• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jo a vlhčený máme ty johnson jsou dobrý a za dobrou cenu, když to vezmu po těch 4. tak já jdu koupat a pak vyrážím, šmouly já si vyhodím i za tebe :wink:
23. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Blka - ano dělám mixovanou zeleninu. A dávala jsi po té jedné skleničce ještě mléko na dokrmení? A na jak dlouho vaříš - já na dva dny, nechávám to jen v ledničce.

Já bych taky někam vyrazila, ale Anetka je na mě závislá a beze mě neusne, děsně pláče, tak asi ještě dlouho nic nebude...to je život...

Tak se mi tu s Vámi teda krásně povídá :wink:
23. led 2010 v 19:11  • Odpověz
ahoj holky

jsme doma, Davča umytej, napapanej a spí, byl chudák utahanej.

Jinak vše nejlepší Mandličce a Honzulkovi :grinning:
23. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Jee Katko, ja si ted vsimla, ze Honzik je 23,6, to je presne o mesic mladsi jak Majda :grinning: Gratulka k 7.mesicum :wink:

Hani-a ty Pampers sensitiv jsou nejak vonavy?Ja prave koupila nejaky Fresh a strasne vonej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak sem je dala mamce, pac jak ma tu zlomenou nohu, tak se nemuze vykoupat a myje se s nima. :wink:

Evi-ted k tem slevam (ja mam do cervna 2010 a koukala jsem na stranky DM a tam maj ukazany uz na rok 2011).Ja tam ma slevy:
Mam lahev na uceni, Mam chladici kousatko twister, Mam detske lzicky, 2x Nuk dudlik vel.2,Hipp (pena, sampon, olej),Johnsons (krem, myci gel, krem proti chladu a vetru),2x Pampers ubrousky (jumbopack 4x72ks), 4x johnsons ubrousky (diopack 2x64ks),2x plenky Alana, 2x jumbopack plenky Babylove,2x giantpack plenky Pampers, 2x Hipp kase,3x Beba Premium,2x Sunar,2x kase HUmana, 1x pokrac.mlecna vyziva Humana,2x Hipp ovocny napoj,2x Beba Ha,2x Hami frutapura, 3x Sunarek prikrm,2x Hami prikrm,2x Sunarky susenky a sleva 10% na predplatne casopisu Mama a ja :wink:
23. led 2010 v 19:37  • Odpověz
andar: ty jsi zlatíčko,děkuju :slight_smile:
23. led 2010 v 19:46  • Odpověz
čusííík

tak jsme si dneska zaplavčili a pak jsme byli u našich na obědě. Zítra jdeme na oběd k tchánovcům, to je to ale dobře zařízený :grinning:

Verunka dneska měla pěkný problémy asi se zubama, bylo to dost poznat, že ji to trápilo. Pořád jsme chovali a hračky zapůsobily jen kousátka :confused: Chuděrka moja malá.

Andar teda to je ale megamoncl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A gratuluju k osmiměsíčninám Majdulce a taky Honzíkovi k sedmičce :grinning:
23. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Dneska jsem uspávala Marečka přes hodinu :confused: :zipper_mouth:. Byl chudáček přetaženej.

Iviik, ty máš Anetku? Krásné jméno :slight_smile: . Dokojovala jsem ho, když jsem mu dávala tu 1/2, ale po té celé už ne. Ale tak cca za 2 hodiny ho nakojím. Když jsem ho kojila hned po příkrmu, tak mi dost blinkal, teď příkrm neblinká, ale potom mlíko (obarevný příkrmem) už zase jo :unamused: . Vařím tak jak to vyjde, max. na 3 dny. Závisláčka mám doma taky :grinning: . Uspávám jedině já, jak už je unavenej, opět jedině maminka. Ale mě to nevadí, já su na něm taky závislák, tak je to vzájemná závislost :grinning: :dizzy_face:

Ubrousky Johnsons mi přijdou drahé, viděla jsem je přes 80,- (ne-li před 90,-) za 1 balík :confounded:

Charlie, takže už aji vás trápí zubiska? Já se na to teda vůbec netěším :sweat_smile:
23. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
Tak jsem sežrala (to se jinak nazvat nedá) cely pomelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vidím, že tu už nikdo není, tak dobrou noc :slight_smile:
23. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Blka děkuji - máme Anetku, manžel chtěl sice Terezku, ale to se mi nelíbilo - máme v příjmení R a navíc je dlouhé, tak jsem navrhla Anetku a prošla. Můj bratr sice tvrdil, ať to nedávám, že bude mít svátek a narozeniny měsíc od sebe a jestli bude po mamince, tak nám bude chodit domů opilá (nevím, co tím myslel :grinning: ).

