• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
teda filip už doma chrní od půl dvanáctý :slight_smile: jsem myslela, že si schrupne na půl hodky a bude oběd a on ho zaspal. nevím jestli mám jít ven, ale asi se pojedem trošku projet.
19. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
oběd králičí maso + brokolice + mrkev + cuketa, moc mu to chutnalo, akorát zrovna zkoušel občas prskat, takže to bylo všude, snědl přes 100 ml odhadem tak 125 ml, asi díky tomu, že nesnědl moc toho ovoce :sweat_smile: :wink:
19. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
ty voe....tak mi volala nejdřív holka ze školy že u nich ve třídě má jedna holka žloutenku a minulý týden měl někdo ve 3třídě....ted mi volali z hygieny nebo odkud to bylo a vyptávali se...a že mi přijde nákej dopis- co jako?? jsem se ani nezeptala, jak jsem z toho vyplácaná, možná se bude u nás zavírat škola na měsííííc :astonished:
19. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
to abych koupila balík desinfekce...jdu si přečíst o žloutence - a to nejsme očkovaný, asi děti raději dám!!
19. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jitu, taky chcu prodávat nějaký plínky. Už je mám dávno nafocený, jenom jsem se pořádl nedonutila to dát na net :zipper_mouth:

Šmouli, tak to je mazec.
19. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
holky tak jsme zpatky, mame 7250 g a 70 cm :slight_smile:
na prvni zoubky nahore se usmala a ze uz mela takhle vice deti :slight_smile:
19. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Andrej, krásné míry :slight_smile:
19. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Manža vzal Marečka ven, ale nejspíš ho předá tchýni :confused: , tak jsem si uvařila kapučíno, dojím cukroví :grinning: a jak skončí Krok za krokem, tak se mrknu na chvilku na učení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 15:07  • Odpověz
blani, vidim, ze taky hledas jine a jine cinnosti, jen to uceni nejak porad nejde na radu, co? :grinning:
19. led 2010 v 15:12  • Odpověz
blani: děkuju za odkaz, už jsem na něj koukala, ale odrazuje mě ta růžová :angry:
19. led 2010 v 16:25  • Odpověz
holky, co delate na vecu? ja cesnekosyrovku - pomazanku :slight_smile:
19. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Ahoooj

tak mi jsme dnes byli na krátké procházky protože jsme pěkně zmokli, chytli jsme ten slejvák a to jsem měla Kačenku na břiše, takže všichni mokrý.

Andrej, krásné míry :grinning: Já budu dělat k večeři noki zapečené se špenátem a kuřecím masem s česnekem a bazalkou. Ale tu tvou pomazánku bych si dala :grinning:
19. led 2010 v 16:45  • Odpověz
Blani: na jaký web to dáváš?
19. led 2010 v 16:46  • Odpověz
tak jsme byli venku už to docela jde, dost toho roztálo, takže místy je ta silnice i vidět :grinning: protože spal po o tak jsem mu dala kočár do sedu, aby taky koukl, kde to vůbec bydlí. andrej pěkný míry. holky vy teda vyváříte k večeři my většinou dojíme zbytky z oběda a nebo dneska máme párky :slight_smile: šmouly tak to je teda blbý, tak at se vám ta žloutenka vyhne.
19. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Andrej, tak tak :grinning: . Taky máme dneska pomazánku - rybičkovou :wink:. A upekla jsem chleba, tak si dáme.

Evi, já jsem myslela, že jsou fialové :confused:

Kat, chci to dát na mimibazar, myslím, že se tam pohybuje nejvíc lidí :wink:
19. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Holky, můžu mít intimní dotaz? Bolí vás ještě sex? Mně jo :unamused: . Ale ne ta jizva, ale vevnitřku...
19. led 2010 v 17:21  • Odpověz
blani u mě dobrý. :wink: já mám pořád dneska st nevím proč. ten filip tady pořád řve no jestli to jsou ty zuby tak at už jsou venku :rolling_eyes:
19. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Blani - mně to taky pořád bolí a proto se tomu dost vyhýbám :pensive: taky ne ta jizva ale na druhé straně :sweat_smile: :confused:
19. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Holky, dík :wink:
19. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Sun, a Filípek ještě nemá žádnej zoubek?
19. led 2010 v 18:20  • Odpověz
má dolní dva. ted mám podezření na ty horní. tak nám tatka vyrazil do hospody :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zvědavá jak tam dlouho vydrží, pěšky nešel kamarád si pro něj dojel a i ho odveze. to má, ale hodný kamarády co? :grinning:
19. led 2010 v 19:18  • Odpověz
:grinning: sun jak jsi odepisovala blance na ty zuby tak jsem četla : tak nám je tatka vyrazil do hospody :grinning: (zuby) :grinning:

jinak my usly takže se tu spí, ale určo se vzbudí kolem půl8 a půjde zas buhvikdy. no nic, dnes jste toho moc nenakrafaly....

