• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jéééé to je dobře že se už renča cítí dobře...psala že to bylo děs. Ale každýn dnem se to lepší... :wink:

míšo taky cvičíme s nožičkama-to pak prdy lítaj co :grinning:

malá se mi v noci vrtí a kroutí a přes den vlastně taky, pořád ji asi trápí prdy ikdyž se divím-u holek to tak nebývá -no už zas!! slyším to až tady. :grinning: dnes ale pěkně spinkala...dala jsem stejně ten nutr jiný a pinkala od 21h do 3h a pak až do rána!! Ale přes den docela pobrekává a někdy se až zalyká, ale nechám ji taky tak 5-10min brečet pak to nevydržím a na ruce je klid!

reni malá je krásná!!!!
charlie máš krásné fotky!!
9. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky.
Renatky Karolinka je krasavice, uz jsem ji skoukla :slight_smile: A ja mela bohuzel taky spatny zazitek - se mnou na monitoru pri prijmu byla holka, co o chvilku pozdeji potratila (porodila) mimco ve 24tt :frowning2: :pensive: ,ja byla vedle porodniho salu a vsechno to slysela. :confounded:

Charlie-moc krasny tehu fotecky, sluselo ti to moooc. :dizzy_face:

Smouli-taky necham prťavku nekdy brecet - i 20min jsme vydrzeli :sweat_smile: ,ale jak se pak zacne hodne vztekat a vriskat, tak si ji beru (bojim se, aby treba nevdechla slinu a nezacla se dusit).Ted uz to mame vychytany, brecela vecer pred spanim, tak ji nakojim, dam odkrknout, prebalim, zase nakojim a takhle dokola treba 4x az se proste napije poradne a pak chrni 6-7hodin :sunglasses: Nebo vecer dokrmim UM kdyz uz mam vycucany prsa (vypije treba jen 40ml asi se potrebuje jen dorazit) a je klid a ja se krasne vyspim.
9. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Dobré ranko maminky a zbytek těhulek :slight_smile:

Charlie moooccc krásné fotečky, všichni mají tak velká břicha a já mám také malé, tak jsem ráda, že jsem teď viděla to tvoje také malé bříško co jsi měla. :grinning:
9. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Charlie, fotky jsou moc krásné :wink:

Marečka začaly zlobit prdíky :frowning2: . Vy pijete vyloženě fenyklový čaj? Nepijete ty směsky?
9. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Blani-ja piju ten pro kojici, mam od Lerosu a Teekanne :wink: v obou je fenykl a Majdulce davam v tech vedrech fenyklovej cajik pro prcky :wink:
9. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Kateřino, já jsem taky měla malé bříško, tak se tím netrap :wink: . Když jsem kolikrát viděla v porodnici ty holky, co před sebou mají za mega břicho, tak jsem je litovala :sweat_smile:
9. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
dobre ranko holky :slight_smile:
tak dnes spala sabinka od dvanacti do ctvrt na pet, nabastila se a pak do ctvrt na devet.. tomas spal v kuse, rika, ze pry ani nevi, ze tu je nejaky mimco, co se noci tyce :grinning:
blani zkus ten sub simplex na prdiky.. :slight_smile:
nebo ten fenykl..
9. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Andaro, děkuji. Musím si nějakej koupit. Chudáček se pořád kroutí :frowning2:

A nevíte, za jak dlouho se moje strava dostane do mlíka? Abych mohla odhadovat z čeho to je a ty potraviny vylučovat? Když sním na oběd ve 12 třeba zelí (dávám příklad, zelí jsem fakt nejedla :grinning: ) a kojila bych třeba ve 2, už se v tom mlíku projeví? Nebo jestli je tam třeba do půl hodiny.
9. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Andrej, kapky zatím nechci. Zkusím čaj a asi vylučovat potraviny. Ale zase si neuvědomuju, že bych snědla něco nadýmavého. Jenom pár kuliček hrášku v polívce. Ale to se mi kroutil už včera ráno a to jsem předtím hrášek neměla. Tak fakt nevím :unamused:
9. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Blko, já normálně piju směsku od apotheke, protože mi chutná, ale teď jsem si udělala kotel vyloženě fenyklu.
9. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Blko, některým dětem vadí pečivo, některým mléčné výorbky, nebo to mohlo být nějaké ovoce apod.
Zkus ten čaj a případně až pak vylučuj. Ale do tří měsíců věku je to prostě normání, že děti trpí na prdíky.
9. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Míšo, fakt je to normální? No, tak snad ten čaj pomůže. To vylučování musí být celkem věda :sweat_smile:
9. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Blko, jj, je to normální, ono se tomu i říká tříměsíční kolika.
9. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Ono jak se málo hýbou, tak ty prdy nevyháněj. Já když dám malého do kyblíku, tak z toho občas udělá i perličkovou koupel :grinning:
9. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
ja jinak obcas piju ten caj pro kojici matky, ale tehotensky mi uprimne chutnal vic..
9. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Míšo, no, tak Mareček snad skoro vůbec neprdí. V kyblíku taky ne. On když už, tak už rovnou kaká :grinning:

