• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
My jsme ted v jiný fázi vývoje, zjistily jsme že štěrchátka štěrchají a když se s nima tříská o zem, tak je to hrozně prímový. A taky je super, když se trefíme někomu do zubůů :grinning:
18. led 2010 v 09:43  • Odpověz
já to vůbec dělám vše obráceně a špatně(já to vím) třeba i v tom chodítku tu lítá, to dycky naráží schválně do dveří a to je znamení, že tam prostě chce!! tak ji pustím do pokojíčku, pustím šmouly, ty má ráda, asi ty dětský hlasy....a je klid - zdravé to není pro ní ale nikola taky takhle byla a nic ji není-zatím-tuk tuk
18. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Šmouli jj noc dobrá,ale jak jsem psala tak celej minulej tejden byl taky furtka v noci vzhůru :wink: takže jsem si tu dnešní parádní noc zasloužila :grinning: :grinning:
Charlie jo jasně anebo husu se zelím :wink: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 09:45  • Odpověz
charli :grinning: :grinning: ty seš komedie :grinning:

když ji posadím do ohrádky, tak na ni vysypu koš hraček a sedí sama, tak 20min ji to baví pak nadává tak ji položím , pak třeba chodítko, židlička ale netahám ji aspon, to minimálně :sunglasses:
18. led 2010 v 09:47  • Odpověz
katy ty jsi teda ale mamina, nic dítku nedopřeješ, to já jsem verunce nacpala už aji kaviár a šáňo :grinning: A jak si mlaskala :grinning:
18. led 2010 v 09:47  • Odpověz
kačko se teda máš s tou nocí...NO A CO :angry:
18. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Charlei jj nebo hračkama mlátí o postýlku :wink: :grinning: případně s ní binká o šprušle :grinning: jo jsem koukala na vaše fotečky z plavča a máte krásnej bazén :dizzy_face: a teda ty máš holka postavičku :astonished: čéče jakobys ani nerodila :wink: :grinning: :grinning:
šmouli prej vysypu koš hraček :grinning: :grinning: :grinning:
Ty seš taky komedie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Potvora koníková zase na chvilku chcípla :grinning:
Šmouli :grinning: :grinning: a co zub neroste Nelče zoubek???
Charlie :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 10:10  • Odpověz
no dyk jo...nešlo to že ne?? taky mi to chcíplo!!

zuby hledám fut a nic...mlátím ji tam lžičkou a nic necinká, zajímavý je, jak ukousne dásní sůšu :confounded:
18. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahojky holky,tak my jsme měli taky docela luxusní noc,malý usnul okolo 19.30 a vzbudil se ve tři a pak v sedm.
Vojtíka neposazuji,on už si sedá sám.Jde na čtyři a pak šupne nožky odpředu a hačá,ručky má opřené před sebou,jenže ho nebaví být v klidu,takže hned jde zase na čtyři oběvuje různé zakoutí.Včera sjme byli u našich,Vojtík zase všude šmíroval,my jenom volali dědooooooooooooooooo a taťka přinesl Vojtíka,jen zalezl do ložnice,Vojtík zase rychlééé pryč,no byla to sranda
Ohledně toho špenátu,Blani špatně jsem se vyjádřila ne špenát s kostičkami,ale špenát ve tvaru těch kostiček,nebo spíše jak jsi psala těch oválků. :sweat_smile: :wink:
U nás taky chumelí,včera jsem už mluvila o létě a grilování,no už aby to bylo.To počasí mě štve.
Vojtík dneska bude mít sladký oběd,vařit mu budu až odpo musím koupit nějaké maso.K večeru mám sraz s jednou maminkou má pro mě Nutroše a kaše z Polska.Výjde to tam o hodně levněji.
18. led 2010 v 10:36  • Odpověz
ahoj andy, to je vojtík strašně šikovnej a pak že jsou kluci pozadu :grinning:

