• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun, stoupá ti v kočáře, jo :confused: ? Teda, nevím, co říct, jestli že to je šikula nebo zlobidlo :grinning: :wink: . Tak kup ty kšíry do kočáru :wink:
21. led 2010 v 08:47  • Odpověz
Ááá papáníčko....tak my ráno kojo, dopo většinou ovocná přesnídávka nebo nějaká kaše s ovocem, oběd zeleninka, brambor, rýže a někdy masíko, a odpo někdy kašička a někdy ne. Záleží jak nám vyjde krmení. Zas nechci aby byl na noc přeplácanej. Večer před usnutím noční UM, v noci kojo. Jinak i přes den kojo.

Vy už dáváte jogurty? nejsou od 8 měsíce?? ikdyž vy jste začali dřív s přikrmama....po jaké době příkrmů jste ho začaly dávat??

U nás -9, tak jsme ven zatím nešli, pořád trochu pokašlává, tak ho nebudu tahat zbytečně ven. Snad to ještě během dopo trochu spadne, odpo se asi ven už nedostaneme. Jdeme do poradny, pak k našim, nákupy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 08:47  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Tak jsem včera seděla u mašiny do 3/4 na 11 :rolling_eyes: ale přece od toho neodejdu né? :grinning: :wink: no a pak se vrátil manža z hospody a ladil seb top box :grinning: a pak měl ještě kecavou načež si klíďo usnul a já čumákovala no dobře do půl 1 :rolling_eyes: a pak se cvrček v 1 brobudil a řval jako tůůůůůr :rolling_eyes: ale pak usnul(samo zavynutej :pensive: ) a chrapošil do 7 :dizzy_face: :dizzy_face:
Evul klíďo když budeš chtít :wink: :slight_smile:
Šmoulo tak to je super že zavinutí pomohlo :wink:
Sun chtělo by to větší postel co :wink: :grinning:
Tak jdu prcka přebalit a vyzkouším mu hned ten nový model :grinning: :grinning: a samo i veblejsknu :wink:
21. led 2010 v 08:48  • Odpověz
tak u nás ráno kojo 10-ovocná sváča, 12- oběd(zelenina+maso), 14- kojo, 16-17 sváča - ovoce, 19 um + kojo a pak v noci ted v 1kojo a ve 4 kojo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jitu pásy by nepomohly ne? když jde s celým křeslem na bok.
21. led 2010 v 08:48  • Odpověz
blani on leze jen tady z toho doma na spaní, venku jak je nabalenej tak se nehne. ale tady ho dávám jen spát tak by se mu asi s těma kšírama blbě spalo. no začal včera dám ho spát a kouknu a on stojí opřenej o boudu zadek vystrčenej.
kači taky jsi takovej blázen, že když něco rozděláš tak to musíš dodělat co :grinning: já když něco nedodělám hned tak už to nedodělám. já jsem včera koukala na ty dorty s marcipánem a asi se do toho pustím je to fakt krása, akorát se u nás dorty moc nejí :sweat_smile:
21. led 2010 v 08:56  • Odpověz
helu-já dávám jogurt už asi 14 dní a přikrmujem cca od 4-5 měsíce,bílej jogurt už v pohodě může :wink:
21. led 2010 v 08:56  • Odpověz
nazdar kojo :grinning: tak to máte taky dobrý

no tak to koupím ten bílej jogurt, jsem zvědavá jak bude šmakovat. Zrovna jsme si s radkem řikali, že malá je trochu obézní :grinning: zdá se mi že to bude těma pribinákama (vanilkovýma) tak je možná vyřadím :confounded:
21. led 2010 v 08:57  • Odpověz
reni jukla jsi na ty odkazy co sem dala evule bobule??? :grinning:
21. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Heluli, začala jsem přikrmovat lehce před 5 měsíci, takže teď dokrmuju asi 2 měsíce a jogurt dávám jen 2-3 lžíce do ovoce, jen zkouším. Jinak jako na všechno jsou různé názory. Ale odpovídá mi to těm dvoum měsícům po začátku příkrmů.

já krmím po 3 hodinách - 7-10-13-16- a pak 18-18,30 to je teda dřív, protože dýl už nevydrží. V noci se většinou budí kolem 1 a 4, ale někdy tu 4 vynechá.

Sun, no kdyby ho to připoutalo v ramenou, tak by se nepřevrhnul, on to převrhne, jak si nakloní tělo z lehátka.
21. led 2010 v 08:58  • Odpověz
a hitko spinká ti v kuse, nebo někdy cupitáš nahodit??
21. led 2010 v 09:00  • Odpověz
jitko tam mělo bejt :wink:
21. led 2010 v 09:00  • Odpověz
no tak to se mi taky stalo a málem vypadla, já ji už poutám, ale teda už v lehátku tak 4dny nebyla, nechce tam už moc být, radeji je v ohrádce a tam válí sudy
21. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Smoulo, v pribiňáku krom toho, že je sladkej je problém v tvarohu - moc bílkovin a velká zátěž pro ledviny. Do roka by tvaroh být vůbec neměl.

Jinak já jsem v tomhle hrozná - včera jsem stála u kasy a za mnou mamina tak s ročním dítětem, tlustým ročním dítětem a ono se cpalo nějakým sladkým rohlíkem s rádoby čokonáplní, tak jsem si říkala, že tohle by u mě rozhodně nedostal :grinning: Beru, že jsou děti tlusté po kojení, ale cpát do tlustého děcka ještě sladkost, to už je na mě moc. Naštěstí můj muž je v tomhle zajedno, protože za jeho tloušťkou stojí jeho rodiče a spol. Jakej mělo smysl dát děcko v létě na odtučňovací kůru, když mu tam nosili větrníky???? No děs běs. Takže Alexek má v tomhle genetický sklony, tak já jsem tvrďák :grinning:
21. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Sun, aha, to by se mu asi fakt špatně spalo :unamused: .

