• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
marti tak to je dobrý, že jsme se potkaly :wink: Já tam byla taky spokojená, jsem vcelku nenáročná, takže mě tyhle věci nijak z míry nevyvedly. Jen jsem se divila, jak to probíhalo, no. Ale je pravda, že těch dětí je moc a personálu málo, takže to prostě nestíhají...No co, ještě že to máme za sebou a doufám, že víckrát než jednou tam už nebudu :grinning:
18. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Blani jj přesně tak :wink: :slight_smile:
Evi tak pak hoď odkaz ať se taky pokocháme :wink:
Tak jsem hodila do albíka tu první nezdařenou kapsovku :sweat_smile: :wink:
18. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
charlie-taky nejsem nějaký problémový náročný typ a hlavně jsme neměli žádné potíže, takže dobrý, vyšupajdili nás hned v pondělí dom a bylo vymalováno. Hlavně když nám dětičky dělají radost. Ještě se chci zeptat na to plavání, seš tam spokojená, jaký je přístup a v kolik to tam začíná?
18. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Kači, ale na pohled vypadá dobře :wink:
18. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
marti my taky šli v pondělí dom :grinning:

Já jsem s plavčem moc spokojená. Hlavně jsem se tam přihlásila se 2 kamoškama, pak se ještě ted od soboty přidala jedna kamoška, co jsme spolu chodily na předporodní kurzy. Pak je tam ještě jedno dítko. Takže ted nás tam chodí 5 a je to fajn.
Hlavně je to tam nový, můžete i využít wellnes. Chodíme od 10:15h, plave se 25minut a pak ještě můžem s prckama na chviličku vlézt do vířivky. Doprovázející osoba může sedět na baru a koukat na vás a fotit a nebo může za půl sta zajít na wellness. Takže co se týče služeb, tak je to supr.
Plavečky si koupíš přímo před první hodinou, stojí 305kč a nepotřebuješ žádný plínky, dobrý je se dostavit tak půl hodky před lekcí, aby se stihl prcek rozkoukat a všichni převlíct. Doprovázející osoba se musí převlíct do kratasů a pantofle samozřejmě sebou. Je tam hodně teplo, takže v dlouhých riflích by to nebylo příjemný.
Doporučuji si pak přečíst i jejich řád, tam je to popsaný. A nebo si zavolat přímo tam.
Já osobně doporučuju, je to krásný prostředí, pohodový přístup.
18. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Blani díky :slight_smile: nevím jestli je chyba ve mně nebo ve střihu,ale jsou děsně dlouuuuhatááánský :confused: a tak tak to zkusím nanovo :grinning: :wink:
18. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
katy vypadá to fakt dobře, já tomu teda prd rozumím, ale je to gůůůt, jsi šikula
18. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
18. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
18. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
evul ještě tam dej sebe a malýho :grinning:
18. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
charlie tak o tom plavání začínám uvažovat, já jsem hledala něco co bych zvládla v dojezdu autem a hlavně nejezdit někam přes Brno a tohle vypadá slibně, tak díky za tip
18. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
charlie jj zkusím, ještě dělám jedno s manžou :grinning:
18. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Kači, to bude spíš tím střihem :wink:

Charlie, to vaše plavání zní úžasně.
18. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Blani :wink: určitě :grinning:
holky díky :slight_smile: no ona pěkná je jen by musel mít prcek asi tak metr aby mu seděla :sweat_smile: :grinning:
18. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Kači, to je tak velká :confused: ? Tak to nechápu, proč tam dávají tak velkej střih :sweat_smile:
18. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Blani no je tak o 4-5 cm větší než by bylo třeba :confused: a to je to velikost 62-74-teda dla návodu :grinning: ale je fakt že se úplně zas tak nepovedli ty gumky kolem nožiček(popravdě jsem je asi 3x párala a znova zkoušela našít aby se mi to nařasilo :sweat_smile: )tak jestli to bylo tím :confused: :sweat_smile: no už aspoň vím jak na to :grinning:
Evi super tančíš :wink: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
No právě, aspoň víš, jak na to :wink:

