• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak s čajíkem to máme stejný jako sun, kousá do toho dudlíka, dělá kraviny, záklony a tak. :grinning: Bych ho musela kopnout :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:15  • Odpověz
čau ženy!!

my čajík taky moc ne...vypije za den tak 100ml-budu ji muset víc nutit

jinak noc jako vždy tak nijak! 19h - 22h(mezi tím jako vždy knourání) 23hjídlo - do 2h neklidné spaní a ve 3h jídlo a spala až do půl7 v kuse - no od 3h jsem se aspon vyspala-masakr

to uspávání taky nejak habruje furt poknourává rozhazuje rukama a hlavou hází ze strany na stranu- no krásný by to bylo, kdybych ji uložila do postýlky dala pusinku řekla dobrou noc a spala :unamused: no jo no

jinak u nás sex dobrý nic nebolí

evka dobrý číslo na jib jab :grinning:
20. led 2010 v 17:40  • Odpověz
šmouli: viď? jestli bude dneska klid tak se vrhnu na nás ženy, uvidíme :grinning:

to je krása 100 ml, co by jsme za to dali. My ztěží padesátku :frowning2:
20. led 2010 v 18:23  • Odpověz
tak co všichni uspáváte? u nás už se chrní snad bude chvilku klid. dneska mi taky přišly z dm ty slevy, ale je to pro novorozence taky už mohly poslat rovnou ty od 7. měsíce, myslela jsem, že čekají na to,když to tak dlouho trvalo. no nic počkáme na další.
20. led 2010 v 19:27  • Odpověz
Ahojky.
Sun-oni jsou i slevy od 7.mesice?Proc mi jeste nedorazily? :unamused:

Jnak cajik posledni dobou taky moc nechce.

Zitra ta gynda ve 14h, chjooo,bojim :frowning2:
20. led 2010 v 19:53  • Odpověz
http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/detail.html?qid=6
tery tak at ti to dobře dopadne budem na tebe myslet. :slight_smile:
20. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Tak holky dnes opět nastoupilo zavinutí :pensive: a to byl taky chudinka ospalej :confused: jsem ho dala do postýlky,zhasla a odešla tak si tam chvilinku povídal a pak spustil ryk :frowning2: no chvilu jsem to vydržela,ale když jsem pak koukala že je úplně hotovej a nemůže zabrat tak jsem ho zavinula :pensive: a v tu ránu usnul a pak jsem ho teda zase rozbalila :pensive: no my se toho snad nikdy nezbavíme :cry: tak jsem z toho zase taková trochu špatná
Tery zítra budem držet pěsti :wink: :slight_smile:
Sun já už na to DM kašlu mě naštvali :angry: už v těhu o předloňsém prosinci (někdy 29.12.2008) jsem se tam registrovala a do dnešního dne se mi neráčili ozvat a tak na ně házím véééélikej bobek
20. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
andara držím palce, neboooj holka!!! mysli na nás!!

u nás se nespí, spala od ´17.30 - 18.15 - takže to vidím kolem 21h-no a každej den se modlím za dlouhé spaní :grinning: asi přestanu doufat....

evka tak šup sem s tím, se těším. já to zkoušela včera ale nějak mi to ve finále spadlo tak mám prd!!

jdu si lehnout k tv tak pic :slight_smile:
20. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Sun, ono se dá použít ty kuponky třeba i na plíny maxi nebo midi nebo co potřebuješ, prostě si místo balíku např. Babylove mini vezmeš Bablove maxi, oni to neřeší, stejně tak dudlík nebo ta UM, kaše apod.
20. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
tak to už fakt nemůžu.

http://sendables.jibjab.com/view/eTNUIFhnxA7yU5Q6

a jdu ještě udělat ostatní ať jim to není líto
20. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
aha evi tak zavinutí mě nenapadlo, taky to zkusím...ona je hrozně neklidná, dřív usínala sama a ted ne!! hmmmm to by mohlo pomoct, já nakonec šup do košíku a párkrát zajezdím a je tuhoš, ale tak na 2h....někdy ji přendám do postýlky, někdy ji nechám v koši.

a nějaká paní radila zkusit dát na bříško, že ji do 5měs nespal a šupla ho na bříško a od té doby spí celou noc, no já zírám-ted je mu 12měs.

pádíííím papapapa
20. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
to si děláš prdééél-to je božííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to si zkopčím pak na mejla!!

tak dík a pá a tamta zpráva se zavinutím byla pro katku!! :wink:
20. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
teda Evi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teda vy jste holky vymakaný :grinning: :grinning: takové hrudníky :slight_smile:
20. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
šmouli :grinning:

kači: počkej si na sebe :grinning:
20. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
šmouli - Mareček se převrátí na bříško sám, když chce a spí tak, ale celou noc stejně nespí - někdy spí klidně někdy méně klidně, ale min. 1 či 2 krát za noc je taky vzhůru a kojím, někdy se ale tak probudí, že myslí, že je ráno a pak je to boj, aby znovu usnul :zipper_mouth: kolikrát jsem mu už vyhrožovala, že ho zastřelím a tak, stejně to nepomohlo :fearful:
20. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Evi :grinning: :grinning: :grinning:
šmouli - jak říkám, už se přetočil a spí na bříšku (do postýlky jsem ho dávala spícího v 19.30 hod) usíná při kojení :pensive:
20. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Kačenko :grinning: To je jak u nás, akorát nevyhrožuju střelbou, ale pokládám do postýlky s tím, že si má dělat, co chce, že já jdu spát. Přetáhnu peřinu přes hlavu a dělám mrtvýho brouka, zatím pokaždý usnul dřív nebo později :grinning:
20. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jinak teď většinou usíná na boku večer a v noci se budí na pupku a často má kolínka pod sebou :grinning:
20. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jitu faakt?Ja myslela, ze to nejde, ze musis mit presne to zbozi,pacjim to tam vyjede na ty kasenejak.
20. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Andaro, nee, zrovna předevčírem jsem brala Alany maxi nebo co to je a přitom jsem měla jen kupon na ty nejmenší. A dudlíka jsem taky brala úplně jinýho, než tam maj na obrázku.
20. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Mareček taky spinká na bříšku a nožičky má skrčené pod sebou a je z něj takový malý bobánek :grinning:
20. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
já mám z DM jen tu knížku pro těhotné a pak už nic dalšího nemám :sweat_smile:
20. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jitu a mas tu knizku od 7mesice?
20. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
filip ted vždycky začne plakat tak jdu nahodím dudla a chrní dál, nevím co to má za neklidný spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: no já kdybych ho nechala at si dělá co chce tak z tý postýlky za chvilku vyleze :pensive: musím to dát zas o patro níž, ale vždycky si na to vzpomenu až když ho dávám spát. jinak holky super těla :grinning:
20. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
sun: tebe bohužel nemůžu udělat ta fotka se mi rozmazává.
20. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
sun - my už máme postýlku nejníž a ráno mě malý probouzí tak, že když je teda v postýlce, tak stojí a kouká na mě nebo na nás, když je doma i Pepa a směje se nebo řve :grinning:
20. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
20. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
Andar, ještě nee.

Kačenko, a ukázala si jim rodný list prcka?
20. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Evi - to jsem se nasmála, volala jsem Pepu, ať se jde podívat a on říká, to nejsi ty, takové vlasy nemáš :grinning: :grinning: blik :dizzy_face:
20. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Nám vlastně ještě 7 měsíců není :grinning:

Tak jim napiš emajl, ono Ti to uroč pošlou, já tedy mysella, že to přijde automaticky bez problémů.
20. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.