Andrej, mně ten pro kojící taky nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A těhotenskej mi chutnal, ale pak jsem si koupila od Lerosu a ten mi teda taky nechutnal :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Však ho mám ještě v šuplíku :sweat_smile:
9. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
blani on je v nem totiz snad kmin ci co a to mi tam nejak vadi :unamused:
9. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Jo jo, je v tom kmín a anýz. Ten mi v tom asi nevoní :confounded:

Musím se jít chystat k dr., tak zatím pa :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
ahojky maminky, jak je? šimonek krásně spinká na balkoně v kočárku. Usnul mi v posteli sice jen v bodýčku, ale pořádně jsem ho zabalila do zavinovačky, deky a ještě přirila peřinkou. snad mu bude teploučko. co je nového? my jsme o víkendu zjistili, že jestli malej takhle poroste, tak budeme muset vytáhnout sporťák. už je skoro přes celej kočárek:slight_smile: Jinak gratulace k novým miminkům.
9. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky holky,Charlie moc nádherné fotečky,fakt ti to tam sekne. :wink:
Co se týče toho řvaní,tak Vojtíšek moc nepláče,jen někdy když se přejí,tak po kojení pláče,ale jinak skoro vůbec.On si jenom vždycky něco bručí pod nosíkem.
Já si budu muset koupit zase čajík.Měla jsem od Welady,je sice dosti drahý,ale obsahuje kmín,fenykl,to řecké seno,a myslím že oběma nám pomáhal.Akorát se musím zeptat mamky kde ho koupila,jestli v lékarně nebo kde.Včera jsem si koupila ty pratelné prsní vložky tak jsem zvědavá.
Včera jsme se dívali na DVD na Marlen a já,na konci jsem u toho řvala jako malé děcko,Jindra se mi smál. :slight_smile: moc krásný filmík
9. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
charlie ted jsem jukla do tveho albicka na tehu fotky a opravdu moc pekne.. ses tam jako ze zurnalu :grinning:
sabca ted spinka, asi si jdu umyt vlasy.. uz to chce :sweat_smile:
9. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
na prdiky jsou dobry kapicky BabyCalm :wink: je to prirodni fenyklovy a nasi prdolce moc chutnaji a krasne po tom prdi a kaka :grinning:
9. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Akorát u těch BabyCalm je myslím v létáku až od ukončeného 1 měsíce.
U Sab simplex od ukončeného třetího týdne.

Malej je dneska mrzutej, nevím proč, tak aby mě nechal vyžehlit, tak jsem ho musela instalovat do šátku a tak jsme žehlili spolu :slight_smile: Teď mi tu chrupe v šátku na břiše :slight_smile: tak asi ještě vyběhnu s psicí.
9. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Nj to je fakt,taky jsem cekala az bude mit mesic :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
holky a kolik stoji ty BabyCalm?
9. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky..chtěla jsme se zeptat když dokrmujete s UM konzultovali jste to nejdříve s doktorkou nebo jste na to samy najeli a doktorce to už jen nahlásili?
9. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
hani, já jsem se poradila v lékárně a bylo. doktorovi jsem to jen řekla a on v poho, jen mi řekl, že mám dávat kojeneckou vodu.
9. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Holky taky vám prcci usnou těsně než mají jít papt,u Vojtíška je to úplně normální.Po kojení čilý jako rybička,a teď usnul,když máme jít papt.Ach jo,je tak sladký,ani budit s emi ho nechce.
My máme Sab simplex,ale dávali jsme to asi jen dvakrát,my zatím prdíme o stošest
9. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.