• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj holky,asi uz vsechny spite co?Ja se snazim uspat Majdu,uz dostala mlicko, tak snad brzo usne,furtse toci na brisko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Prikrmy:ja koupim treba kureci nebo kruti prsa chlazeny,nakrajim na kosticky a po porcickach dam do sacku a do mrazaku,pak jen vytahnu pytlik a dam uvarit se zeleninkou - krome mrkve mam taky zmrazenou - dnes mela brambor+mrkev+kruti+kukurici+brokolici. Taky jsme zkouseli hovezi, to ji tez chutnalo.

Gynda:ceka me ve ctvrtek odpol, myslete na me, pac jdu na ko, jestli tam mam porad tu cystu a polyp, kdyz jo jdu na hystreroskopii :unamused: coz znamena narkoza a byttam pres noc, tak Majdinku pohlida tatinek,ale ja to asi bez ni nevydrzim :frowning2:
17. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
Evi:tez mame tatinka v praci-dela dispecera a slouzi zrovna vikend - coz znamena byt na telefonu a v nedeli od 22-10 ma nocni :unamused:
17. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
dobré ráno tak noc opět hrůza, mi přišlo, že jsem nedělala nic jinýho než kojila a začala jsem už v 11 :rolling_eyes: a to vypil v 7 250 :frowning2: v pět tam po mě začal skákat jako, že už spát nebudem tak jsem mu zabalila ruce ruce a držela ho dokud neusnul. on je strašně neklidnej ted.
18. led 2010 v 07:57  • Odpověz
Dobré ránko.

Sun, ty si teda užíváš :unamused:
18. led 2010 v 08:23  • Odpověz
Ahoj.
Alex taky hůř spí, usne sice po té 18, ale když se vzbudí kolem 1, tak pak je to pití a dvě hodiny. Ale zase jsem spali až do půl 8. :grinning:
18. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahooooj,

sněhu je tu plná pr... :angry: :angry: :angry: :angry: Se picnu, sněží v kuse celou noc a teď tu padají vločky jak bagry :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu vás dočíst :slight_smile:
18. led 2010 v 08:40  • Odpověz
andar: tak to jsou na tom chlapi podobně. Náš odešel včera večer v těch 9 a jel v kuse a přijde až ve 3. To je super :confounded:

u nás je taky horda sněhu, sousedům to spadlo ze střechy,tak je nadělení i trochu před naším vchodem. Byla jsem odhrnout sníza je to dost zmzlý. Asi i trochu pršelo
18. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Tak dočteno,

sun neboj to bude v pohodě, ty to zvládneš s marodem i s malým :wink: Ten rýsováček mě teda pobavil :grinning:

šmouli to je nelča teda šikula, když už hačáááá. My eště nee, nejsme ani na kolínkách :sweat_smile: Tudíž nemůžem ani sedět, si teda myslim

S příkrmy je to teda půl na půl, někdo kupuje bio, někdo nebio, vaříte v podstatě z toho, co doma máte a je to ok. A nebo dáváte skleničky :wink:

My noc od 20h-1:30-3:30-7h, taky jsme spávaly dřív mnohem líp :pensive:
18. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Charlie, no teoreticky se může posadit i jinak než ze čtyřec, jakoby přes bok. Ale do 8 měsíců je času habakuk. :wink:
18. led 2010 v 09:06  • Odpověz
jitu jo? Jsem myslela, že je to přes ty čtyři, ale je fakt, že i z boku by to šlo :wink: Jasan, habakuk, já nikam nespěchám :grinning: Tchánovci ale jo, pořád se ptají, jestli už sedí. Koupili v ikei židličku a mysleli si, že tam bude verunka sedět na vánoce. Dokonce i když jsme jim řekli, že je hodně brzo, že bude radši u oběda ležet na dece, tak že prý je chudák, protože chce na nás koukat :angry: :confused: :rolling_eyes:
18. led 2010 v 09:10  • Odpověz
jsem chtěla napsat - času habakuk :grinning:
18. led 2010 v 09:12  • Odpověz
No jo no, protože ono se dřív posazovalo, ikdyž si dítě samo nesedlo a i dneska spousta lidí posazuje, ikdyž se to nedoporučuje.
18. led 2010 v 09:15  • Odpověz
fakt se to tak dřív dělalo jo? No pak se nesmíme divit, jak nám všem bolí záda, že..
18. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Charlie, jj, hezky se dítě posadilo na gauč, obložilo polštářema apod.
18. led 2010 v 09:23  • Odpověz
No o zádech mi nemluv, trpím jak zvíře a už to vidím, že zruším i dvě poslední lekce plavča a budu si říkat, jak jsem to měli drahé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 09:24  • Odpověz
čus...

jsem jako pěkně nasraná protože jsem jak praštěná lopatou, to byla zas hrozná noc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fakt!!
usla v 19h s kaší a v půl 8 byla vzhůru, pak usla v 21h-23hjídlo-1h procitla a usla a furt se chrula-3h vzhůru a voči jak datel,usla v půl 4 s jídlem a v 5h zas čuměla a usla v půl6 a v pů§ 7 byla vzhůůůru :angry: no co to jako má bejt??!! ted chrní!! Přes den mi spinká tak 3x(hodinku a půl) no děěěééés!!

