• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
holky tak jsem zas tu, my jdem na avatara pristi tyden, malou bude hlidat druha babicka, mamka toma..
tomas uz koupil listky, je o to velky zajem.. taky to neni kaci muj salek kavy, ale pujdu s nim no, kdyz jinak neda :grinning:
15. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Vůbec nevím, co vařit na oběd :unamused:
16. led 2010 v 08:21  • Odpověz
Ahoj
Tak Alex chrní, ale už se určo vzbudí, manža ho před půl hodinou uspal, teda spíš umluvil k spánku.
Mě děsně bolej záda, tak jsem nakonec slupla diclofenac, do večera snad ze mě vyprchá.

Alex bude mít dneska jablko s mrkví na sváču, ale je toho nějak málo, tak mu tam musím přihodit trochu jogurt.
Na oběd už se mu vaří pohanka a kuře s řepou a mrkví, ten si žije :grinning:

My budeme mít minutku, to je naše sobotní jídlo, střídáme jen druhy masa a někdy to zapečem s ovocem, někdy jen tak, někdy s volským okem apod.
16. led 2010 v 09:29  • Odpověz
tak ještě jednou a líp: fakt je to pěkný
!! jenže vy jste ted moc uvědomělý :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 09:47  • Odpověz
sorry to je blbost
16. led 2010 v 09:51  • Odpověz
16. led 2010 v 09:53  • Odpověz
čus,
u nás se chrní - teda Mareček i Pepa (je po noční) - v noci Mareček pil asi dvakrát v půlnoci a ve 3 a pak budíček v 6.50 hod. Od té doby jsem na nohou a on teď už skoro hodinu spinká.
Dnes nic nevařím, Blani, máme špagety od čtvrtka, tak je musíme dojíst, k večeři mám chuť udělat hranolky v troubě, tak uvidíme, co nakonec budeme jíst. :grinning: Pak tu máme čerstvý chleba, tak možná bude nějaká pomazánka s chlebem - třeba rybičková, ta už dlouho nebyla. Zítra možná uvařim koprovou omáčku, mám tu smetanu i kopr v mrazáku, tak to vidím na tu koprovku, i když nějaká minutka by mi taky přišla k duhu. :grinning: mňam - Jituš - to maso nejprve osmažíš na pánvi a pak to zapečeš v troubě nebo jak?
16. led 2010 v 09:55  • Odpověz
no a jinak teda ahooooj a dobré ránko

my včera teda usly v 19h(zázrak) a spala do půlnoci jak jsem předpokládala a pak v půl4 a ráno v 7h takže dobrý, ted spí! vařeno mám, tak budu trochu uklízet a pak půjdu ven!
16. led 2010 v 09:55  • Odpověz
ahojky holky, tak se tu ukazuju po dlouhé době. těhu potvrzený jeětě není, jdu až za 10 dní na utz, ani mi krev nevzali, tak teda nevím.
holky, já se musím vykecat. jsem totálně nasraná. včera se na poledne tchánovci ohlásili, že o půl čtvrté přijedou. pžijeli ve čtyři a odjížděli ve 21,00!!!!! chudák malje. my měli na 7 domluvenou schůzku s finančním poradcem a oni seděli vesele dál, ani je nenapadlo, ýe bymohli odjet. potom co ten FP odešel, tak do nás začali hustit, abychom si dávali pozor a podobně. prostě stylem, že nás chce ten poradce obrat. je to můj známej a věřím mu a oni pořád něco hledali. tchán mluví v takovej šifrách, že mu není rozumět, co vlastně chce a já už nasraná říkám, ať nás nepřesvědčují, že je to naše věc a on mí řekl, že pokud to nechápu, tak jsme blbá. jsme byli s manželem tak v šoku, že jsme se nezmohli ani na slovo. já vím, že to není nic tak dramatickýho, že mi mohli říct něco horšího, ale ale tohle mi si prodtě neříkáme. vživotě jsme to neslyšela ani od bráchy. jo a ještě u nás byli po měsíci. doufám, že dlouho zase nepřijedou.
16. led 2010 v 10:15  • Odpověz
aho holky,

nevím jestli nejsem divná, ale taky Vaši prcci pořád hýbou ručičkama, Kačenka hodně koutí s pravou ručičkou tak jako dokola dělá kroužky.Já nevím co to mám poslední týden za stavy,že jí tak pozoruju.
16. led 2010 v 11:17  • Odpověz
katu - Mareček hýbe pravou ručičkou jako by přidával plyn na motorce, dělá to tak čtrnáct dní :grinning:
16. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Kačenko, nakonec budou smažený vajíčka :sweat_smile: . Rybičkovou pomazánku bych si taky nechala líbit :sunglasses:

Jituško, tak to je mazec. To bych taky byla nasraná, kdyby u nás byli až do 9 :angry: . A to, že ti řeknou, že jsi blbá, tak to je vrchol :zipper_mouth:

Kat, nevím, toho jsem si nevšimla. Ale asi to je normální.
16. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
kačenko....taky jsem se chtěla na to zeptat a hlavně jako i při jídle mě pořád hladí, nebo mačká prsty nebo si hraje s náramky, při každém jídke a usínání...vám taky??