tak já jdu do peří!! papapa
19. led 2010 v 19:20  • Odpověz
jukla jsem na fotky a včera jsme se tady bavily o tom že není dobře prcky posazovat, nebo když brzy sedí sami a koukám kačence už stojí v postýlce-týýýý brdo, to je šikula a andy už leze!! :wink:

tak papapappa
19. led 2010 v 19:25  • Odpověz
blani: četla jsem u toho, že měli být podle popisu fialové,ale jsou do růžova, tak to by byl děs, ale mrzí mě to. :cry:
19. led 2010 v 19:27  • Odpověz
šmouly u nás už se taky stojí a leze, sedí stabilně tak týden, sice si nesedne sám teda jen když padne ze stoje na zadek :grinning: ale myslím si, že když už sedí jak hříbek tak má svaly dobrý. ted pokud nebude spát tak mu budu zvedat i dno v kočáru do sedu at má výhled.
19. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Tak se jdu na Vás juknout.Prcek už spinká.Teď jsem se dívala na zprávy,jak na mimčo spadnul ten kus ledu,to my s Vojtíkem chodíme skoro na druhé straně chodníku,jen co to jde od těch rampouchů,nechápu tu maminu že šla přímo pod tím.Vždyť musela vědět že to bude padat.
No Vojtík si sám sedne jen tak na půl,někdy se mu teda podaří vystrčit obě nožky dopředu,ale hned jde zase na břicho,nedokáže být ani minutku na jednom místě,tak na co by seděl :grinning: ještě se nestaví,ale to je taky dobře,mám i tak dost práce ho uhlídat s tím lezením.
Tak já jdu dělat na zítřek kuřecí roládu,dřív jsem to nějak nestihla a pak s ejdu postavit asi k žehlení,takže dneska se necvičí.
19. led 2010 v 19:52  • Odpověz
taky jsem na to koukala. Je mi toho dítěte líto :frowning2:
19. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Sun, aha, tak ať jsou co nejdřív venku :wink: . Jak se jedná o pivo, tak jsou kamarádi vždycky ochotní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi, aha :frowning2:

Andrejko, já jsem ty zprávy jenom slyšela, takže jsem neviděla, jak ten chodník byl širokej, ale já tak chodím po chodníku v podstatě pod střechama. Sice jich moc není, ale i tak, nemám kam uhnout, leda chodit po silnici :frowning2:

Jdu na ordinaci, pa :slight_smile:
19. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: jsem se sem opět díky manžovi nedostala :unamused: :grinning:
Andreasku super míry :wink: :slight_smile: my měli k véče gulášovou polívku :wink: včera jsem ji ucmudila kotel :grinning:
Blani sexím mě nebolí :grinning: :dizzy_face:
Andy zprávi jsem neviděla :confused: ale je to hrůza
Evi škoda té barvy že? :unamused:
A holkýýýýý dneska malej usnul úúúúplně bez zavinutí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: usnul u kozy a pak jsem mu dala ještě 60ml MM ze včera a pak jak došlo tak jsem si ho hodila přes rameno a řev :confused: tak si říkam a jéje no to zase bude usínání s jekotem,ale dam do do postýlky zapnu spacák a byl zticha tak jsem si říkala že ho zkusím nezavinout a jupíííí vyšlo tooo :grinning: on teda byl chuděra doooost uondanej :sweat_smile:
19. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
to je škoda. jinak já si tyhle kalhotky fakt oblíbila a kamarádka si je taky chtěla objednat, tak jsme myslely, že uděláme společnou objednávku na bráně a prd. Tam mají akorát M, ty nosíme teď a ještě nám chvilku budou,ale chtěla bych větší a XS. Ach jo. :angry:

kači: super, to je určitě první vlaštovka :grinning: a teď už půjde usínání dobře, my jak kdy, někdy řve, někdy usne v pohodě :grinning:
19. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.