• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Hani fakt? Tak to jsi mě uklidnila... Já teda nechala touto metodou kontrolovanýho pláče "vyplakat" na noční spaní...
Ale ted se najednou začla malá budit. Dřív to prostě bylo jednou a pohoda. Ted je to 2x a dneska už i 3x, tak to řeším...
No já to totiž vidím tak, že asi musím něco změnit v jídle. Večer mě totiž odmítá pít UM. Proto si myslím, že je vzhůru už o půlnoci a pak si jen cucne, usne a zas se vzbudí...
Přemýšlím že bych vyzkoušela dát třeba kolem 18h kaši a pak před spaním nakojit. Já si totiž myslím, že se mě budí hlady. Dřív vyzunkla UM hodně i klído 210 a to jsem ji dala i prsa, takže fakt dost. Ted poslední dny si dá 90, 120 a včera jen 60... Tak nevíííím
21. led 2010 v 16:35  • Odpověz
Tak jsme tu z prochajdy :wink: teda dnaska je tam nějako lezavo :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Charlie no to je možný že má hladík :wink: a kór když teď před spaním tzoho vyzunkne o tolik míň :wink:
Hani tak to je super že už máte ty noce lepší :wink: :dizzy_face:
21. led 2010 v 16:47  • Odpověz
jitu super díky ti moc, ty víš dycky všechno :slight_smile:

katy no právě, je to změna, tak ani nevím, jestli by to bylo správný její pláč ignorovat....Asi na to stejně nemám :confused:
21. led 2010 v 16:55  • Odpověz
Charlie, třeba jsou to zuby, třeba spurt a pokud si nejsi jistá, že se fakt na noc najedla, tak bych řvát asi nenechala. A jak pije, když dostane v noci prso? Já poznám, jestli má Alex hlad, žízeň nebo si chce jen přitulit.
21. led 2010 v 16:58  • Odpověz
jitu mě přijde, že pije na začátku fest a pak míň, protože začne usínat. Když ji přendám k druhýmu, aby se probrala a hlavně aby se teda najedla, tak zas pije víc a pak míň. No nevím no..
Možná se jí večer už pít nechce a ráda by koštla i tu kaši lžičkou. Papá krásně, tak možná je to řešení.
Kdy dáváte a kolik kaše? Mám doma rýžovou a tam píšou že porce má 200ml MM nebo UM a k tomu 3 lžičky. To se asi blbě odhaduje, kdybych toho chtěla udělat míň :unamused:
21. led 2010 v 17:02  • Odpověz
možná ale s kaší ještě počkám, manža je na dovči s chlapama a toho lítání kolem malé je až až. Zkusíme to ještě tak jak jsme byly zvyklý a uvidíme časem
21. led 2010 v 17:04  • Odpověz
čus,
u nás dnes v noci taky 3 krát kojo a začalo to už ve 23 hod, pak asi někdy v 1 hod a pak znova ještě asi ve 4 hod, no byla jsem dost hotová :confounded: - spal celou dobu se mnou v posteli, protože jsem se bála ho někam přendavat, aby se neprobudil a neřádil, abych se alespoň trochu vyspala - já tedan nepoznám, jestli má hlad nebo se chce jen tulit :confused: jedině, když ho položím, že ho nakojím a on se přetočí a v mžiku usne, ale to se mi stalo tak 2 krát, jinak vždy kojím, aby rychle usnul, jak se rozeřve, tak je to pak na dlouho ho uspávat :pensive:
21. led 2010 v 17:04  • Odpověz
no jo ono je to s miminama těžký, člověk se jich nezeptá co jim chybí, tak je to si myslím i nemožný si toho nočního pláče nevšímat
21. led 2010 v 17:07  • Odpověz
Alex, když nemá hlad, tak prostě nepije, plazí se po mně apod.
Když má hlad, tak intenzivně pije těch 5 minut a pak začne usínat, tak jde do postýlky a usne a když žízeň, tak je to obdobné.
21. led 2010 v 17:09  • Odpověz
Jsem vyblejskla Alexka na nočníku, jsou to tři fotky, tady začínaj.
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_7._mesic/#DSCN6291.JPG
21. led 2010 v 17:10  • Odpověz
jitu mě to kojo dycky vychází na 20minut, takže to asi pocucávání nebude a v noci se po mě prcek nikdy neplazí
tak to bude asi fakt hlad. Zatím se mě nestalo, že bych ji přiložila a ona si jen dudlala, dycky saje saje a pak odpadává, tak ji dloubu, štouchám a když nic, tak ji dám do postýlky a spí se
21. led 2010 v 17:11  • Odpověz
jitu krásný fotky, to je Alexek šikula :slight_smile:
21. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Charlie, já myslím, když pije, tak má hlad.

