• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ty jsi zlato, děkuju moc, uvidím, kdy se dokopu a zkusím to. Možná to nakonec skončí tak, že si objednám u tebe, ty už to máš přeci jen zmáklé. :wink:
21. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Evi :grinning: :grinning: to zvládneš :wink: chce se to jen dokopat :wink: ale kdybys chtěla tak ti obkreslím stři a pošlu poštou :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
tak to bys byla tedy moc hodná a nejzlatější na tomhle světě :grinning: A nešlo by to nějak mailem? Asi ne co?
21. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
evulko moc diky za odkazek s tim pitnym rezimem! :wink:
21. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Evi no mailem asi nee :grinning: ale je to tenhle: http://www.ottobredesign.com/en/print/pdf/vaippa_en.pdf :wink: jen jsem ho zkrátila o 9 cenťáků :slight_smile: střih jsem si udělala tak že jsem si ty 3 stránky vytiskla,slepila k sobě a obkreslila na hedvábný papír(k dostání v papirnictví za 3 kč :slight_smile: ) :wink:
21. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
to byla káťa :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Andreasku no ten jsem sem dalá já :grinning: ale to neva :wink:
21. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Jééé Evi :grinning:
21. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
káťo díky, zkusím se s tím nějak poprat a ty gumičky se dají taky někde koupit?

až se zdokonalíme, založíme si spolu firmu na plínky :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
na tu stránku šijeme dětem jsem zrovna tento týden koukala, koukala jsem tam na vlňáčky, teď je máme hodně v oblibě :grinning:
21. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Evi gumku a sucháč koupíš v normální galenterii :slight_smile: gumku tam sice píšou 10 mm,ale já mam 5 mm a taky stačí :wink: a s tou firmou to mi manža taky včera povídal :wink: :grinning:
21. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
káťo, to by byl gól co? náhodou, nebylo by to k zahození :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
No já se ještě stále nedokopala ty naše nalanolinovat :sweat_smile: a to je máme no možná 2 měsíce a jsou tam chudinky stále na dně koše na prádlo :sweat_smile: :grinning:
21. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Evi no já si myslím když vezmeš za kolik se ty plíny prodávají a za kolik nakoupíš matroš :wink: tak výdělak je docela slušnej :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Andreasku pěkné fotečky :wink: :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
káťo to máš fakt pravdu, kolik si na tom přirazí co?
A myslíš, že by šlo ušít vlňáčky?Ten střih by byl asi ten samej ne a matroš?
21. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
my je doteď taky nějak extra nepoužívali, ale teď jsme to zkusili a Blanča mi poradila jak dávkovat ten lékárenskej lanolín,tak jsem se do nich zabouchla :grinning:
21. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
jo kaci aha, tak kaci dekujuu :grinning: :wink:
21. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Evi no já mam v plánu si je jednou upléct :slight_smile: ale ušít? no to by taky určo šlo :wink: a matroš by možná poradili holky látkařky :slight_smile:
Tak jdu se začít (psychicky) připravovat na krmení mláděte :wink: :slight_smile: a pak jdeme ven :slight_smile:zatím papapa :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
andrej: taky moc chválím fotečky

káťa: jj, děkuju za rady. Nám se prďola probudil a jdeme na krmení :grinning:
21. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
holky vy jste šikulky, když umíte takhle něco ušít nebo uplést, já jsem na to trotl

