• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahojky, tak jsem uklidila kuchyň a špajz to bylo něco a teď už se mi v troubě peče na zítra karamelový cheesecake :grinning: Asi zítra pojedeme na výlet na chalupu to tam zkontrolovat, tak Kačenka poprvé pojede s námi na čtyřkolce, jinak se tam totiž nedostaneme :grinning: Tak jsem ráda, že vypadnem, protože pořád pracuju a když nepracuju tak musím uklízet.

Hrozně nás trápí zuby, zkusím koupit ten gel jak tady píšete, teď řve v houpačce a v puse má narvaný kousátko, chuděra jedna moje :grinning:
15. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Kačí tak to je dobře že pojedete na chatičku :wink: :slight_smile: a koukam že tu snad vypukla zoubková epidemie :confused: :grinning: tak ať už jsou brzy venku a dlouho ji to netrápí :wink: já dnes pro jistotu koupila Calgel: http://www.lekynainternetu.cz/p/calgel/ :wink:
15. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Díky Kači.

To vypadá, že už koupete? :grinning:

Dort mám upečený, tak jdu připravit na véču, udělám boloňské špagety to je rychlovka :grinning:
15. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Čau holky,

teda Kater, když vždycky čtu, co děláš, tak si připadám totálně neschopná :sweat_smile: . Uklízíš, vaříš, pečeš, pracuješ... :sunglasses:
15. led 2010 v 18:24  • Odpověz
ahoj holky!!

já pořád taky hledám zuby a nikde nic, jinak teda si tam taky furt rejdí.....spaní šlo, ale spí neklidně. Jak slyším šustit peřiny už čumím co se děje ale ona spí a tak každou chvíli....

ahoj renčo - dej sem nějaký fotky - to už je doba! :unamused:

já dnes vařila polévku hovězí s játr knedlíčky a výpečky, zelí, špenát hk, bk a mám na zítra vařeno!! aspon tak!

jinak venku břečka a malá už spí, nevím jak dlouho, snad aspon do půlnoci :wink: :slight_smile:
15. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Tak máme vykoupáno a uloženo :slight_smile: ale nějak tam furt kníká :confused:tak jen doufám že brzo usne :wink:už toho mam dneska nějako plný brejle :rolling_eyes: manža ještě nepřijel z práce a tak se na koupačku vetřela tchyně
Blani jj tak to máme stejný pocity :wink: :grinning: když se mi podaří umejt třeba koupelnu tak se prsím jak jsem pilná :grinning: :grinning: ale Kačka ta se jinak ohání :slight_smile:
Šmoulo jak mluvíš o tom zejtřku tak si uvědomuju že musit vyndat mašo z mrazáku bych na to ani nevzdechla :sweat_smile: dííííííky :wink: :grinning:
15. led 2010 v 19:26  • Odpověz
tak koukám dneska tady byl docela klid, já byla celej den s filipem u našich, co taky tady samy pořád :sweat_smile: jitu tu mast od biodermy to se koupí normálně v lékárně? no uvidíme zítra, jedem do bazénu s tchýní a příští týden pojedem s našima, odpoledne pojedem ještě za martinem do nemocnice takže celá sobota zabitá. dneska dorazili boxy pod postel tak z nich má filípek super auto jsem ho dneska vozila po bytě a moc se mu to líbilo.
15. led 2010 v 19:26  • Odpověz
sun-a martin dobrý už?? ho pozdravuj :sunglasses: kluka jednoho :wink:

kačí - nemáš zač, moje tchýně se taky vetřela dnes, už je naštěstí pryč :grinning: jinak jsem taky dnes měla uklízecí a proč?? přijela mi maminka :sweat_smile: už je taky pryč a odvezla si i nikolu!!
sem si říkala a mám po antikoncepci :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 19:33  • Odpověz
kačíííí :astonished: ty máš 14tis příspěvků?? cos tady dělala :confused:
15. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Šmoulo :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi ďábel :grinning: :grinning: jo a masíko už je venku :sunglasses:
Sun no tak vidíš ono to nějak půjde :wink: hlavně aby měl manža tu fajfku brzy v pořádku :wink: :slight_smile:
15. led 2010 v 19:36  • Odpověz
kači no protože já ted nemám vůbec chutě....teda fakt ne!! a když já ne, tak prostě ne a nesmiluju se!
15. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Šmouli no co bych dělala :confused: kecala a kecala :grinning: :grinning: no za chvilku to bude 15 000 :zipper_mouth: :grinning:
tak to malý zvíře už chrápe-huráááááááááááááá :dizzy_face: tady je krásný tichoučko :grinning:
15. led 2010 v 19:39  • Odpověz
No to je jasný :wink: přece si nebudeš dělat násilí :wink: to já teď chutě občas joo :slight_smile: no aspoň 1x týdně :sweat_smile: :grinning: a to od tý doby co neberu pilule :grinning:
15. led 2010 v 19:40  • Odpověz
tady taky a doufam že ještě bude, narvala jsem ji kaší!! uvidím.

