• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
no jasně blani jinak by to nemělo smysl, i řeč měli pěkně nacvičenou no jen samou radost nám ten náš kluk bude dělat, je to tady taková nová tradice jak se tady loni narodilo 8 dětí tak začli chodit :slight_smile:
19. led 2010 v 09:59  • Odpověz
kaci :grinning:
blani, jj dam :wink: jdem ted na presnidavku :slight_smile:
19. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Sun to je pěkná tradice :wink: :dizzy_face:
Andreasku tak ať si Sabča nechá chutnat :wink: :slight_smile: já čekam až malej přijde z prochajdy a dnes dostane prvně jablíčko :slight_smile: které jsem mu teď málem připálila jak jsem tu krafala :sweat_smile: :grinning:
19. led 2010 v 10:10  • Odpověz
kači: tak ať jablíčko chutná, Davčovi tedy jede a i banán
19. led 2010 v 10:20  • Odpověz
blani: přeju Marečkovi vše nej k jeho sedmiměsíčninám :wink:
19. led 2010 v 10:21  • Odpověz
kaci, tak zblajzla cely kelimek, neni to typicka presnidavka, ale ma to obal jakoby maly jogurtik, je to od hippu, jablicko s broskvi :slight_smile: babicka nas zasobuje :grinning:
ty malemu jablicko varis? ja zatim davala jen nastrouhane zasyrova..
blani, take preji vse nej 7i mesicum :wink:
19. led 2010 v 10:47  • Odpověz
holky, tak termin svatby bude nejspis 7/8/2010, to zari nam nevyhovuje.. a hlavne tady u nas oddavaji jen prvni sobotu v mesici, takze to neni tak snadne..
19. led 2010 v 10:49  • Odpověz
andrej. krásné datum. :wink: tak ti začnou přípravy co? Šaty a tak. Na to tak ráda vzpomínám
19. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Andrej - srpen, to je super termín na svatbu :dizzy_face: , my termín 7.7.07 projeli, už nebylo volno, 8.8.08 jsme se pro něj rozhodli až v červenci a to už taky nešlo, a tak nakonec to bylo až toho 9.9.09 - do října 2010 jsem už čekat nechtěla :grinning: a tak jsem ty přípravy nějak vůbec neřešila, spíš mě to všechno při Marečkovi dost obtěžovalo, tak ty už budeš mít Sabinku větší, tak to bude snad lepší než s 3 měsíčním miminkem, jak jsme to měli my :pensive:
19. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Andrej - Mareček má taky radši ty kelímky s ovocem, to taky zblajzne celé, nastrouhané jablíčko bych do něj nutila mnohem déle - dnes toho moc nesnědl, měl půl jablíčka s půlkou hrušky a víc jsem toho snědla já než on :grinning:
19. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky.
Kamaradka vcera nasla krasny tehu pasy, tak kouknete pro pripadne dalsi tehu :grinning:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=544174
Ceka miminko v dubnu a objednala si fialovej a pani ji prej napsala, ze kdyz si objedna jeste jeden bude ho mit za 250 a bez postovnyho, tak se me ptala jestli nechci taky, prej ze se to da nosit i netehu :wink: No tak jsem rekla, ze jooo a budu mit zelenej.Teda dneska mi da vedet,co pani odepsala :wink:

Jinak ja se vdavala 20.07.2007 :grinning: krasny datum ne?
19. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Andreasku no trochu jsem mu ho poddusila s kojovodou :wink: aby se mu lepší trávilo :slight_smile: a moooc mu šmakovalo no však taky naposledy jedl v 7 ráno :grinning: no mam tu i nějaký sklínky,ale páč jsem zrovna koupila jablíčka a jsou dobrý(ač trochu kyselejší) tak jsem si říkala že mu ho dam
Jéééé teď se otočil z bříška na záda a sááááám :dizzy_face: :dizzy_face: no a už je zase na břiše :grinning:
Evulko jj moc mu chutnalo :dizzy_face:
Kačí teda matoko ty mu takle ujídáš jo? :confused: :grinning: :grinning:
Holky jak jste prckům dělali červenou řepu?samotnou nebo třeba s bramborem???? :confused:
19. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Andaro jéééé ty jsou suprácký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a datum super :wink: no u nás nehrozí že by si radek jakékoliv datum zapamatoval :grinning: snad jedině kdyby jsme měli svatbu na jeho narozky tak to by si snad vzpoměl :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 11:15  • Odpověz
andar: krásný pásy, už abych byla znovu těhu :grinning:

My jsme měli na Annu 26.7.2008,tak jsme čekali, jestli se nám Davča narodí na výročí svatby a trochu se seknul no :grinning:
19. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Evul no tak třeba to další mimi se na výročí povede :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 11:52  • Odpověz
holky, jj, zacne mi to tedka, ale nebude to velka svatba, bude nas +- 20 :slight_smile:
19. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Andrejko-gratuluju k svatbicce :wink: nas bylo asi 85 :grinning: ale on manza ma rodinu velkou na Morave a zvou se navzajem, tak to ani neslo min :wink:
19. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
ty brdo andarko, tak to je teda lidi :slight_smile:
to bylo asi zarizovani co? :sweat_smile:
19. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
TAk jsme doma.

