• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Dobrou

já půjdu taky, ještě teda čučím na jakousi šílenou estrádu na primě, ale to brzo vypnu, pač je to hrůza hrůz :rolling_eyes:
21. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Evi-zitra to napisu, malakonecne usla a ja mam zhasnuto,tak na to nevidim :grinning:
21. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
Holky, díky moc za rady. Zítra (jestli Vám to nebude vadit) napíšu, jak jsme s masem dopadly. A jak píšete o té DM knížce? Já měla tu novorozeneckou? Ona je nějaká další?? Dobrou noc.
21. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
bré ranko :slight_smile:
22. led 2010 v 08:10  • Odpověz
dobré ráno,
tak noc opět hrůza :rolling_eyes: večer jsem si ho musela vzít do postele tak jsem čekala, až zabere a přenesla ho do postýlky v ru ránu byl vzhůru tak jsem, to vzdala a nechala ho u sebe. v jednu se vzbudil tak jsem ho nakojila přebalila a řval pořád :rolling_eyes:
ivi určitě dej vědět jak jste dopadly :wink:
22. led 2010 v 08:20  • Odpověz
andar teda ty články jsou síla, oba dva, fakt mazec

iivik no však napiš, komu by to mělo vadit?? My budem rády, že jo?????

Tak a ted se pochlubím a jestli to tady napíšu a tím pádem už se to nestane, tak potěš koště. Dneska v noci jsme spali od 20h-7h bez probuzení a já se probudila zas po dlouhý době dřív jak Veru. Takže to buzení předevčírem mohly být fakt zoubky nebo tak :wink:
22. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Sun, snad to bude lepší :wink:

Charlie, tak ať to Verunce vydrží :wink:

Ivik, jasně, napiš :wink:

Holky, já mám dotaz, když jsem včera uvařila jídlo a vyšlo mi to na 1,5 skleničky, tak můžu do té půlky potom ještě něco přimíchat nebo jak se to dělá, když toho mám málo?
22. led 2010 v 08:24  • Odpověz
ahoj holky....
tak my dnes noc luxus to čumákujete co?? 21h-1h-6h ale byla zavinutá!! :wink: asi to má svůj účel!!

jinak čekám kámošku na půlu- tak zatím papapa
22. led 2010 v 08:30  • Odpověz
blani dík :dizzy_face: Jo a určitě bych tam něco přimíchala. Třeba bramboru, no uvidíš co se k tomu bude hodit. Mě třeba zbyla cuketa, tak jsem ji šupla k mrkvi a bramboře a zas to mělo trochu jinou chut. Hlavně jsem toho měla fakt málo a skoro to tam nebylo poznat, ale aspon jsem to nemusela vyhazovat :wink:
22. led 2010 v 08:32  • Odpověz
Šmouli, no vidíš, aspoň vidíš, co na ni platí :slight_smile:

Charlie, právě že už to je brambor+dýně+maso, tak jsem si říkala 1/2 skleničky mrkve? Fakt nevím. A chci se tě zeptat, na ten cilit, to je tekutej písek nebo co to je? Tekutej písek mám real, tak jestli bych ty kolečka mohla zkusit tím nebo koupit další čistící protředek. Teda mně nevadí, že ho budu mít doma, su celkem úchylná na čistící prostředky :sweat_smile: , ale ať zbytečně nekupuju další :grinning: . A když už, tak jakej máš :grinning: ?
22. led 2010 v 08:37  • Odpověz
jo blani taky přimíchávám, třeba brambor. já dneska vyzkouším tu pohanku tak jsem zvědavá co na to bude říkat. teda charlii super no tišše závidím :pensive: a vzpomínám na ty časy. šmouly taky super. :wink:
22. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Blani, klidně tam přimíchej nějakou kombinaci, prckovi to bude fuk. :wink:

všechny zdravím. My jsme hore už od brzkého rána, máme za sebou 3x nočníček s úspěchem, teď jdu naházet do papina zeleninu, aby měl na oběd a přijedou naši, tak budeme mít s Alexkem společnost.
22. led 2010 v 08:44  • Odpověz
blani cilit nemám, čistila jsem to cifem cream
A ten příkrm bych osobně nastavila tou brambůrkou

sun no já jsem z toho taky celkem paf

jitu teda to bude návštěva

já se zrovna balím a za chvilku razím ke kamošce, zas tam budem 4 mimina, tak bude šrumec :grinning:
22. led 2010 v 08:52  • Odpověz
Jo cif aha, jsem to nějak popletla. C jak C :grinning: . A to je tekutej písek, že?

