• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani no ne že bych to vyloženě spálila,ale vyvařila se mi voda a začal se mi přiškvařovat hrnec,tak to trošku načichlo,tak mu to raději dávat nebudu,jako nic tomu není,chutná to dobře,no nevím.
Peti já mám špenát s kostičkami,zeleninu kromě mrkve dávám mraženou.
Ale špenát dávám fakt jen jednou za čas.Za tu dobu co přikrmuji ho měl asi 4x
17. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Andrejko, jakej špenát s kostičkami :confused: ?

Tak kluci šli ven a já jdu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale manža má nakázany se brzo vrátit, protože tam fakt strašně moc fučí.
17. led 2010 v 10:16  • Odpověz
čus,
Jituš díky za radu ohledně minutky s broskví, ještě jsem to nezkoušela ale už jsem to někde jedla a bylo to mňamka :dizzy_face:
u nás noc průměr, kojo ve 24 hod, pak kolem 3 ale nemohl usnout a skákal nám po hlavách a po posteli, několikrát se praštil do hlavy o čelo postele, pak řval, hrůza, usnul snad kolem 5.30 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak spal do 8 hod, alespoň něco :grinning: :grinning:
maso - vařím z domácího králičího masa, tchýně je chová, udělala mi 100 g balíčky, takže je pak krájím ještě na menší kousky - cca na 25 g a z toho má Mareček tak 2 nebo 3 obědy, prvně jsem dala 50 g a nejedl to, vůbec neotevřel pusinku, zkusím mu dát taky trošku víc, aby nebyl chudokrevný :sweat_smile:
a teď se mu snažím dávat opravdu každý den oběd s masíčkem, nebo měl dva dny po sobě jídlo se žloutkem, dnes jsem vyndala z mrazáku maso+brokolice+brambor+ cuketa, snad to bude jíst, jen toho je nějak málo, asi mu k tomu uvařím ještě jeden brambor :wink:
holky, on je nějaký kostičkový špenát? :confused: špenát měl zatím jen ze skleničky a moc mu chutnal :slight_smile:
17. led 2010 v 10:54  • Odpověz
tak jsem vyndala kuřecí směs na polévku, na zelí jdem vedle ke tchýni - bude zelí + krůta, tak to mám ráda, ale jsem ráda, že to nemusím vařit, polévku prý mají jen pro sebe, tak si uděláme svoji doma :grinning:
17. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Kačenko, jo, v supermarketech jsem viděla, jsou to takové oválky (je to zmražené). A jednou jsem to koupila a chutnalo to o moc líp, než ten protlak. Je to teda dražší, ale není to taková hrůza. A za lepší chuť si člověk rád připlatí :wink:
17. led 2010 v 11:36  • Odpověz
čau holky!!

tak už mám taky vařeno, mamka mi tu nechala uzený, tak jsem udělala polévku a domácí šunkáče!!
jinak mi furt skleničkujeme, tak mám o práci mín.
spaní docela šlo od 21h-23-3-7.30h mnooo mohlo by být líp!

tady taky zas nasněžilo ale není to tak hrozný, mě zas bolí krční páteř snad už od porodu, děs!
17. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Šmouli, to se ti ty skleničky musí prodražit, ne?

U nás teda vůbec nesněžilo.
17. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
ahoj holky,

jsme doma, nevím, jestli zvládnu dočítat,je tu něco nového?
17. led 2010 v 15:40  • Odpověz
jsem si byla zaposilovat s kočárem, je to hnus velebnosti.

Smouli, z okna mi to tak strašný nepřijde, ale když do toho vjedu, tak je to dost na prd. :fearful:
17. led 2010 v 15:45  • Odpověz
blani - to jo, ale mě nebaví se s tím patlat zvlášt, tak až bude starší tuším roční? tak bude jíst už trochu to co my.

ted jsme přijeli z kauflandu a táhla jsem před sebou kočár jak pako.....ta břečka...takže to tam hrozný je a ne že ne :sweat_smile:

jooooooo a zapomněla bych odedneška už nelča hačáááá :dizzy_face: ted zrovna v ohrádce a hraje si,je to paráda, je vidět že se ji to líbí sedět-občas se převrátí, ale vydrží třeba 20min a hrát si :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2010 v 16:24  • Odpověz
:grinning: šmouli: to je šikulka a může objevovat svět z jinýho pohledu :grinning:
17. led 2010 v 16:37  • Odpověz
ahoj tak vidím že ste probíraly bašty pro prcky,já na bio nevěřím takže to nekupuju,uvařím celou brokolici rozmixuju a dám do formičky na led,a šup na mražák,vyloupnu ze 5 kostiček udělám ktomu brambor a hotovo,to samí dělám s mrkví,koupím baby karotku uvařím rozmixuju a na mražák,sem tam sklenička a nebo ovocná kaše :wink:

šmouli-Nelča je šikula,nám sezení ještě nejde :sweat_smile:
17. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Jeee tady nikdo :slight_smile:

My jsme byli na procházky a přišli jsme jak sněhuláci :slight_smile:
Předtím jsem byla v Makru, nikde dnes ani noha, tak to bylo fajn. Udělala jsem nákup do firmy šanony a tak.
Teď jsme povečeřeli a manža šel odklízet sníh, protože kdyby sněžilo i v noci, tak se zaměstnanci nedostanou ráno do práce :grinning:

Jdu uklidit ten nákup, ještě jsem to nestihla.

Zatím pá
17. led 2010 v 18:03  • Odpověz
blani: koupila jsem si ten lékárenský lanolín, jak ho dávkuješ prosím tě.
17. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Byli jsme u tchánovců.