Já si myslím, jestli jsem jí toho včera taky nedala moc, jak se mi ublinkla. Dnes jsem dala míň a v pohodě. Jinak jsem uspávala zase na rukách a teď se před chvilkou s pláčem vzbudila, asi se jí něco zdálo. Mě to taky nevadí, miluji jí nadevše, ale kdybych si náhodou chtěla někam zajít, tak je to problém...no uvidíme, snad se to zlepší věkem.

Tak holky dobrou, my jsme si s manželem otevřeli Lambrusco, konečně jsme zajeli svatební skleničky, které jsme dostali a ještě nebyla příležitost je využít, tak dobře se z nich pilo.
23. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
Dobré ránko,

tak se jdu hned chlubit, noc luxus nad luxus, usnula si sama v 20h a spala do 6h, pak kojo asi na 5 minut a šly jsme ještě spát a spali do 8 :grinning:

Blani asi jo, nedovedu si to jinak vysvětlit, si myslím, že ty zoubky bolí dlouho a hodně :wink:

ivik taky bych si dala něco do skleničky, třebas vínko :grinning:
24. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Dobré ránko.

Teda Charlie, fakt super noc :sunglasses:

Iviku, Anetka je hezčí než Terezka :wink: . Těch je dneska všude plno.
24. led 2010 v 09:07  • Odpověz
charlie: tedy noc super, to je jako u nás :grinning:
24. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: tak v noci měl malej 39 po odečtu a teď taky :frowning2: tak dostal čípeček a právě ho udrncávam v košíku :pensive: volala jsem doktorovi a tak se tam máme raději pro jistotu zastavit aby ho zkouknul jestli to jsou fakt jen ty zubiska :wink: achjoooo kdybych tak to jeho trápení mohla vzít na sebe když ho tak vidím jak mu není dobře :unamused:
tak jdu dočíst
24. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Kači, teda chudák Honzík. Tak ať to jsou jen ty zuby :wink:
24. led 2010 v 10:44  • Odpověz
dobré nedělní skoropoledne :slight_smile:
tak u nás noc taky super první probuzení ve 4 :slight_smile: a pak v půl 8 :dizzy_face: a ted už zase chrní. charlii taky koukám super noc jen at to vydrží co :wink: kači tak at máte brzo klid a jsou to jen ty zuby. včera jsme se s holkama bavili a nasadili mi brouka, maminky chlapečků? přetahujete nebo ne? mě říkali, že nemám tak jsem to ani neřešila a holky, zase že jo tak jsem to dneska zkusila a vůbec to nejde :confused:
24. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky tak dnešní noc byla naprosto báječná,nechápu že jedna noc stojí za prd a druhá je super..usnula v 18.30h a pak se vzbudila až v půlnoci a pak až ráno v 6h,to jsem jí přebalila,nakrmil a hned usla a spali jsme až do 9h :sweat_smile: nechci to zakřiknout,ale od včerejšího večera se zatim nepo...tak doufám že průjem je na ústupu.. :slight_smile:
Jdu si vás dočíst.. :slight_smile:
24. led 2010 v 11:01  • Odpověz
hani: to by bylo jedině dobře, kdyby vám to dalo už pokoj.

kači: tedy chuděrka malej,takhle ho to trápí. Nám poroste co nevidět i ta druhá jednička, tak je taky trochu protivka, ale jsme tedy naštěstí bez teplot. Snad se brzy vyklubou zubiska jedny :angry:
24. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Káto chudáček Honzík,já taky trpim za Sofinku a všechny nemoci bych nejradši odstonala za ní..Váš doktor ordinuje i v neděli? :confused: To jsem zvědavá na co přijde,jestli to jsou opravd jen ty zuby..
24. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Ahoj holky,

manžel krmí Anetku polévkou, tak jsem mu vlezla na PC. U nás noc taky docela dobrý, probudila se v půl 12, ale to jsme ještě nespali my, pak v 6 a pak už je vzhůru od 8. Tak doufám, že to po jídle zalomí.

Ty zuby jsou ale trápení co? Malá taky naříká, vzbudí se s hrozným pláčem, oči zavřené, ruku celou v pusince, pořád jí tam koukám a kde nic tu nic... Jak dlouho to trvá, než se proklubou?

