• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kačí to není tím že jsi po porodu,ale tím že ještě kojíš :wink: jsem se na to ptala Dr. a ten mi povídal že je to hormonama :slight_smile: takže ještě musíš vydržet kočko :sunglasses: já to mam taky nemůžu zakašlat ani se zasmát aniž bych před tím dala nohy křížem a o pšíknutí už ani nemluvím :sweat_smile: :grinning:
tak jdu na ty plíííny
20. led 2010 v 10:10  • Odpověz
kacen tý vado, to máš s tím spodkem takový trable???? Šmarja, to si nedovedu představit.
Tak to hodně cvič, at se zpevníš
Já chodím jednou týdně na ty tance a je to fajné. Akorát bych taky potřebovala ještě chodit do posilky, ale to by mě tam někdo musel říkat co mám dělat, já totiž posilovnu nesnáším, ale zpevnit svalstvo jde asi nejlíp tam.
20. led 2010 v 10:12  • Odpověz
kači fakkkkktttt? To čumím, jsem o tom neslyšela, ani se mě nic takovýho nestává :confused:
20. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Charlie no nejni to zase tak hrozný :wink: nestává se to furt,ale když zapomenu při tom pšíkání hlavně ty nožky zkřížit tak dycky ucvrnknu :sweat_smile: :grinning: ale spodek si cvičím takže to fakt budou hormoni :wink: potvory jedny mrňavý :grinning:
20. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Kači - a představ si mě, když jsem skákala 40 minut na trampolínce, takže takových několik ucvrnknutí, :fearful: měla jsem mokré kalhotky i tepláky, hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: , ale jinak se mi to líbilo :grinning: no, takže je to kojením, to jsem se trochu uklidnila, normoš se mi to nestává, jen hodně piju, tak jsem myslela, že je to tím, Marek se mi postavil u vysavače, který tu máme kvůli odsavačce soplíků, teď tam balancuje, čekám, kdy upadne a bouchne se do hlavičky :sweat_smile: tak, už se spustil na prdelku a šahá "jen" do zásuvky, já se snad picnu :angry:
20. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Kačí já si právě taky myslela že je to po porodu a Matuška mě uklidnil :wink: :slight_smile: jinak super že se ti cvíčo líbilo :wink: :slight_smile: a kam vlastně chodíš???teda Mareček je šikulka šikovnej :dizzy_face:
20. led 2010 v 11:51  • Odpověz
cvičit jsem byla v Nýrsku, stojí to jen 20 Kč na hodinu a nebo 600 Kč na celý školní rok :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Kači tak to jsou super ceny :wink: :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
teda kacenko, at je to brzy v pohode :wink:
ja dnes male varim bramburky, kedlubnu a kureci masicko, tak jsem zvedava, jak ji to bude smakovat :slight_smile:
charlie, ja taky posilku nee, to ja si jdu radsi ven zabehat :wink: no a ted s holkama no :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Tak jsme doma, Mareček po obědě a já jím. Leží na zemi na dece, ale už po mě pokukuje a za chvilku bude asi aji pokřikovat, ať jdu za ním :grinning:

Teda, holky, to jsou trable, co :sweat_smile:
20. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Jsem dala Marečkovi nekapající hrneček a vůbec neví co s tím :sweat_smile: . TAk si tady s ním hraje a žužlá ho :grinning:
20. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
andrej: jistě to bude dobrůtka, my máme kapříka na smetaně a cibuli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

blani: tak mi psali z brány, že lovíky přijdou na přelomu únor, březen na sklad :wink:
20. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
evulko, to ja jako ze to varim male :slight_smile:
my budem mit pangase na rozmarynu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
-ahojík mamky,všechny vás zdravím :slight_smile:
-máte se snad dobře a ste zdravé
20. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
ahojky adrosku, my se mame hezky a holky urco taky :slight_smile:
jak to holky prosim vas delate s pitnym rezimem prcku?
20. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
-já jim vařím čajík nebo ty dětské štávy,ale spíš čajik,kvůli Sárince ta má exzem,ale moc to nechtějí,takže je nějak nenutím,zkouším jim dávat napít ale dají si jen trošku
20. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
no adrosku, u nas je to prave stejne, sabca cajdu skoro nechce..
20. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
andrejko, já převážně kojím. Malej mi nějak začal bojkotovat čajíky, přitom je na ně zvyklej tak od toho 2-3 měsíce (občas jsem mu trochu dala), teď mi to trochu pocrcá, ale žádná sláva...

Jéé já si všimla, že máme dnes 7 měsíců :grinning: toto letí :grinning:
20. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
andrej: to jsem to hezky popletla :grinning:

no čajíky to mi ani nepovídejte. Davča bumbal docela dobře, třeba i stovku a teď mi to tak od toho 5.měsíce taky bojkotuje, já nevím, čím to je. Prostě si sosne trochu a už to plive :angry:
20. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Sem si říkala, jestli to není třeba zavedením příkrmů??
20. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Evi, tak to je super :wink: . Vím, že jim má přijít nějaké nové zboží kolem toho února, tak se těším :grinning:

Heli, velká gratulace :slight_smile: . Jo, když tě tu vidím, máš zrezlý kolečka u kočárku? Já teda jo a to celkem fest :unamused:

Čajík mi Mareček taky začal bojkotovat a mně to nebaví vařit, když vím, že si stejně nedá :sweat_smile:
20. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Heli, mně to taky napadlo, jestli je to těma příkrmama, že si toho mlíka a prsa víc vážijou :grinning: . Jinak nevím.
20. led 2010 v 15:20  • Odpověz
blani, nemám, ale ono to prý může být...zkus to přejet s hadrou s cifem, mělo by to pomoct :wink: Pak dej vědět :slight_smile:
20. led 2010 v 15:51  • Odpověz
Heli, díky za radu :slight_smile: . Teď to ale dělat nebudu, nemá to cenu v takovým počasí...
20. led 2010 v 15:53  • Odpověz
helulicku, tak gratulujem se sabinkou k sedmimesicninkam :slight_smile:
no ja prave taky prevazne kojim, takze si rikam, ze to jsou vlastne taky tekutiny..
ale rada bych, aby si sabca zvykla i na cajdu :slight_smile:
20. led 2010 v 16:06  • Odpověz
evulko, to mas fuk, zes to popletla.. :slight_smile: takze taky s cajikama zadna slava vidim.. no aspon nejsme samy :wink:
20. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Andrej, určitě to kojo pokryje dávku tekutin.

My pojedeme k našim. Pa pa :slight_smile:
20. led 2010 v 16:08  • Odpověz
tak á nás se čaj pil bez problému, ale poslední dobou u toho dělá kraviny mačká na ten dudel a stříká to všude kolem :rolling_eyes: tak jsme ho museli zase uspat pořád jen kňučel a nejradši by se jen nosil v náručí. :rolling_eyes:
20. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Tak jsme tu z prochajdy :wink:
Honzule taky nechce pít nic jiného a ani ho nenutím :wink: myslím že mu zatím stačí bohatě kojo :slight_smile: koneckonců je pořád jako průtokáč :grinning: :grinning: každá plena pročuraná a tak to neřeším :wink:
20. led 2010 v 16:28  • Odpověz
holky no tak snad jo, kaci, u nas je taky kazda pocurana, tak snad to staci.. mamka mi rikala, ze nekde cetla, ze uz by ditko melo vypit snad litr tekutin denne, ale asi to bylo pro nekojene deti..
20. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.