Jitu to je teda mazec! A vy si chcete brát půjčku či co??
16. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
a v noci když procitne nebo se vrtí, tak něco ručička ma pořád hledá, tak ji musím přidržet ručičky, je jakoby neklidná a mudlá se ale spí...asi :unamused:
16. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
ručičkama :slight_smile:
16. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Šmouli, mě spíš poplácává po ruce :grinning:

Jdu se pomalu chydtaat, pojedeme do školy a pak nakupovat. Tak pa :slight_smile:
16. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
jj taky plácá :grinning: až ji někdy vypadne flaša :slight_smile:
16. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Kačenko, uděláme minutku a pak dáme broskev, šunku, sýr a šup do mikrovlnky. Dá se to i v troubě, ale je to zdlouhavé.
16. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
šmouli to přímo ne. měli jsme v tom hroznej binec, já neměla ýžádnou životku a tak dále a pár zbytečných půjček, kterých jsme se zbavili.
16. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
jitu - tak to my si taky tohle dáváme, to je potřeba, máme snad všechno- spoření s liškou, penzijní, životní atd.
:wink:
16. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Ahojky.Tak Avatar je presne film pro mne,ale jeste jsem ho nevidela :sweat_smile: Ted jsme koukali na Faunuv labyrint,Andele a Demoni, Most do zeme Terabithia a Terminator:Salvation-tohle vsechno muzu :grinning:

Smouli-Majdinka si taky hraje s ruckama a s mojema taky :wink:

Jitu-teda to byla navsteva :angry: jinak Simonek je peknej kousek, koukala jsem na fotky a jak je blondatej :slight_smile:

Vyrazime na navstevu za moji babickou, tak pa zatim.
16. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
tak jsme z plavča doma byla to super, filípkovi se to dneska moc líbilo pořád se smál a kopal nohama :slight_smile: tchnýni s přítelem se to taky moc líbilo. takže jsem ráda, že jsme to nezrušili příští týden s náma pojedou naši a pak bude jezdit martin jako divák. na toho avatara bych taky ráda šla, no uvidíme zas nevím jak martin s tou nohou. no jitu to by mě teda taky naštvalo :angry: no oni by si to ke mně ani nedovolili, to jsou teda nějaký superchytrouši ne? ti tvoji tchánovci, ale vychovaný asi moc ne, když neví, kdy je slušnost zvednout kotvy :wink:
16. led 2010 v 15:28  • Odpověz
gde ste???
16. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Čau holky, tak su mírně řečeno nas.aná. Přijela jsem do školy na 14:30 - měl být zápočet z ruštiny a v 15:15 jsem se zbalila a odjela, protože učitelka nepřijela :angry: . Pak jsme jeli do Olympie nakupovat a s manžou se nedá nakupovat, tak jsem si ani nic nekoupila :rolling_eyes:
16. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Sun, tak to je super, že se vám na plavču líbí. Já doufám, že se to Marečkovi taky bude líbit, abych mohla vypadnout z toho denního stereotypu.

Teď vařím Marečkovi kuřecí prso, abych měla ten vývar. A chcu to maso pro něho zamrazit, jak to mám naporcovat? Už vím, že cca 20g, ale stačí po kostičkách nebo to mám nějak nakrájet?
16. led 2010 v 18:32  • Odpověz
nejlepší je, že jsou oba Ing. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
andarko, já na tom Avataru byla v 3D kině a bomba...
blani, já to normoš pomixovala a pak jsem si na váze odvážila porcovač na led a po 20 g jsme to natlačila do jednotlivých dílů.
16. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Jituš, děkuju :slight_smile:
16. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Teď manža přebaluje pos.anýho Marečka :grinning: . Já jsem přebalovala před 1/2 hodinou, tak ať si toho smradu taky užije :grinning:
16. led 2010 v 19:08  • Odpověz
jitu tak to je dobrý taky to tak příště udělám ted to mám syrový po 20gramových kouskách, takhle je to lepší akorát si budu muset koupit nový tvořítka na led to co jsem koupila minule no děs. jsem z toho chtěla vyklepnout tu řepu tak jsem s tím bouchla a ono se mi to rozbilo :frowning2: fakt kvalita a to nebyli nějak levný. jo blani je to super, jak píšeš je to změna a příjemně prožité odpoledne. :slight_smile:
16. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.