Tak zatím pa, jdu dodělat oběd, peču krkovici na cibuli, k tomu štouchaný brambor, už mám hlad jako vlk.
24. led 2010 v 11:54  • Odpověz
My máme ze včerjška vepřový na houbách s rýží..takže vařit nic nemusím :slight_smile:
Sem si četla diskuzi o zubech tak to se fakt máme na co těšit,zuby jsou asi to nejhorší,hlavně když pak rostou stoličky..Sofča zatim dobrý,do pusinky si nic moc nerve,dásně v pohodě,takže ta mít zuby asi hned tak nebude...
24. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Tak jsem malýho udrncala v kočíku venku a teď chrapoší v garáži :wink: odpo už měl naštěstí jen 37,8 :dizzy_face: :dizzy_face: čípek viditelně zabral už se i usmíval a bylo mu líp :dizzy_face:a děkujume všem moc za gratulace k sedmičce :wink: :slight_smile:
Hani dr. neordinuje,ale je neustále na telefounu :wink: :slight_smile: máme obětavého doktora :grinning: a držím palce ať průjmík brzy zmizí :slight_smile:
Sun nepřetahovat :wink: mluvila jsem o tom s dětskou sestrou a ta povídala že to bylo jeden čas strašně doporučovaný a propagovaný,ale že je to u těhle prcků zbytečný :wink: naopak se tím nadělá víc škody než užitku :wink: mě právě onehdá mamka taky nasadila brouka do hlavy :sweat_smile: :slight_smile:
Evulko no právě že to první zubisko bylo skoro úplně v pohodě :confused: to až teď
24. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
ahoj holky, byla jsem dopo ve skole na zkousce, mam za 2, tak jsem rada, vcera jsme byli na 3D Avatarovi a nadhera, uzasny film, jsem nadsena :slight_smile:
sabce uz jsou videt dva horni zoubky :slight_smile:
mame tu mamku tomase, tak obcas hlida..
ani jsem vam nepsala, ze jsem tomovi k vanocum nadelila voucher na veceri v cafe imperial, kde vari zdenek pohlreich, tak mam rezervacku dnes na 18 h, tak se tesime :slight_smile:
jinak musim makat na bakalarce, takze neni cas na konika..
mejte se hezky, zatim papaa :wink:
24. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
tak mi přetahujeme, doktorka řekla, že jo a kontroluje to při každé prohlídce a už to jde krásně přetáhnout, ale nevím, jestli je to nutné nebo ne.

andrej: gratuluju, jsi mooooc šikovná.

kači: já vím, že už první máte, ale že mu dal takhle zabrat až ten druhý co? A taky jednička dole?
24. led 2010 v 16:44  • Odpověz
no to je právě to každej říká něco jinýho, kdyby to šlo tak to neřeším, ale ono mu to fakt nejde ani kousíček tak, aby s tím pak neměl nějakej problém zeptám se dr. až tam půjdem na kontrolu co a jak. tak neděle zase utekla, koukám, že tady je docela prázdno asi všichni návštěvují co? :slight_smile:
24. led 2010 v 17:00  • Odpověz
Káto tak to máte dobrý,já mám číslo na doktorku jen do ordinace a to jen tam jen od 7.30-11.30h a nám se pořád něco děje spíš odpoledne nebo o víkendu..
Andreasku gratuluji ke zkoušce,koukám že ti ta vejška jde levou zadní :slight_smile: já na Avataru taky byla a fakt je to krásnej film..
Já jdu dnes od 19h na Pilates,tatka bude hlídat a zítra bych chtěla jít od 17h na problémové partie,akorát nevim zda budu schopná.. :sweat_smile:
24. led 2010 v 17:02  • Odpověz
sun: to je pravda, každý říká něco jiného a pak se v tom vyznej. Zeptej se tvé doktorky,určitě poradí. Má doktorka mi na to upozornila, že mám začít přetahovat, ale nevím,v jakém měsíci to už si nepamatuju, ale třeba už doba pokročila a už se to nedělá. Já fakt nevím.
24. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Tak malej už má zase 39,2 :frowning2: dostal čípek tak snad brzy zabere :pensive:
Andreasku gratulujeme :wink:
Hani no však já mu taky volám většinou o víkendu nebo ve svátek :sweat_smile: :wink:
Holky no ono to je asi tak jako se vším co Dr. to názor :wink: ale teď nad tím budu zase dumat :sweat_smile: :confused:
24. led 2010 v 17:18  • Odpověz
kačí teda vás tu zuby, ale trápí to je dost vysoká teplota chudák honzík musí být z toho dost mrzutej. já na to taky myslím od rána tak jsem zkoumala na netu a někde psaly, že do roka to může být nějaký srůst a že se to samo potom zpraví no snad to tak bude. :slight_smile: na avatara se chystáme ve st tak se těším slyšela jsem jen samou chválu.
24. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Sun ni mrzutej je chudinka pořád tady mruči a pofňukává :frowning2:
Evi jj jednička dole :wink: :frowning2:
24. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Ahoj
My nepřetahujem, nevidím důvod, v porodnici byli zásadně proti a naše dětská nám to nedoporučila, že se tím často nadělá víc škody než užitku, mluvila o nějakých zjizveních či co. Takže to neděláme.
24. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.