• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Šmouli, tak to je jasný, že jsi ráda, že ti jí, ale zase ať nemáš doma kuličku :wink:

Jitu, uspokojí :grinning: . Jak mě vidí, že se vyslíkám na kojo, tak se úplně třepe :grinning: . On to tou pusinkou umí zpracovat, nebyl by celej zaprasenej, kdyby mi sem tam neochytal lžičku nebo si nestrkal prsty do pusy a pak si šudlal obličej :sweat_smile:

Andrej :grinning:
21. led 2010 v 09:37  • Odpověz
smouli-neviděla sem ty odkazy,mi je pošly
tak já dávám jogurt skoro každej den,ale zkusím koupit i tu holandii,jak ta jí bude šmakovat
21. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Hani, tak to je super. Ať to Sabince vydrží :slight_smile:
21. led 2010 v 09:38  • Odpověz
jo jitu to máš pravdu to mě nenapadlo s těma pásama. u nás už zase sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpoledne jsme domluvený s kámoškou na venčení těch našich ratolestí tak se těším, že vypadnu ven. no blani asi budu mít stejnej problém s našima, teda hlavně s tátou máma ještě tak nějak respektuje můj názor, ale táta ten si dělá co chce, vypráví mi jak nám dávali do polívky cukr, aby jsme jí jedli :rolling_eyes: jo a martin mu včera dal taky žužlat chleba, teda jen s mým svolením na chvilku pak radši dostal pohankovou křupku :grinning:
21. led 2010 v 09:40  • Odpověz
blani, sofince ne :wink:
21. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak my noc nic moc, vzhůru byla už o půlnoci, pak ve 3, v 6, ale to jsem vstávat teda nechtěla, váleli jsme se v posteli a v 8 jsme ještě usnuly a spaly do 9 :dizzy_face: takže nakonec dobrý.

venku kosa jak das, jsem šla s odpadkama a málem mě umrzl nos :confused:
21. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Jéžiš, Andrej, no vidíš, Sofince, já si ty vaše holky pořád pletu (jménama) :sweat_smile:
21. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Sun, no právě, mamča taky furt říká, ať mu to osladím a že mu nedopřeju nic dobrýho nebo aspoň trošku osolím :angry: . Včera jsem mu nalila do hrnečku jablečnej džus, stejně jsem věděla, že ho nebude, ale když na mě tak mlsně koukal, a říkám, že to je kyselý, že ho stejně nebude, tak mamča, ať mu ho osladím :rolling_eyes:

Nakrmím Marečka a vyrazíme ven. Pak už nepřijdu, protože tady bude mamča a pojedeme do školy. Tak večer papa :slight_smile:
21. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Alex má rád jablečnou šťávu, ale ta vymačkaná mnou je úplně o něčem jiném, než kupovaná. vždy si šmákne. :sweat_smile:
21. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Blani v pohodě vždyt se nic neděje.. :wink:
Nám strhnul sníh jak padal ze střechy teploměr takže já vůbec nevim kolik je venku stupnů,ale asi zima..
Odpoledne jedu s kamarádem pro naše auto,ta ženská mě nabourala 17.12 a opravili to až dnes..Petr je pryč,tak to za něj přebere kamarád,já se v tom prd vyznám..
Sun teda ten Filip je jak hadimrška,když už takhle vstává,leze sedí a nebo je Sofča nějaká opožděná,ta zatim jen vystrkuje zadek a snaží se dostat kolínka pod bříško a nesedí zatim vůbec a ještě asi dlouho nebude..
Smouli a kolik váží Nelinka?Vždyt si psala že má podobnou váhu jak Sofča tak to nemůže být obézní.. :sweat_smile:
21. led 2010 v 09:55  • Odpověz
tak máma je v pohodě (asi to zná :grinning: ) ale táta ten by mu namazal nejradši chleba se sádlem. :slight_smile:
21. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Holky mě říkala doktorka že cukr nemám vůbec dávat že když už budu chtít něco osladit tak se prodává něco v lékárně co nahrazuje cukr,ale nemůžu si vzpomenou na název..
Super Sofča se už od rána po třetí posrandila,my se toho průjmu fakt nezbavíme :frowning2:
21. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Hanko, malá není opožděná, sedět dítě má až v 8 měsících, zrovna tak lézt, takže klid.

Minule jsem se o tom bavila s fyzioterapeutkou, ta mi říkala, že když dítě něco přeskočí, třeba dřív vstane než fakt leze, tak pak přeskočí vývojovou fázi a většinou dojde k špatnému návyku v reflexech. Což ve finále nemusí působit žádný velký problém, ale taky může, takže nechme prďolky jejich pomalému a raděj standardnímu vývoji. :wink:
21. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Jinak to sladidlo bude asi laktoza - mléčný cukr.
21. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Náš mladej, taky jen válí sudy a vystrkuje prďku, sem tam je pokus jít na čtyři,ale dlouho nevydrží. Hlavu si z toho nedělám, času je dost a opožděnej určitě není.

