• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evi no ono to zas tak blízko toho barátu taky nejni :grinning: a ty tašky byli těžký standartně :wink: :grinning: to bych nešla 2x ani za biha :grinning:
Sun jj to víš já aji pro pírko přes plot skáču :grinning: :grinning: :grinning:
Hani tak snad se Sofinka vyspí do růžova :wink: :slight_smile:
Já chci jaróóóóóóóóó :slight_smile: no nebo aspoň oblevu :wink: :sunglasses:
22. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
káťo :grinning:
22. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Tak jsme byli venku a teda řeknu vám že jsem měla pěkně zmrzou drštičku a hlavně ruce :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: bbbbrrrrrrrrrr
22. led 2010 v 16:23  • Odpověz
ahojky, už máme židličku, tak mrkněte do albíčka :grinning:
22. led 2010 v 16:25  • Odpověz
týýýýjo krásná židlička.To je určitě posezeníčko :grinning:

káťo jj je tam mráz je to hnus. Už bych taky chtěla jaro.
22. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Evul, mám z ní ohromnou radost :slight_smile:
22. led 2010 v 16:34  • Odpověz
to věřím, je fakt krásná :wink:
22. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Čauky, tak su úplně hotovson :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Co jsme přijeli, tak jsem žehlila, prala, věšela prádlo, no zastavila jsem se až teď. A manža celej den do mě ryje :rolling_eyes:

Kat, židlička vypadá zajímavě :wink:
22. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Kater- teda takovou jídelní židličku jsem ještě neviděla :confused: fakt zajímavá :wink: jako rozpůlené vajíčko :slight_smile:
22. led 2010 v 17:37  • Odpověz
blani - vyřiď manžovi, ať do tebe neryje a radši ať ti pomůže, u nás je to obdobné, ale naštěstí neryje, já taky vařila Marečkovi a pak pro nás svíčkovou a on byl autem ve městě v bance, jako by tam nemohla zajet jindy :rolling_eyes:
22. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Kačenko, šel kamsi zase mrknout na elektriku :rolling_eyes: . No jo, oni si vždycky najdou důvod k tomu, aby nebyli doma, co...
22. led 2010 v 17:40  • Odpověz
chtěla jsem napsat "nemohl zajet jindy" :slight_smile:
Mareček kníkal a chtěl společnost a já nevěděla, kde mi hlava stojí, nakonec jsme obědvali, až když přijel Pepa z města a nakrmili jsme Marečka, pak dostal napít mlíčko a šel spinkat do kočárku s tatínkem ven a já dovařila oběd pro nás a umyla jsem nádobí, aby to tady bylo jako u lidí a ne hory nádobí a bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nutně potřebuju myčku, příští týden ji musím koupit, nebo se z toho nádobí picnu :angry: :grinning:
22. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Kačenko, taky mi tu ještě straší nádobí, ale teda nevím, kdy se do něho dám. Jak přijde manža, tak mu chcu předat Marečka, ale on už bude stejně asi kníkat po mamince - trpíme separační úzkostí od narození :grinning: . Myčku bych brala, ale nevleze nám sem :frowning2:
22. led 2010 v 17:54  • Odpověz
A Mareček jedl v 16:15 a pořád ublinkává. To už tady dlouho nebylo, že by blinkal tak moc :unamused: . Že by to maso co měl k obědu :fearful: ? Ale to by asi nemělo mít vliv ne...
22. led 2010 v 17:56  • Odpověz
Tak aby toho nebylo málo,tak Sofinka odpoledne 2x zvracela,pak usnula tak jsem si říkala že jestli bude ještě zvracet že jedu do Motola na pohotovost naštěstí už to pak bylo dobrý,vůbec nechápu co to mělo znamenat,hodila dvě šílený šavle a pak už dobrý,ted vypila 150 UM tak snad to bude dobrý,mám strach aby nebyla dehydratovaná..ten průjem má pořád hroznej,dneska kadila zas 8x,já už fakt nevim co s tim,prdelku má opruzelou až hrůza :rolling_eyes: :frowning2:
22. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Hani, teda, chuděrka malá :frowning2: . To vůbec nevím, co ti poradit. Ale kdyby byla dehydrovaná, tak bude mít propadlou fontanelu.
22. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Fontanelu jí kontroluji pořád zatim dobrý..naše doktorka tam byla jen do 11.30h takže se ani nemám s kým poradit :frowning2:
22. led 2010 v 18:10  • Odpověz
Hani chuděra, ta si užije tedy :frowning2:
22. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Hani, tak uvidíš no, kdyby ještě blinkala, tak jeďte někam na pohotovost. Máš manžu doma?
22. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Evule to mi povídej ta má chudinka pořád něco :frowning2:
Blani manža přijede kolem 20h a celej víkend je doma..Ted usnula,tak snad už to bude ok..
22. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Hani, tak aspoň tak, nebudeš na ní sama :wink:
22. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Hani, ale když dáváš jen UM, tak asi nemůže mít bobek nebo ne?
22. led 2010 v 18:50  • Odpověz
určitě, pokud by se ti to už fakt nezdálo, radši jeďte
člověk by to radši protrpěl za ní co? :unamused:
22. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Kači bobek nemá,ale z ní to vyloženě teče,občas to jsou takový ty mýchaný vajíčka asl většinou je to ještě víc řidčí..dřív kadila 1x za den ted 8x :rolling_eyes: ona nedostává jen Um ale i rýžovou kaši nebo mrkev s rýží,když se mi povede do ní nacpat pár lžiček..
22. led 2010 v 18:53  • Odpověz
to je fakt chudinka, to má nějaký pokažený trávení nebo co. :frowning2:
22. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Hani-chudinka Sofinka, nema treba tu alergii na bilkovinu kravskeho mleka co je v UM, mela to jedna holcicka od holky z tematu Vlastovicky se rozrustaji, taky mela porad prujem :unamused:

Jinak kdybyste videly jaky mam krasne barevny oko!Mam to vyfoceny, tak az to stahnu, tak kdo chcete poslu do ip at se pobavite :grinning:
22. led 2010 v 19:10  • Odpověz
andar: já chcuu :grinning:
22. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Evi:IP :grinning:
22. led 2010 v 19:27  • Odpověz
Andaro já si chi taky zlepšit náladu :grinning:
22. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Hani: Mas to mit :grinning:
22. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.