jo a jak jste se tu bavily o zrezlých kolečkách na kočárku, tak já je mám prorezlý fest a zkusila jsem ten Cif a pohoda džez, trošku to pomohlo a hezky to prokouklo. Takže Blani doporučuju, funguje to :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
charlie: kamarádka má ten samej kočárek co ty a taky mi ukazovala zrezlý kolečka,tak jí poradím ten cif :wink:
21. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
hani má 7800kg - jenže ona je malá, tak to vypadá jinak :grinning: má asi 67,68cm....
21. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
Já jsem včera Alexka vážila a má 8300 a naměřili jsme 74 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
jitko, vy jste obrici :wink: :slight_smile:
sabca ma 7250 g a 70 cm :slight_smile:
21. led 2010 v 15:43  • Odpověz
Ahojky holky,ani nedočítám,nějak Vás nestíhám.Dneska jsme tu měla od deseti do dvou kámošku s jejími dvěmi dětmi.Ležely sjme spolu v porodce.Akorát Vojtík byl už pak dosti protivný,Filípek kterému jsou dva,byl dosti živý,a Vojtík na to není zvyklý,tak sjem potom ještě vyrazili ven.Ale jít vedle sebe s kočárkami bylo nemožné.Teď jsme poobědvala,půjdeme s Vojtíkem udělat šťávu,a nachystám mu mlíčko.Už si zvykl na lepší a samotné mlíko mi nechce pít,tak jedině v noci,když je ještě rozespalý,jinak ne.
Co s etýče jogurtů,tak malý ho měl už třikrát a moc šmakuje.Jednou měl teda bio bílý,holandie nebyla a taky mu moc chutnal.
21. led 2010 v 16:07  • Odpověz
holky znova se zeptám, nevíte jak vypadá ta instantní rýžová moučka? Kde ji najdu v obchodě? Nevíte?
21. led 2010 v 16:14  • Odpověz
nebo jaká firma to třeba vyrábí, máte ji některá doma?
21. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Tak a včera hokus pokus nevyšel, když jsem dala malou spát ven, tak tam dýl nespala, zas to byla její klasická půl hodina.

Za to dneska to vyšlo super, dala jsem kočár do ložnice, protože se mě zdálo, že je venku dost kosa, malou jsem oblíkla, dala ji do fusaku a do kočáru a otevřela jsem balkonovky. Malá se chvilku koukala co se děje, ani nepípla a když jsem se šla za čtvrt hodky mrknout jak to s ní vypadá, tak spala. Spala hodinu a půl. A bez drncání apod.

Ted jsem ji dala do kočárku zas, v minutě usnula. Ještě než jsem stihla odejít a zavřít za sebou dveře. Takže to budu dělat tak a už ne jinak. V tý postýlce je to o ničem, různě tam cestuje, já lítám furt hore se kouknout co se děje, pak se spánek ani nezadaří a je to ztráta času a nervůůůů.

Ještě mám jeden dotaz - myslíte si, že když se mě malá tedka začla budit 2-3x za noc, že je to jenom proto, že se chce přicucnout? Že to hladem být nemůže? Mám strach, aby se to nestalo zvykem. Kamoška mi tvrdí, že hlad to není a že jediný co pomůže je nechat vyřvat. No ale v noci?? To teda nevím, jestli to zvládnu. Jsem jako dost zvyklá vnoci spát a ne poslouchat dítě křičet, že. Ale prý když to neudělám, tak se bude budit pořád. Když se budila jednou na jídlo, tak mě to přišlo normoš, tak já vám teda nevím....
21. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Smouli teda tak to pěkně nabrala vždyt měla ještě nedávno stejnou váhu jak Sofča a ta má 6,4kg..ale je super že tak krásně jí,já si to ted užívám asi jako ty s Nikolkou.. :confounded:
Charlí jak vypadá vůbec netušim,já to nikdy nekupovala..
Jinak s tim vyřváním nesouhlasim,mě když se Sofčay budila v noci po 2h tak jsem jí vždy dala cucnout,nechat vyřvat nemělo cenu,stejně jsem to nevydržela a to prso jí vždycky dala,tak jsem jí ho dala radši hned,aby byl klid a já mohla jít zas spát..jestli si může zvyknout nevim,Sofča se takhle budila 3 měsíce každou noc po 2-3h,Petr mi taky říkal že si na to zvykne atd a ted?Sice dostává UM ale spí i 6h v kuse viz.dnešní noc takže si nezvykla..
21. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.