Holky, pijou vám prckové už z těch nekapajících hrnečků??? Štěpi nechce ani tu savičku se 3 dírkama, prostě to nestíhá pít a nechce to...
21. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Heluli, já mám hrnek od LOVI, tam se dá regulovat rychlost průtoku, tak z toho normálně pije.
http://www.detskyraj.cz/zbozi/5225-lovi-nekapajici-hrnicek-150-ml-6+
21. led 2010 v 10:12  • Odpověz
helu my nepijem skoro nic než mlíko, takže u nás zatím ani nehrozí výběr lahviček :grinning:

my taky nelezem, nesedíme, ale za to jsme úplně odvařený z toho, že můžem být na bříšku a tak si hrát, občas se zvednout na ručkách a nožky strkáme pod břuch :dizzy_face: Já jsem spokojená, víc po malé nechci, jen at si na všechno přijde sama :dizzy_face:
21. led 2010 v 10:13  • Odpověz
jitu, díky za tip :wink:

charlie, no my jsme teď taky převážně na mlíčku, ale když jsem mu chtěla dát tu savičku s 3dírkama, tak to bojkotuje (už víckrát) tak se jen ptám pro info, hlavu si z toho nedělám :slight_smile:
21. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Holky můžou být ty kaše na noc rýžové mléčné?
21. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Tak máte ten muj výtvor v albíku :wink:
Malej taky vystrkuje prdku a občas se odšoupává dozadu :wink: :grinning:
Tak teď je malej s babi na prošce a já jdu luxovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi fakt chce :confounded:
21. led 2010 v 10:21  • Odpověz
petulko, já ji dávám taky a aj jsem s nima začínala... :wink:
21. led 2010 v 10:27  • Odpověz
jé na markíze dávaj Bestiáře, sice to mám na divku, ale čučím na to i tak

petul já ještě kaši nedávala, ale mám doma rýžovou, možná ji brzo vyzkouším, když se madam rozhodla na noc se nenajíst a pak se budit 3x :angry:
21. led 2010 v 10:42  • Odpověz
:slight_smile: kačí krásný s beruškama. no každý dítě je jiný určitě se nedá držet tabulek a myslet si, že je pozadu zatím je času dost. jen ten náš je trošku hyper no. myslím si, že je dobrý, že prvně lezl než seděl. má svý tempo a já mu do toho nezasahuju. no s tím hrnkem dělá kraviny kouše ten cucák moc se z toho nenapije.
21. led 2010 v 10:43  • Odpověz
jo taky musím pochválit tu plínečku, malýmu se evidentně líbí

holky to je prča, mě se tu oba kocouři pomátli. Lítaj tu jak pomatení, vrčí na sebe, honí se, skáčou po sobě, koušou se... No jak je venku kosa, tak tam nechodí a maj moc energie, Verča na ně hledí jak puk :grinning:
21. led 2010 v 10:50  • Odpověz
holky jak vypadá ta instantní rýžová moučka??
21. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Holky díky :wink: :slight_smile: a ještě jsem přihodila jednu fotečku :wink:
Sun jj každej špuntík má svoje tepmo :wink:my zase máme takovýho pohodáře zkrátka žádnej spěch :wink: :grinning: :grinning:
Charlie :grinning: :grinning: takže je doma čoro-moro :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 11:07  • Odpověz
katy to je, všude uklízím chuchvalce chlupů, jak si je vyhryzávaj :grinning:
21. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Charlie :grinning: :grinning: a počkej až Veru poleze to bude mazec :wink:
21. led 2010 v 11:42  • Odpověz
kači,ty jsi prostě talent. Fakt super, kéž bych to taky uměla. Kde jsi nakoupila látky a matroš?

že bych to taky zkusila a hlavně kde je střih a nějaký vychytávky. :slight_smile:
21. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Holky jak se tu řeší to pití tak jsem zapátrala na kojení.net: http://www.kojeni.net/databaze.php?mc=125 :wink:
Evulko tak ten flanel s beruškama jsem měla doma(od sestřenice)ale ten vnitřek-bambusový aksamit jsem koupila tady: http://www.sijemdetem.cz/cs/catalog (a budu objednávat i bambusové froté :wink:) najdeš tu i užiteční odkazy jsou teda v angličtině-což teda tobě (narozdíl ode mne) nebude dělat asi problém že? :wink: :grinning: a ta co jsem dělala je tady: http://www.latkovepleny.cz/node/106 jen jsem si teda upravila střih :wink:
A ty to určo taky zvládneš :wink: není to nic složitýho :slight_smile: já třeba v životě za mašinou neseděla :sweat_smile: :grinning: a děkuju moc za pochvalu :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.