On Alex nikdy dlouho nepil, on saje jako blázen, vždy pil maximálně 10 minut i jako pidimimi.
21. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Charlí třeba je to spurt..
Já dávám ted rýžovou kaši a dávám 90UM a kaše podle toho jak chci aby to bylo husté..
Týý joo Sofča ted vypila 160ml Um to čumim,tak to je její rekord :slight_smile: už je v postýlce a usíná :slight_smile:
21. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že k Vám vstupuji, ale mám dotaz. Zítra chci poprvé dát naší holčičce maso - vařit spolu se zeleninou (polévku zeleninovou už měla). Poradíte mi, kolik toho masa mám dát? Nikde jsem to nenašla. A ještě jeden dotaz, vždy nám usínala v pohodě a teď asi 10-14 dní usíná z brekem - teda se řvem, chce být jen u mě, u manžela ne, myslíte, že to mohou být zuby nebo jsme si jí jen rozmazili?? Už nekojím, jsme na UM, zeleninu jíme od konce prosince, teď jsme začali s polévkou a zítra chci do té polévky dát maso a ovoce až teda později. Moc Vám děkuji. I.
21. led 2010 v 17:56  • Odpověz
Ahojky, tak teď jsem se snažila Marečka hodinu uspat a bezúspěšně :rolling_eyes:

Kači, super plínka, vypadá perfektně :slight_smile:

Charlie, tak to je super, že cif funguje, budu ho muset koupit :grinning:

Iivik, dává se 20g masa :wink:
21. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Tak u nás už se spí.. :slight_smile:
Iivik myslim že se dává 20g masa..
Jmiso Alexek sedí na nočníku jak kdyby tam chodil od narození :slight_smile: My nočník ještě nemáme,až bude Sofča sama sedět tak nějakej koupim a začneme trénovat..
21. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Holky, jen na skok....jsme konečně doma a máme 9,7kg a 76cm, takže dlouhán :grinning: přibral za měsíc jen 200g, takže se nám přibírání dosti zpomalilo :grinning:

Už musím, manža chce okupovat kompl :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 18:18  • Odpověz
jéje u vás už se spí? My budem teprve koupat a spát se půjde až zas kolem tý 20h

hani možná že je to spurt, já vám holky nevím, přijde mi, že to začlo to horší spaní týden po příkrmech

blani tak já dala malou spát v 16:10 a o půl 6 jsem ji šla vzbudit. Dneska jsem po vzoru kamošky dala malou spát do kočáru a otevřela na ni okno a to se najednou spí. Sama čumím.

Helu teda to jsou míry :slight_smile:

iivik taky jsem četla 20g masa
21. led 2010 v 18:27  • Odpověz
ivik jo masa 20g v syrovém stavu. a s tím brekem to máme podobně, taky to trvá nějakých čtrnáct dní špatně spí probouzí se s pláčem uklidní se až u mě v náručí i přes den je nejradši u mě. kámoška to měla kolem toho 7. měsíce taky tak. no tak je to snad jen takový období, co brzo přejde je to totiš dost únavný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 18:27  • Odpověz
sun tak to je myslíš ta separační úzkost?? Jéžišmarjááá, co nás to zas čeká?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Charlie, to máš super, taky bych to tak potřebovala, ale kočár nahoru nedotáhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, co chodíte plavat, zvykaly jste mimča na nižší teplotu vody nebo ne? A když ne, nebyla jim zima?
A když Helča vzpomenula to přibírání, po příkrmech se má zpomalit nebo zrychlit? My jsme vážili Marečka a vyšlo nám, že přibral cca 500g za měsíc, což teda nikdy tak moc nepřibral, tak teď nevím :sweat_smile:
21. led 2010 v 18:30  • Odpověz
blani ono se to přibírání potom zase zpomalý :wink: filip ze začátku kouká co se děje,když ho dám do vody tak vypadá, že se rozeřve a pak pohoda moc se mu to líbí. no charlii taky jsem někde něco takovýho četla a jak dlouho to prosimtě trvá doufám, že moc dlouho ne :sweat_smile:
21. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Sem včera koupila Sofče na plavání plavky a už se moc těšíme.. :slight_smile: sem zvědavá jak bude reagovat..
Blani Sofinka po zavedení příkrmů přibrala za měsíc 280g a normálně když jsem jí kojila,tak přibrala tak 300g za měsíc,takže u nás je to stejný..oni prej dětičky po půl roce už tolik nepřibírají,ale Mareček je hubenour tak tomu to prospěje :wink:
Separační úzkost má od 7.měsíce sousedky syn a taky ho musí krmit i uspávat jen ona,když k němu přijde jeho táta tak řve,nedej bože když se k němu chce přiblížit někdo jinej,minule na něj promluvil můj manžel a on chudák dostal úplnej hysterák,protože si hrál na zemi a maminku měl 2m od sebei..
21. led 2010 v 18:39  • Odpověz
blani a balkon máš? Co takhle zakoupit nějakej kočár na bazaru za pár šupů?
21. led 2010 v 18:46  • Odpověz
blani nijak jsem malou na nižší teplotu nezvykala

a s tím přibíráním jsem taky slyšela, že nejrychleji děti přiberou do 6 měsíce, pak už je to pozvolnější, ale taky to bude jak u koho
21. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Hani a kdy jdete?
21. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Charlie ve st 3.2 :slight_smile:
21. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Sun, díky.

Hani, určitě mu to prospěje, už to na něm vidím, jak přibral :grinning: , jenom mě to zarazilo :grinning: . A jaké plavečky jsi koupila?

Charlie, balkon máme, ale takovej pidi, že tam ten kočár nevleze :unamused:
21. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.