Šmouli, to je šikulka :slight_smile:

Evi, já jsem ještě nelanolínovala, jenom ho aktivně koupila :grinning: . Někde to mám uložený, tak vydrž, najdu to :wink:
17. led 2010 v 18:56  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
my byli dlouho vsichni venku, ted se sabca vykoupala s tatuldou a jdem si dat nejakou vecu, vecer budu cucet na ten film dvojrole s brodskou :slight_smile:
17. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Evi, Do vřelé vody (stačí trocha) dát lžičku lanolínu, nechat rozpustit, pak kápnout dětský šampón (nebo sprcháč), až vznikne bílé mléko, pak doplnit studenou vodou na cca 1 litr a nechat v tom kalhotky přes noc namočené.
17. led 2010 v 19:01  • Odpověz
blani: děkuju jsi zlatá. Tak to hned zítra vyzkouším, přes den je ještě budeme nosit.
17. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Není zač :wink:
17. led 2010 v 19:16  • Odpověz
tak dneska jsme měli takovej návštěvní den, prvně tu byli ty sudičky pak jsme šli na oběd k našim a pak dorazila kámoška s kámošem s jejich kloučkem 1,5 roku, tak si tady kluci hráli :slight_smile: máme novinku filípek dělá pápá zatím teda jen mává rukou :grinning: je to můj šikula, dala jsem mu dneska 250 um na noc tak jsem zvědavá, zítra jsem na 9 objednaná na gyndu a zatím teda fakt netuším jak se tam dostanu. :sweat_smile: s martinem to je děs, nevím jak to budem zvládat, byla jsem zvyklál, že mi pomáhá a ted musím lítat kolem něj i kolem malýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 v 19:47  • Odpověz
blani: :wink:

sun: tedy gynda, nezávidím. My už to máme za sebou od září a jdu až za rok.
17. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Tak malá snad spí je tam ticho a já se cpu dortem a čučim na dvojroli.Ale budu se muset pustit do úpravy našich webovek. :grinning:
17. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
My musíme zítra jet opět k mudr protože Sofča má pořád ten průjem už týden :frowning2: jsme opět zapadaný,tak jsem ráda že je doma Petr že nás tam hodí..
Sun a kdy Martina pustí?Filípek je šikulka,my se papá teprv učíme.. :slight_smile:
17. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Sun, šikula :slight_smile: . A manža nemůže ani chodit? Musí jenom ležet nebo co?

Evi, já jdu v srpnu. V těhu jsme se na gyndu těšily a teď už zase ne, co :grinning:

Hani, a jak s mlíkem? Pořád nechce? A prsa už jsou lepší?

Já se jdu věnovat škole, možná ještě nakouknu. Dlouho mě to bavit nebude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
my pojedeme zítra asi taky k mudr. - Mareček příšerně kašle, teď večer kašlal snad už stokrát :frowning2:
papá taky zatím Mareček nedělá, zato stoupat si, stát a sedět - to je jeho :grinning:
17. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
no pustili ho už včera, ale šmajdá se tu o berlích moc nechodí má na tom tu ortézu :pensive: no a až to bude lepší tak za 6 týdnu jde znova ležet do nemocnice na tu plastiku takže se z toho vymotáme nejdřív na jaře :frowning2: ted ho jdu koupat. no na tu gyndu nejspíš budu muset školním busem v půl 8 a pak zpátky pěcho :rolling_eyes: to někde zapadnu.
17. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Blani já už to vzdala nechala jsem si napsat ten dostin a to už pak kojit ani nemůžeš..prsa už mám lepší,ale mlíko mám pořád,akorát už se mi tak nenalévají..
17. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Čus bus mamušky :slight_smile: jsem se sem nějako nedostala :sweat_smile:
Koukam že probíráte jídlo :slight_smile: já mu dávam jak skleničky tak i samodomo :grinning: ale teda ty skleničkový mu šmakujou víc :confounded: ale to asi bude tím že mam to domácí v mrazáku páč kdž je to čerstvoň tak si mlaská :grinning:) a tak to zkusím zavařit a uvidíme :wink:
Manža měl taky dneska mlaďase více méňe na starosti sám :grinning: jsem šila tu kalhotkovou plenu: http://www.latkovepleny.cz/node/106 ale bude ji mít teda až dýl páč tadyta má strašně vysokej sed :confused: a tak si musím trochu poladit ten střih aby mu to sedělo a pustit se do nový :wink:
Šmouli gratulace k sedu :wink: :slight_smile: je to šikulka
Sun no tak si aspoň taťku užijete doma :wink: :slight_smile:
Jinak sníh už mě taky fakt dóóós sejřííííííí :angry: kdyby aspoň pořádně(a hlavně pravidelně) protahovali chodníky,ale u nás je za celej tejden vzali 1x a pak nazdar :unamused: a o cykloztezce ani nemuvě tam je to o zlomení buď kočáru nebo okončetin :confounded:
17. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
no u nás chumelí skoro celej den, ted teda dost to jsem zvědavá ráno nakonec mě tam hodí strejda, tak alespon tak. :pensive: no kačí opravdu "užijem". malej ted má problémy s tím spaním do toho martin s tou nohou a ještě ke všemu ten pitomej sníh! ted ho jdu umejt a on si píchne do tý nohy rýsováček :rolling_eyes: no nevím,kde se tam vzal, pak jdu do ložnice tam si malej stojí v postýlce a čučí na mě :astonished: jsem se tak lekla, no bude to teda super období.
17. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
tak nám taťka odešel teď do práce, spadl jim na drahách strom,tak šli odklízet :angry:

blani: to máš pravdu, to se tam za ten rok těšit vůbec nebudu :grinning:
17. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.