Mareček je jakejsi ukňouranej :unamused:
18. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
káťo, to jo a manža ještě líp :grinning:
18. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Evi oboum vám to jde skvěle :wink: :grinning:
Blani :slight_smile:
Tak jdu do cvrčka nacpat dlabanec a jdeme ven :wink: :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
kačí šikulka uvidíš, že ty další padnou jak ulitý :wink: charlii to máš super, že jste tam takhle kámošky, já tam neznám nikoho, kámoška jezdila na ten předchozí kurz takže jsme se minuly. tak filip spal půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ven se mi teda nechce jsem se od rána pomalu nezastavila.
18. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
tak u nás už nesněží, šla jsem odházet znova sníh a už to šlo trošku ztuha, no jo, je to nacucaný vodou

marti tak uvidíš, třeba budem chodit spolu. Volný místa tam jsou určo, když je max. 9 dětí na jedno plavčo a nás je 5 :grinning: Tak pak dej vědět, jestli jsi se přihlásila.

blani jj zní to dobře a dobře se tam plave a relaxuje :wink:
18. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýý, Mareček mi teďka právě usl a to tak, že jsem s ním ležela v posteli :dizzy_face: . Nemusela jsem ho 1/2 hodiny houpat na rukách. Jenom teď mám dilema, jestli ho přenést do postýlky nebo ho radši nechat v posteli. Já su tak šťastnáááááááááááá :dizzy_face: . Pár večerů už mi takhle usl, tak jsem si řekla, že to zkusím i teď a ono to vyšlo :sunglasses: . Ještě jsem mu tam zatáhla žaluzie a závěsy, tak doufám, že bude spát dýl než svou 1/2 hodinku :grinning:
18. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
blani no tak super :dizzy_face:
Já bych ho nepřenášela, nech ho spinkat, jen pro tvůj klid dej kolem něho nějaký zábrany aby nespadl, kdyby se začal kutálet :wink:
My jsme ted spaly půl hodinky, no to jsem si teda dáchla :grinning:
Půjdem ven, at se provětrám, třebas prcek ještě zabere :slight_smile:
18. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Charlie, taky jsem si říkala, že ho tam nechám. On leží na boku v prostřed posteli otočenej směrem doprostřed a tam má peřinu, kterou šmudlal před usnutím :grinning: . Na druhou stranu se podle mě neotočí, max. na záda, on se při spaní nijak nevrtí.

Tak si to užijte venku, já čtu skripta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
holky tak sabca uz basti krasne mrkvicku s bramburkama, tak jsem rada, ze nejen to ovoce :slight_smile:
blani, taky se snazim delat neco do skoly..
18. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Andreasku my sjme taky dneska měli mrkvičku s bramborem, ale moc Vítkovi nejela :unamused: Musel ajsme dělat kravinky aby to spolkl :slight_smile: Andreasku a dáváš Sabince i čajík nebo něco na pití ? Nebo jen kojíš?
18. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Tak jsem doma, Veru spí venku v kočáře, jsem si stihla vyhrabat i auto. Jak je venku, to se spí, jak jsme doma, je to na minutu přesně půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bojuju sama se sebou, jestli se mě dneska chce jet na zumbu :unamused: Mám jakejsi kopr, asi je to tím počasím :confused:
18. led 2010 v 17:02  • Odpověz
A s tím pitím - mě malá nic moc pít nechce, krom mlíka pochopitelně. Zkouším zatím vodu a dneska jsem vyvařila kmín a dala jsem ji odvar. Ty čaje mě teda vůbec nelákají, všude je to samej cukr a na to ji zvykat nechci
18. led 2010 v 17:04  • Odpověz
charlii já dneska cvičit nepojedu martin by nezvládl malýho vykoupat atd. no popravdě mi to ani moc nevadí :sweat_smile: ale na orbitrek vylezu to se musím donutit. blani tak to je fajn, že mareček bude usínat sám, já si nedovedu pokaždý ho uspávat půl hodiny na rukou. i když včera jsem musela :confounded:
18. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Ten kluk je dneska umrčenej, hrůza :rolling_eyes:

Andrej, a nějak jsi ji to kamuflovala do kaše nebo prostě dala a ona to spapkala?

Charlie, když koupíš pytlíčkovej čaj, tak tam cukr není :wink: . Vyvařenej kmín bych taky nepila :grinning:

Sun, já doufám, že mu to zůstane, že to nebyla jen náhoda :grinning:
18. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.