Pojedeme s malým na krev a pak do Globusu. Tak pa :slight_smile:
22. led 2010 v 08:56  • Odpověz
blani jj, to je ono
22. led 2010 v 08:59  • Odpověz
andar: v pohodě, je čas :wink:
22. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahojky.
Musim vam napsat, co se mi stalo: Sla jsem rano pro postu do schranky samozrejme v pantoflich a kdyz uz sem byla doma u dveri, tak mi to uklouzlo a ja spadla primo na hubu (mezi futra na dlazdicky)- mam krasnou bouli nad okem, odreny koleno a loket a narazenou dlan :unamused: ,takze super-jsme tu dva mrzaci, mamka se zlomenou nohou a ja :grinning: :grinning: Jsem ok, ani to nebolelo, ale ta boule mi vadi a to se mi udela krasnej monokl a lidi budou myslet, ze mne manzel mlati. Takze davejte sakra bacha, klouze to tam jak svin :wink:
22. led 2010 v 10:44  • Odpověz
andar: :astonished: tedy i ten monokl musí bolet. Hlavně, že jsi si nic nezlomila
22. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Jéé holky mě asi praskne hlava,Sofča je od 7.30h vzhůru a je strašně protivná,když konečně usla,tak po 20 minutách jí probudilo kakání a už nezabrala,takže tady mám šílenou protivku kterou nic nebaví,ohřívám jí obídek a půjde do postýlky..
Andaro tak ještě že sis nic nezlomila,to by se o vás pak musela postarat Majdalenka :grinning: JInak díky za nabídku Beby HA my používáme tu normální,takže bych ty slevičky nevyužila..
Jinak jsem volala mudr tak výsledky stěrů jsem ok,tak máme dál pokračovat v dietě a v pondělí na kontrolu,se fakt zbláznim,už má ten průjem 10 dní,jen za dnešek už kadila 4x..
22. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Hani-ahaaa, aj myslela ze tu HA. Taky kupujem Bebu nebo Sunar :wink: Sni mi vsechno, dokonce mi nedavno prisel darecek z Hami klubu - bylo tam 200g pokracovaciho mlicka (to ji taky jelo), pak presnidavka a jeden masovej prikrm :wink:
22. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky, nějak teď nestíhám, spousta práce, manža má pro změnu už od pondělka pěknou chřipajznu a na mne to začalo lézt včera, tak se dopuju čajem s medem :grinning: , snad se mi to vyhne.

My už jsme odbourali to noční stávání takže spíme v osm uložím, pak v 00:00 kojo a pak v 6. a potom stáváme okolo deváte. Stálo to zato ty prořvané noci vydržet :grinning:

Dnes by mi měla přijít židlička, tak doufám, že přijdu na to sledování zásilek píšou, že jí dnes dovezou, ale ještě nic tak čekám.

Malá mi teď před jídlem usnula :sweat_smile:

Jdu něco dělat - do práce a uvařit oběd.

Zatím ahojky
22. led 2010 v 11:27  • Odpověz
no hani já mám něco podobnýho, od devíti jsem ho uspávala a zabral až v půl jedenáctý :angry: a to byl vzhůru od půl 7, myslím si, že brzo najedem jen na odpolední spánek, ale nevím jak s ním teda budu vařit :rolling_eyes: tery teda auau :pensive: tak at se to moc nevybarví. no mě začne odpoledne trénink autem. včera jsem se tak naštvala, že chci jezdit sama. řekla jsem tátovi, že mu v půl 6 zavolám, kdy pro nás má přijed do města, byli jsme s tou kámoškou a on mi volá ve třičtvrtě na pět, že jsou na nákupu a že sem potom nepojedou :angry: a to jsem měla celý kafe. :angry: :angry: holky koukali už jste po bačkůrkách? já ted jak je pořád na nohou už budu muset asi nějaký pořídit.
22. led 2010 v 11:33  • Odpověz
sun: my nějaký bačkůrky podědili po kamarádce, nestihli je zničit, tak se nám hodí :grinning:
22. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Achojky :slight_smile:
Tak jsem dopo zase lítala po městě :stuck_out_tongue_closed_eyes: náš malej se zase včera večer probudil v půl 11(zrovna jsem odsávala) a děsnej řev :confused: tak jsme ho chvilku nechali jestli neusne,ale prd velebnost :pensive: bylo to ještě horší a tak jsem mu dala cucnou kozeny a pak chrápal až do 6 :dizzy_face: :dizzy_face:
A jdu dočítat :wink: :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Tery tak to je super že polyp je fuč :dizzy_face: :dizzy_face: a myom určo brzy taky půjde do hájíčka :wink: :slight_smile:
Jinak já sebou taky dneska flákla :sweat_smile: jsem vystoupila kousek od baráku z auta pobrala tašky (asi 3,ale narvaný a těěěžký :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a lupho už jsem si seděla na noze která teď bolí jako prase :rolling_eyes: ale nerozbila jsem ani vejce a ani jogurty ve skleničce :dizzy_face: to by mi sejřilo víc :grinning: :grinning:
Sun to naštve :confounded: tak držíme palec při tréninku :wink: :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
káťo: línej by se strhal než by šel dvakrát, to mi vždycky říká mamka :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Sun ted bych teda být tebou netrénovala u nás je ledovka jako prase,ani ven jít nemůžu,bych si rozbila hubu :angry:
Sofča už spí,doufám že usla aspon na 2h a probudí se usměvavá,hodná holčička.. :slight_smile:
Sem si ted četla předpověd na víkend a příští týden a bude to ted sibérie :confounded:
22. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
teda kačí ty jsi šikovná hospodyňka objetuješ své tělo jen aby jsi nerozbila nákup :wink: ted tady projíždím ty botky no bude to teda pálka, budem muset zapojit babky.
22. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
sun: to ony se určo rády zapojí :grinning:
22. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.