• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Mě se nic nezobrazuje :frowning2:
22. led 2010 v 19:31  • Odpověz
no, Mareček taky kaká tak 4 krát a někdy i 6 krát denně, ale většinou je to tuhý bobík a jen někdy řídká voda, třeba po hrušce nebo švestce, to je pak řídké :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak aby u nás taky nebyl nějaký problém :confused: :sweat_smile:
22. led 2010 v 19:34  • Odpověz
já chci taky vidět moncl :grinning:
22. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Musite ten odkaz zkopirovat do listy nahore a dat enter, je to vlastne adresa :wink:
22. led 2010 v 19:42  • Odpověz
andaro - ty brďo, to musela být rána, au auauauuuuuuuuuu :frowning2: , je to jako kdyby ses nalíčila fialovou a modrou :grinning:
22. led 2010 v 19:48  • Odpověz
čau já chci takýýý vidět moncla :angry:

hani...to je teda už docela dlouho co ti má ten průjmík ne?? teda já bych taky pak jela na pohotovost, tak at se ti brzy uzdraví, to musí bejt teda děs!

jinak tady dobrý....nella spala dnes jen 2x tak snad bude zase pěkně hajat a zas ji zavinu!
22. led 2010 v 19:54  • Odpověz
tedy andar: krásně namalovaná jen co je pravda :grinning: :astonished:
22. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Holky, jdu se věnovat škole. Dobrou noc :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
blani: dobrou
22. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
chudák sofinka jak jí to pořád trápí :frowning2: snad se to brzo zlepší v po jdete k dr?
tery pošli mi taky prosím fotečku :slight_smile: no my dneska zase měli boj od tý doby co jsem ho dovezla od našich v 6 tak jen řval a řval, nesměla jsem ho položit usínání zase skoro na hodinu a v náručí :rolling_eyes: to je zase období. zítra si jdu sednout s holkama tak se těším jak si odpočinu snad to tu tatka nějak zvládne.
22. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
teda tery :astonished: koukám, že nějakej čas ušetříš za stíny co? to musela být šlupa teda, tak at to brzo zmizne. :wink:
22. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Andaro teda to vypadá hrozně..to musí pěkně bolet co?Si fakt budou lidi myslet žes dostala pěstí :sweat_smile:
Smouli průjem má 11 den,dnes jsem dopoledne mluvila s doktorkou tak říkala že to ted hodně řádí,že máme pokračovat v dietě a v pondělí mám bud přijet nebo zas zavolat jak to vypadá..
22. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
No boli akorat kdyz na to sahnu nebo psiknu :wink: no asi to budu mit tak 14dni co? :unamused:
22. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
andar: já bych tipla že jo :unamused:
22. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
andar - možná i kratší dobu :wink:
22. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
tak já se loučím jdu si schrupnout než se bobeš zase probere, ráno jedem na plavčo tak at jsme fit :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj holky, dostala jsem se k počítači až teď, malá spí od 8, pak se zase vzbudila, ale teď snad už bude spát až do půl 2, to vypije 200 UM a spí až do rána do 7. Přes den mi nespí skoro vůbec, dnes 45 minut, to je docela úspěch. A v poledne měla polévku s krůtím, chutnalo jí, ale jen co jsem jí zvedla, aby si odkrkla, tak se teda ublinkla, ale jak, ona špinavá, já to měla až za trikem....paráda.... jestli toho snědla moc, ale to mi nepřišlo, dala jsem jí toho stejně jako včera, ale bylo v tom to maso...pak usnula, já všechno vyprala a pak už byla dobrá, večer po kaši už žádná katastrofa nebyla... Se teď budu bát jí to maso dát podruhé.... A holky, vaříte taky v papiňáku? A jak dlouho to maso vaříte?

Přeji Vám klidnou noc a hezký víkend.
22. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj všem.

Včera už jsem neměla sílu, dneska jsem opět hore od 5, Alex se krásně dospí, ale já jsem jak mrtvola. V 7 si dá snídani a zalehne a spí.

Venku je děsná kosa, měli bychom na nákup, tak snad manžu vykopu.
23. led 2010 v 06:48  • Odpověz
Sun, dokud opravdu nebude chodit, což stavění se a pochodování občas pár kroků u nábytku není, tak bych asi vzala např. www.capacky.cz
Pevné botky deformují nožku při lezení.
23. led 2010 v 06:53  • Odpověz
dobré ráno,
díky za odkaz jitu, no jde spíš o to, když leze nahor tak mu to v punčochách klouže, tak dost často letí. no a taky on než si na ty bačkory zvykne tak chodit bude, v ložnici mu dám capáky a než dojdu do obýváku tak je zase bosej :angry: jinak noc dobrý, sice chrněl od 1 u mě, ale co hlavně, že jsem se vyspala :sweat_smile: za chvilku jedem na to plavčo tak jsem zvědavá co budem dělat dneska :slight_smile:
23. led 2010 v 07:27  • Odpověz
Ahoj holky,

teda andar to musela být šlupka a chci taky kuknout na fotéšku :grinning: Tak prosím IP

sun taky jdeme dneska na plavčo, se mě do toho mrazu teda chce, doufám, že auto bude startovat, ale snad jo, když jsem jela včera :confused:

kater teda to je fešácká židlička, tak at se Kačence hezky hačá

Hani já už bych ten příští týden zajela s malou někam k odborníkům, podle toho jak píšeš, že doktorka ti jen řekne, no ono to teď řádí. Já nevím, radši bych aby mě k tomu ještě řekl někdo něco jinýho. At malá tak netrpí...

