vzala i k sobě do postele :sweat_smile: páč bych dala nevím co za ještě alespoň hodinu spánku :wink: ale velký kulový :confounded: asi zlobil zub furt si rval ruce či cokoliv jiného co se mu to nich dostalo do pusy :wink: no a pak mi vytuhnul u koja v půl 9 :grinning:
Heli velká gratulace k super noci a všem zoubkům :wink: tak teď už snad budete mít klid a dostatek spáááánku :slight_smile:
Čao Reni a to jste spali v kuse???co bych za to dala :wink: :grinning:
Tak já předam skoropizizuba tchyni a razim do města :wink: :grinning:
15. led 2010 v 09:24  • Odpověz
kači-jj spinkáme celou noc :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Andrejko, hezké fotky :slight_smile:

Mareček začíná být protivnej, ale dneska nepůjdeme dopo ven, protože po obědě jedeme do školy a to bych organizačně nezvládla :unamused:
15. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Tak nic, musíme na chvilku vyrazit ven. Pak tady už bude taťka, tak se neukážu. Tak pa :slight_smile:
15. led 2010 v 10:04  • Odpověz
ahoj, tak my noc fajn ve 23,5,8 a od té doby tu řádí, chvilku řve, chvilku si hraje tak čekám že vytuhne v hrazdičce. A až usne tak mám v plánu vypucnout kuchyň už je to ostuda :grinning:

Manža rozhodl, že jsme o víkendu doma, tak mne čeká samá práce v práci :frowning2:
15. led 2010 v 10:59  • Odpověz
ahoj holky, delam do skoly, tak nemam moc casu, taky jsme spinkaly krasne :slight_smile:
ted mala zase spi, ja se snazim neco plodit do te skoly, ale nic moc teda.. na obed si dam nejakou rychlovku, zitra prijede mamka, to se moc tesim a jinak nic extra v planu na vikend nemame.. proste pohoda, klidek, tabacek :grinning:
15. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Tak jsem oběhla město :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už tam zase aspoň týden nechci :grinning: jsem myslela jak tu bude nakrafáno a ono nikde nikdo :confused:
Kačí tak to je mrzutý :confounded:
Reni závidím :wink: :grinning:
Andreasku a Blani tak ať se ve škole daří :wink: :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Holkýýýý kde jste všechny???????????????????????????????????????? :confused: :confused:
15. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Tak jo no :confused: jdu nakrmit mlaďase a hurá ven :wink: pic
15. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky.Tady nikdo? :confused:
Ve stredu jsme byli na druhe davce Synflorixu-Majda se furt otacela na bricho,ji jeste ani nepolozim a uz je otocena.Nakonec jsme to se sestrickou zvladly a ona jen zabrecela jak jsme ji drzely,ale hned zapomnela, pac tam na zdi maj obrazky a ty ji zaujaly :grinning: Taky nam sestricka i doktor rikali, jak je velika (dlouha), ze prej bude sacovat letadla ze zeme :grinning: nj, tak ma bejt po kom, ja merim 173cm a manza 193cm :wink: Nechala jsem si napsat dalsi Vigantol, pac uz nam dochazi-kapu poctive kazdej den kapicku.

Jinak koukam, ze rostou zoubky, tak gratuluju :wink: Majda ma dva dole (jednicky) a dva nahore (dvojky)-takze je jak upir :grinning: Mazu dasnicky timto: http://www.lekarna.cz/citrovital-dentalni-gel-pro-deti-18ml/#utm_source=zbozi.cz&utm_medium=xml-ppc
Kartacky mame od Nuk, tyto: http://www.lekarna.cz/nuk-zubni-kartacek-masazni-kartacek-256205/ a zoubky cistime touto pastou: http://www.lekarna.cz/elmex-detska-zubni-pasta-50ml/

Ale asi polezou dalsi, je mrzout a pekne slinta.Jo a ze se v dasni prorezava zoubek poznate tak, ze je na tom miste takova carecka propadla trosku :wink: to se pak kazdym dnem objevi spicicka.
15. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
čus - my byli s manžou dopoledne lyžovat, zase jen na 2 hodiny, pak Pepa prodal permanentky a šli jsme na oběd, pak nakoupit a domů - Marečka hlídala tchýně, uvařila mu i oběd a dala mu sváču, teď tu řádí v postýlce - dokonce se mu i podařilo vyndat ŠPRUŠLÍK :sweat_smile: :sweat_smile: to je hrůza, už nemá člověk jistotu ani když je v postýlce, že se mu nic nestane :frowning2: :angry:
plače, musím ho vyndat
15. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
tak jsem prďolu oblíkla a předala ho v kočárku tchýni, prý se s ním projede přes ves a můžu být doma, což jsem moc ráda, jsem docela vymrzlá z těch lyží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jak plakal, tak měl zaklíněnou nožičku v postýlce a byl unavený, v kočárku jistě brzy usne :slight_smile:
v noci to byl docela očistec - probudil se cca v 22.30 a do 1 hodiny nespal, skákal v postýlce, pak po nás v posteli, byla jsem úplně hotová, v půlnoci jsem ho předala manželovi, že se musím vyspat, když jedeme na ty lyže, tak ho prý nosil do 1 hodiny v náručí, jak zastavil, tak prcek řval - myslím, že to jsou zuby, ale pořád není žádný vidět :sweat_smile:
15. led 2010 v 15:04  • Odpověz
andaro ten gelik je super mám ho taky,a le zdálo se , že mu nezabíral, ale dneska uuž je v pohodě tak jsme mu poprvé dala mrkvičku a moc chutnala :grinning:
A na tu rehabilitaci jsme objednaní až na 27.1 :unamused:
15. led 2010 v 15:25  • Odpověz
teda holky, nic ani k docitani..
my byly se sabcou v globusu pokoupit, pak jsem udelala domaci falesne tiramisu na zitra, prijede ta mamka a zas neco vymyslim do skoly, sabca i bellca spi, tak mam chvilku klidek :slight_smile:
kacenko, tys byla na lyzich jo?
petulko a andarko, sabce se jako prvni prorezavaji ty nahore :grinning:
15. led 2010 v 15:59  • Odpověz
andrasku teda to je dobré,a el četla sjem někde, že se to stává :grinning:
Teda a tiramisu bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 16:25  • Odpověz
petulko, my musime mit proste neco "spešl"! :grinning:
no ja myslela, ze si tiramisu zakrojim, jenze nez to ztuhlo a vychladlo, tak jsem s prominutim sezrala tri linecky takovy ty bananky treny s dzemem a polity cokoladou ke kafi.. :sweat_smile:
15. led 2010 v 16:27  • Odpověz
andreasku ty jsoi to můžeš dovolit, jsi chuďoučká :wink: a andreasku kdy dáváš na noc kaši před nebo po koupání?
15. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Tak jsme tu z prochajdy :slight_smile: dneska jsem vzala kočár a je to mnohem lepší než sáně :grinning:
Kačí tak to je super že jste si zalyžovali :wink: :slight_smile:
Andaro tak to budeš mít doma čahona koukam :dizzy_face:
Petul to je dobře že mrkvička chutnala :wink: :slight_smile:
Andreasku jé tiramisu to taky miluju :wink: :grinning:
15. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.