nela sedí, ale sama se neposadí to je jasný, já ji posadím. Ale my zas nejsme na kolínkách...sice taky bejvá na bříšku, ale každou chvíli se překulí!
18. led 2010 v 09:26  • Odpověz
míšo teda mě taky pořád bolej ty záda, ale asi taky nejsme už nejmladší a ono furt to předklánění a nošení moc neprospívá....
18. led 2010 v 09:27  • Odpověz
dycky něco zapomenu - a při nádechu mě i bolí mezi lopatkama aua au
18. led 2010 v 09:28  • Odpověz
no a ještě s tím sezením...my máme tu židličku viz album nepolohovací, tu obyč, je možný že ji to k tomu přispělo :unamused:
18. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Andaro - budu na tebe myslet ve čtvrtek!! držím všechny palce at jsi zas zdravá jak rybička!! :dizzy_face: :wink:
18. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Dobré ráno,

tak u nás noc jako vždy asi to už lepší snad nebude V osm spát s kaší v 23:30 kojo, 2:30 řev, 5:15 kojo a v 8:15 jsme stávali. Jinak mne už v noci začalo dost bolet břicho, přesně tam kde mám jizvu, tak doufám, že to bude ok a jsou to jen větry :grinning:

Jinak záda mě bolí děsně, to budeme mít asi všechny stejné s toho nošení prcků :wink: :slight_smile:

Jdu se nasnídat, manža nikde a já mám hlad, opět protahuje ulici, on je prostě takové dobračisko :grinning:
18. led 2010 v 09:34  • Odpověz
no to spaní mě teda štve, není nic lepšího než se vyspat!! mě stačí jen 5h ale v kuse je to lepší, než takhle přetrhaně!!- trhaně :rolling_eyes:
18. led 2010 v 09:34  • Odpověz
šmouli: to sis teda užila viď. To bych byla taky jak praštěná :grinning:
18. led 2010 v 09:36  • Odpověz
a to mě vysvětlete, proč ty děcka tak tedka nechcou spát??

šmoulo a proč Nelču posazuješ? Ted tu s Jituš drbem, jak to bývalo dřív, že se děti posazovaly... a ty ju šupneš do sedu :sweat_smile:
18. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Brééé rááánko :slight_smile:
Tak hlásím že u nás byla úúúúplně super luxusní noc :dizzy_face: :dizzy_face: konečně jsem se asi po týdnu pořádně vyspala :grinning: malej usnul večer kolem 8 a ráno kojo až v 6 :astonished: :astonished: :dizzy_face: a pak ještě usnul a spinkal do 9 no prostě báááájo :slight_smile:
Ale koukam že s tím bych se tu asi moc chlubit neměla co :confused: :sweat_smile: no my měli strašný teď ty noce poslední tejden a tak si myslím že to asi bylo k tomu zoubku co se vyklubal :wink: :slight_smile:
Šmouli jj malej taky sedí když ho posadím,ale sám si ještě nesedna :wink:
Evi nám taky ten sníh padá ze střechy a to je děsnej kravál :confused: taková minilavina
Andarko ve čt budeme držet všechny palce co máme :wink: :slight_smile:
Charlie jj naše mamina už se taky ptala proč nesedí že já na vánoce už seděla :confused: :angry: a taky mě dostala s jídlem :fearful: jsme u nich včera byli na obedě a byl guláš a mamka povídá malýmu no za 2-3 měsíce už ho budeš taky papat :astonished: no já šla do kolen
18. led 2010 v 09:37  • Odpověz
říkááá se, že do od 9měs by měl prcek spát tak jak doposud :grinning: :astonished: to snad nééé!! A do chytrý knížky se už raději nekoukám!! Podle tý tabulky by se měla budit jen jednou :confounded:

to máš docela dobrý kači to spaní

a já koukám dnes o ničem jiném psát asi nebudu, místo toho klábosení tady bych se měla jít s ní natáhnout,ale to já přes den takhle už neusnu :frowning2:
18. led 2010 v 09:37  • Odpověz
katy to jo, to je psina :grinning: a co třeba šnycla? Toho by už taky mohl papkat :sweat_smile:
18. led 2010 v 09:38  • Odpověz
charlie já nevím...mě nenapadlo ani nevím, že se nesmějí posazovat, ona se furt z lehu zvedá a tak mě napadlo jestli nechce hačat...asi jo, ale to byl fofr, jeden den se kymácí a druhý den už seděla sama. Mno lépe si i vyhraje a má lepší rozhled - pozoruje lépe cvrkot :grinning:
18. led 2010 v 09:40  • Odpověz
šmouli já zas četla v moudrý knize, že po 6.měsíci věku dítěte, pokud samozřejmě dobře prospívá, tak by mělo mít dítě dostatečnou energetickou zásobu na to, aby vydrželo spát celou noc :grinning:

kači to byla supr noc :slight_smile:
18. led 2010 v 09:40  • Odpověz
šmouli a v tom sedu se už sama udrží??? Nebo buchne na zem?
18. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.