My měly noc vcelku zajímavou, v 20h šla spát a probudila se o půl 11 :confused: Tak jsem ji šla uklidnit, že má spinkat dál, dala dudlíka, na deset minut to zabralo a pak zas nanovo. Tak jsem ji nakojila, to ale moc nechtěla, tak co s ní? Tak možná zuby... Zas chvilku klid, zas po čtvrt hodce takový naříkání. Zas vylezu, si říkám, že už to není možný. Tak jsem zkusila plínku, no holky, ona tam měla bobana a to ji štvalo. No kdyby to řekla rovnou, tak nemusím hodinu a půl s ní takhle šaškovat. Plínku jsem vyměnila a spaly jsme až do 7 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Není od věci když ty děti umí mluvit :grinning:
23. led 2010 v 08:05  • Odpověz
Ahojky holky,venku fakt kosa,já musím na poštu,a pak Jindra na nákup,tak se vystřídáme,abychom malého teď netahali ven.
Sun no a máš třeba protiskluzový ponožky nebo štramplíky?
Já si teď od jedné amminky koupila pro malého capačky do kočárku,ty jedny co měl už mu nedržely na nožce,měl je furt dole,teď má na šNůrky,vypadají jako botky,jsou s kožíškem a jsou super.
Hani snad už je Sofince lépe,myslíme na ni s Vojtíškem,ať je brzo fit.
Jinak my s emáme fajn,Vojtík nedokáže být chvilku na jednom místě,je ho všude plno.
Jdu mu dít zkusit mlíko,i když s tím je taď fakt boj.Tak zatím
23. led 2010 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko. U nás kosa -16,8 :astonished: . Su zvědavá, jak Marečka doma uspím :unamused: . Ale po obědě stejně musíme ven, pojedeme do školy. Ale tak to budeme přebíhat z auta do budovy, tak to snad nebude taková hrůza :pensive:
23. led 2010 v 08:23  • Odpověz
Dobré ránko :rolling_eyes:
tak máme za sebou zatím tu nejhorší noc s prďouskem :pensive: jsem se kasala že u nás lezou zuby taky docela i v pohodě ale ono prdlajsky :confused: včera už byl chuděra dóóst utahanej a tak jsme v rychlosti odbili koupačku a rychle nakrmit aby byl brzy v pelíšku :dizzy_face: uložila jsem ho tak o půl hoďky dřív,ale stejně do osmi kecal a vrčel a až pak konečně usnul :dizzy_face: no a pak se s ukrutným řevem probral v deset :confused: a tak jsem ho nakojila a znovu do pelíšku ale to zase povídal a kníkal a vrčel pak dycky trochu zaplakal a usnul tak na 20-30 minut a pak zase jekot :rolling_eyes: pak v půl 2 jsem ho nakojila-páč to dostal pomalu hysterák a pak s ním byl manža vzhůru do půl 4(stejně dělal neco na PC a tak by byl vzhůru :sweat_smile: :wink: )a ráno se pucek prbudil v půl 7 teď se ho tu snažím ujezdit v košíku :wink: a už od večera má trochu zvýšenou teplotu :pensive: teď ráno měl po odečtu 37,8
takže první zub v pohodě,ale ten druhej mu dává pěkně zabrat :frowning2:
tak jdu dočítat
23. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Kači, teda, chudáček. Já se na ty zuby netěším :sweat_smile:
23. led 2010 v 08:36  • Odpověz
ahoj holky, tak jak tu čtu pěkně to některý prcci prožívaj ty zuby co? chjo, jsem zvědavá na nás!!

jinak my noc fajnééé - 21h-1h-6.30h občas nahození dudyna teda.!!

venku je teda kosa až děs, ted mě nikdo ven nedostane!!

hani - já bych taky příští týden asi už jela k odborníkovi, protože když ti moc nepapá a ještě takovej průjem to aby mooooc pila!!!
23. led 2010 v 08:42  • Odpověz
myslím jako, že by měla hodně pít, když má průjem, pije ti???
23. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Blani no fakt děs :rolling_eyes: ale mě je divný že první v pohodě a teď tohle :confused: :sweat_smile: ale u vás to třeba proběhne v pohodičce celý :wink: no uvidíš :slight_smile:
Kat pěkná židlička,ale připomíná mi nevím proč zubařské křeslo :sweat_smile: :grinning:
Hani no taky bych asi s malou zkusila ještě nějakýho jinýho doktora :wink: ale ta alergie ma to mlíko no to by možná mohlo bejt :confused:
Charlie prcek se taky dycky rozčiluje když má bobana :wink: jak začne najednou při hraní poplakávat tak mam jasno :grinning:
Andar jé taky chci vidět fialové stíny :wink:
23. led 2010 v 08:47  • Odpověz
Kači, zubařské křelo :grinning:

No, možná to bude u nás v klidu a možná taky ne :grinning: . Uvidím, já si počkám, však se dočkám :grinning:

Radíte odborníka, ale jakého? Nevím, kam bych s tím šla. Nebo zajít v pondělí k dr. a zeptat se na tu alergii a ať holky někam pošle. Fakt nevím, kam bych s tím šla...
23. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Blani no zkusila bych jet do toho Motola :wink: a tak by určo poradili nebo tam brnknout :slight_smile:
23. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.