• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
my jsme za minulý měsíc přibrali 400 g jsem zvědavá na 8měsíční kontrolu:taky se nám to zpomaluje, uvidíme, co udělají s váhou příkrmy.

Dneska jsem měřila a máme baj voko 72-73 cm. Takže zase kousek povyrostl. Je to můj dlouhánek :wink:

holky dělala jste si některá fotoknihu? Já jí teď tvořím pro mě a mamku :grinning:
21. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Holky díky moc, jste moc hodné. Tak zítra dám 20g syrového masa - mám krůtí, to snad nevadí ne? A ještě - teď jsem koupila čerstvé krůtí - zmrazíte si už odvážené 20g kousky nebo kupujete jen čerstvé? A s tím spaní, už teda Anetka spí, zase u mě na rukou usínání, jinak to už přes týden nejde, přesně jako u sunsetky - probudí se z pláčem, teď už pláče i přes den... doufám, že to snad budou ty zuby, zatím žádný nemáme. Únavný to je, za chvilku budu mít svaly jako Arnold a to je malá drobeček... A holky co to je ten spurt?
21. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Tak prcek je uložen a ještě stále kníká :confused: no doufám že brzy vytuhne :wink: a koukala jsem že se mu klube zub č.2 :dizzy_face: už je malinko vidět pod dásní a taky má pěkně červenou prďíznu a je nevrlej :slight_smile:
Evul my ji dělali jak se špunt narodil :wink: v Happy foto měli akci a tak vyšla asi na 179kč nebo tak nějak :wink: :grinning:
21. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Heli malej je teda pořádnej macík :wink: :dizzy_face:
Hani nám začíná plavčo 8.2. tak už se taky těším :wink: :slight_smile:
Iivik spurt je růstový skok :wink: mimča totiž nerostou pořád trochu,ale mají období kdy prostě najednou vytáhnou o pár centísků a v té době mají zvýšenou spotřebu jídla(respektivě mlíčka) většinou to bývá v období 3. a 6. týdne a 3. a 6. měsíce :wink:
21. led 2010 v 19:41  • Odpověz
21. led 2010 v 19:42  • Odpověz
tak u nás se chrní jsem se ještě před koupání dala do toho šroubování postýlky a samozřejmě to nešlo tak rychle jak jsem si myslela :stuck_out_tongue_closed_eyes: martin musel odjet ted filip řval postýlka rozmontovaná no děs, ale už se chrní. mamka to zase zvládla :sunglasses: (no co mi zbylo :grinning: ) evi já fotoknihu plánuju jako shrnutí prvního roku tak se do toho pustím o prázdninách :slight_smile: jo na plavčo se těšte, je super vidět jak si to ti špunti užívají (no né všichni :sweat_smile: )
21. led 2010 v 19:51  • Odpověz
káťo, já jí právě tvořím u programu z DM. Máme od nich kalendáře a byli jsme spokojení.

sun: no to právě přemýšlím, jestli to udělat jako půlrok a nebo rok.začala jsem tedy teď protože se s tím dost piplám :grinning:
21. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Evul no tak to máš docela předstih :wink: :grinning: :grinning: to bys mohla stihnout :wink:
Sun jj my ty chlapi nemít co? :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 19:58  • Odpověz
káťo viď? taky si říkám :grinning:
jinak gratuluju k zatím druhému ještě skrytému zoubku
21. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky.Tak jsem byla na ty gynde.
Polyp tam nenii, nic jsme na utz nevidely,ale cystu jooo-ale je prej v pohode,neni velka a hlavne nedela mi zadny problemy (spineni,bolesti atd.),takze to nechame a jen kdyby zlobila, tak nekdy treba laparka.Prej to je hormonama, jak jeste kojim a mam MS-je to poblazneny, mozna by pomohla HA,ale tu ja nechci :slight_smile:.Jeste mi braly krev na nejaky testy ty cysty,tak snad to bude v poho. :slight_smile:

Jinak jak jsem vcera psala, ze nemam jeste z DM ty kuponky od 7mesicu, tak dneska mi prisly hned 2x :grinning:
21. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
andar:. tak super, že to takhle dopadlo. Cysta snad zmizí časem.HA taky neberu a brát nechci. Už tři roky před těhu jsem jí nebrala a bylo mi krásně :grinning:
21. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
tak super tery, že jsi v pořádku :wink: a nikam nemusíš. třeba tady mají z dm špiona :grinning:
21. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ivik, krůtí maso určitě můžeš. Já jsem teda nevěděla, že 20g masa má být za syrova, tak jsem to nakrájela uvařené :sweat_smile: . Ale snad to nevadí. Pokud máš chlazené, tak si to nakrájej na 20g kousky a schovej do mrazáku :wink:

Andaro, tak to je super, že polyp už není :slight_smile:
21. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Jo, Iviku a ruky jak rambo už mám :grinning: . Nosím Marečka od narození, věčně chce být na rukách. Už je to lepší, ale první 3 měsíce byly celkem síla. Ale kupodivu jsem si to užívala.
21. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Já chci dělat fotoknihu taky až bude Sofince rok jako shrnutí.. :slight_smile:
Andaro tak to je dobře že ti prohlídka dopadla v pohodě :slight_smile:
Doufám že mi tu knížku taky co nejdřív pošlou..a máš tam kupony na BEBU?
21. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
tak já si jdu s prdolkou lehnout už má zase úzkost :sweat_smile: tak dobrou
21. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ještě mám dotaz k plavacím maminkám :wink: , používáte ručníky nebo župánek? A kolik ručníků kdyžtak? 2 byl mohly stačit, ne.
21. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Hani-jj na normal Bebu i HA. Tu HA nepouzivame, tak ti je klidne poslu :wink:
21. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
a co je zajímavého v té knížtičce z DM? Už se na ní třesu :grinning:

blani: já myslím, že dva by stačit mohly,ale nevím, my začínáme až dýl.Taky mě to zajímá
21. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Evul-ja ti to vypisu,jestli chces :wink:
21. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
Ručník s sebou nosím jeden pro sebe a pro Alexka taky jeden, takovej ten s kapuckou.
21. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
andar: to tě zase nechci zdržovat, ale jestli se ti chce :slight_smile:
21. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
Jitu, aha, takže buď ručník s kapuckou a nebo župánek. Jeden stačí? Jsem si myslela, že 2. Teda já nevím, jak to funguje, jen moje představa: když vylezeme z bazénu, zabalím ho do ručníku/županu a jdeme do sprch. Potom ho utřu novým ručníkem.
21. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Blani, no a proč bys ho utírala dalším ručníkem?
jo a já tedy z bazenu už nelezla do sprchy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
já sebou nosím na plavčo jednu osušku s kapuckou pro malou a jeden ručník pro sebe

blani když chceš mít dva ručníky, tak je klído vezmi :dizzy_face:

andar supr, že jsi v pohodě
21. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
já jsem z bazénu vlítla i s malou pod sprchu a pak jsem ji zabalila do ručníku
21. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Jitu, nevím, abych ho utřela suchým :sweat_smile: . Nelezla? Ta voda není tak moc chlorovaná jako v normálním bazénu? Ani Alexka jsi už pak nesprchovala?

Charlie, já nevím, kolik jich chu :grinning: . Ptám se, jaká je praxe :slight_smile:
21. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
No nesprchovala, voda mi tam přijde chlorovaná a ve sprchách, takže jen namazala.
21. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
blani :grinning:
21. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Jitu, aha.

Charlie :wink:

Asi půjdu spát. Dobrou noc :slight_smile:
21. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.