• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evi no doufám že těch vlaštovek bude brzy celý hejno :wink: :grinning: a co zkusit ještě zapátrat na MMB?jestli tam lovíky nebudou mít :wink: já mam taky jedny vlňáčky doma,ale CB a už fakt dlouuuho a jsem taková ostuda že jsem je ještě nenaolinovala :sweat_smile: :sweat_smile:
19. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Blani-mne jen pri nekterych polohach tam jako picha atlaci vevnitr :unamused: ale jinak pohoda.Taky je to u nas jen obcas,neni "cas" :sweat_smile: manza porad do vecera v praci :unamused:
19. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
mě nic nebolí netlačí :grinning: :grinning:

kači: to jo, to bude za chvíli přeptákováno :grinning:
tam jsem hledala, ale asi neumím hledat. :sweat_smile:
19. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Evi no já ti tam taky hledala a nic :confused: a aji jsem koukala na všechny e-shopy co tu mam v oblíbenejch a taky nic :unamused:
19. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
kači právě, taky je nemůžu sehnat :confounded:
tak dobrou a děkuju za pomoc :wink:
19. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Evi tak jsem ještě projela aukro a taky nic :pensive:
Taky jdu chrnět :wink: dobrou noc :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
tady je něco na dobrou noc :grinning: to jsme dneska nacvičili :grinning:

http://sendables.jibjab.com/view/igVNdZfnDtaDLwlT
19. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Holky, tak to máte super, že vás to nebolí :wink:

Evi, super číslo, jste talentovaní :grinning:
20. led 2010 v 08:20  • Odpověz
dobré ráno,
tak koukám, že jsem po dlouhé době první, jen musím psát rychle, aby mě nekdo nepředběhl :grinning: tak noc v celku ušla už jsem si asi zvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale klidně si zase rychle zvyknu spát celou noc. evi super vystoupení, jedete jo? v únoru?
20. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Sun, já jsem tě předběhla, héééééééééheč :grinning: :grinning: :grinning:

Evi, ještě k těm vlňákům, ony ty Mka prý rostou s mimčem. Na látkovkách to pořád píšou, že furt používají Mka, proto i ta holčina prodává Lka.
20. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak bych řekla má pišišvor má na cestě asi nejspíš další zubisko :confused: kojo ve 2 a pak ve 4 kníkal a vzhůru byl od nějakých 6 ale s kojem musel vydržet do půl 8 :sweat_smile: :grinning: jinak aji v noci usnul bez zavinutí :dizzy_face: :dizzy_face: tak snad se nám to už konečně povede odbourat-doufááááám :confused: holky držte palec :wink:
Evi jééééé supéééééér :grinning: :grinning: to jsem se zase nařehnila
Blani však su taky ráda že mi to nebolí :grinning: :grinning: ale holčina co se mnou byla v porodce tak ta má fakt prekérku :confused: strašně dlouho krvácela a pak i blbě srostla a tak každý tulení je jak přijít o věneček a strašně to bolí :fearful: a pak jedine jit na operaci aby ji sešili znova :confused: no děs
Sun tak to je super že byla dobrá noc :wink: :slight_smile:
20. led 2010 v 08:35  • Odpověz
:astonished: blani jak je to možný? jsem to napsala a chvilku byla první a najednou koukám ty jsi přede mnou, no nic zítra si přivstanu :grinning: no kačí docela dobrá 2 noční kojení to je pro mě po celý prospaný noci nic moc. to je dobře, že už honzík usne bez zavinutí :wink: tak já to naštěstí měla dobrý druhej den jsem nevěděla, že jsem rodila a seděla všechno v pohodě doufám, že tak bude i ten druhej :pensive: jak jsem byla na tý gyndě v pondělí tak tam se mnou byli dvě těhulky, tak jsem vzpomínala jak jsem tam chodila před rokem já :dizzy_face:
20. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Kači, tak to je teda mazec :unamused:
Jinak super s tím uspáváním :slight_smile: . Jsi mi připomněla, že vám už nebudu nic psát, protože jak jsem se pochlubila, že Mareček usínal sám, tak už po druhé zase ne, tak se na vás příště vykašlu a nic vám neřeknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Sun, fakt? A tys neměla nástřih? Já jsem si sedla až po 14 dnech, kdy mi ty stehy vypadaly, do té doby to byl děs.