holky šupnu vám sem takovou srandu...je to náš boleslavský DJ Štěpo a snad to půjde!! Je tam teda s kámošema on je ten vlasatej, je to prostě borec, nezkazí žádnou srandu to je vidět!! moment.....
18. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Zdravím, chtěla bych se poradit. Odkdy se můžoutěm našim prckům vařit těstoviny? Manžel sehnal kukuřičné těstoviny bez lepku, bezvaječné, tak myslíte, že to může vadit?
A ještě bych se chtěla zeptat charlie, kam chodí s malou plavat, jsem kousek od brna a byla bych vděčná za tip, malej by si ve vodě rochnil.Myslím taky, že jsem charlie potkala v porodnici, náš prcek je totiž narozenej taky 3.července ale v 1.50hodin.
Díky za radu.
18. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Šmoulo :grinning: :grinning: móóóc pěkný :grinning: sem se pobavila :grinning:
Marti no když jsou bez vajec a lepku tak si myslím že je prckovi už klíďo dát můžeš :wink: anebo zkus brnkout dětskýmu Dr. :wink: ten by ti měl určo poradit :slight_smile:
18. led 2010 v 11:10  • Odpověz
katka82-já jsem se právě ptala i švagrový a ta mi řekla hlavně bezvaječný, ale ve skleničkách v obchodech jsou těstoviny až tak od osmého měsíce. Díky za radu
18. led 2010 v 11:17  • Odpověz
jé ahoj Martino, už jsme si myslím i párkrát psaly přes IP, že?? Na jakým jsi byla patře?? A pokoji? Spolu jsme se asi nepotkaly, já měla na pokoji Adrianu a pak maminu s dvojčátky, max. jsme se viděly na té přednášce :sweat_smile:
Chodíme do hastrmánků, je to v Modřicích. www.hastrmanci.cz
18. led 2010 v 11:18  • Odpověz
charlie-byla jsem v sedmém patře, pokoj už nevím, ale byl to nadstandard, viděli jsme se určitě na přednášce, ale myslím, že ještě v pondělí v šestém když malým odebírali krev z patičky a byla tam taková protivná sestra. Mně to pak docvaklo, až jsem si doma pročítala koníka a viděla fotky i datum, že jste to asi byli vy. Na to plavání se kuknu, jsme z Ořechova, takže Modřice by pro nás byli sjízdný. Díky
18. led 2010 v 11:23  • Odpověz
http://sendables.jibjab.com/view/7aKE03OTVndZyqi8......Holky tady jsem já se sestřenkou...to je teda prdel :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 11:25  • Odpověz
proč to nejde??
18. led 2010 v 11:26  • Odpověz
tak znovu
18. led 2010 v 11:30  • Odpověz
tak jedna je se sestřenkou a ta druhá to je maso :grinning: v mužském těle, jinak to nešlo!! tak pic!
18. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Šmoulo :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi číslo :grinning:
18. led 2010 v 11:47  • Odpověz
šmouli: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to si udělám taky :grinning:
18. led 2010 v 11:49  • Odpověz
marti já jsem byla taky v sedmičce a pokoj byl 7 :grinning:
Jo na odběrech z paty to bylo divný, jsem tam malou zavezla do tý šestky, vylezla jakási baba, vzala vozíček a za chvilu přivezla. No to byl přístup :angry: Je fakt, že jsem se tam s někým míjela, tak jestli si to byla ty, tak to je dobrá náhodička. A mluvily jsme spolu nebo ne? Asi ne, že? Pak tam byla i skupinka mamin a myslím, že čekaly na kojo, co měly děti na fotu :wink:
18. led 2010 v 11:56  • Odpověz
šmouli ty teda válíš :grinning: no tak koukám s tím spaním v tom nejsme samy, doufám, že je to jen přechodný snad ty horní zuby nebo nevím :confounded: přes den je v pohodě. tak u nás se už taky sedí poslední týden začal dobře držet stabilitu, on si asi ty svaly posílil tím lezením. já jsem ho posazovala vždycky na chvilku než jsem ho nakrmila a v pohodě.
18. led 2010 v 11:57  • Odpověz
TAk jsme přišli z venku, zase makačka jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Furt sněží, ale co, to k zimě patří, lepší než holomrazy.

S tím jídlem, taky pořád slyším, za chvilu už to a to budeš taky papat nebo Barunka (manžova sestřenka má 3,5 roku) už v 1/2 roce měla chleba. No a co, tak já ho Marečkovi prostě nedám. Sakra, co je na tom špatnýho, že si chcu dělat věci podle sebe :angry:
18. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
charlie-to byl přesně ten moment, co jsme se viděli, vím jen že jsme něco prohodili ohledně té sestry, jako že je moc příjemná, taky mi Mirečka vzala a za chvilku hodila uřvanýho rozbalenýho, no hrůza. Ale jinak jsem byla spokojená, nemůžu si na nic stěžovat.
18. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.