• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj holky, koukám, že probíráte řvaní. Já se tuhle noc vůbec nevyspala, malá pořád brečela a já už nevěděla co jí je. Dala jsem jí 60ml mléka, ale to jí asi jaksi nestačí tak jsem po 2 hodinách breku udělala bebu a byl relativně klid. Mlíka mám na rozdávání, normálka odstříkám 100 z jednoho prsa :sweat_smile: , ale po něm mi pořád řve, teda přes den ne, ale v noci ano. Jsem unavená jako blázen....Teď je z manžou venku a já mám chvilku pro sebe. To je fakt taková bezmoc když pláče a já nevím co....Včera jsem jí strčila i teploměr do zadečku, jestli nemá prdíky, vykakala se teda dobře :zipper_mouth: , ale pak si brečela dál.

Taky vám ty vaše zlatíčka brečí????? :unamused:
8. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
jo ten náš má taky záchvaty pláče, je nakrmenej přebalenej a řve pořád, člověk je pak z toho úplně zoufalej. ten náš dokáže řvát tak hystericky, že si lidi musí myslet, že ho tady týráme :sweat_smile:
8. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Renatka mě pověřila ať vložím fotečky Karolínky :slight_smile: Jsem její kamarádka.Maličká je úžasnáááááááááááááá :slight_smile:
Tak kukněte :slight_smile:

Snad v sobotu je pustí :wink:
8. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
jé Karolínka je krásná :wink: Děkujeme za fotky :wink:
8. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
Náš malej moc neřve, když řve a mohlo by to být hlady, tak nakrmím, přebalím, pomazlím a šup do postýlky nebo do lehátka, případně kočárku, když jdeme ven. Když je nakrmený, přebalený atd. a chci aby spal, tak ho neuspávám na ruce, dojdem k postýlce, pohladíme, maximálně dáme dudlíka a zase jdem.
8. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Šmouli, tak Mareček moc neplače a když jo, tak si ho hnedka beru k sobě. A dr. mně teda taky neupozornil na to, že bych měla špinit max. 3-4 týdny :confused:
8. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj kamarádko od Renči :wink: . Karolínka je moc krásná :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Míšo, tak to taky praktikuju, ale Mareček se tak poslední týden rozhodl, že ho to v postýlce samotnýho nebaví. Takže tam vydrží tak 5 minut a pak začne brečet. Strašně rád usíná na mé hrudi. Ale v noci naštěstí zvládá usínat sám (musím zaťukat) a nebo já usnu dřív, než on :sweat_smile:
8. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
tak nas malej v noci taky pekne vyvadi.. nekdy nas necha vyspat 3-4 hodky, ale kolik je kolem toho breku.. nejhorsi je, ze kdyz jsem unavena, tak se s nim nedokazu domluvit, aby mi dobre chytnul prso.. mazec :cry: tak pak manza dela noci vylety po byte a uspava synatora.. no dneska v noci to byl des, vstavali jsme co dve hodky.. nejdriv bylo hrozny vedro a pak silena bourka.. doktorka mi rikala, ze i tohle na ta mimina muze pusobit..
8. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj kočenky, tak koukám, že Evča už má Danečka venku, takže véééélkááá gratulace
A Renča už má Karolínku, takže supéééér, tady se rodí jak na běžícím páse.
Fotečky jsou krásné :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jeee Karolínka je opravdu krásná :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Přidala jsem do alba těhu fotky, vyzvedla jsem si je den před porodem, takže jsem je tam šupla, tak se mrknětě :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Charlie, ty si měla pidi břicho :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Míši jj, měla :slight_smile: No a nakonec jaká kočena tam byla schovaná :grinning:
8. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Doted nechápu, kde tam byla schovaná a jak tam musela být šíleně zmáčknutá :grinning:
8. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
No já si nedovedu předstvit, že tam byl ten náš drobek :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Míši je to jak sci-fi, co? Já jsem z toho pořád jelen :grinning:
8. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
charlie: moc hezké fotky, sluší ti to. :wink:
8. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Charlí fotky jsou moc krásný,sekne ti to :wink: ale bříško jsi teda fakt měla pidi :slight_smile:
Smouli já malou občas vybrečet nechávám,ale moc dlouho to teda nevydržím..
Karolínka je krásná :wink: pozdravuj Renču :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Holky díky :wink:
No ještě že jsem se nakonec nechala fotit ten měsíc před termínem, nakonec jsem porodila za dva týdny na to :grinning: Bylo to ve finále o fous :wink:
8. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
Já taky nevydržím když malá brečí. Jako když kňuká, tak se k ní hned nehrnu, ale jak začne řev, tak to mě teda přijde morbidní...Křičí protože má hlad, tak to nemůžu nechat jen tak. Trošku ten pláč se dá rozlišit, tak uvidíme :slight_smile:
8. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
ted jsem mluvila s evcou vsechny vas pozdravuje a dekuje za gratulace
9. črc 2009 v 06:40  • Odpověz
Holky, všechny vás zdravím. A gratuluju novopečeným maminkám!!!! holky, obrovská gratulace!!!!!!!!
9. črc 2009 v 07:01  • Odpověz
Ahoj.
Tak dneska jsem měla rodit, mám TP a přitom tu už haleká 14 denní chlapisko.
Dneska byla noc trochu horší, do 1 spánek a pak po hodině a půl, hold jsem říkala manžovi, že do toho guláše je té cibule už moc :grinning: Takže jsme prděli o závod. Naštěstí vždy pomohlo svléknout plenku a zacvičit nožičkama a byl to prd sem prd tam :slight_smile:
Pokaždý chtěl ale i cucnout z prsa, se divím, že tam teď ještě něco teklo :grinning:
Až dosnídám, musím si jít uvařit kotel fenyklového čaje.
9. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Charlie kráááásné fotečky :wink: a faktis mini pidi bříšenko :grinning:
Jmiso jj feniklovej piju taky :wink: tak 2x denně :slight_smile:
Karolínka je šmudlinka k sežrání :wink: :slight_smile:
9. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
Tak tady můžete vidět, že i malej pes může vypadat jako obr :grinning:
http://www.modrykonik.cz/_gallery/35287/35287_3000021.jpg?1247117831
9. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
mIso, pěkná fotečka :grinning:
9. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
hej míšo, kde jsi obkoukla ten úvaz šátku, takovej neznám :confused:
9. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
Holky.ještě ksem Vám zapoměla včera napsat,když jsem vkládala fotečky,že Renatka se po císaři cítí dobře.Jizva ani nebolí. :slight_smile:

Chuderka měla zážitek,že nějaké mamince na monitoru dotloukly srdička jejich dvojčátek :pensive: :pensive: .

Renča leží na gynekologii,na šestinedělí mají plno :rolling_eyes: Takže ,když malá potřebuje dokrm,tak musí do patra :unamused:
9. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Heluli, to je kolíbka v kříži, normálně byl v návodu, co jsem měla u šátku.
9. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.