A včera si Mareček našel pindíka a při každém přebalení si na něho šahá. A delší dobu vždycky vyflusne dudlíka a místo něho si dá do pusy prsty :angry:
20. led 2010 v 08:56  • Odpověz
blani: my máme doma ty Mka a zatím jsou a ještě asi chvilku budou , ale kamarádka by je chtěla taky a ta má taky 6měs. chlapečka, ale má už 9.5 kg, tak by radši větší,tak já ti nevím. Zatím nám jsou tedy dobře, ale nevím nevím jak dlouho, to těžko odhadnu. :unamused:

kači: tak super, že jsem ti zpříjemnila ráno :grinning: a Honzíček je šikulka :wink:
20. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Sun aha no já pochopila že noc byla super :sweat_smile: :grinning: jééé taky vzpomínam na těhuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: no já po porudu asi 2-3 dny se sedáním na tvrdou židli nic moc,ale pak už to bylo v poho :wink: :slight_smile:
Blani no tak to máme stejný jakmile sem něco napíšu tak to přestane platit :angry: když napíšu že spí tak se v tu ránu probudí atd. .... :confused:
20. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Dobré ráno..tak u nás se to spaní celekm zlešilo..dneska v noci buzení v 1h a pak až v 6h ráno,pak hned usla a vstávali jsme v 8h..jéé kéž by jí to takhle vydrželo,je vidět že jí to UM víc zasytí..jinak průjem máme neustále,takže je pořád na dietě,jestli jí to nepřejde do pátku,tak máme přijet k doktorce a když jí to přejde,tak si mám jen zavolat na výsledky ze stěrů..
Sun to máš dobrý že sis po porodu hned sedla,já neseděla tak 14 dní,jen na kruhu jsem mohla..stejně jak Blanka..
20. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Čau kočky

tak jsem se sem včera nedostala, jsem byla na rehabce, máme přerušení, super, kontrola za 2 měsíce, cvičit máme už samy doma a když by se mě něco na malé nelíbilo, mám hned přijet :grinning:

Jinak jsme byli u kámošky, zase 4 mimina, tentokrát jiný než ty posledně. Veru má tolik kamarádek a kamarádů :sweat_smile:

Evul ty ses toho pěkně chytla těch videí, co? Ses aspon pěkně vyřádila :astonished: :grinning:
20. led 2010 v 09:11  • Odpověz
charlie: to jo, já se tam zaregistrovala a chodí mi to na mail :grinning:
20. led 2010 v 09:14  • Odpověz
měla jsem nástřih, ale jen malinkej tak 2 stehy, ona střihla a malej lezl už ven. no kéž by to tak bylo i příště si nedovedu představit 14 dní nesedět. druhej den jsem kojila v tureckým sedu na posteli :sweat_smile: holky už jste koukali na přilby na kolo pro prcky? martin chce v létě jezdit na kole, aby tu nohu trénoval tak se budem muset dovybavit.
20. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Hani, a jak je to tím papáním? Pořád jí tak málo? Co na to říkala dr. Aspoň že ti to UM pije :slight_smile:

Sun, aha, tož to já mám větší, cca 5cm tipuju :pensive: . A určitě šití aji vevnitř :confounded:

Mareček je protiva, tak půjdeme ven.
20. led 2010 v 09:20  • Odpověz
tak já šitá vevnitř taky nebyla, jen zvenku ale taky víc než dva stehy :grinning: a sedání mě bolelo možná tak ty 3 dny
20. led 2010 v 09:22  • Odpověz
Blani jj pořád a ted navíc vše de hned ven takže nemá cenu jí nic dávat,takže ted jsme už asi týden bez příkrmů,tak jsem zvědavá až začneme zda jí budou chutnat více..Minulej týden jí Petr dal trochu cukety s mrkví a to papala pěkně,akorát že za 2h už to měla v plínce.. :unamused:
20. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Čau holky,
přeji všem krásnej den. Malej mi teď usnul, tak mám chvilku klid na PC :grinning: ale stejně bych měla jít něco dělat :sweat_smile:

Tak probíráte tulení jo? U nás v pohodě, možná tak první dvě nic moc...dokonce mi připadá, že je to lepší než před porodem :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem po porodu snad taky hned seděla, sice to nebyla žádná hitparáda, ale šlo to...
20. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahoj všem.

Jen v rychlosti, mastíme ven.
já nástřih měla pidi, asi 3 stehy, ale jinak jsem byla potrhaná na čípku a pak mimo "otvor", takže šití jak na výšivce a seděla jsem tedy taky hned. No teda, když ze mě vyprchal dolsin a udržela jsem rovnováhu :grinning: Ten první den, tam byl otok, takže sezení taky žádná hitparáda, hlavně na tvrdé židli, ale na posteli nebo doma na balonu to bylo v poho.
20. led 2010 v 09:41  • Odpověz
tak právě činím hokus pokus, normálně mě dopoledne malá spí půl hodky, v postýlce. Ted jsem ji oblíkla a dala do kočáru, tak jsem zvědavá, jestli na vzduchu to bude lepší :grinning: Jako obecně, když jsem na procházce, tak spává dýl, to joooo, ale testuju spíš to dopoledne.
Vařím žebra, tak snad budou dobroučký a piju kafíčko :slight_smile:
20. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Tak jsem vypravila špunta s tchyňou ven :grinning:a tady je teď takový tichóóóo :confused: :grinning: :grinning:
Hani tak držíme pěsti ať to není nic vážného a ať průjmík brzy přestane :wink:
Charlie tak to je super že už tam nemusíte :slight_smile:
Heli no tak to je paráda že sis porodem pomohla :grinning: :grinning:
Evulko :wink: doufám že pak ještě něco přihodíš :slight_smile: no s tím spaním doufám že jsem to nezakřilka když jsem to sem napsala :confused: :sweat_smile: :grinning:
20. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Charlie tak ať se pokus vydaří a malá chrápe aspoň hoďku :wink: já dodlabala dortík a jdu sundat prádlo a pověsit plínuše :wink:
20. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Katy já v to doufám, hlavně když dneska jedem na cvíčo, tak at si tam aspon zacvičí, že :grinning:
20. led 2010 v 10:04  • Odpověz
ahojky,
Mareček taky spinká, já byla včera poprvé cvičit - večer od 20 hod, odcházela jsem a Mareček ještě nespal, takže ho taťka uchoval a prý v 20.15 hod spal :wink: akorát to cvičení teda super ale bohužel byly trampolínky a jak nejsem po tom porodu zpevněná dole, tak jsem pořád učurávala :zipper_mouth: :sweat_smile: , to hrůza, musím cvičit, abych nebyla jak stará baba :pensive: a to jsem byla před cvičení na WC a během cvičení ještě jednou, ale potřebovala bych tam chodit nejspíš každých 10 minut a ještě tak 2 hodiny před tím nic nepít, což nevydržím a skákat sounož teda vůbec nemůžu, spíš každou nohou jinak, to ještě ušlo :slight_smile:
po porodu jsem seděla tak 3 dny nakřivo, v posteli na porodnici super, akorát když jsem pak přešla s Marečkem na dětské 5. den po porodu, tak jsem si ze zvyku sedla z vysoka na postel a ouha :confused: :sweat_smile: , to byl tvrdý dopad - v porodce měli nějaké měkčí matrace :grinning: :zipper_mouth:
20. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.