už na mě někdo haleká at jdu koukat na dvd!!
jo a taky jsem byla u nás na filmu AVATAR no krááása, byla jsem 2x, ale poprvé je to nej!! byli jsme na D a lepší než obyč!!

jinak já teda letím a jak říkám nic nebude!!!

papanec a dobrů noc!!!!! :dizzy_face:
15. led 2010 v 19:41  • Odpověz
teda kačko :astonished: já teda přes měsíc níííc, ale on byl z toho 3neděle marod(to se nepočítá že ne??) hahahahaha :grinning:

tak už pááááááááááááááááááááááááááááááá :slight_smile:
15. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Šmouli no my to máme takle pravidelně asi 3 týdny a předtím asi taky tak 1-2 za 1/4 roku :grinning:
Tak teda pááááá kočko :slight_smile:
A to tu teď zase jako budu sama jóóó???????? :confused:
15. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Sun, jj, normálně v lékárně, je to krém. :wink:
15. led 2010 v 19:48  • Odpověz
cha, já mám víc než 19 tisíc příspěvků :grinning:
15. led 2010 v 19:49  • Odpověz
:grinning: kači já tu budu jen jsem pobalila věci na zítra, abych tady ráno neplašila no snad mám všechno a co nemám to nebude. no šmouly snad dobrý, ale ta léčba bude dlouhá :pensive: jo ještě jsem chtěla vyhrabat papíry od pojisty, at vím kolik nám to hodí. jo o avataru tady všichni mluví taky bych vyrazila, ale nevím jestli pajda bude chtít
15. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Jitu no jo na tebe nemam :wink: :grinning: :grinning: jsi ukecanější,ale jen o fous :grinning:
Sun ahááá tak Martin se obětoval abyste si přividělali k rodičáku :grinning: :grinning: néééé to byl pokus o humor :wink:
15. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Sun, a on hraje ten hokej nějak závodně?

Manža měl ten avatar puštěnej na notebooku a já jsem teda jenom tak nakukovala a nijak mě to neoslovilo. Jakýsi příšery tam byly a furt to jenom řvalo :zipper_mouth:
15. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Si připadam jak z Marsu,ale jakej Avatar???? :confused: :sweat_smile: vo co gou?
15. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Kači, to je nějakej film a všichni ho strašně chválí. Promítá se v 3D.
15. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Blani díky :slight_smile:jsi zlato :wink: tak to by asi nebyl můj šálek kávy :sweat_smile: ale manžovi by se to asi líbilo
15. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
kecky jedny :grinning: ne blani on hraje takovou pralesní ligu, říká tomu amatérská soutěž :wink: a pak tady jezdí s kamarádama pronajmou si led a hrajou proti sobě. jo kačí každá kačka dobrá :grinning: no něco bude, ale líp na tom teda nebudem. no mě o tom avataru každej vypráví taky jsem koukala jak z jara a i máma nebo kámoška co sci-fi nemusí byli nadšený :slight_smile:
15. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Muž se mi vrátil z roboty :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak papááááá a dobrou noc :wink:
15. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Kači :wink: . Pa a dobrou noc.

Sun, pralesní ligu :grinning:
15. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Manža jde do hospody a já se jdu věnovat ruštině :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dobrou noc.
15. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
tak ted říkal, že musíme filípkovi koupit sedačku na kolo, že musí tu nohu trénovat tak budem jezdit no vidíte já říkala, že všechno zlý je pro něco dobrý :grinning: dobrou kačí, já tu ještě chvilku pobudu, ale půjdu brzo chrnět poslední týden ty budíčky o půlnoci mě dost zmáhají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.