Jak tak koukám, tak bych měla asi zařadit i odpolední svačinku, co :sweat_smile:
21. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Smoulo, nee, spí v kuse, dokud se nevzbudí na kojo. Ale to má většinou spíš žízeň, jsou to taková rychlo koja, ale protože jinak o MM nestojí, tak to nechci nahrazovat čajem apod. Aby měl kojo aspoň v noci. Aspoń do jara, dokud jsou ty nemoce atd.
21. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Blani, v klidu. Nejdřív najeď pořádně na oběd - maso+zeleninu a pak dopo sváču a když to bude OK, tak odpo. Ale do 8 měsíců bych byla v klidu, mně to fakt vychází na ty dva měsíce od počátku příkrmů, plus minus. Zase když sebereš jedno kojo, musíš nějak dodat bílkoviny, takže Mareček musí být připraven na jogurt nebo mléčnou kaši apod.
21. led 2010 v 09:05  • Odpověz
no vidíš míšo a já tohle zas moc nevím, nějak to nesleduju, ale dík za info - já to nikdy neštudovala co je v čem obsaženo a jestli to smějí nebo ne...ale u nelly je vidět že půjde asi rychle nahoru s kilama, tak ji asi pribináky nedám, je do nich blázen, to by byla jak bečka!

to se máte že nemusíte nahazovat,my už to máme asi ze zvyku
21. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Jitu, dobrá odtučňovací kůra :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já se v tomhle strašně bojím našich, protože oni mu to určitě kupovat budou a já pro ně budu zase ta hrozná, že mu to nedopřeju :frowning2: . A když jim to budu říkat, tak nebudou poslouchat :pensive:

Jitu, dík, jsem věděla, že poradíš :dizzy_face: . Já už mu dávám na oběd celou skleničku. Tak ještě vyzkouším to maso a pak asi budou aji ty svačinky. Jenom je to s tím blbý na cestování, někde v obchoďáku mu dávat přesnídávku, když je od toho celej zaprasenej... :sweat_smile:
21. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Šmouli, no 2 pribiňáky na 1 svačinku je fakt dost velká porce :sweat_smile:
21. led 2010 v 09:13  • Odpověz
ale to zavinování je fakt super, že mě to nenapadlo. Dělala jsem to tak do 2měs, pak spinkala dobře do 4měs a pak se to totál pos...!!!

no je to dobrý na ty její ručky šmátralky, pořád s nima házela a nemohla usnou, takhle ji zavinu a chrní. Ještě co s tou hlavou jak s ní hází ze strany na stranu-asi rovnou koupím ten mučíčí stroj a celou ji tam připásuju :grinning:
malá sní celou activii a padne do ní jak do sudu,hrozně jí chutná.ale zatím nic sladkýho nedávám,ani nic nedoslazuju,tak jak píše miša-nerada bych měla obézánka už v půl roce :sweat_smile: ale vyloženě z vykrmování,dokud nemusí sladký tak jí to zbytečně necpu
ale teda už si párkrát olízla hořkou čokoládu,to je prý dobrý na mozkový buňky :confused:
:grinning: :grinning: :grinning: joooo tak že bych ji dala rovnou celou čoko :sweat_smile: :confused: néééé :grinning:

koukla ses na ty odkazy nebo ne :angry:

hm tak já ji ty pribináky dávat nebudu a dám ji ten bílý jogurt
21. led 2010 v 09:16  • Odpověz
no víte já tohle s nikolkou neznám, pořád jsem brečela :cry: že mi nejí abyla jsem z toho neštastná :frowning2: ....a tak jsem ted strašně ráda že nelinka papá!! :dizzy_face: strašně si to užívám :dizzy_face:
21. led 2010 v 09:18  • Odpověz
No, my dokrmujeme zhruba 1,5 takže to asi ten jogurt brzy vyzkouším.

Já se picnu, tak mi chrněl jen půl hodiny :angry:
21. led 2010 v 09:19  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
holky, nam rekla dr., at od sedmi mesicu zacnu davat 2x tydne bily jogurt s zivou kulturou, nejlepe hollandia :slight_smile:
21. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Heluli, půl hodina je u nás normálka.

Blani, tak vždy můžeš mimo domov nakojit, když to Marečka uspokojí. Alex už bohužel nechce, takže dostane klidně ovoce, tedy ten kelímek nebo někde maj mikrovlnky, tak to hotový jídlo. Naštěstí už umí docela jíst, tak pak stačí otřít tlamku.
tak to zacina, sabinka odlepila listu od zdi :sweat_smile: a lepsi to nebude asi co :grinning:
to u nás doma taky, ale jsem si myslela, že bude spát dýl :sweat_smile: já bláhová :grinning:
21. led 2010 v 09:26  • Odpověz
jj, mne taky sabca spinka doma vetsinou jen tak pul az trictvrte hodky, dyl ne.. ale jak ji dam na zahradu do kocik, tak to spinka tu hodinku i dyl a ja neco udelam :slight_smile:
21. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Dobré ráno..tak u nás noc úplně super,krmení bylo ve 21-3-6 a probudila se až v 9h,to i já vstávala dřív :sweat_smile:
Evule jsem se koukala jakou si ze mě udělala krasobruslařku :grinning: já na tohle nemám nervy,jednou jsem se u to snažila a ke konci stál výsledek za prd,ačkoliv jsem na tom strávila skoro hodinu..
21. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.