Sun, aha, to já vůbec neznám takovou tradici :wink: . Já jsem včera furt myslela, že mluvíš o nějakých kamarádech :grinning:

Evi, Andrej, děkuju :slight_smile:

Andrej, hezké datum.

Andaro, super pásy :slight_smile:

Kači, to je Honzík šikulka. Mareček to na záda zvládne vždycky jenom omylem :grinning: a většinou se lekne a začne pofňukávat.

A my měli svatbu 17.8.2007 :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Andrej, já si myslím, že musíš zařizovat stejně, ať je těch lidí 20 nebo 100, jenom potřebuješ větší hospodu a všeho víc :grinning:
19. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jdu udělat Marečkovi jablíčko s banánem.
19. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Andrejko, ani ne-hodne nam pomohli vsichni znamy:slight_smile: Meli jsme pronajatej sal na obecnim urade, kuchare kamose, co nam navaril, moje mamka udelala jidlo na vecer-rizky a oblozeny misy atd.,kapelu jsme meli taky znamy :grinning: proste pohoda, jo a mladosi (jako manzovi sestrenky atd.) se nabidli, ze budou pinglovat a bylo to proste fajn :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
blani kámarádi to jsou :grinning: tak jsem dala do kupy videa ani nevím co kde bylo tak jsem to musela projet celý. my měli svatbu 21.6.2008 taky jsme čekali, že se filip narodí na výročí no nechtělo se mu už ty dva dny čekat no. :grinning: andrej a jakou máš představu šatiček? já bych se vdávala hned znova. :dizzy_face:
19. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jééééé tak svatbičku bych si teda taky zopákla :wink: no někdy před rokem jsem taky začínala zařizovat :grinning:
Andreasku jen si to užij páč pak ta samotná svatba uteče strašně rychle :wink: :slight_smile:
Jinak jak tu červenou řepu???????nikdo neporadil a tak má svišť zase dneska dýni s bramborem :sweat_smile: :grinning:
19. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsem s epořádně nasmála,jak sjme viděla ty videa,fakt super.Teďka nemám moc času,zakládám si na MMB své inzerce,takže když už sedím u PC tak se dím u toho.Teď Vojtík poobědval,teda bylo to s pořádným křikem,nevím jestli už ho trápí zuby,ale to byl řev a pořád si strkal ruce do pusiny.Te%d tady demoluje ten kartáček na dásně.V jedné ruce kartáček v druhé dudlík a střídá to.Za chvilku vyrazíme ven,potřebujeme se vyvětrat.
Kači moc krásné fotečky. :wink:
Ty pásy jsou moc krásné,ale já raději budu ještě nějakou chvíli bez bříška,i kdžy s eto dá nosit i tak.
No a my jsme svatbu ještě neměli.tady budu pak asi jediná svobodná,co?
Kači červenou řepu měl malý s bramborema nějakým masem,už nevím,ale moc mu teda nejela. :unamused: Asi měl svůj den.
19. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Andrej díky :wink: no prcek má taky dny kdy to do něj páčím pomalu heverem a jindy dlabe jako placenej :sweat_smile: :grinning:
tak to jdu do něj nšťouchat a taky jdeme na prošku :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jablíčko s banánem chutnalo. Sice nechal pár lžiček, ale ty jsem s chutí dojedla :grinning:

Sun, aha. Já bych se taky hnedka vdávala znova, bylo to úžasný :dizzy_face:
Kači, řepu jsem nevařila a když jsem se po ní dívala v obchodě, tak manža říkal, řepu nééééééééééé :grinning:
19. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Evi, ptala ses na látkovkách na vlňáčky, jedna prodává nové http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=470707&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvType%3D%26vOther%3D%26vSection%3D109%26vOffset%3D40
A už jsi zkusila ten lanolín?
19. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
já taky řepu nedělala a dělat nebudu - táta říká, to nemyslíš vážně, že mu chceš udělat řepu a koukal na mě jako z jara a tak jsem si řekla, že ji dělat nebudu :grinning: :grinning: :grinning: myslím, že to zvládneme i bez řepy :wink:
19. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj, nějak nestíhám, dopo jsem vařila prckovi, snažila se to tu debordelizovat, pak jsme byli venku, teď obídek, dělám pořádek v plenkách.

Pidi plenky nikoho asi nezajímaj, ale budu prodávat dvoje noční - Bum Hugger, jsou bez fleků, jen na tom flízu jsou trochu žmolečky, ale to se udělá po dvou vypráních s tím člověk nic nenadělá a určo ještě svrchní HD velikost M, IV Fox M (ty jsme ani nepoužili, snad 3x) a pak ještě něco dalšího (vkládačky, kalhotovky), ale to musím nějak přebrat, co si nechám a co pošlu dál.
19. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.